Перейти до змісту

Вибори президента 25.05.2014


Arden

  

555 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ніколи не станемо сильною країною.Бо робимо те, у що самі не віримо. Робимо не ДЛЯ чогось не ЗА щось , а проти.

В самій демократичній країні світу є лише дві партії.

Все інше від лукавого.

Тому вони й найсильніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Президентом станет Порошенко.

У всех остальных практически нет шансов.

Человек он не бедный потому воровать не станет.

Сам поддерживаю и другим советую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Человек он не бедный потому воровать не станет.

бльо, янукович тоже был не бедный...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато людей готові віддати свої голоси за Порошенка лише тому, що "він і так виграє", не підтримуючи при цьому його фактично.

теж вже неодноразово стикався з такою дебільною логікою. Називаєтся не ми його вибрали, а нам його *втюхали*

Президентом станет Порошенко.

У всех остальных практически нет шансов.

Человек он не бедный потому воровать не станет.

Сам поддерживаю и другим советую.

більше, більше впевненості в словах, щоб вже точно виглядало аксіомою, а не пропозицією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віриш , що вони мають шанси стати президентом?

я не вірю, що порошенко має шанси стати президентом.

все, після цього ти за нього не голосуватимеш? ну що за логіка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувати СЬОГОДНІ за Богомолець , скажімо- те саме що за Дарта Вейдера.

Одні українці гинуть за тих, хто відноситься до життя,як до шоу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене не цікавить чому ти проти,мене цікавить за кого ти і чому.

Уяви, вперше!!! для себе - просто не знаю, не визначився.

І невже ти не розумієш, що кожен згаяний день , кожен лишній день грає сьогодні на руку противникам України, знижує моральний та фізичний потенціал.

Та просто несе нові смерті.

Занадто велика розкіш сьогодні говорити по барськи ,,не визначився,,

Типу просіть мене семеро, а я буду ,лежачи на дивані манірно вибирати -нравиться, не нравиться..........

Полумяним захисникам демократії пораджу захищати царьова та симоненка теж, це ж ваша позиція.дати всім шанс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, що зміниться після виборів президента? всі складуть зброю й почнуть працювати на благо порошенка країни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після виборів , які признає демократичний світ,

1- Матимемо легітимну владу.Великий психологічний фактор як для світу, так і для населення Сходу України.

2- Можна буде оперативно поміняти керівників силових блоків, через яких зараз буксує АТО і границя наша прозора геть.

3- ЄС матиме з ким підписувати економічну частину угоди про асоціацію.

4 Можна буде почати масштабну зачистку сепаратистів.

Я щиро вірю, що все це зробить кожен лідер Майдану, в разі обрання його президентом.

Мав би сьогодні більший шанс Гриценко, я голосував би за Гриценка.

Україні сьогодні важливі не персоналії-важливий, критично важливий результат.

А реалії такі що шанс найбільший у Порошенка.

Отже те найменше, а може й найбільше, що може і ПОВИНЕН зробити КОЖЕН громадянин України- це обрати Президента у першому турі.

Крім всього , це ще й буде показником ЄДНОСТІ НАЦІЇ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1- Матимемо легітимну владу.Великий психологічний фактор як для світу, так і для населення Сходу України.

2- Можна буде оперативно поміняти керівників силових блоків, через яких зараз буксує АТО і границя наша прозора геть.

3- ЄС матиме з ким підписувати економічну частину угоди про асоціацію.

4 Можна буде почати масштабну зачистку сепаратистів.

1. для населення сходу, те що підтримує терористів, влада так й залишиться нелегітимна.

2. було б на кого міняти, міняли б зараз. ситуація з кордоном взагалі від вибору президента не зміниться. тут не у президентів справа.

3. згода

4. а що зараз заважає?

за великим рахунком, я не розстроюсь, якщо президентом стане порош, але не покладай великих надій на зміни після виборів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже те найменше, а може й найбільше, що може і ПОВИНЕН зробити КОЖЕН громадянин України- це обрати Президента у першому турі.

Крім всього , це ще й буде показником ЄДНОСТІ НАЦІЇ.

Отже те найменше, а може й найбільше, що може І ПОВИННІ зробити ВСІ кандидати в президенти України - це висунути єдиного кандидата.

Крім всього, це ще й буде показником ЄДНОСТІ НАЦІЇ.

Фантастика, еге ж? Не забувайте про те, як голосує Схід <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже те найменше, а може й найбільше, що може і ПОВИНЕН зробити КОЖЕН громадянин України- це обрати Президента у першому турі.

ох як телепромивка мізків діє.

не повинен я обирати президента в першому турі. я просто йду на вибори й голосую. й так кожен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розтягуючи вибори на два тури ТИ ПРОСТО ВІДДАЄШ КРАЇНУ НА ЩЕ 2ТИЖНІ КОШМАРУ.Далі можеш йти куди подалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занадто велика розкіш сьогодні говорити по барськи ,,не визначився,, Типу просіть мене семеро, а я буду ,лежачи на дивані манірно вибирати -нравиться, не нравиться..........

??????? Це типу, ти за мене "порішав" і прочитав мої думки за 400 км?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи спустіть пари. Президет - технічна персона. Він потрібний для багатьох технічних моментів з яикх складається життя держструктур. Він потрібний для остаточного закріплення однієї з головних цілей Майдану - скиненя Януковича, підписання асоціації.

Всі кандидати ведуть найдивнішу компанію в історії України. Мабуть вперше вони мають справу з народом яких вже не вірить обіцянкам-цяцянкам (через це повний провал Юлі). Поведінка всіх кандидатів дуже дивна. Короткий брифінг на місцях з сольним виступом і обмеженою кількістю заготовлених наперед запитань. Жодної дискусії в кожного з народом. В цьому помічений як Порошенко так і Гриценко, нажаль Богомолець робить замало інформаційних приводів і за весь час я про неї взагалі нічого не почув і не побачив, раз пропустив виступ і все. Тому великої різниці між Петром і Толіком немає. Толік також боїться прямих питань і дуже сумніваюсь що він знає що робити. Я в режимі очікування, себе в списках перевірив, підготувався. Якщо Толік чимось не здивує - голосую за Петю.

Життя змінюємо ми а не президенти і про це слід не забувати. Чи правильні речі у наших мозгах, чи правильні речі в СБУшника, бійця Нацгвардії - це все персоналії і персональна відповідальність за себе і країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Це ганьба Порошенку. Він здав печерський округ Аллі Шлапак з клану Черновецького, виставивши проти неї технічного кандидата... з того ж таки клану Черновецького."

подробиці

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розтягуючи вибори на два тури ТИ ПРОСТО ВІДДАЄШ КРАЇНУ НА ЩЕ 2ТИЖНІ КОШМАРУ.Далі можеш йти куди подалі.

дитячий садок, молодша група...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розтягуючи вибори на два тури ТИ ПРОСТО ВІДДАЄШ КРАЇНУ НА ЩЕ 2ТИЖНІ КОШМАРУ.Далі можеш йти куди подалі.

Довго товктимеш воду в ступі, чи все-таки поясниш, яке відношення має факт обрання президента, його вступу на посаду до інтенсифікації чи результативності АТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен день і кожну годину Донбас стає все менш українським.

Викрадають та вбивають за українську мову. прапори та герб України знищують, залякують суддів, прокурорів, вчителів.

Прості люди бачать це як тотальну слабкість Києва.Вони вірять лише силі і це логічно.Так само вели б в т акій ситуації і ми себе.

Якщо вони побачать, що більшість українців за одного кандидата, вони бачитимуть нас сильнішими, згуртованішими, цілесрямованішими.

Натомість гризня, розбрат, розброд і шатанія між теперішніх кандидатів лише більше і більше штовхатимуть їх у обійми сильного лідера-Путіна.

І це теж логічно.

Путін теж спочатку планував провести референдум в Криму 25 травня.Але швидко зрозумів, що куй залізо, поки гаряче.

Результат бачимо наочно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен день і кожну годину Донбас стає все менш українським.

Він з 1992го щодня ставав менш українським. Підтвердження можна було прослідкувати по карті голосувань на кожних виборах.

Вважайте поталанило, що ми порівняно швидко (в масштабах існування країни) перетнули цю межу, піднявши питання "свій-чужий" на загальнодержавний рівень.

Після голодомору та війни схід заселили "потрібними" людьми, з яких виросло самі бачите що. Гадаєте, вони плекають мрію про справді незалежну Україну? Погоджуюсь з луганчанином, просто адекватних людей, які розуміють де вони живуть та хто їх оточує, відсотків 20, можливо й менше.

Маю купу прикладів, і родичів, і знайомих - Схід вимагає стабільності. Схід хоче повернутись до старих часів. І от вийшли звідти депутати і розсілись по всій країні. В себе ж на Сході вони продовжували розказувати про бендер на Заході та про "Донбас кормить всю Україну".

До чого я веду? Схід ніколи не був і не буде українським.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стус та Сосюра теж не з Донбасу?

Якщо навіть лише 20% там є українцями,маємо зробити все, шоб вони і ми там жили достойно, жили по українському.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схід ніколи не був і не буде українським.
і це на фоні заяви шахтарів про "Єдину Україну", на фоні заяви того ж Ахмєтова, що Донбас буде щасливий тільки в Єдиній Україні. Донбас зараз український як ніколи. Не думав що про це потрібно писати на цьому форумі. Що за паніка, хто зливає Донбас? В нас що була супер-пупер армія, сбу і міліція? В нас генералів як гною, ось Швидкий навіть не закінчив академії, а генерал. І таких генералів тисячі, полковників, майорів десятки тисяч. Тимчук же ш написав, що все стає на свої місця. Шушера відпадає, залишаючи здорові ростки. Найстрашніше що вмирають наші хлопці. Нажаль це така наука, такий рівень командирів, генштабу. Особисто я бачу Гриценка міністром ВСУ.

Зараз головною метою внутрішньої політики є децентралізація влади, надання більших повноважень на місця. Це означає єдине - тепер все у ваших руках. Виловили корупціонера: зробили плакатик про його корупцію, запросили ЗМІ і після дачі інтерв'ю пішли в прокуратуру з заявою. До вас долучатся небайдужі і процес піде.

Ось завтра на 9.00 мітинг під ОДА проти корупції в області. Чом би вам не прийти? Чи ви тільки на вибори ходити плануєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схід ніколи не був і не буде українським.

з'їздь в луганську область, в невеликі міста, містечка та села. здивуєшся))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось завтра на 9.00 мітинг під ОДА проти корупції в області. Чом би вам не прийти? Чи ви тільки на вибори ходити плануєте?

Може варто в суботу зібратися з тими плакатами біля Портсіті?

Там цей протест побачать десятки тисяч лучан+ТБ на всю Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схід ніколи не був і не буде українським.

Ось таке їм на сході потрібно частіше показувати - наслідки бандерівської окупації у Рівному :_04:,( з'йомки 9 травня).

​Можливо, настане хоч якесь просвітління у їхних отруєних путлєровською пропагандою мізках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...