Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Вже в Донецьку на мітингу вимагають провести референдум...

Донецьк - це вам не Крим, в нього особливого статусу немає. Хочеш-не хочеш потрібно все робити по Конституції України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже в Донецьку на мітингу вимагають провести референдум...

Донецьк - це вам не Крим, в нього особливого статусу немає. Хочеш-не хочеш потрібно все робити по Конституції України.

Про яку конституцію Ви згадуєте? Про ту якою, вибачте на слові, підтерлися у Криму?

Взагалі страшно, якщо завтра зелені человечки прийдуть у Донецьк, Харків, Одесу, і там почнуться такі ж референдуми як у Криму, що далі? Що залишиться від України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрім з Харкова (кажуть, що стрімер - представник Оплоту):

http://www.ustream.tv/channel/kharizvestia

Он-лайн Радіо Свобода:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

power.png

Те, що лишилося за кадром: після засідання Ради безпеки ООН російському представнику стало страшно й ніяково

Вчора після засідання Радбезу ООН з приводу українського питання посол США при організації Саманта Пауер влаштувала розгром російському колезі Віталію Чуркіну за неприпустиму для дипломата поведінку - хамство, очевидну для світової спільноти підтасовку фактів і відверту брехню на підтримку російського вето, накладеного на резолюцію. Решта представників країн-членів Радбезу із схваленням і задоволенням спостерігали за "атакою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Кримом все ясно було давно. Там і до рашенвійськ всі марили Росією. Та й нема чого заперечувати реальність - Крим ніколи не був Україною. Я зараз не про прапор, не про карти чи кордони, я про народ. І я не малював собі рожевих сподівань, що Крим не відділиться від України, просто не хотілось тут на форумі розкидати песимізм. Але спілкуючись зі знайоми з Сімфоропля, Севастополя, Ялти я чув їх настрій і передбачав результати цього референдуму. По цих розмовах можна було вже судити і про настрої в містах, ще більш близьких до Росії.

Хочуть, обирають - це, врешті-решт, їх вибір, їх ярмо, їм його й тягнути.

Влада (якщо її можна так назвати) Крим здала теж, і при чому від самого початку. Шкода тільки тих військових, що до останнього вірять у Україну, яка їх не кине...

А от материкова частина - це вже занадто! Це вже вони сильно багато на себе беруть. От тут то вже реально можуть розпалити громадянмьку війну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але там 24% українців . На севас форумі уже складають списки ворогів на розправу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На севас форумі уже складають списки ворогів на розправу.

Можна посилання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національна гвардія України запрошує усіх, хто має честь стати на захист Вітчизни!

Волинська область -- мобільний – 050-673-05-70

http://mvs.gov.ua/mvs/article/1000770?annId=1000771&timestamp=1394969109000&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Установлены личности командиров оккупантов, блокирующих украинские части

Получена информация по командирам российских воинских частей, которые блокируют украинских военных в Крыму.

Об этом сообщает группа "Информационное спротивление" из своих оперативных данных.

Феодосия – полковник Карпушенко Владимир Владимирович, командир бригады спецназа, Герой России (получил это звание за операцию в Дагестане, где командовал ротой морской пехоты), выпускник Дальневосточного ВОКУ. Поступила информация, что именно бойцы этого товарища осуществляют минирование (на данный момент установлено 40 противотанковых мин на всех выездах из украинской части в Феодосии, так называемый «минный шлагбаум»).

Перевальное – полковник Анохин, командир 31 дшбр Ульяновск. К слову, здесь за последние часы наблюдается уплотнение кольца окружения – общая численность оккупантов превышает 700 чел. Среди бойцов появилось много людей характерной неславянской внешности.

Керчь – майор Максим Ткаченко – командир батальона морской пехоты 77 обрМП Каспийской флотилии.

Новоозёрное – подполковник Хромо, 810-я бригада морской пехоты Черноморского флота РФ.

Как известно, уже около двух недель российские военные с оружием блокируют все военные объекты в Крыму. Требуют от украинских военных сдаться, передать им оружие и перейти на российскую сторону, но украинцы отказываются.

Российские военные признались, что начнут действовать с понедельника

Российские военные раскрыли тайну о том, что по-настоящему начнут действовать 17 марта – сразу после референдума.

По мирным людям обещают не стрелять. В случае открытой стрельбы оккупанты готовятся прятать мирное население в подвалах. Журналистам ТСН удалось разговорить российских военных. Хотя разговорить оккупантов практически невозможно, приходится маскироваться под "местных". Российские военные осматривают всех, кто приближается к воротам захваченной ими части морской пехоты.

В то же время, россияне обещают со своим пришествием райскую жизнь всем крымчанам. "Поверьте, как только это станет частью России, здесь столько туристов будет, вы устанете от них отбиваться", – говорят захватчики.

Вооружённые "зелёные человечки" подтверждают, что они русские и уверены, что в Украине находятся законно. Большинство из них контрактники с оформленной командировкой. Также они говорят, что приехали в Украину вполне сознательно. Своё пребывание объясняют тем, что хотят защитить референдум 16 марта, чтобы его никто не сорвал: "никакие бандиты, чтобы не было никаких терактов".

Кроме того, россияне раскрывают военную тайну и говорят, что действовать по-настоящему начнут 17 марта. Именно тогда, после незаконного референдума, заблокированные украинские воинские части будут считаться незаконными бандитскими формированиями и, соответственно, россияне пойдут на штурм.

http://sled.net.ua/node/12591

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Кримом все ясно було давно. Там і до рашенвійськ всі марили Росією. Та й нема чого заперечувати реальність - Крим ніколи не був Україною. Я зараз не про прапор, не про карти чи кордони, я про народ. І я не малював собі рожевих сподівань, що Крим не відділиться від України, просто не хотілось тут на форумі розкидати песимізм. Але спілкуючись зі знайоми з Сімфоропля, Севастополя, Ялти я чув їх настрій і передбачав результати цього референдуму. По цих розмовах можна було вже судити і про настрої в містах, ще більш близьких до Росії.

Хочуть, обирають - це, врешті-решт, їх вибір, їх ярмо, їм його й тягнути.

А якже факти про те, що переважна більшість жителів півострова не хочуть приєднуватися до Росії? Не треба забувати про кримських татар та україно- і російськомовних українців, які хочуть жити в цивілізованому суспільстві!

Результати соціологічних опитувань[ред.ред. код]

За опитуваннями, проведеними компанією International Republican Institute (IRI) у листопаді 2011 р. і травні 2013 р., за приєднання півострова до складу Росії виступало 23-33% мешканців Криму, тоді як 49-53% виступали за збереження статусу автономії у складі України.[11]

За даними соцопитування, проведеного з 8 до 18 лютого 2014 року Київським міжнародним інститутом соціології, 41% жителів Криму бажали входження автономії до складу Росії (у 2013 р. — 35,9%).[12]

За результатами соціологічного дослідження «Суспільно-політичні, міжнаціональні та міжконфесійні відносини в АР Крим: стан, проблеми, шляхи вирішення», проведеного у 2008 р. Центром Разумкова спільно з Інститутом Європи Університету Базеля, до сепаратистських настроїв схильні 32,4% жителів АР Крим.[13][14]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жители Луганщины не пускают украинские танки к границе с Россией

12:49

|

16.03.2014

Жители Станично-Луганского района Луганской области препятствуют доставке украинской бронетехники к границе с Россией. Накануне на станции «Ольховая» около 300 местных блокировали разгрузку танков, выстроившись на железнодорожных путях.

На станции «Ольховая» в Луганской области более 300 местных жителей продолжают блокировать разгрузку бронетанковой техники. Люди встали живой стеной на пути эшелона. Железнодорожные пути забаррикадированы, сообщает Cxid.info.

Местные жители выступают против братоубийственной войны. По отношению к военнослужащим никакой агрессии нет, солдатам приносят горячий чай и еду.

15 марта на станцию «Ольховая» на железнодорожном составе прибыло около 20 БМП, а также 12 танков. Военнослужащие в конфликт не вступают. По непроверенным данным, подразделения переброшены из Днепропетровской области.

Кроме того, 15 марта, жители Донецка сняли состав, проезжавший через железнодорожную станцию, на котором в неизвестном направлении везли танки. В составе ехало примерно три десятка военной техники.

«Я ехал на работу во вторую смену на шахту Гаевого и пересаживался на остановке «шахта Кочегарка» на автобус. Здесь и увидел состав с новыми танками, направлявшийся в сторону Никитовки. Их там было где-то 25-30. Из тех, что мог определить на глаз, были Т-55», – рассказал один из очевидцев.

шо тут скажеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не розумію... а як же ж Коломойський, Ахметов і Ко? для чого їм "розв*язали руки" ? де їхні дії? у кожного своя приватна охорона на 100+ людей, бойовиків, не можуть навести лад олігархи навіть... піндос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WhiteFang, ти ж розумієш, що всякі опитування можна зробити на потрібний результат... І статистичні дані можна вибрати потрібні. Я ж суджу з прямого спілкування з людьми (не тільки свого). Дай бог, щоб я помилявся....

...хоча, якщо я помиляюся, то це буде означати війну, громадянську війну на півострові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наши матері вигукували "Беркуту" - ВИРОДКИ, а в Росії полковник Буданов за таке був героєм...Я люблю Україну.В нас біле-це біле, а чорне - це чорне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не розумію... а як же ж Коломойський, Ахметов і Ко? для чого їм "розв*язали руки" ? де їхні дії? у кожного своя приватна охорона на 100+ людей, бойовиків, не можуть навести лад олігархи навіть... піндос...

Ти новини читай чи шо. У Дніпрі тихо, Коломойський порядок тримає, заправляє вертольоти і бетеери за свій рахунок. І Рінат Лєанідич відімо жде чия візьме. Пише миролюбиві пісьма. А охоронці з його підприємств беруть участь і різній фігні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WhiteFang, ти ж розумієш, що всякі опитування можна зробити на потрібний результат... І статистичні дані можна вибрати потрібні. Я ж суджу з прямого спілкування з людьми (не тільки свого). Дай бог, щоб я помилявся....

...хоча, якщо я помиляюся, то це буде означати війну, громадянську війну на півострові.

Громадянської війни на півострові не минути, у випадку якщо Росія піде до кінця. Хоча б з боку кримських татар, як вже заявили про те, що краще померти на рідній землі ніж знову дозволити себе кудись виселити:

Тут питання в тому, як поведе себе наша нова влада, адже кинути на призволяще велику кількість людей як мінімум не правильно. Не треба забувати, що татари одні з перших підтримали Майдан.

П.С. Маю двох тіток із сім'ями у Севастополі та у Феодосії. Так от іх погляди на ситуацію абсолютно протилежні. І у мене, наприклад, складається враження, що "джерелом російського зла" був саме Севастополь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, якби він був таким "харошим" то не допустив би навіть цього мітингу,адже після массових зборів дибилізмом заражаються всі,і почнеться хвиля ненависті до нас, як виллється у кровопролиття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу ж в перші хвилини треба було боротися з тою зеленою озброєною сараною на півострові. А зараз вже занаддо пізно. Шкода тільки населення, яке потрапить в путінське ярмо. На Захід вони точно не сунуться, бо дуже вже бандерівців бояться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, якби він був таким "харошим" то не допустив би навіть цього мітингу,адже після массових зборів дибилізмом заражаються всі,і почнеться хвиля ненависті до нас, як виллється у кровопролиття.

Я писав про двох, ти зараз про кого пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу кидалова.

Путин по жизни кидала.

Кинул Советский Союз, хоть давал клятву защищать СССР до последней капли...

Кинул КГБ, где и давал ту клятву.

Кинул КПСС как коммунист дававший клятву бороться с капитализмом во всем мире и сам стал капиталистом - капитал там вроде не слабый?

Кинул русских - завез таджиков, платит чеченцам деньги русских.

Кинул жену.

Кинул, кинул, кинул...

Если идиоты, что "сделали свой выбор" в Крыму всерьез надеются, что Путин их не кинет то ... покажите им этот пост и пусть попытаются опровергнуть.

http://oleg-leusenko.livejournal.com/1281844.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не розумію... а як же ж Коломойський, Ахметов і Ко? для чого їм "розв*язали руки" ? де їхні дії? у кожного своя приватна охорона на 100+ людей, бойовиків, не можуть навести лад олігархи навіть... піндос...

Ти новини читай чи шо. У Дніпрі тихо, Коломойський порядок тримає, заправляє вертольоти і бетеери за свій рахунок. І Рінат Лєанідич відімо жде чия візьме. Пише миролюбиві пісьма. А охоронці з його підприємств беруть участь і різній фігні

шось не дуже там і тихо

http://zn.ua/UKRAINE/v-dnepropetrovske-mitinguyut-za-obedinenie-s-rossiey-i-belarusyu-141226_.html

вони всіх не прив"яжуть, а ті хто приїхали і бунтують підбурюють інших.

А от за те що не пускають війська то треба закривати їх, за перешкоджання повинні відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Над Крымом реет украинский флаг!

http://blogs.pravda..../5325862edb5bd/

Це СЬОГОДНІ ЗАРАЗ було!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...