Перейти до змісту

Відклеївся дзеркальний елемент бокового дзеркала. Як/де зробити?


yu2007

Рекомендовані повідомлення

Власне проблема описана в назві топіка. Дзеркало с електроприводом і обігрівом.

В гуглі варіантів море: від двостороннього скотча до рідких цвяхів, але не хотілося б експериментувати.

Хто може зробити (пишіть вартість і куди підїзжати)? Або ж підкажіть як правильно відремонтувати самостійно (чим клеїти, відтирати старий клей-герметик з пластмасової основи і т.д.)?

Буду всім вдячний за корисну інформацію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне выбили зеркало брандспойтом на мойке и приложили назад. Как только сел в машину и закрыл дверь оно и вывалилось :). Поскольку електропривод, ленту обогрева не повредили, каких-то компенсаций не требовал.

Дома аккуратно посадил на пистолетик. Жидкие гвозди и супер клей не рекомендовал бы, адгезия слабее, на ямах зеркало может просто вывалиться.

50 тыс. км спустя все на месте. Зимой проблемы с подогревом зеркала так же не наблюдал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне выбили зеркало брандспойтом на мойке и приложили назад. Как только сел в машину и закрыл дверь оно и вывалилось :). Поскольку електропривод, ленту обогрева не повредили, каких-то компенсаций не требовал.

Дома аккуратно посадил на пистолетик. Жидкие гвозди и супер клей не рекомендовал бы, адгезия слабее, на ямах зеркало может просто вывалиться.

50 тыс. км спустя все на месте. Зимой проблемы с подогревом зеркала так же не наблюдал.

Там на всій основі, до якої кріпиться саме дзеркальце, тонкий шар старого герметика-клея. Його потрібно знімати? Якщо так, то яким чином?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там на всій основі, до якої кріпиться саме дзеркальце, тонкий шар старого герметика-клея. Його потрібно знімати? Якщо так, то яким чином?

mn_50083_1.jpg

Если отвалилось именно само зеркальце (1) от штифта, то можно аккуратно счистить ножом выступающие куски клея, которые мешают плотно прижать зеркало назад и потом уже приклеить. Если отломались крепления штифта (2) вместе с зеркалом, то в пазы и так встанет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...