Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

запасання продуктами це і є паніка! Не треба нічим запасатися! - полиці вмить стануть пустими а ціни виростуть в два рази, банкомати будуть пусті. В разі острої нехватки, думаю, що в кожного з нас в селі є родичі/куми/знайомі, які точно не дадуть померти від голодної смерті...

Ви звичайно все правильно кажете, тільки я ж не закликаю спустошувати полиці, а просто подбати про необхідні речі, ті, які ви не знайдете коли закриються аптеки і магазини. Мене зрозуміють жінки і матері, що мають дітей, це простий прояв інстинкту самозбереження і безпеки свого потомства.

Раніше люди жили простіше, майже все необхідне виробляли чи вирощували самі і міського населення було звичайно менше. Якщо ж зараз до вас в село з"їдеться хоч половина родичів і знайомих яким немає більше куди й до кого їхати, то Ви і Ваша сім"я наврядчи прогодуєте стільки людей. То ж треба сподіватись тільки на себе.

Це моя особиста думка, всі знають : хочеш миру, готуйся до війни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

на Шустер лів щойно Кисельов сказав - де наші спецслуби, чого вони не привезуть яника в кандалах або не розстріляють. В рашки небуде "призидента України" як сновного приводу для вводу військ

Привід - не Януковоч, а "випадіння" України з орбіти Росії. То-то вони і наполегливо "педалять" тему повернутися до останніх, перед бійнею 20-го лютого, договорів з януком (хряк-президент, міністри-його, вибори, на яких він собі намалює перемогу, -восени).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайде розвернемо діяльність в соц-мережах: потрібно проводити інформаційну війну і налаштовувати росіян проти їх презерватива президента. Хом'яки, такі як і я, беремось за роботу!!! Вільних ніків та проксі серверів достатньо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайде розвернемо діяльність в соц-мережах: потрібно проводити інформаційну війну і налаштовувати росіян проти їх презерватива президента. Хом'яки, такі як і я, беремось за роботу!!! Вільних ніків та проксі серверів достатньо!

Я вже давно це роблю. Тиц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще відвід очей, що на майдані були росспецслужби (одна із теорій)

тут або путя відводить війська і вибачається, або завтра скаже,що закінчилося військове тренування (до 3го березня говорили), або уже йти війною проти всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обама нічого не скаже путнього, максимум що висловить ноту протесту, та й може депортують там пару дипломатів, і введуть може якісь санкції для РФ і на тому все закінчиться, тому що фінансового резону допомагати Україні немає, і сваритись так конкретно з РФ теж США понту немає.

Європа, та в європі своїх проблем хватає, і їм врятлі теж хочеться мати гарячу точку в себе під боком, та й якби там не було основні енергоносії постачає їм РФ саме через Україну, тому вони скажуть рішайте як хочете аби небуло перебоїв з нафотою та газом.

Тому треба надіятись тільки на самих себе, і щоб ті, хто зараз при пагонах не довели справу до війни. Требі розстріляти тих, хто цілеспрямовано роками просто знищував армію, але бачу що є дійсно патріотри які готові з голими руками стати на захист кордонів нашої держави.

Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бронетранспортеры KTO Rosomak 02.03.2014 Польская бронетехника движется на восток По все стране замечены колонны военной техники Польская бронетехника движется на восток По все стране замечены колонны военной техники

Польща з нами! Дай Бог, щоб не пригодилось...

Ну границу они переходить не будут, но в качестве моральной поддержки самое оно.

Чому ні? Враховуючи, що Україна звернулась за допомогою до світового співтовариства, зокрема й НАТО, а також врахувавши останню заяву держсекретаря США :

держсекретар США Джон Керрі повідомив, що серед заходів протидії інтервенції розглядається й військова оборона територіальної цілісності України та надання гуманітарної та військової допомоги Збройним Силам України та ВМС.

http://zik.ua/ua/new...olitolog_466559

Хоча, наш народ все-одно нікому не здолати:

4pYI5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розстріл - занадто легко. Китайці в покараннях знали толк, але ми тільки говоримо. Бог їм суддя - наше завдння це органзація зустрічі з Богом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Героям Слава,

я би не сказав, що США та ЄС не підтримають нас, у них не залишається вибору,як ввести свої війска, коли про це попросить Україна. Гарнт є гарант, і якщо їхні слова нічого не варті, то це кожна спроможна країна почне виробляти ядерну зброю, КОЖНА. І всі це розуміють. Мені дуже сподобалася реакція Турції, браво хлопці, браво нація!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не всім дадуть ядерні держави виробляти ядерну зброю, і не так це все просто як здається, треба купа грошей і купа спеціалістів, які штучні і перераховані, тому не так просто, повірьте що не кожному фізику ядернику так просто дадуть виїхати з країни, вони всі не виїздні, та під ковпаком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слова США а Європи підтвердяться дією після 3-4 місяців, коли буде видно переможця, як це було з євромайданом. В нас немає союзників. В нас є можливі партнери при своєчасних заявах "в.о.президента"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Шустер лів щойно Кисельов сказав - де наші спецслуби, чого вони не привезуть яника в кандалах або не розстріляють. В рашки небуде "призидента України" як сновного приводу для вводу військ

Друже, а яник не був приводом для вводу війск для путліра :_02: від вибранного росією прим*єра Криму( громадянина росії), до путлера-"спасайте наши душы), і все. :_02: Тепер, бачачи, що ніхто їх не збирається зупиняти, в відкриту, не хлваючи чінів, підходять( було сказанно про морпєхів в Феодосії), і вимагають здати зброю і присягнути путлєру на вірність.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п'ятихатках дослідний реактор закрили в догоду "науковців з дубнів (Росія)". Тоді і з'явились проблеми з захистом дисертацій з радіаційної фізики "в нас таких рад немає!". Фахівці залишились, а обладнання розпродали. Відновити можливо, але затягнути пояси доведеться дуже сильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запас питної води , консерви , сіль , цукор , крупи.

Аптечка з перевязувальними , кровоспинними, антибіотиками , бажано з протигазом має бути у кожній сімї.

В школах, вузах, організаціях провести навчання з громадянської оборони

Кожна людина має чітко знати куди їй рухатись і що робити у надзвичайних випадках.

Цим вже має зайнятись новопризначене керівництво області.

Ну і обмежити продаж алкоголю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путин согласился на предложение Меркель о переговорах по поводу кризиса на Украине

Президент Владимир Путин принял предложение канцлера Германии Ангелы Меркель по формированию международной «миссии по установлению фактов» и начала политического диалога для урегулирования кризиса на Украине, утверждает официальный представитель правительства ФРГ Георг Штрайтер. По его словам, допускается вариант формирования миссии под руководством Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ).

«Канцлер еще раз призвала российского президента уважать территориальную целостность Украины», — цитирует Штрайтера агентство Reuters. Он также добавил, что во время телефонного разговора Меркель обвинила Путина в нарушении норм международного права и «недопустимом российском вторжении» в Украину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Героям Слава,

я би не сказав, що США та ЄС не підтримають нас, у них не залишається вибору,як ввести свої війска, коли про це попросить Україна. Гарнт є гарант, і якщо їхні слова нічого не варті, то це кожна спроможна країна почне виробляти ядерну зброю, КОЖНА. І всі це розуміють. Мені дуже сподобалася реакція Турції, браво хлопці, браво нація!!!

Як США, так і ЄС зараз в режимі очікування. Але, судячи з прочитанного і побаченного як по тв так і в неті, "зачухали" свої дупи, бо збирались сьогодні, в ВИХІДНИЙ ДЕНЬ, відносно ситуації В Україні. А це вже якись та знак- їм вже не до дупи те все що відбувається :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні запрацював САЙТ на якому спростовуються брехливі повідомлення російських ЗМІ

Працює лише кілька годин, інформації поки що мало, але дещо вже є.

І ще, Росія протягом останніх кількох годин дещо змінила риторику, що свідчить про те, що Путін в черговий раз обіс...вся

Москва не хоче війни з Україною

Авторитет Януковича нікчемний, але усуньте його законно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путин согласился на предложение Меркель о переговорах по поводу кризиса на Украине

Президент Владимир Путин принял предложение канцлера Германии Ангелы Меркель по формированию международной «миссии по установлению фактов» и начала политического диалога для урегулирования кризиса на Украине, утверждает официальный представитель правительства ФРГ Георг Штрайтер. По его словам, допускается вариант формирования миссии под руководством Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ).

«Канцлер еще раз призвала российского президента уважать территориальную целостность Украины», — цитирует Штрайтера агентство Reuters. Он также добавил, что во время телефонного разговора Меркель обвинила Путина в нарушении норм международного права и «недопустимом российском вторжении» в Украину.

в нас янукович тільки об'являв про перемир'я - зразу бути жертви
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикро те, що підтверджує те, що з Меркель все домовлено, і все "тіпа врегулюється", але війська вже ніхто ніколи не забере звідти тільки підсилять і все,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так рашка з германією ще з другої світової - кращі союзники. Лише наші діди цього не знали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йде велика багатоходівка.Путін набрав козирів у вигляді ,,легітимного ,,президента Януковича та захоплення Криму і тепер буде торгуватись з Європою.

Напевно захоче зобовязань ЄС ніколи не приймати Україну повноправним членом, ну і в Нато не приймати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше: Предлагаю всем перейти на русский везде, что бы в России люди могли видеть и читать правду о ток как обстоят дела у нас в Украине.

Во вторых: не надо сравнивать казарму, где спят солдаты, у которых есть табуретка, кровать с постелью, "мыльно-рыльные пренадлежности" в тумбочке с офицерами, которые макс. были на дежурстве (один рах в неделю или реже), которые ходили домой спать со всеми привилегиями дома. Два дня назад они пришли как обычно на службу (на 8 или 9 часов утра) и остались на ДВОЕ суток без питания (Ющенко, когда был примьером ликвидировал пайок), душа, рукомойника с мылом и полотенцем, заодно и койки тоже нет. Я все это проходил, никому не позавидую, очень сложно спать сидя или стоя (кто был в армии меня поймет). Не смейтесь.

кому ты чешешь ? твоя пиз*еж расчитана исключительно на неслуживших. Банный день для солдат один раз в неделю, чем офицер лучше ? Личный состав НИКОГДА весь не спит в казарме, ОБЯЗАТЕЛЬНО кто то в наряде, или по роте, или в столовой, КПП или в карауле, так что свободные койки есть ВСЕГДА , или офицер настолько изнежен, что ему отдельный номер подавай ? В солдатской столовой офицеры всегда в первых рядах, и за полтора года своей службы я не видел НИ ОДНОГО ГОЛОДНОГО ОФИЦЕРА !!, солдат видел, а офицера нет. Так что не чеши здесь бред. Опять же и сидя и стоя я тоже спал и ни два дня, а бесменно по 45 суток, когда дивизион находился на боевом дежурстве, спать приходилось по 4 часа в сутки плюс где сам себе выкроишь время. так что не надо, повторюсь, рассказывать тут про тепличных офицеров, армия есть армия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роія хоче створити пояс безпеки "абхазія-крим-придністров'я" навколо чорного моря і витіснити з цього регіону Турцію як ключового гравця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент России в телефонном разговоре с канцлером Германии Ангелой Меркель согласился создать группу по расследованию ситуации в Крыму под эгидой ОБСЕ.

надо выдержать провокации

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...