Перейти до змісту

Добровільно-примусовий збір коштів на армію. Як відноситись?


Harvester

Рекомендовані повідомлення

В СНУ пішла вказівка - терміново писати заяви на перерахування однодневного заробітку на потребу армії.

Немовби справа потрібна, але є питання до методів:

1. Ця система ще радянська.

2. В Росії тими самими методами скидались на Крим.

3. Керівництво тільки зараз проснулось.

Кошти давно збираються іншими метода цілком добровільно.

Таке відчуття, що це робиться заради того, щоб десь з’явилось типу такого:

Співробітники СНУ імені Лесі Українки перерахували одноденну зарплату в фонд оборони

і організатор заробив би певний політичний капітал.

То як до цього всього відноситись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть, без ..... і жизнь плоха. От хай і пишуть заяви, а хто хотів зробити це добровільно вже давно.....

А ще на сході вираховують у працівників заводів по 10 % зарплати на ремонт Євромайдану.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще на сході вираховують у працівників заводів по 10 % зарплати на ремонт Євромайдану.....

То іронія, чи факт, якщо останнє, то попрошу пруф?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пишіть заяву.

Якщо будуть наполягати - втіхаря "стукніть" в інспекцію з праці. Також поцікавтесь підставами - наказ по закладу, усна вимога керівника чи... коротше, чия ініціатива. А ще можна "стукнути" у ЗМІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То іронія, чи факт, якщо останнє, то попрошу пруф?

Це з заяви активістів донецької самооборони, які були присутні на ефіри Громадського ТВ. Говорили, що так роблять "червоні директори" на заводах, типу з них вимагає Київ, щоб пробуджувати в працівників ненависть до центральної влади... А чи правда? Не в курсі.....

Ось тут пишуть, що є таке:

http://www.aif.ua/society/social/1120742

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скоти" розкрадали 23роки, продавали на металобрухт техніку, винімали все впритул до акамуляторів, продавали зброю,Кузьмукі різні,а тепер нещасні люди мають скидатися п-ф-ф-ф!!!

PS: ми приреченні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скоти" розкрадали 23роки, продавали на металобрухт техніку, винімали все впритул до акамуляторів, продавали зброю,Кузьмукі різні,а тепер нещасні люди мають скидатися п-ф-ф-ф!!!

PS: ми приреченні.

Расскажи это тем ребятам, которые сейчас в блокаде, но говорят, что присяге не изменят, народу Украины и тебе, в том числе, ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скоти" розкрадали 23роки, продавали на металобрухт техніку, винімали все впритул до акамуляторів, продавали зброю,Кузьмукі різні,а тепер нещасні люди мають скидатися п-ф-ф-ф!!!

PS: ми приреченні.

Не панікуйте вже так :_02: ніхто нікого не примушує віддавати гроші. Немає бажання- не давайте. При тому будь-який "нажим" з боку керіництва можна оскаржити. Може досить боятись " праведного" гніву керівництва? ЧИ за ради цього все робилось? А відносно того, хто і скільки "спиндрив", то, на мою скромну думку, зараз не час для подібного вияснення відносин. Ніхто і нічого не забув і не забуде. Прийде час, і люди нагадають і про це.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не кормить СВОЮ армію.. кормить ЧУЖУ !!!

ФАКТ !!!

З.І. "Нещасні люди" блядь... ТЬФУ.. !!!

З.І.І. Вибачте.. заїбали довбойоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скоти" розкрадали 23роки, продавали на металобрухт техніку, винімали все впритул до акамуляторів, продавали зброю,Кузьмукі різні,а тепер нещасні люди мають скидатися п-ф-ф-ф!!!

PS: ми приреченні.

Расскажи это тем ребятам, которые сейчас в блокаде, но говорят, что присяге не изменят, народу Украины и тебе, в том числе, ...

Ви що зовсім мене не зрозуміли :=О, я за тих хлопців, що вони можуть ще зробити(( вони й так герої для мене, тема про примусовий збір коштів, і я думаю що найбільше здеруть з нещасних бідних людей(а таких більшість тому і написав "ми"), а не з тих хто розікрав найбільше особливо у війскових частинах. І не потрібно тільки цього (и тебе, в том числе, и тебе тоже.....)

Я за збір, але тільки не примусовий. Потрібно розділяти верстви населення, а не ПРИМУСОВО здерати у всіх підряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скоти" розкрадали 23роки, продавали на металобрухт техніку, винімали все впритул до акамуляторів, продавали зброю,Кузьмукі різні,а тепер нещасні люди мають скидатися п-ф-ф-ф!!!

PS: ми приреченні.

А від мене +, незгоден лишень з

PS: ми приреченні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідним людям 3 місяці показували приклад, що можна не коритись кожній вимозі. Якщо вони і після цього "бідні люди"- це їх вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скоти" розкрадали 23роки, продавали на металобрухт техніку, винімали все впритул до акамуляторів, продавали зброю,Кузьмукі різні,а тепер нещасні люди мають скидатися п-ф-ф-ф!!!

PS: ми приреченні.

Расскажи это тем ребятам, которые сейчас в блокаде, но говорят, что присяге не изменят, народу Украины и тебе, в том числе, ...

Ви що зовсім мене не зрозуміли :=О, я за тих хлопців, що вони можуть ще зробити(( вони й так герої для мене, тема про примусовий збір коштів, і я думаю що найбільше здеруть з нещасних бідних людей(а таких більшість тому і написав "ми"), а не з тих хто розікрав найбільше особливо у війскових частинах. І не потрібно тільки цього (и тебе, в том числе, и тебе тоже.....)

Я за збір, але тільки не примусовий. Потрібно розділяти верстви населення, а не ПРИМУСОВО здерати у всіх підряд.

Одне питання можна? Надіюсь на честну відповідь.

Вви вже добровільно здавали БУДЬ-ЯКУ допомогу армії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скоти" розкрадали 23роки, продавали на металобрухт техніку, винімали все впритул до акамуляторів, продавали зброю,Кузьмукі різні,а тепер нещасні люди мають скидатися п-ф-ф-ф!!!

PS: ми приреченні.

Расскажи это тем ребятам, которые сейчас в блокаде, но говорят, что присяге не изменят, народу Украины и тебе, в том числе, ...

Ви що зовсім мене не зрозуміли :=О, я за тих хлопців, що вони можуть ще зробити(( вони й так герої для мене, тема про примусовий збір коштів, і я думаю що найбільше здеруть з нещасних бідних людей(а таких більшість тому і написав "ми"), а не з тих хто розікрав найбільше особливо у війскових частинах. І не потрібно тільки цього (и тебе, в том числе, и тебе тоже.....)

Я за збір, але тільки не примусовий. Потрібно розділяти верстви населення, а не ПРИМУСОВО здерати у всіх підряд.

Одне питання можна? Надіюсь на честну відповідь.

Вви вже добровільно здавали БУДЬ-ЯКУ допомогу армії?

Дякую за запитання, відповідаю честно ще ні. Маю кредитку, майже не користуюся нею віддав дружині, вчора хотів взяти щоб перерахувати 100гр.(можливо мало, але вибачте я не багатій),так ось дружина порадила не знімати гроші до 24числа (ну так треба, справа в якихось процентах я не вникаю) а потім безпроблем,думаю 3-4дні нічого не вирішить.

Дані маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цеж не примусово, те що я і намагався пояснити: http://pravda.if.ua/news-51994.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправив знайомій це посилання. Ось що відписала:

- ну да, ніхто не тиснув)

- це добровільно, хоч пиши, хоч не пиши

- от скажи чесно, ти не віриш, що я можу бути свідомою і патріотичною?

- просто я не належу до тих людей, які кричать на кожному кроці:"ой-ой, які ми патріоти". я до цього дещо по-іншому ставлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цеж не примусово, те що я і намагався пояснити: http://pravda.if.ua/news-51994.html

Ха.. передумав, тільки що натрапив на тему: Військовий аеродром - потрібна допомога, ось саме сюди і перерахую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не кормить СВОЮ армію.. кормить ЧУЖУ !!! ФАКТ !!! З.І. "Нещасні люди" блядь... ТЬФУ.. !!! З.І.І. Вибачте.. заїбали довбойоби.

Це має бути добровільно. Я маю змогу - кідаю по пару гривень на благодійність, з мене не убудєт. Але старші викладачі і лаборанти ВНУ працюють за такі копійки що плакати хочеться, тому "добровільно-примусово" - це гон. При тому СЄНУ має надходження з студентів платної форми навчання, з оренди - міг би і сам проблагодійнічати. Плюс деканам-проректорам пройтись по аудиторіям і зібрати в скриньку з самих студентів - був би більший толк, студенти зараз переважно небідні.

Просто коли в мене просить на благодійність людина яку я знаю і впевнений що вона донесе ці гроші куди треба -я пожертвую їй більше ніж стрьомній циганці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не кормить СВОЮ армію.. кормить ЧУЖУ !!! ФАКТ !!! З.І. "Нещасні люди" блядь... ТЬФУ.. !!! З.І.І. Вибачте.. заїбали довбойоби.

Це має бути добровільно. Я маю змогу - кідаю по пару гривень на благодійність, з мене не убудєт. Але старші викладачі і лаборанти ВНУ працюють за такі копійки що плакати хочеться, тому "добровільно-примусово" - це гон. При тому СЄНУ має надходження з студентів платної форми навчання, з оренди - міг би і сам проблагодійнічати. Плюс деканам-проректорам пройтись по аудиторіям і зібрати в скриньку з самих студентів - був би більший толк, студенти зараз переважно небідні.

Просто коли в мене просить на благодійність людина яку я знаю і впевнений що вона донесе ці гроші куди треба -я пожертвую їй більше ніж стрьомній циганці.

.. ять! де ти був раніше, якби мав змогу поставив би тобі 100+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, ти краще поможи баблом армії/ПС/Самообороні/Автомайдану/комувважаєшзапотрібне, бо карма на форумі не матеріалізується в ресурси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, ти краще поможи баблом армії/ПС/Самообороні/Автомайдану/комувважаєшзапотрібне, бо карма на форумі не матеріалізується в ресурси :)

Пишу відверто, 24 числа, бо так виходить і так вирішив я,перерахувати рівно 100гр. (маємо-що маємо) чомусь хочу військовому аеродрому(але ще подумаю), колись там був(лазив ще малим) і він мені подобається.А карма то таке, яж не винуватий що майже ніхто не зрозумів мене, яж НЕ ПРОТИ! тільки за, але не дерти в усіх людей.( " Onda" взагалі, приписала наших військових в Криму,навіщось.) Чи я не правий що розікрали все, а тепер збирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...