Перейти до змісту

Військовий аеродром та 51-ша механізована бригада - потрібна допомога


Андрій Віталійович

Рекомендовані повідомлення

10151249_730707403628121_5309018834675799281_n.jpg

ДУЖЕ ТЕРМІНОВО !!!

51-а бригада у Володимирі РОЗГОРТАЄТЬСЯ ПОВНІСТЮ !

За кілька днів буде доведена кількість військових до 4800 чоловік, сьогодні до вечора мобілізується приблизно 1000 чол.

Те, що ми зібрали на вечір п"ятниці більше мільйона гривень, здається "детским лепетом" у порівнянні з потребами сьогоднішнього ранку.

Міноборони дещо дає із спорядження для мобілізованих, ми зранку вже послали дві "фури" у центр України.

Набрані бійці будуть "обстрілюватись" і навчатись на полігоні. Але їх треба десь покласти спати і зробити якісь умови, що для такої кількості нелегко. Будемо шити якісь матраси і збирати їх з усіх усюд. Але всі у казарми не помістяться. 2000 чол. будуть жити у палатках. Спальник, карімат, матрас, ковдра, дерев. піддон- щось таке буде для спання.

НАГАЛЬНА ПОТРЕБА !!!

- ЛІС, бажано вже у вигляді дошки 30 мм - перша потреба- 80 м3 (Любомльський лісгосп моментально погодився на 10 м3 дошкою, шукаємо зараз машину)

- МАТРАСИ- прошу ПОЗИЧИТИ! у санаторіїв, тюрем, СІЗО, готелів, гуртожитків. (уже буса ми вислали у Сокаль у тюрму строгого режиму, дадуть біля сотні матрасів)

- ШВЕЙНІ МАЙСТЕРНІ, відгукніться, дамо зразок "наматрасника", який буде набиватись соломою. (Я так спав, діє антиостеохондрозно і ще й пахнутиме )

- БЛЯХАРІ, потрібно зробити конструкції для вмивання на велику кількість людей

- БЕНЗОПИЛИ - 5 шт.

- ДРОВА - необмежена кількість

- ШИНИ на УРАЛ, КАМАЗ, ГАЗ

Спеціалісти: - АВТОЕЛЕКТРИКИ

- специ по БЕНЗИНОВИХ БТРах

- ШИНИ на УРАЛ, КАМАЗ, ГАЗ

- ЕЛЕКТРОНЩИКИ (ремонт приладів)

- ПЕРЕВІЗНИКИ, пропонуйте себе (солярка наша)

Чим більше ми їм допоможемо зараз, тим мобільніші і боєздатніші вони будуть!

Окрім того маємо багато досягнень- радіостанціями (MADE IN JAPAN !) уже забезпечений один батальйон, ковбас понавозили, люди запчастини купують, баки "варять", шиємо тенти, колективи кошти обіцяють і т. д. Пізніше викладу з фото.

Дзвоніть мені 0677190843 і Роману Мартинюку 0985453312.

Комбриг ДУЖЕ заклопотаний, якщо не можете з ним зв"язатись- дзвоніть нам.

Дуже прошу ПЕРЕПОСТ і реальну 1 гривню допомоги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 269
  • Створено
  • Остання відповідь

Зрозуміло, що мобілізація у частину відбувається практично за рахунок волинян. Тому допомагаючи цій військовій частині (а дпомагати потрібно і іншим, щось від львівян не чути як у них справи), ми захищаємо і створюємо кращі умови служби нашим друзям, рідним, а можливо і самим собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(а дпомагати потрібно і іншим, щось від львівян не чути як у них справи)

та не весело. причому мене здивувала поведінка певних львівських активістів.

для яворовської бригади я та знайомий з києва збирали допомогу, а львівяни ще й писали, що то фейк.

правда за два-три тижня заспокоїлись й наладили допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wings Phoenix

Рассказ о нелегких буднях нашего героя, генерал-лейтенанта Колесника И.И.

Представьте: весенний денек, в городе Владимир-Волынский полным ходом идет развертывание 51-й бригады (Alma Mater нашего героя).

Что такое развертывание бригады? О, это целый процесс.

Вкратце:

- волонтеры оживили силами гражданских 120 машин (много по ТВ было)

- сегодня добыли БЕСПЛАТНО 120 кубометров доски

- потратили волонтерских денег на сумму больше 1 000 000 (ДААА!) гривен

4800 человек, ешки-матрешки. Стоит предположить, что генерал-лейтенант Колесник носится как угорелый, весь такой, в мыле. И помогает изо всех сил. Весь такой...

Да. Ресторан Дружба.

На фото (слева направо):

- Андрей Онищук (партия Батькивщина). Известен волонтерам тем, что пытается пролоббировать вопрос закупки для бригады бронежилетов за 2700 гривен. Забавно, что образец который данная персона носит на презентации был куплен волонтерами за свои деньги.

- героя нашего времени представлять не надо

- мер города Петр Саганюк. Мне так про него сказали: "Крышует все. В т. ч. контрабанду, которая у нас всегда была, есть и будет. Вся контрафактная водка (на Польшу) и сигареты (тоже на Польшу) тоже им контролируется."

Конечно это навет и поклеп, ведь трижды-мер не может быть плохишом?

- и самый интересный персонаж: Олег Борбелюк, зам. главы областной Волынской Партии регионов. Заместитель того Башкаленка, которого в Луцке приковали на сцене наручниками. Отлично раздерибанил с мером два военных городка. Мечтают раздерибанить земли бывшего танкового полка, здания которого сейчас громада хочет отдать беженцам из Крыма.

И, вишенка на тортик, профинансировал десяток автобусов с титушками на Киев.

Покушал наш енерал, и поехал дальше на инспекцион.

Спокойной ночи, дорогие други. Что делать с данным постом - вы в курсе.

P.S. И таких фото - много.

P.P.S. Для тех кто не в теме:https://www.facebook...408845266052891

1399545_1409199976017420_3110883507759084241_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Андрей Онищук (партия Батькивщина). Известен волонтерам тем, что пытается пролоббировать вопрос закупки для бригады бронежилетов за 2700 гривен.
от гандонище. Всьо, для мене партійні перестали існувати. Раз ти в партії і це помітно, якась символіка і т.д. - значить гандон.

Я того Андрійка в нашій ОДА бачив, приїхав весь такий чесний, владу забирати при нашій допомозі в Володимирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захисти Волинь -Збережи Україну

Мобілізація!!! Волинська механізована бригада має стати в стрій і разом зі всією Україною дати відсіч ворогу.Один за одним прибувають автобуси із призовниками. Тисячі побратимів із Західної України стали до лав , доєднаємось і надамо свою допомогу!

Потрібно шини на вантажні автомобілі, спальні мішки, каремати, матраси, для облаштування побуту потрібен інструмент, сокири, бензопили.

В максимально короткі строки треба зібрати все необхідне. Ворожа армія біля кордонів.

Активісти проекту "Захисти Волинь- Збережи Україну" просять об"єднатися і допомогти волинській армії. Кожен щось може, а разом ми -сила.

Якщо хтось хоче допомогти речами із списку, то дуже просимо зв`язатись по телефону з координатором тел. 0630205177

Сьогодні координатори 51-ї мех. бригади принесли зразок башмака для кріплення військової техніки на залізничній платформі. Для кожної одиниці техніки потрібно таких 4 штуки. Мінімальна потреба на сьогодні - 1000 екземплярів. Для їх виготовлення необхідно 10 тонн листового металу.

Фірма Модерн-Експо на своїх потужностях готова виготовляти заготовки, але їм необхідна допомога зварювальників, оскільки технологія передбачає багато ручної роботи.

Просимо всіх охочих. хто має досвід і можливість виконувати зварювальні роботи - допомогти нам.

Також шукаємо можливість закупівлі великих об”ємів листової сталі.

Першими на наше прохання відгукнулося керівництво Волиньголовпостач , пообіцявши виділити безкоштовно понад 5 т сталі!

Наші активісти сьогодні вирушили на інші гуртівні з продажу металопрокату – УГМК та Металобази Комекс.

Сегодня на всех радиостанциях Волыни - http://www.ex.ua/258629916285

Разом і до перемоги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потреба військової частини м.Луцьк, військовий аеродром.

Станом на 08.04.2014

1)Акумулятори – АКБ 6СТ-140

– АКБ 6СТ-190

– АКБ 6СТ-90

2) автошини:

– АШ 1300х508

– АШ 370х508

– АШ 320х508

– АШ 260х508

– АШ 240х508

3) вогнегасники вуглекислотні

ОУ -2

ПУ – 1 .

4) рукави пожежні напірні прогумовані ø 51

5) каски пожежні

6) костюм тепловідбивний

7) матеріальні засоби для авто паливозаправників:

- рукав приймальний Ø 65мм, довжина 4,5м (РБС-65)

- рукав роздавальний Ø 50мм, довжина 15м (ОР-50)

- рукав роздавальний Ø 38мм, довжина 15м (ОР-38)

- пакет фільтруючий 8Д2966.063-7

- виріб для заправлення палива під тиском 2561 А-8

- рукав РБС-100 (РБС-75) довжина 6-9м

8) колючий дріт -

9) бронежилети -

10)домкрати автомобільні

до 3т

до 8 т -

11) водійський інструмент (ключі від 6х27) – 10 комплектів.

14) комплектуючі автомобільні:

Лампочки автомобільні А12 50/40

ЗІЛ – 130

прокладка кришки фільтра грубої очистки палива

резиновий ущільнювач повітряного фільтру

спідометр ЗІЛ 130

ремкомплект водяної помпи

Газ – 66

Головний тормозний циліндр ГАЗ-66

Головний циліндр щеплення

ЯАЗ -204

Фільтр паливний двигуна

УРАЛ 4320

Трубки паливної системи (гумові)

Фільтр повітряний

Фільтр масляний

Фільтр паливний

Ремень генератора

КАМАЗ 5511/4310

Ремень генератора

Скло лобове

Фільтр повітряний

МАЗ/КРАЗ

Фільтр повітряний

Фільтр грубої очистки палива

Фільтр тонкої очистки палива -

Ремень генератора

Скло лобове КРАЗ 260

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не в тему,прошу не видаляти,але може краще затратити кошти на свій мозок і зрозуміти,що ніякий не Путін є ворогом нашої України,а та жидва,яка захопила незаконно владу у Києві,ті жидівські олігархи,які обікрали всіх нас за ці 20 років?До чого тут Росія?

Для чого збирати кошти на війну проти братського народу?Мало смертей бачили,мало кров проливали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого збирати кошти на війну проти братського народу?Мало смертей бачили,мало кров проливали?

Слухай, найманець "братського" народу - іди на ...уй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого збирати кошти на війну проти братського народу?

"Москаль - мені не брат" (с) :0135::mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого збирати кошти на війну проти братського народу?Мало смертей бачили,мало кров проливали?

Слухай, найманець "братського" народу - іди на ...уй!

Без питань,але навіщо збирати кошти на війну проти братського народу я не розумію все одно.І ніякий я не найманець,просто читаючи вас усіх склалося враження,що ви ніби з дурманом у голові.

Навіть якщо і буде стрілянина,вас же всіх розберуть на запчастини росіяни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вас же всіх розберуть на запчастини росіяни.

т.е., коли буде війна - то тебе не "розберуть"? робимо висновки? :mdr:

ти десь бачив щоб "братський народ" вводив війська на територію іншого братського народу? засилав диверсантів на його територію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вас же всіх розберуть на запчастини росіяни.

т.е., коли буде війна - то тебе не "розберуть"? робимо висновки? :mdr:

Звичайно,що ні!Я ж не піду воювати проти єдинокровників,та ще й за жидівську банду,яка тільки і чекає на кров одного слов"янського народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно,що ні!Я ж не піду воювати проти єдинокровників,та ще й за жидівську банду,яка тільки і чекає на кров одного слов"янського народу.

спали свою "методичку" і перестань дивитись кисельмана - зразу поглянеш на світ іншими очима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вас же всіх розберуть на запчастини росіяни.

т.е., коли буде війна - то тебе не "розберуть"? робимо висновки? :mdr:

ти десь бачив щоб "братський народ" вводив війська на територію іншого братського народу? засилав диверсантів на його територію?

І Крим відійшов тому,кому він належить за правом,ніяких диверсантів немає взагалі.Військові знаходяться на своїй території!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Крим відійшов тому,кому він належить за правом,ніяких диверсантів не має взагалі.Військові знаходяться на своїй території!

ти дибіл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти дибіл?

Та мудило він проплачене, але не виключено що і з обмеженими розумовими здібностями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Крим відійшов тому,кому він належить за правом,ніяких диверсантів не має взагалі.Військові знаходяться на своїй території!

ти дибіл?

Навіщо образи кидати?Я вже давно розібрався у всіх жидівських іграх на стравлювання братських народів.

І я хочу,щоб й інші співвітчизники хоча б задумались щодо ситуаціїї,що зараз відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я хочу,щоб й інші співвітчизники

ти - заблудився, твої співвітчизники - в кацапляндії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...