Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мене -трідактну назвали тролем. Хто такі тролі? Це ті - хто не вірить новинам, а шукає істину між рядками інету, та вставив своїх 5 копійок власних думок. Те, що не в тему - Вибачте. Війна так війна. Але 20-30 дописувачів, які репостять, не врятують ситуацію. Майте на увазі нас пасуть ФСБ шніки. У них - за кожною спільнотою 5-6 чергових. Доповідь на верх через аналітиків. Використовуйте простір як рупор до Хутіна.

Я пас і флудити не збираюся. Зрозумів значення слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

я про приват та доларові депозити збирані багато років. Домовилися продовжити депозит. Пару десятків назбираних за раз не віддають, навіть за умови закінчення терміну оговору. Я НЕ МАЮ НАТХНЕННЯ ХОДИТИ Д ЖИДІВСЬКОГО БАНКОМАТА КОЖНОГО ДНЯ ЗНІМАТИ НА ХЛІБ. ПОДАЮ В СУД. ДОСВІД Є І ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛТАТ З ІНШОЮ ТИМЧАСОВОЮ КОМІСІЄЮ ТАКОЖ.

А Є ТЕМА ПРО ВИБОРИ. ДАЙТЕ ЗСИЛКУ

Сьогодні достроково закрив три депозити в Приваті, без жодних проблем. Гроші віддають частинами не більше 15000 грн в день або еквівалент, згідно постанови НБУ "Про врегулювання діяльності фінансових установ та проведення валютних операцій"

При чому тут Приват?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другие страны развивают культуру, медицину, науку, технологии.Росия существует,чтобы они помнили, что будет, если они не будут это развивать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти пробував в черзі з банкомата на перефірії зняти 15-шку. Коли на тобі викидує по 10 грн. Я позоритися в чергах навіть в скрутний час, навіть за свої - не буду. Є - рішення, які не принижують гідність особи, що довірилася прописним функціям грошей. Накопичення. Вони цю функцію в даний час не виконують. Лише ті - хто не отримував економічної освіти купляє американські фантики. Створює ажіотаж. Дозволяє на собі наживатися, але про давно існуючий чорний ринок України злитків дорогоцінних металів (без дурних комісій нацбанку) мовчать ті хто його курує і в даний час.

Фарцовщікі. Розвиток цивілізаці іде по спіралі. Черговий виток. Вітаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід один працювати тим хто може не в повний рост, а за двох. Не зупиняти роботу фірми через курс долара, працювати в притик. Навіть з рентабільністю в 5-10 відсотків. А не прийнятно -звикайте до європейських стандартів, а не НА ХАПОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ сходу має таке ж право бунтувати як і західняки яким не подобалась влада в Києві, їм не подобається теперішня.

адміни забаньте це гавно, ми ж не верховна рада. щоб чекати 226. вистачить почитати маразми на тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tridaktna, ти дибіл, і я зараз тобі це доведу.

нової влади ще немає - немає президента,який би назначив нову владу. Є люди,які взяли на себе певні обов*язки, і щось роблять. Курс доллара такий, бо твій любимий яник, крім того,що вбивати людей ще крав, розкрадав, і хвалився цим. При ньому курс був би точнісінько такий же, тільки він скривав. Коли всі повтікали, у НБУ було всього 3млн грн - як можна виходити на торги з такою сумою?

а краще - згинь нечисть, ти говориш гнилі слова. Щоб влада запрацювала - потрібно чекати 2-3 роки, а не через місяць кричати - давай халяви, зарплати,тьоток з третіми сіськами! убийся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження піднятого питання вимирання Мовковії.

Відео мудрої бабусі. Заявленого мату немає, але дослухайте до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разговаривал с другом из Луганской области, говорят, что поначалу с улыбкой смотрел на людей с русскими флагами, но теперь, когда каждый день новый курс доллара и новая цена на бензин (человек таксует) начинает задумываться, а не присоединится ли к ним… экономическая ситуация очень сильно играет против власти, а небывало низкий курс гривны сильно давит на психику…

Говорит, что люди не против Украины, люди против бедности, а власть бездействует...

А хіба Батьківщина продається? Чи там вони знову чекають царя і він їм зробить, щоб було добре? Ну бидло, інших слів немає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба Батьківщина продається? Чи там вони знову чекають царя і він їм зробить, щоб було добре?

Ви самі дали відповідь на своє запитання. Люди виросли на російських ідеях про суворого, але доброго, царя-батюшку, який подивисться за холопами.

І трішки новин, щоб відволікти вас від гризні:

Аналіз дня від керівника Центру військово-політичних досліджень Дмитра Тимчука.

Підсумки подій у Криму він викладає на своїй сторінці у Фейсбуці.

З поганого:

1. Перший віце-прем’єр Ярема заявив, що екстремісти південного сходу України хочуть спровокувати силовий сценарій.

У тому, що саме м’ясорубка і потрібна Росії, ніхто не сумнівався. У той же час, ми не бачимо особливих успіхів переговорів силовиків.

Я думаю, найгірше в цій ситуації – невизначеність з боку влади. Два дні вона лякала силовим сценарієм, а зрештою стала пояснювати, чому його не можна допустити.

Я зовсім не виступаю за кровопролиття. Але вибирайте вже одну позицію, і на ній стійте до кінця. Бо мінливість і невизначеність до обличчя юної панночці, але не уряду. У боротьбі з терористами потрібна залізна воля, а не загадковість.

До слова, на вихідних, 12-13 квітня, виходячи з останніх даних групи «Інформаційне Опір», ми очікуємо активізації дій екстремістів на південному сході. Сподіваюся, силовики до цього готові.

2. Міноборони сьогодні підтвердило те, про що ми повідомляли кілька днів тому: росіяни виводять з ладу техніку, яку повертають з Криму.

Добре хоч чотири десятки танків повернули в справному стані. Видно, так і не змогли танкові катки ножичком попсувати, як це зробили з шинами автомобільної техніки. Обдаровані хлопці, що там говорити.

Також починається повернення захоплених кораблів ВМС України. Це вже позитив.

3. « Кремлівський дог» Лавров сьогодні розчулив до сліз. Каже, у Росії немає планів приєднувати південно-східні області України, – мовляв, це суперечить інтересам РФ. І добив фразою «Ми хочемо, щоб Україна була цілісною в її нинішніх кордонах».

Мені цікаво, коли кремлівські клоуни пишуть подібні заяви, вони самі не сміються? Це ж треба – скоммунізділі цілу автономну республіку зі складу України, а тепер віщають про своє бажання бачити Україну «цілісною».

Воістину, лицемірство і цинізм Кремля безмежний.

4. Кандидат у президенти України Олег Царьов запевнив сепаратистів у Донецьку, що зробить все для зриву президентських виборів 25 травня.

Я не знаю, який з Царьова кандидат у президенти. Але для кандидата на затишне місце біля тюремної параші важко знайти більш відповідну особистість.

З хорошого:

1. Україні необхідно два роки для стабілізації ситуації в економіці. Це прогнозує прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Як і багато з вас, я не особливо вірю Яценюку. Але таким заявам хочеться вірити. Тим більше знаючи, що виконання таких прогнозів багато в чому залежить від нас з вами – кожного на своєму місці.

2. Представники єврейської громади Одеси та активісти УНСО прибрали антисемітські графіті з вулиць міста.

До УНСО у мене також особливих симпатій немає. Але я не можу не визнати символічність і політичну значимість такого кроку.

Пам’ятаєте, як всі ми під час Майдану були вражені випадком, коли ультраправих націоналістів на штурм Українського дому в Києві вів командир – єврей? Вже тоді було ясно, що Україна – унікальна країна. І що ніяка мразь НЕ розіграє в цій країні національну карту. Навіть якщо ця мерзота сидить у будиночку під рубіновими зірками.

Іншим країнам – і в першу чергу прогнилої у своїй ксенофобії Росії – тут є чому повчитися.

3. Групи волонтерів починають масовий збір коштів для армії своїми силами, для допомоги конкретним військовим частинам. Наприклад, йде збір коштів для закупівлі екіпіровки для десантників в Миколаєві.

Це просто чудова ініціатива, враховуючи, що армія у нас постійно в ролі Попелюшки – роззута і роздягнена.

Але є тут і ложка дьогтю. Поки всі ці зразки екіпіровки « десантника майбутнього» не затверджені військовими чиновниками і не прийняті « на озброєння», сенсу в таких закупівлях не багато.

По-перше, через кілька місяців доведеться закуповувати нові партії екіпіровки. Стара адже зношується, та й нові люди на службу приходять – їх теж треба облачати в точно таке ж. Чи стане Міноборони зв’язуватися з цією проблемою (адже закуповувати чудо-екіпіровку далі доведеться йому)? Сумніваюся.

По-друге, цікава складеться картина: миколаївські десантники у нас в одне вбрані, житомирські – в щось інше, а дніпропетровські і зовсім в третє. Погодимося, це буде не армія, а театралізоване шоу. Тоді як стара радянська армійська прислів’я говорить: в армії хоч і потворно, але одноманітно.

Загалом, допомога армії – це прекрасно, але не треба забувати про головне. Перше: стежити за нормальним фінансуванням армії державою (до слова, бюджет – це ж теж наші, платників податків, гроші). У рамках нормального громадянського суспільства це можливо. Друге: викорінити корупцію в Збройних силах. Завдання теж непроста, але здійсненне. Було б бажання.

Тільки тоді у нас буде армія, на яку не соромно і самим поглянути, і іншим показати. Наприклад, росіянам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба Батьківщина продається? Чи там вони знову чекають царя і він їм зробить, щоб було добре?

Ви самі дали відповідь на своє запитання. Люди виросли на російських ідеях про суворого, але доброго, царя-батюшку, який подивисться за холопами.

Бидлом воно буде і там також.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разговаривал с другом из Луганской области, говорят, что поначалу с улыбкой смотрел на людей с русскими флагами, но теперь, когда каждый день новый курс доллара и новая цена на бензин (человек таксует) начинает задумываться, а не присоединится ли к ним… экономическая ситуация очень сильно играет против власти, а небывало низкий курс гривны сильно давит на психику…

Говорит, что люди не против Украины, люди против бедности, а власть бездействует...

А хіба Батьківщина продається? Чи там вони знову чекають царя і він їм зробить, щоб було добре? Ну бидло, інших слів немає.

Хорошо, что вы только клавиатурный политик, ведь ваше решение проблемы - называть людей быдлом – не только не решает, а усугубляет проблему…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разговаривал с другом из Луганской области, говорят, что поначалу с улыбкой смотрел на людей с русскими флагами, но теперь, когда каждый день новый курс доллара и новая цена на бензин (человек таксует) начинает задумываться, а не присоединится ли к ним… экономическая ситуация очень сильно играет против власти, а небывало низкий курс гривны сильно давит на психику…

Говорит, что люди не против Украины, люди против бедности, а власть бездействует...

А хіба Батьківщина продається? Чи там вони знову чекають царя і він їм зробить, щоб було добре? Ну бидло, інших слів немає.

Хорошо, что вы только клавиатурный политик, ведь ваше решение проблемы - называть людей быдлом – не только не решает, а усугубляет проблему…

А ясно, то це я винен, а не те бидло з домбасу яке постійно приводить до влади януковичів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ясно, то це я винен, а не те бидло з домбасу яке постійно приводить до влади януковичів.

Досить всіх підряд бидлом називати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ясно, то це я винен, а не те бидло з домбасу яке постійно приводить до влади януковичів.

Досить всіх підряд бидлом називати!

а я всіх підряд і не називаю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватит флудить, тема о возможностях военный действий и противостояний, а не оскорблений.

Я вот не знаю как большинство граждан страны думает, но лично я больше переживаю за гражданскую войну, которая может возникнуть либо в результате президентских выборов, либо вообще перед ними, чтоб таковые вообще не прошли. Тем более, как показали минувшие события, людей поссорить между собой очень легко особенно на почве национальной принадлежности. Да и нервы у людей как струны натянуты, только дерни и порвутся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватит флудить, тема о возможностях военный действий и противостояний, а не оскорблений.

Я вот не знаю как большинство граждан страны думает, но лично я больше переживаю за гражданскую войну, которая может возникнуть либо в результате президентских выборов, либо вообще перед ними, чтоб таковые вообще не прошли. Тем более, как показали минувшие события, людей поссорить между собой очень легко особенно на почве национальной принадлежности. Да и нервы у людей как струны натянуты, только дерни и порвутся.

"Гражданская война", це коли одні з триколором, а інші з жовто-блакитним? То я б не назвав це "гражданская война".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,,Меня обманывать нетрудно,

Я сам обманываться рад,,

Так писав О.С. Пушкін.А він то російську душу знав прекрасно.

Якщо сьогодні людина з російським прапором бігає по Луганську- вона без крові звідти не піде..

Такий менталітет.

Треба просто ВР прийняти закон про місцевий референдум, провести його там., Дві третини як мінімум, а то і 4\5 будуть за Україну. Після того всю нечисть з спокійною совістю можна зачистити і вислати в Росію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/public62043361

Щойно телефонували інформатори. Захоплені райвідділки в Красноармійську і Краснолиманську. Діють професійні диверсанти. Захоплення здійснює більш чисельна група, частина цієї групи залишається в будівлі. Інша частина - їде на наступне "завдання". А ВОНА чи, точніше, Аваков "працює"...

https://www.youtube.com/watch?v=CJkfbumGbYA#t=148

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/public62043361

Щойно телефонували інформатори. Захоплені райвідділки в Красноармійську і Краснолиманську. Діють професійні диверсанти. Захоплення здійснює більш чисельна група, частина цієї групи залишається в будівлі. Інша частина - їде на наступне "завдання". А ВОНА чи, точніше, Аваков "працює"...

https://www.youtube....kfbumGbYA#t=148

Спокій, зараз він запостить на фейсбуці що все стабільно і під контролем, йдуть переговори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там сплошной саботаж, сами менты c диверсантами и захватили. Я понимаю, что сложно разрулить ситуацию, и может надо вести переговоры, но когда террористы устраивают пресс-конференции, пускают свободно журналистов, любые зеваки возле захваченных зданий, это откровенная недоработка Авакова неужели нельзя было перекрыть улицу? И пока он не покажет силу, будут захватывать здания в каждом селе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони дограються, що населення змушене буде замінити Авакова на Яроша, і тоді потерпати будуть всі, а не тільки українці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кримчани звітали?

1975200_539712362815655_8779050076333239550_n.jpg

На в'їзді до Слов'янська з'язвився блок-пости з озброєними людьми, які контролюють рух транспорту на в"їзд та виїзд з міста.

Я ще можу зрозуміти чого не звільняють будівлі (там "мирні" мітингувальники, заручники, заміновано, насрано і т.д.) ну це блін шо?, не можна підігнати БТР і нафіг рознести той блок-пост разом із терористами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...