Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Lisovic, так а переміщення військ в умовах війни не трактується, як бойове завдання? чи поясни, як має діятиме солдат, щоб не потрапити під трибунал?

Якщо не введений військовий стан чи НС то ні, ми в армєйці також інколи зі зброєю переміщались по частині і на полігон, але це до виконання бойових завдань відношення не мало, і у випадку чого використати зброю не мали права, хоча і боєприпасів в нас теж тоді не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

яник і ко як раби. Сидячи в кріслах-місця їм було мало. Розуміють, що не можуть повернути все назад. Таке враження що відпрацьовують борги-через нехочу, але повинні говорити брехню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не введений військовий стан чи НС то ні

ясно. сумні закони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене складається дуже стійке враження що виступ в Ростові трійки вибл"юдків це спланована кацапстаном підготовка напередодні повномасштабного вторгнення в материкову Україну(можливо навіть в 3.00 понеділка разом зі скликанням радбезу ООН щоб там це оголосити як факт), а з заходу ми в чергове чуємо про глибокі занепокоєння й очікування адекватних дій від божевільного лупатого недоростка, адекватності від нього уже не буде ніколи.

П.С дай боже щоб я помилився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BARAKUDA, в статуті є таке положення як право не виконувати завідомо злочинний наказ, здача зброї якраз до такого і належить. Я вже не пам'ятаю всі статті статуту, але в, наприклад, статуті караульної служби зброю взагалі заборонено передавати іншим особам, навіть начальнику караулу чи розводящому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів Вам багато погано про екстрасексів розказати... (Знаю як там робляться показові шоу - безпосередньо бачив і чув... все ШОУ)

Але... Є бачення з їхньої сторони... Воно варте уваги...

Леніна завалили ("окончятєльно і бєсповоротно") - Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Дніпропетровськ (я мовчу про Захід, типу Житомира і Сум, щоби довго не писати - Сепаратисти в даних містах "вкакались"...

Леніна майже завалили (Харків) - "качєлі" сеператистів +/- ... хто зна чим кінчаться...

Леніна залишили живим (Донецьк, Луганськ і інші районні центри) - "колорадам" дали можливість розмножуватись...

Просте бачення - поки Леніна не завалять - там життя не буде...

Тепер дійсно логічне питання - може спецслужбам ЕС-США-тп... похоронити корінь зла на Красній Площаді????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене складається дуже стійке враження що виступ в Ростові трійки вибл"юдків це спланована кацапстаном підготовка напередодні повномасштабного вторгнення в материкову Україну

аналогічно подумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BARAKUDA, в статуті є таке положення як право не виконувати завідомо злочинний наказ, здача зброї якраз до такого і належить. Я вже не пам'ятаю всі статті статуту, але в, наприклад, статуті караульної служби зброю взагалі заборонено передавати іншим особам, навіть начальнику караулу чи розводящому.

Я думаю, що для мобілізованих людей, які 5-10 днів в армії приказ офіцера більше значить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не введений військовий стан чи НС то ні

ясно. сумні закони.

Та ні, в статуті чітко розписано при яких умовах можна використовувати зброю, і це є правильно. А те що влада не створила такі умови (введення військового стану чи прийняття відповідних указів) для армії це вже проблема не армії а влади.

Стосовно нац гвардіїї, то там статут і нормативні акти можуть відрізнятись від армійських це треба питати тих хто служив у внутрішніх військах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Под Славянском самооборона разоружила авто с боекомплектами для "Града"

13 апреля 2014 г. 23:04

Источник: УНИАН

На подъезде к Славянску отряды самобороны задержали Краз, груженый "гилами" – боекомплектами для установок залпового огня "Град".

Об этом на своей странице сообщил журналист Роман Бочкала.

"Только что на подъезде к Славянску местная самооборона задержала Краз. Под брезентом оказался полный кузов с "Иглами" - боекомплект для "Градов". Кто и куда его вез – неизвестно", – отметил Бочкала.

Также он отметил, что местное население уверено: оружие принадлежит украинскому Минобороны.

"Другими словами - врагам. Именно так жители Славянска воспринимают киевскую власть и все что с ней связано", - отметил он.

Вместе с тем в эфире телеканала Интер сообщили, что самооборона разоружила три КрАЗа, нагруженных боекомплектами для ракет, пишет Украинская правда.

"Автомобили сопровождал всего один автомобиль ГАИ. Как только машины остановили для досмотра, "гаишники" просто испарились", - отметили в эфире Интера.

В свою очередь глава СБУ Валентин Наливайченко прокомментировал ситуацию так:

"Насколько нам известно, военные перемещались в сторону границы и имели свои военные задачи по обороне нашей страны".

Вместе с тем он пояснил, почему так получилось, что самооборона смогла разоружить машины, которые сопровождало ГАИ. По его словам, это произошло - "из-за недоверия, из-за того, что местная власть не доверяет центральной власти, провоцируются политические конфликты и люди в них втягиваются, часто – искусственно".

"Главное – понимать, что и местное население и местная власть должны помогать антитеррористическим операциям", - добавил Наливайченко.

по ходу ДАІшникі самі і здали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що для мобілізованих людей, які 5-10 дець в армії приказ офіцера більше значить...

Воно то так, але це не звільняє їх від відповідальності, і фактично їх мають повне право притягнути до кримінальної відповідальності разом з офіцером за здачу зброї, якщо ця зброя була передана третій особі, якщо ж зброю забрали свої ж військові, то тоді так, могли здати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене складається дуже стійке враження що виступ в Ростові трійки вибл"юдків це спланована кацапстаном підготовка напередодні повномасштабного вторгнення в материкову Україну

А в мене враження - виступ цих дибілів - це тільки цирк для російського глядача (навіть не для донецького чи луганського!!!)

На мою думку, це може свідчити про те, що ФСБ доложило Путлєру, що укр влада готова ДІЯТИ в вигляді застосування армії, а Путлєв витягнув карту (Яник) і вирішив попробувати - авось, хоч якась частина українських військ послухається хробака...

А хєр йому собачий!!! Яника навіть сепаратисти не слухають і не ждуть)))))

Радісне може бути те, що в моєму баченні подій допускається те, що Путлєр починає боятись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подумалось: а виступ "трьох дебілів" чи це не фактичне оголошення війни? Як виправдання вторгненню росіян? І чомусь згадався 1991 р. - виступ ГКЧП на чолі з Янаєвим. Йому було так само не дуже комфортно як і Януковичу сьогодні. Дай Боже, що б я помилявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія голосом Захарченка озвучила план провокацій на кордоні?

"У східних областях, за нашою інформацією, плануються провокації на кордоні з метою дискредитації військовослужбовців Росії" , - заявив він.

Крім того, Захарченко вважає себе міністром внутрішніх справ.

Водночас держагенція РИА Новости, яка активно використовується для пропаганди Кремля, повідомляє, що їм стало відомо, що нібито "керівництву підрозділів МВС і збройних сил України, дислокованих в Донецькій області, надійшло розпорядження, використовуючи бійців" Правого сектора", зімітувати збройні напади на свої підрозділи".

Крім того, у соціальних мережах весь день активно поширюють заклик "взяти під контроль прикордонні пункти", оскільки "бійці з Росії не можуть перейти кордон".

35604cb-1.jpg

а пам'ятаєте пару днів тому, була інформація, що 2000 військових перекинули з криму під кордон з материковою Україною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да місяць тому була інфа, що будуть сеператисти і потрібно укріплювати Східні області, і де дії Авакова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да місяць тому була інфа, що будуть сеператисти і потрібно укріплювати Східні області, і де дії Авакова ?

А що б зробив особисто ти на місці Авакова.місяць назад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і де дії Авакова ?

Хватить тошнити. Уявіть, що вас послали в Північну Корею (там вчора революція перемогла і настало щастя загальне...) - ви б багато могли зробити, якщо всі прості служаки зазомбовані і проплачені до "мозга костєй"????

Тепер питання - Авакова хєр хто слухає і сприймає серед МВД навіть в Києві, мовчу про Схід... (хіба на камеру чи показово)...(((

Що йому робити було??? Зробив перед всім світом показову оперцію силами спецслужб... (АТО в Сєвєродонєцку 13.04.14)

А тепер головне - НАША ЗАКОННА ВЛАДА МАЄ ПРАВО НАРЕШТІ на весь свій заявити, що "наші спецслужби контролюються окупантами-Расєєю і не справляються з головною ціллю будь-яких спецслужб світу - забезпечення безпеки простих громадян" , тому ми застосовуємо армію. І ніяких заперечень зі сторони Європи... Вже є необхідна реакція...

Велика політика...

Дай Бог щоб я не помилявся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу розібратися на відео хто, колоради? Хто добре орієнтується у формі?

http://www.radiosvoboda.org/media/video/slovyansk-shooting-ukraine/25331546.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які б були мої дії?

1. Наповнення східних військових баз "західняками" у кількості 2 наших до 1 східного

2. назначити старших "західняків"

3. укріпити кордон, прислатити поповнення на всю кордонну лінію

4. розробити план захисту адмін будівель.

5. особисто приїхати на Схід та провести зі всіма бесіду, заручитися підтримкою,сказати, що після "завершення" буде кожен мати по "віллі" та вищі ранги.

6. зробити диверсантські загони, які будуть вливатися та зливати всю інфу

7. заздалегідь розробити і знайти точки,куди можно розставити снайперів для миттєвої ліквідації.

8. проводити демонстративні марш навчання нацгвардії на Сході

9. піар потужностей,вмінь у ЗМІ

10. чорни піар проти путлєра та ко, розсекрення важливих документів, показати їх такими сволотами, що б люди навіть і не думали підтримувати їх.

11. з такими як Ахметов - ізоляція від зовнішнього світу - всіх сховати у підвалі, не давати інфо що твориться, але не лякати - "запобіжні заходи для "шановних" мілліардерів.

12. у разі СПРОБИ захвату ОДА мати чіткий відпрацьований план

13. у разі ЗАХВАТУ ОДА - НС у Східних областях та викоріннити усю сволоту,яка за гроші здатна не лише матір продати.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

щось таке я би зробив на місці Авакова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля 14.00 бачив колону броне-транспортерів які рухались із сторони с.Озерце через міст що біля Дачного в напрямку до Епіцентру,хто що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, підтримую на всі 100%, але нам на Луцькому форумі не треба доказувати, що на Сході України діють спецслужби москалів. Ми це і так знаємо.

Може це фото краще запостити на севастопольському форумі??? Хай там поплюють "желчью", розказуючи як підставляють "патріотів" бандерлоги і можна вірити тільки російським ЗМІ... Посилання можу дати...

Навіть можу дати логін і пароль, які раніше використовував для їх прозріння (капля камінь точить), для благородної справи... На жаль малорезультативно поки(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...