Перейти до змісту

  

95 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

вирішив зробити вільний доступ до wi-fi

які загрози для мене існують окрім зниження швидкості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив зробити вільний доступ до wi-fi

які загрози для мене існують окрім зниження швидкості?

Ст. 361 ККУ

1. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, -

карається штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.

Примітка. Значною шкодою у статтях 361 - 363-1, якщо вона полягає у заподіянні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Якщо Вашою точкою доступу скористаються для успішної реалізації атаки на якийсь серйозний ресурс - Ви як мінімум станете фігурантом у кримінальному провадженні.

Оператор на запит слідства видасть інформацію згідно якій, атака була проведена через абонентський порт, що обслуговує Ваш договір. На даний момент правоохоронним органам та судам достатньо цього щоб визнати Вас винним.

До того ж усі дані які передаються між відкритою точкою доступу і клієнтськими пристроями (ноутбуки, телефони і тд.) не шифруються і доступні для перехоплення у радіусі прийому сигналу від точки доступу (в середньому від 100 до 600 м).

У випадку, якщо на точці доступу не увімкнена функція Client Isolation - усі підключені пристрої будуть бачити один одного.

Фактично Ви даєте доступ усім бажаючим у свою домашню мережу, де у відкритому доступі можуть знаходитись приватні документи, фото. "Гості" можуть їх видалити, підмінити, або пошкодити навмисно, або по необережності.

Якщо до Вашої точки доступу підключений SmartTV - зловмисники через DLNA зможуть транслювати на нього медіа-вміст на свій розсуд.

Варто дуже добре подумати перед тим як "відчиняти двері" незнайомцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив зробити вільний доступ до wi-fi

які загрози для мене існують окрім зниження швидкості?

У випадку, якщо на точці доступу не увімкнена функція Client Isolation - усі підключені пристрої будуть бачити один одного.

Фактично Ви даєте доступ усім бажаючим у свою домашню мережу, де у відкритому доступі можуть знаходитись приватні документи, фото. "Гості" можуть їх видалити, підмінити, або пошкодити навмисно, або по необережності.

AP Isolation (изоляция точки доступа) - про дану функцію Ви мали на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив зробити вільний доступ до wi-fi які загрози для мене існують окрім зниження швидкості?

а в чому "смысл,такой невиданой щедрости", Ви мені пробачте, але з часів fido я не пам'ятаю таких проявів альтруїзму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив зробити вільний доступ до wi-fi які загрози для мене існують окрім зниження швидкості?

а в чому "смысл,такой невиданой щедрости", Ви мені пробачте, але з часів fido я не пам'ятаю таких проявів альтруїзму...

хто це там про альтруїзми питає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AP Isolation (изоляция точки доступа) - про дану функцію Ви мали на увазі

Її і мав на увазі.

Доречі, її увімкнення зможе ізолювати тільки зв'язки у бездротовому сегменті.

Усі користувачі будуть і надалі мати доступ до дротового сегменту мережі - якщо ваш SmartTV підключений до wi-fi роутера дротовим з'єднанням, то Client/AP isolation Вам не допоможе.

Моя порада - WPA2-PSK (AES) і ключик на символів 15.

Ніяких авто режимів WPA/WPA2, або AES/TKIP.

Повимикати WPS/PIN та інші спрощені системи налаштування шифрувань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто це там про альтруїзми питає)

я питаю, що не подобається? якщо "вброс" особисто в мою сторону - поясни

P.S. Нічого особистого,просто я не вірю в безкоштовний сир, і іншим не раджу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто це там про альтруїзми питає)

я питаю, що не подобається? якщо "вброс" особисто в мою сторону - поясни

P.S. Нічого особистого,просто я не вірю в безкоштовний сир, і іншим не раджу...

ніби на Заході так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зрозумів наміри автора. він буде тримати неділю відкриту точку. на наступні вихідні поставить пароль,і назве назву підключення - 2L.Puva.22kv. або XO4Y.PE4ENbKU22kv =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває трапляються сильно розумні сусіди, які можуть тобі і пароль поставити на роутер, і перешити його як хочуть, звісно якщо можна шити через віфі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває трапляються сильно розумні сусіди, які можуть тобі і пароль поставити на роутер, і перешити його як хочуть, звісно якщо можна шити через віфі.

чим бажання залишити ВіФі без паролю заважає власнику змінити дефолтний пароль "адміна" на пристрої?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то я от почитавши тему відкрив свою точку, памятаю часи коли немав інтернету то ой яким радим був коли халява появлялась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то я от почитавши тему відкрив свою точку, памятаю часи коли немав інтернету то ой яким радим був коли халява появлялась

зараз майже в кожного є вибір...

якщо "точка" в громадському місці - тоді да... якщо вдома,і сусідам роздаєте - теж нормально, роздавати незнайомим людям - нащо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Было бы не плохо, я за открытый WI-FI.

Ели люди не будут ставить пароль - по всему Луцку было бы покрытие, и доступ к сети, это очень удобно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим бажання залишити ВіФі без паролю заважає власнику змінити дефолтний пароль "адміна" на пристрої?

зміна паролю на роутері, не вирішує питання...

ти ж повинен знати... :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені не школа інтернету, але от якщо якась скотина скористується в неправомірих цілях то тягати будуть мене :( тому сказав пароль сусідкам студенткам, а так коли база тянула аж до сусіднього бару то якось стрьомно стало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені не школа інтернету, але от якщо якась скотина скористується в неправомірих цілях то тягати будуть мене

а я про що? хоч один зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть, будь-ласка

поясню - коротко, якщо буде мета отримати доступ до роутера і не було вжито елементарних заходів безпеки (навіть якщо було вжито,але є така мета),то пароль на роутері - не питання,якщо не брати до уваги роутери з специфічними ОС...не я маю пояснювати,і взагалі тема не про це... цікавить питання - створіть нову тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...