Перейти до змісту

Бойлер. Який придбати?


lilechka

Рекомендовані повідомлення

BeON, нам комплектуючі і встановлення обійшлося у 1100 грн, бо в нас трохи геморно було і ставили якісь додаткові штучки. Можу дати контакти. Зробили все акуратно - виглядає все дуже естетично.

Та якщо чесно я не обзванювала по рекламам. Мені дали контакти перевіреної людини і ми одразу звернулись. Можливо десь було і дешевше...але 2 місяця без води - ми не витримали вже. Бо в нас води з початку червня немає

Це з бойлером?

ПО логіці речей там 2 тройника, 1 кран при умові встановленння в області кранів ... ні то ще 2 крана. ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

нам комплектуючі і встановлення обійшлося у 1100 грн

Фігассє. Встановлення 250 грн, а "штучок" ну на 100-150 грн там назбирається, ну 200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам комплектуючі і встановлення обійшлося у 1100 грн

Фігассє. Встановлення 250 грн, а "штучок" ну на 100-150 грн там назбирається, ну 200.

ставили бойлер в червні,крім бойлера "штучок" купили на 400 грн

і всі використали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставили бойлер в червні,крім бойлера "штучок" купили на 400 грн

Так вот, перш, ніж ставити бойлер, варто подумати який (горизонтальний чи вертикальний) він буде. І де буде висіти (ванна, туалет, кухня, коридор). І тоді вже купувати "штучки". Зазвичай, майстри ще на тих "Штучках" заробляють. Або відправляють в "потрібний" магазин за тими "Штучками".

Хоча, "штучки" подорожчали, долар виріс, доставка. І та фігня що коштувала 30 грн, зараз вартує усі 50. так що мейбі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок того, щоб поставити газовий проточний водонагрівач? Розкажіть "+" та "-", бо я не тямлю в тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок того, щоб поставити газовий проточний водонагрівач? Розкажіть "+" та "-", бо я не тямлю в тому

Самий простий газовий - мідна трубка з холодного крану и до газової горілки, там спіраль і назад до умивальника, на спіраль можна щось поставити, вода буде гарячою. Регулюється напором води та газом. Для миття посуду підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для миття посуду підходить.

А душ швиденько прийняти? Для квартири він підійде?

Приваблює його розмір та ціни, відносно, не кусаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для миття посуду підходить.

А душ швиденько прийняти? Для квартири він підійде?

Приваблює його розмір та ціни, відносно, не кусаються

Спіраль намотати так - спочатку в двоє скласти, а потім горизонтально намотати спіраль, чім плотніше, тим краще. На верх поставити миску з окропом. Все залежить від інтенсивності напору, газу та діаметру трубки. Посуд мили, бачив, душ приняти, не бачив, треба пробувати, мідної труби треба на 30-40 см. більше від плити, а далі можна і шлангом, наприклад кисневим з базару за 6-8 грн. м.п.

post-3019-0-51607200-1407397797_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок того, щоб поставити газовий проточний водонагрівач?

Це зветься - газова колонка. І вона використовується у старих будинках "хрущовках", "брєжнєвках". Ставити їх не дозволяють, бо потрібно ставити лічильника на газ. А це "ВолиньГазу" не вигідно. Бо тоді стане ясно, що людли використовують газу значно меньше, аніж вони деруть за нього плату :)

Електричний проточний - вихід електроенергії такий в місяць, що дешевше щодня в сауну ходити :)

Спіраль намотати так - спочатку в двоє скласти, а потім горизонтально намотати спіраль, чім плотніше, тим краще.

А потім пожежники констатують причини пожежі - "кулібін".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спіраль намотати так - спочатку в двоє скласти, а потім горизонтально намотати спіраль, чім плотніше, тим краще.

А потім пожежники констатують причини пожежі - "кулібін".

Від чого пожежа, плита в штатному режимі працює, зверху миска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з бойлером?

ПО логіці речей там 2 тройника, 1 кран при умові встановленння в області кранів ... ні то ще 2 крана. ...

нам комплектуючі і встановлення обійшлося у 1100 грн

Фігассє. Встановлення 250 грн, а "штучок" ну на 100-150 грн там назбирається, ну 200.

Бойлер звісно коштує окремо.

Ну незнаю скільки там штучок має бути, але на початку нам взагалі казали що з нашою "супер" планіровкою в ванні треба врізатися через стіну до труби. Потім знайшли вихід. Там під умивальником тих штучок ціла купа, явно не 2-3.

В батьків встановлення зайняло так само - там була інша схожа проблема. Стверджувати дорого то чи дешево не можу.

Так вот, перш, ніж ставити бойлер, варто подумати який (горизонтальний чи вертикальний) він буде. І де буде висіти (ванна, туалет, кухня, коридор). І тоді вже купувати "штучки". Зазвичай, майстри ще на тих "Штучках" заробляють. Або відправляють в "потрібний" магазин за тими "Штучками".

Хоча, "штучки" подорожчали, долар виріс, доставка. І та фігня що коштувала 30 грн, зараз вартує усі 50. так що мейбі.

Нажаль інколи планіровака квартири не залежить від нас і доводитсья мучитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль інколи планіровака квартири не залежить від нас і доводитсья мучитись :)

У нас також не фонтан. Але вибирали оптимальний варіант розміщення із "поглядом" у майбутнє.

У нас взагалі 2 ввода. Окремо кухня і окремо туалет+ванна. Але бойлер обслуговує і одне і друге. І кухню і ванну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас також не фонтан. Але вибирали оптимальний варіант розміщення із "поглядом" у майбутнє.

У нас взагалі 2 ввода. Окремо кухня і окремо туалет+ванна. Але бойлер обслуговує і одне і друге. І кухню і ванну.

В нас аналогічно. Але вішали у ванні.

А зважаючт що квартира зйомна з поглядом на майбутнє трохи важко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це Вам не надто тяжко і у Вас немає заперечень чи не могли б розмістити фото роботи. Саме цікавить вузол зєднання\врізки в основну систему. Можливо там дійсно робота варта тих грошей, а ми тут "вспливаємо" що дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD, ось

Але хочу попросити всіх не писати про те що я дурна що стільки заплатила, чи мені лінь було шукати інших майстрів чи щось у такому дусі. Мене якість наданих послуг і ціна влаштували.

post-3519-0-40141400-1407680603_thumb.jp

post-3519-0-54444300-1407680610_thumb.jp

post-3519-0-15556000-1407680619_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD, ось

Але хочу попросити всіх не писати про те що я дурна

Небудемо. Вам допомогли і зразу значить воно того вартувало :)

Цікавив саме механізм монтажу. У Вашому випадку це метало-пластик на скрутках. Щей фільтр поставили на вхід :)

Хто підкаже який тепер у Луцьку напор води(тиск в атм)?, ідеально в районі пр.Перемоги. Можливо щось подібне тре буде батькам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

цікавить відгуки про арістон gs 50, простенький 50-ти літровий, ціна від 1350 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить відгуки про арістон gs 50, простенький 50-ти літровий, ціна від 1350 грн.

8 років працює, 1 раз чистив повністю сам після 6-ти років використання

влаштовує повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить відгуки про арістон gs 50, простенький 50-ти літровий, ціна від 1350 грн.

сусід в цьому році тени міняв, після 10 років експлуатації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми купили Атлантік на 30 літрів. Задоволені. Нагрівається швидко, довго тримає тепло. Сім'я з чотирьох чоловік. Вмикаю тільки на половину потужності, вода гарячуща, навіть не представляю якщо на максимум ставити, весь під'їзд тоді покупається. Вимикаю в 9 годин вечора, о 8 ранку вода ще тепла, можна митися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Ariston'и зараз трапляються не парашкінського виробництва ?

бо доведеться напевно все ж Atlantic купувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить відгуки про арістон gs 50, простенький 50-ти літровий, ціна від 1350 грн.

сусід в цьому році тени міняв, після 10 років експлуатації

думаю також міняти, яка його ціна не підкажеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Ariston'и зараз трапляються не парашкінського виробництва ?

бо доведеться напевно все ж Atlantic купувати

На ринку проодаються, з Польщі возять. Я не думаю, що в Європі парашкінську техніку продають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Ariston'и зараз трапляються не парашкінського виробництва ?

бо доведеться напевно все ж Atlantic купувати

На ринку проодаються, з Польщі возять. Я не думаю, що в Європі парашкінську техніку продають.

хтось моніторив ринки луцька? Цікавлять Арістони 50-ка та 80-ка. Інетмагазини вивчені).

ПС. Може хтось має/знає знайомих на ринку?!?!? Дайте їм наводку! Бачу, три клієнта уже накльовується)))) Я би Арістона хоч завтра купив, тільки ціну в студію, кінцеву, до віддачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...