Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Теория разбитых окон

Це вже втретє тут.

перший раз

Другий

Третій

Значить цей раз уже четвертий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Щоб цих дебілів розігнати , спочатку треба прийняти нормальні виборчі закони --- відміну мажоритарки і відкриті списки

А хто ці закони прийматиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всі теми на борді не читаю

Я також. Але ти на борді також не перший день, а 6 років. та й пошук не відміняв ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно дежавю:

Новым начальником управления МВД в г. Киеве стал генерал-майор Александр Терещук, который ранее был уволен с этого поста по люстрации.

Об этом свидетельствуют данные, размещенные на сайте ГУ МВД Украины в Киеве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Яресько. Яресько є родичкою Катерини Ющенко.На вигляд проста писката баба. Насправді мутила на інвестиційних фондах разом з чоловіком, а недавно розійшлась і відсудила в нього практично всі мульйони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Яресько. Яресько є родичкою Катерини Ющенко.На вигляд проста писката баба. Насправді мутила на інвестиційних фондах разом з чоловіком, а недавно розійшлась і відсудила в нього практично всі мульйони.

Звідки інфа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від юристів які слідкували за процесом розлучення. Короче не просто вона як її акцент і манера спілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Министр экономического развития и торговли Айварас Абромавичус радостно сообщил, что в Украину наконец-то пришли инвестиции - Инвестиционная компания Horizon Capital купила лидера украинской интернет-торговли компанию Rozetka.ua.

«Lenna Koszarny (учредитель и главный исполнительный директор Horizon Capital Елена Кошарна) из Horizon Capital объявила о новой инвестиции в Rozetka.ua», – написал он в своем блоге в Twitter c инвестиционной конференции, организованной украинским правительством в Вашингтоне в понедельник.

Horizon Capital основана в 2006 году и управляет тремя фондами – Emerging Europe Growth Fund (EEGF), EEGF II и Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Владелец и экс-глава компании Наталия Яресько с конца 2014 года возглавляет Минфин Украины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шокін намагається "замнути" справу прокурорів-хабарників – активісти

Генпрокурор Віктор Шокін у Печерському райсуді Києва особисто намагається отримати дозвіл на обшук у молодих прокурорів ГПУ, які затримували корупціонерів з ГПУ та прокуратури Київської області.

Про це сказано у заяві "Центру протидії корупції", наданій "Українській правді".

Крім Шокіна, за даними активістів, тиск здійснюють його заступники Володимир Гузир і Юрій Столярчук. Останній також є керівником Головного слідчого управління – саме його заступника впіймали на хабарі 5 липня.

Факти тиску підтвердив і заступник генпрокурора Віталій Касько.

"Керівництво ГПУ продовжує тиснути на команду слідчих та прокурорів. Лунають погрози звільнення процесуального прокурора, який давав дозволи на всі арешти та обшуки", – заявив він.

За словами Каська, минулого тижня у слідства вилучили справу без дозволу прокурорів і повернули тільки в понеділок.

"Заступник генпрокурора Юрій Столярчук, безпосередньо під керівництвом Гузиря, проводить паралельне розслідування законності дій процесуальних керівників та слідчих, збирають про них інформацію. Я можу розцінити цей тиск як спробу розвалити всю доказову базу по справі прокурорів-хабарників, намагання дискредитувати команду слідчих та прокурорів, що повстали проти системи", – додав він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Министр экономического развития и торговли Айварас Абромавичус радостно сообщил, что в Украину наконец-то пришли инвестиции - Инвестиционная компания Horizon Capital купила лидера украинской интернет-торговли компанию Rozetka.ua.

«Lenna Koszarny (учредитель и главный исполнительный директор Horizon Capital Елена Кошарна) из Horizon Capital объявила о новой инвестиции в Rozetka.ua», – написал он в своем блоге в Twitter c инвестиционной конференции, организованной украинским правительством в Вашингтоне в понедельник.

Horizon Capital основана в 2006 году и управляет тремя фондами – Emerging Europe Growth Fund (EEGF), EEGF II и Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Владелец и экс-глава компании Наталия Яресько с конца 2014 года возглавляет Минфин Украины.

Мде, а янику захопити розетку так і не вдалося. На разі куди проворніші "політики" )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шокін намагається "замнути" справу прокурорів-хабарників – активісти

Мене це і не дивує. Але... Якщо вони "дожмуть" Давіда, то на всіх реформах можна ставити великий хрест. Все інше - болтологія.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже озвучено в ВР що є 90 підписів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заседании во вторник, 14 июля, Верховная Рада Украины приняла во втором чтении и в целом законопроект №2423, который раскрывает информацию о движимом и недвижимом имуществе граждан. За соответствующее решение проголосовали 246 народных депутатов при минимально необходимых 226, передает корреспондент издания "ГОРДОН".

Тобто , можно буде дивитися нерухомість і авто наших чиновників та депутатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто , можно буде дивитися нерухомість і авто наших чиновників та депутатів

тобто чиновники й депутати тепер перереєструють все на *дальніх* родичів з іншими прізвищами, або взагалі на *мертві душі* з правом користування та спадкування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заседании во вторник, 14 июля, Верховная Рада Украины приняла во втором чтении и в целом законопроект №2423, который раскрывает информацию о движимом и недвижимом имуществе граждан. За соответствующее решение проголосовали 246 народных депутатов при минимально необходимых 226, передает корреспондент издания "ГОРДОН".

Тобто , можно буде дивитися нерухомість і авто наших чиновників та депутатів

А вони, як завжди виявляться голі і босі, живучи на одну зарплатню депутата))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто , можно буде дивитися нерухомість і авто наших чиновників та депутатів

тобто чиновники й депутати тепер перереєструють все на *дальніх* родичів з іншими прізвищами, або взагалі на *мертві душі* з правом користування та спадкування

Значно важливішим є реєстр майна у постійному використанні. Але це вже питання роботи шпіонів, журналістів та громадських активістів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лапін здається підписав, 80-й

Коли стало зрозуміло, що для поршня і його галімої братви розвалити країну не складає жодних моральних заборон, ми з кумом почали аналізувати, що станеться, якщо ту всю шушваль жостко валити-гнати і будувати країну знуля. здається, що можна, головне, щоб середні і вищі військові займались охороною кордонів. Репутаційних втрат не буде, вже все що можна втрачено, ми папуаси. Жодного безвізового вступу не передбачається і чим далі тим буде гірше. Сатрап поршень довів своєю бездіяльністю і мордою обісраного країну до повного маразму. Варіант перший, як на мене, найреальніший - шокін перемагає, Україна перестає існувати, або повстання-скидання всього що повязане з однотуровим. Короче страшна жесть з мінімальним шансом на нерозвал. Варіант два - це все підстава шокіних і генпрокурорм стає Давід. Сатрап поршень вчасно підлаштовується під реальність і вже просто тихенько кулуарно добуває свій позорний строк. Україна потроху вигрібає з регіонально-есдеківсько-бютівсько-свободівсько і т.д.-мєнтовсько-прокурорсько-суддівської срані.

Перемога шокіна-поршня - перемога маскви; перемога Сакваралідзе - шанс на майбутнє, іншого не дано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Парубій

1 год. ·

Новий закон про вибори ухвалено!

Я провів десятки зустрічей та дискусій щодо нового виборчого закону з експертами, громадськими діячами й головами фракцій.

І можу сказати: закон не ідеальний. Але це однозначно величезний крок уперед. До нової, дійсно цивілізованої виборчої системи.

Найголовніше у новому законі про вибори – неможливість формування послідовності списку в партійних кабінетах. Послідовність будуть визначати виборці. І це однозначно б’є по політичній корупції.

Бо сьогодні боротьба з корупцією в усіх сферах, включно з виборчою, має стати національним пріоритетом. Навіть більше - національною ідеєю.

І це - не питання, яке місце має займати Україна в рейтингу корумпованих країн. Це - питання виживання держави.

Ще раз наголошую - боротьба з корупцією - це наш Другий фронт. І сьогодні на ньому ми здобули дуже важливу перемогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яйценюка серйозно нагнули в Обами. Очкасте крільчисько клялось що прийме всю необхідну законодавчу базу. От я собі думаю, нафіга нам взагалі на вибори українського президента ходити? Вибираємо завжди реальний непотріб, убогий шмір, що всю наступну каденцію тільки й виправдовується в своїй імпотентності. Підтримуймо американський президентів. Я голосую за МакКейна і підтримую республіканців. Фактично тільки на америкосах тримаємось ми як країна. Поршень капітулював відразу після обрання і все що робив в подальшому, то намагався всьому світові пояснити які ми слабкі і що у нас нема шансів. Без америкосів не було б України в 21-му столітті.

Брати участь в виборах, обманювати, підкуповувати, розводити обіцянками. щоб захопити найсоціальнішу найважливішу посаду в країні і почати грабунок, очолити корупцію, контрабанду, саботаж. І це в час війни. Оточити себе клептократичними кримінальними нездарами, щоб довести моральний стан нації до нуля. Хто ця людина? І чи ця потвора людина?

Зайняти позицію гвалтівника-шантажиста, прикриваючись військами агресора на кордоні, чинити контрреволюцію, занюруючи країну в безпросвітне лайно. У мене немає слів.

Коли я бачу цю перекошену запухшу харю мене тошнить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...