Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

ЩОйно переглянув фільм "предопределение / Патруль Времени"

Замутка із часом не нова - але цікава. Варто подивитися.

Жень, ну ти видно дуже любиш класні фільми, але як ти не дотерплюєш до хорошого перекладу,ну це зовсім інше сприйняття кіно, мені також кортить багато що подивитися, але поки не буде повний ліцензійний дубляж(бажано Українскій) я нє нє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторський дуже гарний переклад. Не вимушений. Правильний. Голос не напряжний.

Качаю семпл і слухаю.

Є деякі дубляжі - від яких тошнить, і ригати хочеться - виключаю одразу.

але як ти не дотерплюєш до хорошого перекладу

Я дотерплюю до гарної якості. Хоча за останні роки - деякі фільми і в екранках нічого. Один хєр смислу немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Веж вдруге випадковим чином натрапляю на фільм "Пророк" 2009-го року, хто дивився скажіть чи вартий перегляду?

ЩОйно переглянув фільм "предопределение / Патруль Времени"

Замутка із часом не нова - але цікава. Варто подивитися.

Фільм цікавий.

Після перегляду навіяло Memento, хоч вони і різні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після перегляду навіяло Memento, хоч вони і різні...

Я думав я один.:)

Веж вдруге випадковим чином натрапляю на фільм "Пророк" 2009-го року, хто дивився скажіть чи вартий перегляду?

Не чув не бачив .Але європейське кіно то не американське - дивитися однозначно. Зараз знайду скачаю подивлюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не чув не бачив .Але європейське кіно то не американське - дивитися однозначно. Зараз знайду скачаю подивлюся.

Фільм якісний, перегляду вартий однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм якісний, перегляду вартий однозначно.

Не фонтан. Його там намагалися ставити на одну полицю із "Втечею із Шоущенка" - нє.. навіть в одному реченні їхні назви не можна писати!

Фільм добротно знятий. Але 2,5 години ... і події і сюжет розкрили на 3/4!

7,5/10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив я "Исчезнувшая".

Ну, думаю, Фінчер фігні не знімає! Буду дивитися.

Після 30-40 хвилин стало все ясно чим закінчиться. Хоча все чекав на правосуддя і якусь мега круту розв'язку і супер кінцівку.

скоротити до 1 год 50 хв. І фільм би нічого не втратив.

Краще б ще раз передивився "Бвйцівський клуб".

7/10.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив я "Исчезнувшая".

Ну, думаю, Фінчер фігні не знімає! Буду дивитися.

Після 30-40 хвилин стало все ясно чим закінчиться. Хоча все чекав на правосуддя і якусь мега круту розв'язку і супер кінцівку.

скоротити до 1 год 50 хв. І фільм би нічого не втратив.

Краще б ще раз передивився "Бвйцівський клуб".

7/10.

На вкус и цвет, как говорится...А разве развязка так уж плоха? Круг замкнулся.Да и,как по мне, то в фильме главное подача, то, что мы видим на экране, или ты любишь смотреть фильмы только ради концовки???Надеюсь что нет. Финчер себе не изменил ИМХО, сделал качественный фильм, если уж на то пошло, он не сценарист,а режиссер и то, что мы видим, вполне "по финчеровски", а именно игра актеров, картинка, смена событий (он отлично переплел прошлое и настоящее), саундтрек просто крут, но если вы смотрели фильм дома, то скорее всего этого не ощутили, а вот в кинотеатре он звучал очень атмосферно. Я может повторяюсь, но Аффлек и Пайк сделали невозможное, превзошли книжных персонажей, о да, еще одна благодарность Финчеру за кастинг, особенно за Розамунд ( но Бен тоже постарался).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Финчер себе не изменил ИМХО, сделал качественный фильм

Я також повівся на Фінчера. А виявилося дарма.

Я не в захваті.

НЕвдала спроба зняти кінцівку аля Девід Лінч.

ВО! дійшло. Стійке відчуття дежавю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Финчер себе не изменил ИМХО, сделал качественный фильм

Я також повівся на Фінчера. А виявилося дарма.

Я не в захваті.

НЕвдала спроба зняти кінцівку аля Девід Лінч.

ВО! дійшло. Стійке відчуття дежавю.

Я бы не сказала, что фильм с Робертс имеет что то общее с "Gone girl", там ясно кто жертва, а кто мучитель, а вот в "Исчезнувшей" все мучают друг друга)))Жень, ну чего ты взъелся на Финчера за концовку, автор и книги и сценария Гиллиан Флинн,к ней все претензии))), она ее придумала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив я "Исчезнувшая".

Ну, думаю, Фінчер фігні не знімає! Буду дивитися.

Після 30-40 хвилин стало все ясно чим закінчиться. Хоча все чекав на правосуддя і якусь мега круту розв'язку і супер кінцівку.

скоротити до 1 год 50 хв. І фільм би нічого не втратив.

Краще б ще раз передивився "Бвйцівський клуб".

7/10.

На вкус и цвет, как говорится...А разве развязка так уж плоха? Круг замкнулся.Да и,как по мне, то в фильме главное подача, то, что мы видим на экране, или ты любишь смотреть фильмы только ради концовки???

Ось тут я згоден,просто ми привикли до якихось логічних,справедливих і передбачуваних кінцівок.Тим більше що зараз вразити або здивувати глядача(такого вумного як зараз) тяжко, усі стали великими критиками(інтернет,форуми,рецензії,соц. мережи і т.д) це і добре, але як жеш вам ще вгодити? :_07:Так, і мене кінцівка не вразила, яле як я її ждав! можливо тому і було цікаво.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант, я про ту саму "Исчезнувшая" мені при перегляді сподобалась БИ ситуація: якби, той чувак - її перший,який був у неї дуже сильно закоханий(згадайте як він на неї дивився при перегляді шоу), жорстко би їй помстився - виходив,одів і представив її до суду, перед суспільством.

Я так бачив і хотів такого сюжета,але це я так собі придумав, думаю не погано.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що вона його підставить було ясно з того, як вона одразу стала йому лапшу вішати.

І для мене лишилося не зрозумілим питання дитини. Чия вона все ж таки? Чоловіка, чи того багатого корєша?

Я чекав, що все ж таки ФБР виведе її на чисту воду, довівши її вину.

Одним словом - я не в захваті...

Жень, ну чего ты взъелся на Финчера за концовку, автор и книги и сценария Гиллиан Флинн,к ней все претензии))), она ее придумала.

Феміністка вона! :)

Я хотів запитати про фільм "Ворог", з Джиленхолом. Я не зрозумів посила про павуків. То з якої опери??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що вона його підставить було ясно з того, як вона одразу стала йому лапшу вішати.

І для мене лишилося не зрозумілим питання дитини. Чия вона все ж таки? Чоловіка, чи того багатого корєша?

Я чекав, що все ж таки ФБР виведе її на чисту воду, довівши її вину.

Одним словом - я не в захваті...

Жень, ну чего ты взъелся на Финчера за концовку, автор и книги и сценария Гиллиан Флинн,к ней все претензии))), она ее придумала.

Феміністка вона! :)

Я хотів запитати про фільм "Ворог", з Джиленхолом. Я не зрозумів посила про павуків. То з якої опери??

Ребенок точно мужа)))
, в книге это ясно.

Насчет пауков у "Врага"...хе хе

, теорий много, почитала, согласилась только с той, которая гласит, что там никто и ничто ничего не означает, как то так)))))Просто из непонятого, вроде как артхаус, который никому не понять))))Но раз актеры подписали соглашение, возможно эта версия и не верна, узнать можно только у съемочной группы)))))))
Змінено користувачем Arven Rivendell
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааа спойлери....

Це "тихі теревені" і тут ми саме про фільми і теревенимо, обговорюємо конкретні і іцілому. Сюжети, акторів і т.д.

Це не "новинки", де хтось бачив ,а хтось ні. І комусь не хочеться наперед знати шотамслучиця.

, в книге это ясно.

Це і без книги ясно. Дружина актора з НЕактором не знайомі були, допоки він не зателефонував. І розповів про свою "теорію"

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Учора дивився Леон, знято на висоті, але сюжет місцями трохи безглуздий як на мене... Думаю передивлюватись не буду.

Дивився фільм "Це чудове життя" 1946-го року, дуже сподобався, рекомендую :ok: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скрізь всіллякі правила, те не можна, це не можна, запощу сюди:

Щойно подивився Занесло / Убойный план - фільм з закосом під "Карти гроші два стволи" або "Зеро 2", в цілому хороша комедія в жанрі чорний гумор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.kinopoisk.ru/film/436502/

Дуже рекомендую переглянути "Пророк" 2009р. Це європейський фільм, і, в мене давно не було такого перегляду, коли важко відволіктись від фільму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.kinopoisk.ru/film/810897/

"Як бути мужиком" - епічна комедія! В ютубі можна знайти відео з цим мужиком про те: як боротись з новонародженим, як сходити в громадському місці і тд...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив влаштувати для себе трохи серйозного кіно на ніч, а саме Апокаліпсис сьогодні 1979 року пипуску.

Вмикаю і... тут грає дуже знайомий, а головне класний саундтрек... У мене таке відчуття, що це буде класне кіно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмикаю і... тут грає дуже знайомий, а головне класний саундтрек...

the Doors ...

А от я хочу продублювати все, що я вже говорив про фільм "Джон Уік"

Ну не вміють америкоси знімати фільми про рускіх. Ну не вміють і все!

Невже це так тяжко знайти акторів-росіян ,які говорять російською без дикого акцента.

Сценарист взагалі навіть не удосужився поцікавитися, що значить "баба-яга". Це, бл*я баба, не дід, не мужик - це жіночого роду!

Я казав, краще підійшло б слово "бабай".

Як на мене фільм мав би мати назву John Weak

Якщо ж вимкнути мозок і перестати придиратися (як у далеких 90-х, коли Брюс Лі і Сталоне, що нам показували на відеокасетах, були у фаворі), то фільм на твердих 7/10.

А так моя оцінка 6+/10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене таке відчуття, що це буде класне кіно...

Дійсно, фільм на рівні Цільнометалевої оболонки, навіть краще, найкращий фільм про війну із всіх які я бачив, трішки більше трьох годин проходять незамітно.

10 з 10, дуже крутий фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ж вимкнути мозок і перестати придиратися (як у далеких 90-х, коли Брюс Лі і Сталоне, що нам показували на відеокасетах, були у фаворі)

Во-во!! :_35: саме так я його і дивився і тому мені сподобався.

8/10.

Кіану Рівз ох...ний актор, щоб там не говорили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...