Перейти до змісту

Захистимо Україну!


hottabych69

Рекомендовані повідомлення

Боляче дивитись коли путінськи загарбникі вільно та безнаказанно розгулюють по твоїй країні, творять що їм замайнеться, а наші керівники уряду і силових структур бояться прийняти рішення про захист країни! Тому коли я взнав, що патріот України і екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко не сидить склавши руки, а робить все, щоб упередити війну, звернувся до нього з пропозицією своєї допомоги йому в цьому.

З його дозволу проводжу запис добровольців (які завдання будуть ставитись я поки не знаю, на разі треба сформувати группу з профессіоналів)!

Вимоги до кандидата:

- Вік - від 35 років

- Не судимий

- Має досвід служби в лавах збройних сил або силових структурах (бажано спецпідготовка)

- Бути готовим віддати своє життя за Вільну Україну, якщо доведеться!

Добровольці пишіть мені на електронну скриньку [email protected].

В листі вказати:

- ПІБ

- Дата народження (дд/мм/рррр)

- Освіта (в якому році закінчили навчальний заклад і назва навчального закладу)

- Звання (наприклад, "сержант запасу" або "майор запасу")

- Військова спеціалізація (наприклад, "парашют" або "снайперська справа" або "підривна справа" або "медицина" і т.д.)

- Досвід бойових дій (наприклад, "Афганістан" або "У бойових діях не приймав участі")

- Контакти (наприклад, +38(050)1234567 або [email protected])

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставте конкретні питання? На таке питання я можу відповісти - Патріот України!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

группу з профессіоналів)!

Професійні диванні війська?

Здається Гриценку можна вірити - він Майдан з іменним пістолем захищав, чи я щось наплутав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага...

так прямо і сам екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко офіційно дозволив тобі....

і це все мабуть за підтримки ООН та НАТО..)))

дядя..підскажіть де продають таку траву..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хто?

[email protected]. і hottabych69

то мабуть формується загін бойових джинів.

а візьмете в загін воїнів-Айболіт66 і Спортлото 82?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти йдіть краще грати на вулицю у футбол, ніж тут блискати рівнем свого інтелекту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти йдіть краще грати на вулицю у футбол, ніж тут блискати рівнем свого інтелекту!

дядя..

ти тут не розказуй кому і що робити..

це форум м.Луцька..і тут кожен один одного знає..

і якщо ти вчора тільки зареєструвався..ти для нас засланий агресор....який збирає інфу..

так що закривайте тему і в бан дядю..

і по суті питання..

дядя..в воєнкоматі всіх, хто проходив десь службу або воював..і т.д. знають.. і даю 100 % що вже формуються професійні загони знищення агресорів..

і треба бути останнім лахом, щоб кинути запит по військовослужбовцям на форум..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб у вас відпали всі глупі питання! Я, капітан запасу, Жуковський Сергій Олександрович, мені 45 років і я дісно списався з Гриценко у фейсбуці! Так що тут все серьозно, багато хто мене знає на цьому форумі особисто, наприклад t0rik (я був сісадміном в Континіумі). Тому по-людські прошу не флудити, а писати по суті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставте конкретні питання? На таке питання я можу відповісти - Патріот України!

І кожен кожен патріот України, що претендує на посаду сисадміна, має збирати свої воєнізовані угрупування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти йдіть краще грати на вулицю у футбол, ніж тут блискати рівнем свого інтелекту!

дядя..

ти тут не розказуй кому і що робити..

це форум м.Луцька..і тут кожен один одного знає..

і якщо ти вчора тільки зареєструвався..ти для нас засланий агресор....який збирає інфу..

так що закривайте тему і в бан дядю..

і по суті питання..

дядя..в воєнкоматі всіх, хто проходив десь службу або воював..і т.д. знають.. і даю 100 % що вже формуються професійні загони знищення агресорів..

і треба бути останнім лахом, щоб кинути запит по військовослужбовцям на форум..

Ще раз пояснюю у военкоматах ніяких формувань не ведуть, просто оновлюють списки данних! Два тижні назад мені так само поміняли один вкладиш на інший та записали номер мобільного і все!

Дивіться виступ Гриценка на Громадське ТВ вчора у 20:00 і 1+1 о 22:00 і вам все стане ясно! Далі відповідати на безглузді питання не буду, все що треба я пояснив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що це за запис? в які добровольці? реальна мета цього???

зібрати базу даних людей, які потенційно готові мобілізуватись, що дасть ймовірному супротивнику прийняти контрміри і розробити план нейтралізації. ось так якщо по військовому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь близько 3 місяців тому розмовляв з Ярчиком і в розмові прозвучала фраза щось на кшталт "біда нашої країни в тому, що в нас більшість намагається робити те, в чому абсолютно нічого не смислять".

Панове партизани, те, що ви біжите попереду поїзда не значить, що ви авангард патріотів. В першу чергу це значить, що ви заважаєте руху самого поїзда.

Не перестаю дивуватися скільки в людей енергії на безглузді речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. А хто такий Гриценко,що може дати повноваження на збір людей зі спецпідготовкою?

2. Людина,яка пройшла спецпідготовку не буде так світитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто і не каже тут відписуватись профессіоналам, я дав для цього свою електронну скриньку!

MrVes, безглузді речі ти тут пишеш, а я скористався можливим інформаційним джерелом у Луцьку, якщо можеш допомогти, то допоможи, якщо ні, то не заважай. Ті до кого я звернувся за допомогою борди тут писати не будуть...

Вот вам виступ Гриценка -

я думаю тут не нужно більш ніяких питань!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриценко вже показав свій потенціал, коли був міноборони. Він вже скрізь був. Особисто йому не вірю. Але це діло кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриценко ще той мутняк.Хоча єдиний мабуть,хто будучи при владі виступав за вступ в НАТО.

Але його жага помсти бувшим однопартійцям,робить його непривабливим політиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, гриценко під час майдану більше писав у бліг АЛЕ

він хоча б декларує правильні речі, значить з нього можна питати по пунктам чи виконане те то те то

а з турчинова і к нічого не спитаєш ібо "мирний наступ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гриценко ще той мутняк.Хоча єдиний мабуть,хто будучи при владі виступав за вступ в НАТО.

Але його жага помсти бувшим однопартійцям,робить його непривабливим політиком.

По великому рахунку, майже кожний з опозиційниих політиків в якись мірі має "каменюку за пазухою", і не промине нагадати старі образи колишнім опонентам :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти йдіть краще грати на вулицю у футбол, ніж тут блискати рівнем свого інтелекту!

дядя..

ти тут не розказуй кому і що робити..

це форум м.Луцька..і тут кожен один одного знає..

і якщо ти вчора тільки зареєструвався..ти для нас засланий агресор....який збирає інфу..

так що закривайте тему і в бан дядю..

і по суті питання..

дядя..в воєнкоматі всіх, хто проходив десь службу або воював..і т.д. знають.. і даю 100 % що вже формуються професійні загони знищення агресорів..

і треба бути останнім лахом, щоб кинути запит по військовослужбовцям на форум..

Я особисто знаю Сергія (ник hottabych69) як чесну і порядну людину. Попрошу віднестись до його повідомлення з повагою. Він не засланий агресор це вже точно ...

проживає у м. Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...