Перейти до змісту

Бойлер. Який придбати?


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Звиняйте, не було часу в тему заглянути.

ATLANTIC STEATITE PRO VM 080 D400-2-BC

І я такий же взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибирайте простий інтерфейс, тобто одна ручка, що встановлює температуру та вимикач )або без нього). Всі інші навороти нікому не подрібні. Ніякого сервісного обслуговування не треба (я про фірму, що займається). В них є дві поломки - електрична та проржавів бак. На ринку купуємо анод і тен, якщо що. Бак відремонтувати проблемніше, як сварку туда засунути. Все. Там більше немає чому ламатись, хіба тримач. В мене особисто на 30л. і 2кВт, до 75 градусів за годину нагріває, як варіант для двох, максимум трьох хватає (економте воду). Максисум "жили" на ньому 10 місяців під ряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обладатели бойлеров, подскажите, сколько электроэнергии "кушает" эта чудо-техника в месяц?

На точные цифры не претендую, +/- из опыта эксплуатации...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обладатели бойлеров, подскажите, сколько электроэнергии "кушает" эта чудо-техника в месяц?

На точные цифры не претендую, +/- из опыта эксплуатации...

Все залежить від марки, кількості користувачів та якості користування. Наприклад, в мене 30л. і тен 2кВт, нагрівається за годину - "з"їв" 2кВт., живемо вдох, студент приїзджає на вихідні через раз. Помитись одному з головою і ще лишається. Думаю, що в мене до сотні кВт в місяць буде. 80л. і тен 2кВт нагріє за 4 години - відповідно 8 кВт. 3 людини використають повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо потрібен номер то скажу(де гуртом купити будь яку з цих марок)

Юра, кинь-но мені координати того складу. Дякую.

Цікавить бюджетний варіант прийнятної якості

То на якому зупинились???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Бойлер DELFA VM 50 N4L..http://bt.rozetka.co...-50-n4l/p83659/

Хто підкаже на рахунок цього виробника.

Це глюк чи Розетка припиняє продаж,всі бойлери "Нет в наличии"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойлер DELFA VM 50 N4L..http://bt.rozetka.co...-50-n4l/p83659/

Хто підкаже на рахунок цього виробника.

Звичайний Китай, якість досить посередня, зате ціна низька.

Эксклюзивным импортером товаров марок «BRAVIS» и «DELFA» в Украине является компания «Фокстрот. Техника для дома», которая организовывает обслуживание и ремонт техники по всей территории Украины.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня вопрос не столько по конкретному производителю, сколько по вариантам самого типа бойлера, может кто сталкивался с выбором. При выборе конкретного типа учитываю вопрос соотношения экономичности и эффективности. К примеру, если сугубо принимать душ и не напускать ванную, какой тип лучше, накопительный с потреблением 2 кВт/ч для которого нужно время чтоб нагреть скажем 40-50 л воды, или проточного типа, который нагревает воду моментально, но потребляет 7-10 кВт/ч?

А еще слышал про энергосберегающие анодные бойлеры, кто может что-то сказать про них не по наслышке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накопичувальний, сухий тен, літраж прикидайте від кількості людей\потреб

на вхід поставити протинакипний фільтр

і буде вам щастя та тепла вода :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі на дачу взяв у Луцькому "Епіцентрі" бойлер "Горені" з сухими двома тенами, на 80 літрів... для двох людей - абсолютно достатньо! Але... через тиждень, заїхавши у Львівський "Епіцентр" - взагалі пожалів що, щось брав у Луцьку... таке відчуття, що до нас, на Волинь, завозять тільки все те, що не продалось в остальних торгових точках... в общім, у Львівському "Епіцентрі" були уже новіші моделі бойлерів і по тих же цінах... плюс, там же, купив нормальний гідробокс (якого у Луцькому Епіцентрі і не було в наявності), і коркову підстилку (у Луцькому уже теж не було в наявності) - тому, мусив їхати, за всім разом (плюс сантехніка - врізний умивальник потрібного розміру), у Львів)...

але, по бойлеру... якщо насолоджуватись верхнім (з потолка) широким душем в гідробоксі... то, 80 літрів - як раз хватає на двох дорослих людей!!! Меншого би не хватало, а більший - більше переспоживання електрики. Так як, брали поки що, тільки для себе (нас поки що тільки двоє) то, 80 літрів - як раз підходить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми перед встановленням начиталися всього, одні радили сухий тен, інші мокрий. Врешті взяли Арістон на 80 л (звичайниуй тен, без електроніки). Як виявилось у свекрухи в селі такий вже 6 років стоїть і працює як годинник. Тому впринципі сумніви про те що хвалений сухий тен не взяли пропав

Ми задоволені. Хоча трохи не розрахували що бойлер жере стільки світла. Але по новим тарифам на воду получаєтсья одне й теж (у всякому випадку на нашу місячну потребу води)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... якщо насолоджуватись верхнім (з потолка) широким душем в гідробоксі... то, 80 літрів - як раз хватає на двох дорослих людей!!! Меншого би не хватало, а більший - більше переспоживання електрики. Так як, брали поки що, тільки для себе (нас поки що тільки двоє) то, 80 літрів - як раз підходить!

В нас 80. Нам навіть забагато. Бо нам вистачає щоб я ванну набирала, потім ще в душі пів години полощу волосся, чоловік ще миється, і ще й лишається...

ТО вот думаю що на 50 тре було брати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прицінювався сьогодні до бойлерів Атлантік 50-літрові,так різниця між сухим і мокрим тенами майже в 800-1000грн, чи варто переплачувати цю сумму за сухий тен??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня 80л Аристон. Частнько вода грееться впустую. Для душа и мелкого митья достаточно меньше.

По моделям скажу так, от нашей води хоть какой бери все рвно он вийдет из строя по причине накипи на тене ... а ето не гарантийний случай.

Берите банально подешевле ...

немного тут http://kiev-elektro....-vibrat-boiler/ порадовало про стабилизатор на бойлер :)

Коменти жгут про сухой тен: http://bt.rozetka.com.ua/27894/p27894/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойлер DELFA VM 50 N4L..http://bt.rozetka.co...-50-n4l/p83659/

Хто підкаже на рахунок цього виробника.

Це глюк чи Розетка припиняє продаж,всі бойлери "Нет в наличии"

Виробник "Атлантік - Гейзер"...в Україні вироблено...сервіс є у м. Луцьк...і ні який не Китай...

Бойлер DELFA VM 50 N4L..http://bt.rozetka.co...-50-n4l/p83659/

Хто підкаже на рахунок цього виробника.

Це глюк чи Розетка припиняє продаж,всі бойлери "Нет в наличии"

Виробник "Атлантік - Гейзер"...в Україні вироблено...сервіс є у м. Луцьк...і ні який не Китай...Планую собі такий поставити...тільки на 80 л...рекомендація...також читайте, який максимальний нагрів води у бойлері...є +65, є + 75 і є + 95...від цього також може коливатися ціна бойлера...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався Арістон на 80 л - 7 років, от тільки не знав, як його чистити, хоча проблем ніяких не було, на 2 дорослих і 2 дітей вистачало квартиру з ним продав. Позавчора знову купив Арістон на 80 л хоча пошукати прийшлось добряче. Ціну всі магазини попіднімали, а в деяких дешевих бойлерів взагалі вже не було. Найдешевше знайшов в інтернет-магазині "Ельдорадо" - 1109 грн., хоча в магазині на нього ціна 1399 грн. Хлопці дзвонили питали чи буду брати бо там вмятина і він останній, прийшов гляну на ту вмятину (просто непомітна) і зрозумів що продавці просто хотіли щоб я відмовився бо ж могли заробити 300 грн. Вчора бачив такий же в магазині Сантехкомплект на Соборності - 1575 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь шалений попит на бойлери. Ніде не було в наяності. Взяв з того всього атлантік http://www.termounion.com.ua/bojlery/boyleri-suhyi-ten/boyleri-suhyi-ten-atlantic . Поки задоволений, ніби якісно зроблений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь шалений попит на бойлери. Ніде не було в наяності. Взяв з того всього атлантік http://www.termounio...yi-ten-atlantic . Поки задоволений, ніби якісно зроблений

Сьогодні знайомий купував там же,де й ми біля Нової лінії,на тюлькіному флоті - бойлер на 80 л

все в наявності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прицінювався до бойлерів Атлантік 50-літрові,так різниця між сухим і мокрим тенами майже в 800-1000грн, чи варто переплачувати цю сумму за сухий тен??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордівчани, хто має телефон до толкового\надійного майстра по встановленню бойлера?та яка в середньому ціна за встановлення??

дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BeON, нам комплектуючі і встановлення обійшлося у 1100 грн, бо в нас трохи геморно було і ставили якісь додаткові штучки. Можу дати контакти. Зробили все акуратно - виглядає все дуже естетично.

Та якщо чесно я не обзванювала по рекламам. Мені дали контакти перевіреної людини і ми одразу звернулись. Можливо десь було і дешевше...але 2 місяця без води - ми не витримали вже. Бо в нас води з початку червня немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора знову купив Арістон на 80 л хоча пошукати прийшлось добряче. Ціну всі магазини попіднімали, а в деяких дешевих бойлерів взагалі вже не було. Найдешевше знайшов в інтернет-магазині "Ельдорадо" - 1109 грн., хоча в магазині на нього ціна 1399 грн.

Я так розумію це серія SG?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...