Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Про ОБСЕ я тут ще пару сторінок назад писав, що після того, як посол РФ вернувся в Україну - він буде давити на АТО через ОБСЕ. Так що очікуємо. На жаль, я в казки не вірю, тому прогнозую на сході замороженний конфлікт на роки, а то й десятиліття. До тих пір, поки не буде повномаштабна реформа в армії та міліції, та у всьому силовому блоку країни. Тоді і Крим вернеться шляхом вже всеукраїнського референдума по Криму за участю міжнародних спостерігачів.

Звичайно, можна говорити про те, що будуть йти мирні переговори і в цей же час точково будуть братись під стражу головні зачинщики. Щоб для світової спільноти була одна картинка, а на справді була - інша. Але таке може бути тільки у казках, тому я в таку ситуацію не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Dieselsmart, без мабуть. треба все, що незаконно перетинає кордон, без питань накривати авіацією, іншого виходу не має.

осталось тільки команду й координати артилеристам та льотчикам дати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ОБСЕ я тут ще пару сторінок назад писав, що після того, як посол РФ вернувся в Україну - він буде давити на АТО через ОБСЕ. Так що очікуємо. На жаль, я в казки не вірю, тому прогнозую на сході замороженний конфлікт на роки, а то й десятиліття. До тих пір, поки не буде повномаштабна реформа в армії та міліції, та у всьому силовому блоку країни. Тоді і Крим вернеться шляхом вже всеукраїнського референдума по Криму за участю міжнародних спостерігачів.

Звичайно, можна говорити про те, що будуть йти мирні переговори і в цей же час точково будуть батись під стражу головні зачинщики. Щоб для світової спільноти була одна картинка, а на справді була - інша. Але таке може бути тільки у казках, тому я в таку ситуацію не вірю.

заморожений конфлікт кого з ким?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще скажіть, що на кордоні величезні фури ніхто перевіряти не буде.

а хто їх буде перевіряти якщо надцять прикордонних пунктів просто залишені
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ОБСЕ я тут ще пару сторінок назад писав, що після того, як посол РФ вернувся в Україну - він буде давити на АТО через ОБСЕ. Так що очікуємо. На жаль, я в казки не вірю, тому прогнозую на сході замороженний конфлікт на роки, а то й десятиліття. До тих пір, поки не буде повномаштабна реформа в армії та міліції, та у всьому силовому блоку країни. Тоді і Крим вернеться шляхом вже всеукраїнського референдума по Криму за участю міжнародних спостерігачів.

Звичайно, можна говорити про те, що будуть йти мирні переговори і в цей же час точково будуть батись під стражу головні зачинщики. Щоб для світової спільноти була одна картинка, а на справді була - інша. Але таке може бути тільки у казках, тому я в таку ситуацію не вірю.

заморожений конфлікт кого з ким?

Террористів і української армії. При чому ротація перших буде постійно. РФ зараз буде робити все, щоб АТО зупинити, щоб санкції економічні не були введені. Як це буде робити - побачимо. Але на мою власну думку, ПОП і Путін будуть домовлятись. І першому прийдеться чимось поступитись. Чим - я не знаю. Побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто їх буде перевіряти якщо надцять прикордонних пунктів просто залишені
осталось тільки команду й координати артилеристам та льотчикам дати

Дві проблеми - одне коріння <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто їх буде перевіряти якщо надцять прикордонних пунктів просто залишені
осталось тільки команду й координати артилеристам та льотчикам дати

Дві проблеми - одне коріння <_<

насправді з цього коріння усі проблеми

Семен Семенченко

От имени добровольческого батальона спецназначения Нацгвардии Украины "Донбасс" обращаемся к командованию Нацгвардии и министру внутренних дел Украины с просьбой ускорить процесс нашего вооружения и отправить боеготовые части в Донецкую область досрочно в течение ближайших нескольких дней. Командование и офицерский состав батальона обеспечит проведение подготовки оставшегося личного состава в установленный срок. В связи с наличием уже более чем 1500 резерва патриотов желающих защищать Родину в составе батальона Донбасс, ходатайствуем о формировании батальона Донбасс -2. В случае принятия соответствуюшего решения офицерский состав обязуется сформировать и подготовить его в кратчайшие сроки. Готовы написать заявления об отказе от денежного довольствия в случае если эти затраты не предусмотрены в бюджете. Командование и личный состав батальона Донбасс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось там фото танків в сніжному просив. фоток не має, є відео

Про ОБСЕ я тут ще пару сторінок назад писав, що після того, як посол РФ вернувся в Україну - він буде давити на АТО через ОБСЕ

я ще пару місяців тому писав, щоб ви не розраховували на європу.

й ОБСЄ це лише початок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович

Відео - жесть. До останнього не вірив і думав, що це деза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, що саме цікаво, це більш реальні погрози, чим дійдемо до києва. особливо враховуючи, що диверсійні групи вати є у кожній області...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось там фото танків в сніжному просив. фоток не має, є відео

це танк Т-64 підтверджую на 100%, на озброєнні у рашки таких нема, таких взагалі у рашки нема, не виключаю що це техніка захоплена кацапами в Криму.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart,так й кажуть, що то кримські. й на черзі не тільки танки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимчук: В Украине эти танки выведены из боевого состава Вооруженных сил. Вместе с тем, они находятся на вооружении армии России.

http://glavcom.ua/news/212430.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, якщо побють як погрожують нинішніх керовніків то є шанс що на їх місце прийдуть адекватні командири.

теж як пишуть нібито танк зі Сніжного і це теж Т-64

Bp7PTc1IAAAQxl4.jpg

якщо це дійсно так то воювати з ними буде важкувато адже вони на порядок кращі за рашотрактор Т-72

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фашисти з рашкі для потрібної картинки уже здатні на будь які звірства

боевики захватили автобус с детьми – 25 детей-сирот и воспитанников детских домов направлялись на оздоровление в Днепропетровскую обл. Террористы перехватили автобус, оттеснив сотрудников ГАИ. По предварительным данным, боевики повели автобус в сторону оккупированного Крыма. Но, как сообщает пресс-служба ДонОГА, «по данным, имеющимся сейчас в управлении по делам семьи и молодежи облгосадминистрации, автобус с детьми из Снежного проследовал в г. Красный Луч Луганской области, откуда направился на КПП «Должанский», - то есть, к границе с Российской Федерацией.

О планах людей, перехвативших автобус, ничего не известно. Для пересечения государственной границы у детей и лиц, их сопровождающих, необходимых документов нет, подчеркивают в ОГА.

Очевидно, террористы планируют использовать сирот для создания «нужной» картинки для «Путин-ТВ». Ведь ранее ни одно сообщение российских властей о том, что люди с Востока Украины массово бегут в сторону РФ, не подтвердилось.

Тем более, прием с участием обездоленных детишек в сюжетах «Путин-ТВ» уже отработан: ранее российские «журналисты», работающие в Славянске, не давали вывезти из города больного малыша, которому срочно нужна была медицинская помощь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Василий Олейник

Сергей Вихров : " Пока все идет очень плохо:

1 генералы остались те же.

2 против пятой колонны ничего не предпринимается.

3 РФ затягивает время, и это ей удается.

4 Наши войска увязли в Славянске, а область все больше уходит из под контроля. Т.е. Стрелков выполняет указание Кремля, и это ему удается.

5 Проукраинские граждане покидают Донецкую и Луганскую область. РФ этому всячески способствует, и новый президент к сожалению повелся на такие действия.

6 Мы свою границу не контролируем. Опять все по плану РФ.

7 Оплченцы, Нацгвардия и добровольцы на правах нищих и беспризорных. Военные и командование их периодически "подставляют", оргвыводов небыло, значит такое положение власть устраивает.

8 Садимся с РФ за стол переговоров, не выгнав со своей территории террористов. Путин слабых наказывает. Лоха не кинуть-себя не уважать.

9 Не отслеживается изменение настроений жителей Донецкой и Луганской областей.

10 Нет даже попыток начать увольнение ментов в восточных областях.

11 Боимся визового режима с РФ ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні ні, краще генштаб вальніть, ми вам навіть дякуємо скажем, замість цих кончених, нормальні прийдуть й будуть хоч трохи думати, що роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зеленке возле блокпоста сработала растяжка. Может, земляной заяц. А может и сепаратист. Ответ десантников:

http://youtu.be/nYAF-OF3mnc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Гриценко

Може, вже досить?

З початку російської агресії люди пожертвували на підтримку армії 129 мільйонів. Міноборони з цієї суми спромоглося витратити лише 7 мільйонів. Жодної копійки на бронежилети, щоби солдати не гинули від куль терористів. Жодної копійки на прилади нічного бачення, на сучасні снайперські гвинтівки і набоі до них. Врешті, жодної копійки на питну воду, якої хронічно не вистачає військам у зоні АТО...

За таку нерозторопність і саботаж треба зривати погони, звільняти без пенсії й віддавати під суд. Рішенням міністра. Дисциплінарний статут надає йому таке право. Як я це робив у 2005-2007 у випадках, коли ганьбилося високе звання Офіцера.

Де міністр? Уряд? Генеральна прокуратура? Президент як Верховний головнокомандувач? Адже всі ці та інші подібні факти бездіяльності й саботажу стали відомими не сьогодні, про них говорять і пишуть постійно. Починаючи з бездарноі здачі Криму, незахищеного дотепер кордону. Може, досить уже покривати злочинну бездіяльність, за якою - деморалізовані силові структури, пригнічене суспільство, поранені й убиті солдати та цивільні громадяни?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мовчання президента починає вже насторожувати...

Хто його вибрав? Вже пройшло дуже багато часу після виборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Террористы ищут летчиков и танкистов – активист

"По каналам боевиков был объявлен срочный набор пилотов Л-29; Л-39; МИ-2; КА-26 и водителей танков Т-72", - заявил он

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/06/12/7028826/

скоро і літати почнуть(((, а наші чекають мани небесної.

Порох бізнесок рятує, святкує призначення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...