Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Думаю Путіну Крим весь взагалі не потрібен, там аби був вихід до акваторії де може стояти флот і все, там одні камні, і хіжини для туристів, з Криму скоро сам народ буде виїзжати бо немає там як заробити грошей і нічого немає крім курортів, де все дорого тому що там сонячних днів менше чим будь-де, й підхід у нас з нестабільністю такий, що не можна планувати більше чим на рік, максимум два, тому ціни безбожні.

Ну як ти собі уявляєш постачання? Починаємо з води і електроенергії.

Крим як Лівія, поки рублів мішками не насипеш - ніц не буде. Якщо був в Криму (ЮБК) - інфраструктури = 0; питання де вони рублі за сезон поділи = проїли. Землі ? Так буджет (читай корито). Все давно продано. Я був у Форосі в 2008 - неймовірна природа, інфрастуктура 80-х типу еліт. Так, саме я був у комплексі ВІП того часу (для космонавтів, політбюро). Вже тоді давно було приватним - хто встиг, той не спізнився.

Якщо мрієш про націоналізацію, то я не дохтор. (я теж мрію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А чому саме "бандерівці", чому вони вирішили захищати населення саме від бандерівців, чому не від тефтонців, германців чи яких небуть гоблінів і орків. А як же зомбі і космічні пришельці? Цікаво, що бандерівців і фашистів ніхто не бачив, а от пришельців деякі бачили і проти них ніяких претензій. А як же наші українці в Росії? кажуть, їх там 2 млн, і крім того там Яник -- небезпечний злочинець і рецидивіст, на стороні якого виступають російські власті, що "потрапили в оману" під впливом шахрайських дій чи гіпнозу громадянина України Януковича. треба захистити наших співгромадян на території Росії. І шо за хірню ляпнув Путін -- ми (наші війська) будемо стояти за спинами ваших жінок і дітей і попробуйте вистрілити в них... Ми такого навіть на майдані з тітушками не робили, хоча слід було б. Шо за брєд, шо за абсурд?

PS. памятаєте, у нас тут десь ходив по форумах запис з ЖЖ про те як росіянин приїхав сюди в буремні часи і намагався розшукати бандерівців на майдані, щоб побачити як вини хоча б вигладяють і в кінці кінців виявилось, що він один із них)) не міг би хтось найти, де воно? бо зараз це ше більш актуальне ніж раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю що нашій державі потрібно АКУРАТНО розплачуватись з боргом перед Газпромом, щоб не було звинувачень та істерій на цю тему у Росії, але треба наполегливо, запрошуючи західних інвесторів, оголошуючі національні програми шукати альтернативу цій газовій голці, щоб Україна не задушилась у цьому зашморзі.

А я вважаю, що нашій державі пострібно скасувати харківські угоди в зв'язку з інтервенцією з боку раши і змінити вартість за перебування чф на території України з 90 млн. $$, наприклад, на 9 млрд.$$ і хай стоять ті баржи. А як нє - 24 години на збори. А що стосується газу, потрібно вже давно відмовитись від нього, як це зробили країни Прибалтики, і побачите, вони ще самі приповзуть і просити будуть купувати той газ. В нас є свій сланцевий газ, якого з головою хватить людям. А той "вищий клас еліти" кому потрібен рашинський газ... нехай домовляються з газпромом і сплачують за нього з власної кишені, або переходять на вугілля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а що стосується газового боргу України - ми їм подарували свого "легітимно обраного" президента, а це набагато більше ніж 3 млрд. $$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю що нашій державі потрібно АКУРАТНО розплачуватись з боргом перед Газпромом, щоб не було звинувачень та істерій на цю тему у Росії, але треба наполегливо, запрошуючи західних інвесторів, оголошуючі національні програми шукати альтернативу цій газовій голці, щоб Україна не задушилась у цьому зашморзі.

А я вважаю, що нашій державі пострібно скасувати харківські угоди в зв'язку з інтервенцією з боку раши і змінити вартість за перебування чф на території України з 90 млн. $$, наприклад, на 9 млрд.$$ і хай стоять ті баржи. А як нє - 24 години на збори. А що стосується газу, потрібно вже давно відмовитись від нього, як це зробили країни Прибалтики, і побачите, вони ще самі приповзуть і просити будуть купувати той газ. В нас є свій сланцевий газ, якого з головою хватить людям. А той "вищий клас еліти" кому потрібен рашинський газ... нехай домовляються з газпромом і сплачують за нього з власної кишені, або переходять на вугілля.

Ну не ображайтесь, але враження, що не всі розуміють про що пишуть. Пішла мисля, правте граматику):

- денонсування харківських угод актуалізується після вивидення "отрядов самооборони" - зараз то спровокує Путлєра.

- Баржі хай стаять? Якби там були самі баржі РФ, то їх би шапками закидали.

- Про газ - давай "поддєржал" в кого сонячні батареї та вентилятори в хаті.

- Про альтернативу газопроводу - в Україні найкоротший і найтехнологічніший газопровід. Будувати аналогічний Росія всреться, бо то є не просто труба, а комплекс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

капець... Мого любімчика Балашова викрали в Сімферополі, возили цілий день з мішком на голові і били, потім наче відпустили, він уже в Києві по ходу

FRzm9dwA_n4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

капець... Мого любімчика Балашова викрали в Сімферополі, возили цілий день з мішком на голові і били, потім наче відпустили, він уже в Києві по ходу

Він хоть гівнюк, але флагманська ціль 10/5 мені близька. Я розумію концепцію, та і рух в тому напрямку насправді виведе державу на певний рівень. Решта його дій - то брудний PR, але то знову не суперечить конецепції.

Ми після війни так зануримося у внутрішні питання, що ви ще захочите перечитувати розмірені пости цих днів. (сам собі в морду ліца плюнув би)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому саме "бандерівці", чому вони вирішили захищати населення саме від бандерівців, чому не від тефтонців, германців чи яких небуть гоблінів і орків.

І шо за хірню ляпнув Путін -- ми (наші війська) будемо стояти за спинами ваших жінок і дітей і попробуйте вистрілити в них... Ми такого навіть на майдані з тітушками не робили, хоча слід було б. Шо за брєд, шо за абсурд?

пропаганда... бачив опитування, де показано, що росіяни більше бояться Бандеру, аніж Наполеона чи Гітлера...

хоча Бандера вів визвольну боротьбу на території Західної України... а Наполеон і Гітлер вторгалися на територію Росії

де логіка? де мізки??

а те, що ляпнув той шизанутий карлик - то прямий доказ, що він самий справжній наступник Гітлера... такий живий щит перед собою використовували нацисти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росяни посміхнулись. Ви про північний потік чули?

Росіяни все своїми обхідними потоками лякають, але чомусь продовжують качати через Україну і все намагаються взяти під контроль нашу ГТС, якби з тими потоками все було добре, то вони вже давно б "забили болт" на нашу ГТС, а так видно що нормальної альтернативи поки нема, та і плюс газосховища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина президента США Мішель Обама 4 березня нагородила українську співачку Руслану(Руслану Лижичко) премією International Women of Courage, яка щорічно вручається Держдепартаментом США за відвагу десяти жінкам з усього світу.

http://www.newsru.ua/rest/05mar2014/nagradili.html

Брєд! Краще б Богомолець О.В або Олесі Жуковській (медик - волонтер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Європі відпочивати набагато крутіше. Це моя думка.

Відпочивали влітку у Криму, за тиждень разом з прожиттям, харчуванням потратили біля 8тис, не враховуючи розваги, в той час коли колега побував в Болгарії, Ол-інклюзів за ті ж самі кошти і той самий

В Європі відпочивати набагато крутіше. Це моя думка.

Відпочивали влітку у Криму, за тиждень разом з прожиттям, харчуванням потратили біля 8тис, не враховуючи розваги, в той час коли колега побував в Болгарії, Ол-інклюзів за ті ж самі кошти і той самий час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Крим я не поїду як мінімум кілька років, не із-за того що там "Совковий сортір", а чисто із-за їхньої політичної пасивності.

А "русские" теж не поїдуть, бо вони боятимуться бандер. Отже їх чекає лихі часи і в цьому вони винні самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю що нашій державі потрібно АКУРАТНО розплачуватись з боргом перед Газпромом, щоб не було звинувачень та істерій на цю тему у Росії, але треба наполегливо, запрошуючи західних інвесторів, оголошуючі національні програми шукати альтернативу цій газовій голці, щоб Україна не задушилась у цьому зашморзі.

А я вважаю, що нашій державі пострібно скасувати харківські угоди в зв'язку з інтервенцією з боку раши і змінити вартість за перебування чф на території України з 90 млн. $$, наприклад, на 9 млрд.$$ і хай стоять ті баржи. А як нє - 24 години на збори. А що стосується газу, потрібно вже давно відмовитись від нього, як це зробили країни Прибалтики, і побачите, вони ще самі приповзуть і просити будуть купувати той газ. В нас є свій сланцевий газ, якого з головою хватить людям. А той "вищий клас еліти" кому потрібен рашинський газ... нехай домовляються з газпромом і сплачують за нього з власної кишені, або переходять на вугілля.

Поцілив в яблоко! Обома руками за! Нехай олігархьйо українське і купує собі напряму газ в кого хоче і за скільки хоче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо за хірню ляпнув Путін -- ми (наші війська) будемо стояти за спинами ваших жінок і дітей і попробуйте вистрілити в них... Ми такого навіть на майдані з тітушками не робили, хоча слід було б. Шо за брєд, шо за абсурд?

13A9Eq7TgWM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так кацапи завжди ховалися і підставляли їнших. (1 та 2 світові війни та беслан - цьому підтвердження). Спочатку я співчував росіянам, людям в котрих проблем не менше ніж в нас з вами, а тоді зрозумів - якщо більше 145млн людей мовчить отже і підтримує дії путлера. Списувати на інформаційну блокаду також неможливо, оскільки інтернет відкритий. Просто байдужість, яка заливається горілкою. Вони заслуговують на таке до себе ставлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку я співчував росіянам, людям в котрих проблем не менше ніж в нас з вами, а тоді зрозумів - якщо більше 145млн людей мовчить отже і підтримує дії путлера. Списувати на інформаційну блокаду також неможливо, оскільки інтернет відкритий. Просто байдужість, яка заливається горілкою. Вони заслуговують на таке до себе ставлення

Ось подивись і послухай! Це теперешні реалій інформаційної війни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу бути песімістичним, але скажу як є.

Сьогодні звонив до знайомого в Криму, тиждень назад в нього питав те саме, мол як там шо у вас. Він - все нормально, ти що, яка Росія, тут народ благорозумний. Не переживай, все буде добре. А сьогодні вже його думка кардинально змінилась. Каже, що іде нереально жорстока і агресивна пропаганда - дамо грошей, побудуємо міст, завалимо туристами. Питаю, а спочатку це все зробити, а вже потім "переманювати" - мазгов не хватає? Він - а для чого? Піпл ітак "хаває", каже, що все далі боїться, що прийдеться звідти їхати :( Отакі от пироги, програємо Крим :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, если будет референдум, Крым сперва получит автономию, потом плавно перейдет к России. Почитайте крымские форумы. Реально думают что есть "бЕндеры" В будующее Украины не особо верят... Россию не так что бы особо поддерживают, но кто их потом спрашивать будет. Объяснить что туристы не с России не с Украины к ним не поедут, не получится. Самый конечно "жаркий город" это Севастополь. Там про Украину даже думать не хотят. Севастопольский форум лучше совсем не читать... 100% Киселевщина, Путин - родная мать! Россия - брат и.т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

usd1

Ну референдум місцевий не легітимний, про це ЦВК наголошувало вже їм. Законоу про місцеві референдуми зараз немає як такого. Але зараз це ніхто не слухає. Єдина надія, що в правовому полі Крим до РФ не відійде, ну а потім є надія, що Яценюк and co здогадаються піднімати там питання про те, що Україна єдина і т.д., бо зараз там цього ніхто не дає зробити. Не мало важливий фактор, якщо не помиляюсь, що в Криму 60% населення - росіяни, 15-20% - татари, 15-20% - українці. Ясно, що українці після відєднання туди їздити не будуть, бо треба буде скоріше-всього візи робити, а росіяни також не будуть їхати, бо будуть боятись екстремістів, а Крим останеться ні з чим. Подивіться, що з Абхазією зробила Росія, це саме чекає і Крим у разі приєднання.

Нам простим смертним залишається тільки спостерігати і чекати. Ну і ментальність все-ж таки дається в знаки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KrFront

В центрі міста питає про літаки, вертальоти, танки, БТР-и. *фейспалм* Ти до воєнних частин підійни і там познімай, умнік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вважаю, що нашій державі пострібно скасувати харківські угоди в зв'язку з інтервенцією з боку раши і змінити вартість за перебування чф на території України з 90 млн. $$, наприклад, на 9 млрд.$$ і хай стоять ті баржи. А як нє - 24 години на збори. А що стосується газу, потрібно вже давно відмовитись від нього, як це зробили країни Прибалтики, і побачите, вони ще самі приповзуть і просити будуть купувати той газ. В нас є свій сланцевий газ, якого з головою хватить людям. А той "вищий клас еліти" кому потрібен рашинський газ... нехай домовляються з газпромом і сплачують за нього з власної кишені, або переходять на вугілля.

Не хватит своего газа, можно покупать в Европе, которая нам уже предлагает газ дешевле чем рашка, но как всегда есть одно НО:

ДЕНЬГИ, и никогда, те кто при власти не откажутся заработать лишний миллиард... и я не представляю что должно произойти чтобы наше правительство сделало все так как вы описали...

З.Ы. Иду сегодня по повестке в военкомат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2seolutsk

Все правильно робить. Дітки з матусями гуляють. Бабулькі озабочені неіснуючою загрозою. Місто виглядає як і до революції.

Тобто ніяких страхів перед фашистськими бандерами, які їдять дітей немає.

І в першу чергу такого роду відео мають дивитись росіяни, але воно їм....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки



×
×
  • Створити...