Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

фотку уважно передивись.

ну то покажи де ти там побачив 103-його? Бо АКС-74 за службу я надивився, і добре знаю як він виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В Донецьку пішли в хід "коктейлі Мотова". Пожарні до будівлі ОДА не підпускають... є шанс до ранку мати згарише на місці будівлі... і потрібну для рос ТВ картинку...

З сепаратизмом шуткі плохі... Бо він дуже ШВИДКО розповсюджується і виходить із під контролю...

По Донецьку всі пишуть що на верхівці піраміди цих подій Ахметов+Путін... по Луганську Єфрємов+Путін. Вихід один - ТЕРМІНОВО показово оголосити про підозру Ахметову і Єфремову в сепаратизмі. ... і тоді вся шантропа навколо нього задумається і прохолоне...

Але на це наш силовий блок нездатний... Він не здатний діяти на опередження, а діє тільки в догонку і то з великим запізненням (останній приклад - захват збої в будівлі СБУ Луганська)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід один - ТЕРМІНОВО показово оголосити про підозру Ахметову в сепаратизмі.

ти що? ахмєтова ми не трогаємо. ми б й фірташа не трогали, але тут фбр влізло))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Топаз" повторив трюк ректора Мельника, зняв браслет і втік з-під домашнього арешту. (ТСН)

Суддю, який прийняв рішення про дом. арешт, тепер треба самого закрити. і хай здасть того, хто йому "порадив" прийняти таке рішення.

Кернес, незважаючи на дом. арешт, знову приперся в ХОГА. сепаратистів він там не бачить. після його слів знову аквафрешівці почали бузити. не в перший раз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович сказав: фотку уважно передивись. ну то покажи де ти там побачив 103-його? Бо АКС-74 за службу я надивився, і добре знаю як він виглядає.

да ладно вже, мені наприклад на планшеті здалось схоже... але не буду спорити... просто цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюся Он-лайн Харків.Чьото теж не сильно виходить в сепаратистів.Щеб Гєпу за яйля,і татаріна Ахметова.Другого особливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотку уважно передивись. надалі вияснення, що то за модель залишаю тобі й в дискусію на цю тему не вступаю. скажеш, що то пістолет макарова -повірю))

щоб не було подальших суперечок, ось вам, і всім решта, хто не вірить, що Lisovic написав правду, сайт виробника http://www.izhmash.ru/rus/product/ak103.shtml , знайдіть 10 відмінностей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони бояться Ахметова, вони ж сцять проти нього встати. І він цим користується. Я за надзвичайний стан, там він вгамує їх. Як ні то Хутлєр прийде швидше, а ніж ми думаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер, коли сепарашисти показалисебе ще й паліями-їх можна сміливо відстрілювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід один - ТЕРМІНОВО показово оголосити про підозру Ахметову в сепаратизмі.

ти що? ахмєтова ми не трогаємо. ми б й фірташа не трогали, але тут фбр влізло))

Ахметов їм зараз не по зубам, якщо його зараз тупо взяти, то його адвокати досить швидко виставлять нову владу дураками і прийдеться відпускати, плюс на сході може бунт піднятись. А от якби Європа чи США його притиснули б, то вже інша справа, але видно зараз нема хорошої зачіпки.

Думаю Ахметов бучу і затіяв через те що нова влада почала копати в його сторону, можливо через це і СБУ брали, щоб знищити матеріали.

В мордокнизі читав одну із версій, що основною метою штурму луганського СБУ було якраз таки знищення матеріалів по Єфремову, а не "патріотичні" настрої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди чекають з моря погоди, ніхто не наважується взяти на себе відповідальність. Ось так і увесь схід можна просрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то чому ми не кричимо, щоб приеднатися до Нiмеччини чи до Гондурасу, а вони кричать про приеднання до россii ? Чому ми жили в Украiнi з тим конченним президентом, що вони обрали й не кричали про вiдьеднання захiдних областей, а вони кричать ? Ми хочемо жити в Украiнi, а вони чомусь не хочуть, або хочуть щоб Украiна ВСЯ лягла пiд путлера. Е БАЗОВI засади, такi як цiлiснiсть краiни, незалежно вiд вектору розвитку, на якi iм начхати. Вектор розвитку це ВНУТРIШНI проблеми краiни

Поки ми жили з "тим конченим президентом", то ні схід ні Крим не кричав про від'єднання. А як тільки ми вирішили що законнообраного можна скинути через протест, то і вони вирішили змінити те, що їм не подобається через протест. Нас підтримував захід, їх підтримує Рашка. Ми насрали на одні закони, вони на інші. Дзеркало, як каже Толік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акуєть.Актівіст антімайдана:" Помогитє нам два дня продєржаться"

.Що за установка протриматись певний строк 24-48 год.?Тобто?Що має бути? На мій хлопський розум,це все шобло десь так об 3-ій 4-ій ранку іплом об землю.По плечам пару палок,і самих матьорих в столицю на кічу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миколаїв-там наші, розігнали ту сволоту і під вигуки Слава Україні трощать намети москалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мордокнизі читав одну із версій, що основною метою штурму луганського СБУ було якраз таки знищення матеріалів по Єфремову, а не "патріотичні" настрої.

ну так це ландик озвучив. а про те, що єфремов мутить луганськ місцеві активісти вже місяць волають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керрі запропонував Лаврову на протязі 10 днів провести переговори у форматі Україна-Росія-ЄС-США.

Там і вирішаться дуже багато питань.Оскільки Росія буде одна проти трьох, вона задіює по максимуму Ахмєтова , щоб добитись федералізації України.Ахмєтову федералізація теж дуже вигідна, бо він зберігає свою імперію в недоторканості і від Москви ,і від Києва.

В якійсь мірі федералізація вигодна і ЄС та США, вони виходять на компроміс з Росією та утворюється ,,сірий пояс бепеки ,, на Сході України.Невигідна тільки ця федералізація Україні.

Хвіст крутитиме собакою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акуєть.Актівіст антімайдана:" Помогитє нам два дня продєржаться" .Що за установка протриматись певний строк 24-48 год.?Тобто?Що має бути? На мій хлопський розум,це все шобло десь так об 3-ій 4-ій ранку іплом об землю.По плечам пару палок,і самих матьорих в столицю на кічу.

Так Саакашвілі теж казав про 48 годин:

Саакашвілі: Якщо диверсанти пробудуть в ОДА 48 годин, увійдуть війська РФ

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/6/7021547/

Або можливо такий термін поставлено для захвату ОДА в решті областей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ми жили з "тим конченим президентом", то ні схід ні Крим не кричав про від'єднання. А як тільки ми вирішили що законнообраного можна скинути через протест, то і вони вирішили змінити те, що їм не подобається через протест. Нас підтримував захід, їх підтримує Рашка. Ми насрали на одні закони, вони на інші. Дзеркало, як каже Толік.

а те, що законнообраний срав на тебе, нічого. подобається жити в гім.і?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акуєть.Актівіст антімайдана:" Помогитє нам два дня продєржаться"

.Що за установка протриматись певний строк 24-48 год.?Тобто?Що має бути? На мій хлопський розум,це все шобло десь так об 3-ій 4-ій ранку іплом об землю.По плечам пару палок,і самих матьорих в столицю на кічу.

будь-який військовий з такої установки зробить висновок що на протязі цього терміну рашка може ломанутись нахабно через кордон і зробить правильні висновки та адекватну реакцію, проте схоже теперішні силовики на таке не спроможні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заявление МИД России

Согласно имеющейся информации, в юго-восточные районы Украины, в том числе в Донецк, стягиваются подразделения внутренних войск и национальной гвардии Украины с участием боевиков незаконного вооруженного формирования «Правый сектор». Перед ними поставлена задача силового подавления протестов жителей Юго-Востока страны против политики нынешних киевских властей. Особую тревогу вызывает то обстоятельство, что к этой операции подключены около 150 американских специалистов из частной военной организации «Greystone», переодетых в форму бойцов подразделения «Сокол».

Организаторы и участники этой провокации берут на себя огромную ответственность за создание угроз для прав, свобод и жизни мирных граждан Украины и для стабильности украинского государства. Призываем немедленно прекратить любые военные приготовления, чреватые развязыванием гражданской войны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав на Цензорі,що в окремих областях Східних,хочуть ввести надзвичайний стан.Десь зараз не можу знайти посилання,можливо фейк.

ИМХО,жорсткіше б.Пим паче обл. ради відхрещуються від сепаратистських ублюдків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лидера "Оплота" Жилина заметили в Харькове за чашкой кофе

Скандальный лидер "Оплота" бежал в Россию 22 февраля.

Недалеко от Харьковской ОГА был замечен Евгений Жилин. Лидер скандально известного объединения "Оплот", который сбежал в Россию после съезда юго-восточных областей в Харькове 22 февраля, похоже, вернулся домой.

Его заметили прохожие возле станции метро "Университет". "Он пил кофе на улице, а с ним, похоже, еще трое", - сообщила харьковчанка Елена Баранник.

Станция метро "Университет" находится недалеко от облгосадминистрации, которую сейчас штурмуют пророссийские активисты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто мені пояснить сенс у підпалі шин в харкові? чи вони так й не зрозуміли, для чого шини палили на майдані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...