Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Була, людей було доволі багато як для ночі, скандують Росія Росія.

Ну що там, Росія так і не прийшла?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луганський олігарх пожертвував своїм будинком для укріплення кордону з Росією.

Олігарх - це голосно сказано, але факт приємний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Харькове антимайдан охотится на людей с символикой США и Великобритании на одежде

10 апреля 2014, 10:51

В Харькове пророссийские активисты объявили охоту на людей, которые носят одежду с символикой Великобритании или США.

Об этом говорится в сообщении на странице харьковского антимайдана ВКонтакте.

"Уважаемые парни и девушки. Начиная с 10 апреля 2014 года — если я увижу на вашей одежде: куртке, сумке, штанах или кофте флаг кровавых оккупантов — можете сразу раздеваться и бежать в панике! Поздно уже объяснять, что Вы носите символику фашистов и оккупантов! Если добровольно не снимете, к вам будут применены русские санкции — валите нах**й к себе в Англию или США!", - говорится в заявлении.

При этом авторы заявления не уточнили, почему Великобритания и США являются оккупантами и какие именно территории в Украине или России, по мнению антимайдана, эти страны оккупировали.

129146.jpg

Как сообщал "Обозреватель", прокуратура выдвинула обвинения 65 задержанным в Харькове сепаратистам. Всем задержанным в Харьковской облгосадминистрации вручены письменные подозрения в совершении преступления, предусмотренного ч. 1 ст . 294 Уголовного кодекса Украины (массовые беспорядки).

Напомним, 8 апреля, в ходе спецоперации были задержаны 65 человек, которые ранее захватили помещение ОГА

придурки

В Луганске сепаратисты построили виселицы

10.04.2014, 10:55

Луганские пророссийские активисты, стоящие у захваченного помещения Службы безопасности Украины, построили виселицы, якобы для "бандеровцев".

С первого же дня, как было захвачено здание СБУ, протестующие ждут расправы от Правого сектора, и каждый день заявляют о скором приезде автобусов с "бандеровцами", напоминает луганский сайт 0642.ua.

Также напомним, что 9 апреля министр внутренних дел Арсен Аваков заявлял, что сепаратистский кризис в Луганске будет решен в течение 48 часов.

є.анати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если я увижу на вашей одежде: куртке, сумке, штанах или кофте флаг кровавых оккупантов — можете сразу раздеваться и бежать в панике!
тоді флаг расєі треба просто вставляти в жопу тим, хто його носить на території України і відпускати на кордоні з расєєю...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а давайте ми у нас проведемо таку акцію щодо кацапських та калорадоподібних кольорів ?

зробимо красивий буклетик, кілька постів у ФБ, і закинути на Харківські форуми з надписом: "якщо ви не їдете до нас, то ми приїдемо до вас", і там через п.с. написати плану: шукаю 20 автобусів преміум класу для перевезення із Зх.України до Харькова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Ви чого, це ж вброс. Нагнітають настрої людей.

Ігноруйте колорадське мнясо і вони самі там загнуться, в них нуль підтримки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але вісельниці роблять,а ми мовчимо.... хоч би чучело в труні пронести, або Чорта спалити... як ідейка? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-=Mr.BrooX=

Виселиці як і Путінські війська на кордоні, щоб устрашати.

Представ що буде, з тими хто цинічно повісить українця???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я про те,що кацапські морди лише говорять, що Схід хоче до парашки, а всі інші бояться проявити своїї бажання.

давайте покажемо,що ми навіть і не думали іти до расєї,щоб вони самі переконалися, потрібно надати "докази".

п.с. серед нас явно є павер юзер,який вважає себе істинним масквічєм (і вже не один)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але вісельниці роблять,а ми мовчимо.... хоч би чучело в труні пронести, або Чорта спалити... як ідейка? =)

тоді ми будемо відрізнятись від них лише кольором прапора, ми повинні наводити порядок в державі і силових органах і все вирішиться законними методами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ми вже відрізняємося мовою і мисленням, але ж для них - "расєя!!! забєрі всєю Украєну!"

порівнянно скоро Івана Купала, можна створити репетицію святкування і спалити чучело путіна =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ми вже відрізняємося мовою і мисленням, але ж для них - "расєя!!! забєрі всєю Украєну!"

порівнянно скоро Івана Купала, можна створити репетицію святкування і спалити чучело путіна =)

Ось тема, маєте ідеї- пропонуйте :_02:Тиць
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От же ж бл@ді:

ОДЕЯЛА НЕУСТАВНОГО ЦВЕТА - ПОВОД СОЛДАТАМ СПАТЬ НА БРЕЗЕНТЕ?

Офицеры рассказали, какие замечания делал им этот генерал: снять флаги с техники на блокпостах, почему солдаты в лесу грязные (бани походной нет до сих пор), почему обувь не чищена, одеяла не статутные, рукомойники не статутные, еду от населения не принимать (первые 7 дней еды не было никакой)... На полигоне заставил офицеров и солдат собирать бычки, одеяла не статутные (люди спят на брезенте – это его не трогает).

Об этом пишет в Фейсбуке пользователь Феникс, сообщает Цензор.НЕТ.

Когда я писал свой пост "А вот теперь послушай меня, тварь!" я был сильно-сильно на эмоциях. Во мне бурлила ярость разочарования и обиды, бессилия и злости.

Этот пост - обдуман, взвешен. И тоже очень эмоционален. Но перед тем как мы придем к сути, давайте вспомним декабрь-январь-февраль. Особенно киевляне. Помните очереди в аптеках за одинаковыми наборами: бинты, спреи-заморозки, противошоковые? Помните миллион историй "Зашел в магазин с 500 гривнями, сказал что покупаю на Майдан, дали на 2000"? Помните вереницы людей возле Михайловского, КГГА, Профсоюзов? Уж если морковка, то тоннами. Если деньги, то сотнями тысяч. Это был НАШ порыв, это была НАША победа.

Потом началась Крымская история. Мы узнали о том, что в армии ни черта нет и бросились помогать и им. У абсолютного большинства волонтеров, с которыми я говорил, был один и тот же ответ о причинах действий - после Майдана нужно было куда-то девать эту энергию, это пронизывающее мозг желание помогать, чтобы выстоять. Знаю. Сам такой.

И вот я читаю отчет одного из волонтеров:

"Так, волонтерами зазначених громадських ініціатив та простими громадянами України протягом періоду з 15 березня 2014 року було придбано та організовано доставку до 1-ої окремої танкової бригади (в/ч А 1815), розташованої в с. Гончарівське Чернігівської області, 1105 килимків для спання, 440 ковдр (Додаток 1 та 2), які були у використанні на Майдані, 90 спальних мішків, 800 пар шкарпеток, 6 розвантажувальних жилетів (б/в), 118 светрів, 56 пар берців, 30 дощовиків, 1 намет, 3 комплекти захисних наколінників і налікотників, 50 підштаників і багато чого іншого." Знакомая картина?

А дальше мы приплыли. Дальше генерал устроил разгон командованию части за одеяла неуставного цвета. Его не устроило то, что разгрузки разного формата. Маты, крики, выписывания люлей командиру части.

Ярослав рассказал мне: ""Я сам ездил на позицию танковой части, которая на передовой в лесу и общался с офицерами. Они рассказали, какие замечания делал им этот генерал - снять флаги с техники на блокпостах, почему солдаты в лесу грязные (бани походной нет до сих пор), почему обувь не чищена (а там пылюка еще та - сам свои берцы еще не отчистил), одеяла не статутные, рукомойники не статутные, еду от населения не принимать (первые 7 дней еды не было никакой), разные разгрузки и прочий бред. Потом я поехал в часть и на видео Вавилон13 мне заснял призывника, который рассказал, что делал генерал на полигоне - заставил офицеров и солдат собирать бычки, одеяла не статутные (люди спят на брезенте - это его не трогает).

А теперь от себя, лично!

Мой дорогой генерал-лейтенант Колесник И.И., временно исполняющий обязанности командира войск оперативного командования Север. Мой дорогой - потому что это я тебя кормил и поил последние 23 года. И мой сосед. И мой товарищ. И миллионы незнакомых мне, но таких родных граждан Украины.

Мой дорогой генерал! Ты ох#ел? Этот вопрос я готов задать в лицо. И да, на ты! Потому что обращение на "Вы" - это вежливая форма уважительного обращения. А я тебя нихрена не уважаю! Я знаю, как спят солдаты на брезенте. Я знаю, как им нечего есть. И знаю, какую титаническую работу проделал народ Украины, чтобы хоть как-то помочь армии.

А еще я знаю, что в войне побеждают не штабные генералы. Не зажравшиеся сволочи, которые 23 года разрушали армию, разворовывали ее. Которые не живут вместе со своими офицерами в общежитиях, а тихо и сладко существуют на генеральских дачах и в частных домах. Я знаю, что на войне побеждают солдаты и их командиры. В войне побеждает народ, отдающий последнее своей армии.

Вопросы:

Сколько ты потратил СВОИХ денег за март месяц на покупку раций/разгрузок/бронежилетов?

Сколько твои адъютанты потратили своих денег на покупку картошки и макарон?

Сколько денег потратила твоя семья на оплату вывоза частей из Крыма?

Сколько денег потратили семьи твоих адъютантов, посыльных, замов, замзамов?

А? Чеки можно увидеть? Потому я могу показать чеки на сотни тысяч гривен! А ты можешь? Или таки пойдешь вместе с солдатами на 34 гривни? А все остальное мы тебе привезем!

И еще одно, очень такое китайское предупреждение. Если над головами офицеров этой части сгустятся тучи или пронесется хоть дуновение ветра из-за публикации этой истории - я гарантирую тебе, мон-женераль, всех волонтеров под твоим домом. Тысячи. Злые и усталые.

Если ты, ну вдруг, не понял: МЫ хозяева этой страны, МЫ - НАРОД Украины. А ты - лишь временно исполняющий. Учитывай!

Вся история, с подробностями лежит тут.

И да, это форма официального письма. И мы будем собирать подписи (о месте и времени сообщим отдельно). Готовы подписать? Готовы задать неудобные вопросы? Ну, как минимум можно сделать репост - пусть побольше людей узнает.

Феникс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тикнути це в лице Турчинову чи Яценюку через ФБ.

Якщо вже мережею, то й через твіттер з тегами #євромайдан та #громадське

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом у Росії..

..Урок аннексии: Школьникам о Крыме

Нехай до вересня почекають, дивись і уроків ніяких проводити не потрібно буде, все повернеться назад до того часу і психіку діток збережем нетравмованою, адже їм ще доведеться відбудовувати свою країну від діяльності путлерів.

а ось це дуже правильні дії, молодці, повністю підтримую "хакерів".

Українські хакери зламали сайт Державної думи

Українські хакери здійснюють атаки на сайти російських держструктур, включаючи Державну думу.

Напередодні ввечері хакерам вдалося зламати сайт Держдуми Російської Федерації, пише ain.

Вони розмістили антиросійське звернення на сторінці Комітету Держдуми Росії з регіональної політики та проблем Півночі і Далекого Сходу від імені члена компартії РФ Миколи Харитонова.

У зверненні йдеться про те, що вся міць імперії, що називається Російською Федерацією, повністю базується на алкоголізмі, страху і боязкості.

"В один прекрасний день вона зазнає краху, і ви будете поховані під її уламками. Ми будемо вбивати вас з кущів, стріляти вам в потилицю, так як ви цього заслуговуєте. Нехай всі, хто служить у ФСБ (колишньому КДБ), в судах і в інших подібних бандах, знають: ніщо вас не врятує", - йдеться в повідомленні.

"Країна в розрусі. Суспільство в розрусі. Озирніться навколо. Всі п'ють. Країна котиться в прірву, і ми допоможемо їй прискорити цей рух, вбиваючи і створюючи хаос. Ті, у кого є очі, мусять взятися за зброю і стріляти, вбивати, допомагаючи нам у цей чи інший спосіб зруйнувати житло цих байстрюків. До зброї! Рятуйте ваші душі! Поки не стало надто пізно", - пишуть хакери.

Повідомлення закінчується закликом "Слава Україні!".

Згодом це звернення було видалено з сайту.

На минулому ж тижні хакери атакували офіційний сайт Координаційної ради Севастополя sevispolkom.info.

Вони розмістили на головній сторінці цілодобовий довідковий номер 565, за яким нібито можна дізнатися, як отримати російський паспорт.

Насправді ж це номер для збору коштів на потреби української армії. З кожного, хто зателефонував, знімають 5 грн на користь українських військових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Держдумі намагаються "відмотати назад" розвал СРСР і покарати Горбачова

Група російських депутатів планує вимагати від генпрокурора РФ визнати розвал СРСР незаконним і притягти до відповідальності "радянських сепаратистів".

Як стверджує газета "Известия", запит із вимогою провести прокурорську перевірку подій, які сталися в період розпаду СРСР, підготували представники нижньої палати Держдуми РФ Євген Федоров, Антон Романов (обидва – "Єдина Росія"), Іван Нікітчук, Олег Денисенко (обидва - КПРФ) і Михайло Дегтярьов (ЛДПР).

У своєму зверненні до генпрокурора Юрія Чайки депутати стверджують, що громадяни СРСР на референдумі висловилися за збереження єдності держави, а найвищі радянські керівники вчинили незаконні дії, які спричинили розвал країни.

На підставі звернення й прокурорської перевірки депутати розраховують на порушення кримінальних справ, у тому числі й у відношенні останнього радянського керівника Михайла Горбачова.

Автори запиту стверджують, що 4 листопада 1991 року управління з нагляду за виконанням законів про держбезпеку Генпрокуратури СРСР порушило справу у відношенні Горбачова, але наступного дня під його тиском скасувала відповідну постанову.

На думку Федорова, тема розвалу СРСР була актуальною протягом усіх останніх 23 років, але зараз, на тлі українських подій, порушити її просто необхідно.

"Для оцінки інститутів нинішньої влади необхідний повний і достовірний юридичний аналіз подій 1991 року. Потрібно врахувати й факти свідомої ліквідації органів влади й підробки документів референдуму. Це нам дасть розуміння нинішньої позиції "п'ятої колони" і її технологій, які, до речі, мало змінилися", - заявив він.

"Крім усього іншого, це дасть правильну історико-політичну картину, яка дозволить зробити достовірні висновки. І нарешті, це дасть поштовх національно-визвольному руху на території країн колишнього СРСР", - вважає Федоров.

"Що ж стосується Горбачова, я не думаю, що Німеччина видасть його, у випадку якщо результати слідства доведуть його провину в розвалі країни й статус шпигуна США, відповідно до якого він і будував свою тодішню політику", - додав він.

Горбачову закидають створення Держради СРСР і керівництво цим органом, який не був передбачений за Конституцією СРСР як орган державної влади. Саме Держрада ухвалювала постанови про визнання незалежності прибалтійських радянських республік.

Депутати стверджують, що такого роду злочину не мають строку давнини, а сам Горбачов не має зараз жодного імунітету проти кримінального переслідування.

Дегтярьов заявив, що "розчленовування" СРСР – це "була спланована акція, і винні повинні зазнати покарання", у тому числі й Горбачов.

"Наслідки подій 1991 року ми пожинаємо досі. Люди в Києві гинуть і будуть гинути далі з вини тих, хто багато років тому в Кремлі прийняв рішення розвалити країну", - вважає він.

Щось мілкувато вони замахнулись, може зразу леніна арештували б, благо це можна зробити фізично з чудовою картинкою на весь світ, та й царя ніколашку повернули :0152: sarcasm

п.с.відчуваю без авганської трави там дума жодного дня не обходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луганську буде штурм СБУ, якщо переговори не принесуть результату

Сепаратистами, які забарикадувалися в будівлі СБУ в Луганську, керують з Головного розвідувального управління РФ. Якщо переговори не дадуть результату, в найближчі години може початися штурм.

Про це повідомив заступник голови адміністрації президента Андрій Сенченко, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Що стосується ситуації в Донецьку, то на даний момент ситуація там стабілізувалася. Що стосується Луганська, то, якщо в найближчі години, до кінця дня, люди, які зі зброєю в руках всередині будівлі СБУ не усвідомлять всіх перспектив, то доведеться проводити штурм", - сказав він.

"Зараз там знову намагаються втягнути цивільних у конфлікт. Ці люди зі зброєю - вони терористи, вони встановили в будівлі міни і розтяжки. Якщо вони не здадуться, то доведеться вдатися до сили", - сказав Сенченко.

Відповідаючи на питання, чи відомо конкретно, що це за люди, чи є вони афганцями, Сенченко відповів:

"Потрібно розуміти, що розтяжки вихователі дитячих садів не ставлять. Це частина спецоперації ГРУ Російської Федерації . Ці люди управляються звідти. Для нас це абсолютно очевидно. Ці люди в будівлі СБУ спеціально ними найняті, проінструктовані і екіпіровані. Коли вони почали брати заручників, встановлювати міни - вони перетворилися на терористів".

Говорячи про те, чи дають позитивний ефект переговори, Сенченко повідомив, що "їх (терористів - ред.) попереджають про наслідки.

"Завдяки переговорам вдалося домогтися звільнення заручників (56 осіб)". "Але якщо вони не здадуться - це прямий шлях до того, що буде дана команда стріляти на ураження", - сказав він.

Як відомо, 9 квітня глава МВС Арсен Аваков заявив, що сепаратистську кризу в Луганську буде вирішено протягом 48 годин.

У четвер в.о президента, спікер ВР Олександр Турчинов заявив, що ніякого кримінального переслідування сепаратистів не буде в тому випадку, якщо вони складуть зброю і звільнять адміністративні будівлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАРЄ позбавила Росію голосу за Крим

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/10/7021990/

Може це й не так суттєво, але йолки-палки все ж таки приємно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"АвтоВАЗ" припинив постачання автомобілів в Україну
http://www.epravda.com.ua/news/2014/04/10/438016/

нарешті припинилось постачання консервних банок та сміття з ними в державу, не було щастя та нещастя помогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 65 затриманих у Харкові сепаратистів 14 вже були засуджені - МВС

Серед затриманих учасників заворушень у Харкові 14 раніше були засуджені.

Про це повідомляє МВС України.

За даними відомства, їх визнали винними у вчиненні пограбувань, крадіжок та розбоїв.

Також повідомляється, що слідчі вже встановили особи усіх підозрюваних. Більшість з них – мешканці міста Харкова та області, є також жителі Запоріжжя та Донеччини.

У четвер Київський районний суд Харкова проводить засідання щодо обрання запобіжного заходу для вказаних осіб. Вже стало відомо, що суд заарештував чотирьох затриманих на два місяці.

Як відомо, 8 квітня у ході спецоперації підрозділів МВС затримали 65 осіб, які захопили приміщення Харківської ОДА.

Прокуратура вже повідомила їм про підозру у вчиненні масових заворушень.

і з цими рецидивістами ще щось там панькаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЕПАРАТИСТЫ МЕНЯЮТ СТРАТЕГИЮ !!!!!!!

ЦИТАТА :

"Лидеры и участники патриотических и общественных организаций Юго-Востока!

Что нужно изменить, чтобы Россия смогла вам помочь:

–отказаться от наивного требования вхождение в состав России! Это выбьет

из рук хунты главное обвинение против вас – формулировку «сепаратизм».

–заменить главный лозунг на следующий: Украина подверглась внешней

агрессии со стороны США и ЕС, которые спонсируют боевиков и поддерживают

их дипломатически. Доказательств этому достаточно, и у России они есть в

том числе.

– нужно показать мировому сообществу, что вы

понимаете, что Украина стала очередной жертвой агрессии США и ЕС, а выступаете за её освобождение, а не за фактический раскол страны. Сама формулировка акта внешней агрессии через нерегулярные части даёт возможность опереться на конвенции ООН.

- вы должны говорить об освобождении от оккупантов! Причём, не части Украины, а всей территории!

Иначе вы снова с юридической точки зрения становитесь сепаратистами.

–замените флаги России на флаги Украины или любого другого Общественного

движения! Смена символа меняет логику процессов и перестраивает мозги

людей. Люди начнут понимать, что началась война, и это очередная

Отечественная Война, тогда произойдёт резонанс генетики русских и

украинцев (что в принципе одно и то же). Пойдёт волна и в центр Украины.

–необходимо жечь флаги США и ЕС, как оккупантов. Заявить, что

ассоциация, которую подпишут сегодня, является политически поглощением

очередной колонии и юридическим оформлением оккупации.

–необходимо обратиться за помощью от имени Фронта Юго-востока к АРК –Константинову и Аксёнову за военной помощью в борьбе с вооружёнными отрядами агрессора.

– необходимо обратиться в ФСБ России с

просьбой расследовать факты наличия польского спецназа во Львове,

английского – в Чернигове под видом английских учителей, и американского

– в Кировограде, а также наличия американских ЧВК – это доказательная

база военного вторжения регулярных воинских частей Запада в Украину.

–необходимо обратиться к России за помощью НЕ для вхождения в её состав,

а за помощью в отражении внешней агрессии США и ЕС, и освобождения всей Украины от оккупации!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...