Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Я проти безвізового , поки не розберемося з Донбасом .

А то все бидло звідти попреться в Європу і зробить нам відповідну реклами =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я проти безвізового , поки не розберемося з Донбасом .

А то все бидло звідти попреться в Європу і зробить нам відповідну реклами =)

і віза не проблема, головне щоб черг не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а бидло звідси там позитивну рекламу створює ? :) лише за Донбас переживаємо...

що за безвізовий... де ви слово таке млін взяли ? хіба що в якісь такі ж дикі країни як і наша :) Єгипет наприклад чи Туніс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти безвізового , поки не розберемося з Донбасом

так його і не буде, поки не буде повного контролю над кордон або без Донбасу або з Донбасом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КРУТИЙ ПОВОРОТ У ІСТОРІЇ ПРО ЗБРОЙНИЙ НАПАД НА АЗС «WOG» ТА РОЗСТРІЛ ПАТРУЛЮ «БЕРКУТУ» В КИЄВІ

1.

В ніч з третього на четверте травня близько другої ночі група осіб скоює збройний напад на АЗС «WOG» по вулиці Крайня, 1 на Троєщині. Грабіжники прострілили руку одному з працівників АЗС та винесли сейф з восьмистами гривнями.

Десь в той же час в радіо-ефірі МВС звучить орієнтування на пошук нападників на патруль міліції. Стверджують, що розстріл відбувся за адресою Шолом-Алейхема, 7 на Лісовому масиві.

Зранку четвертого травня по вулиці Бойченка, що неподалік місця перестрілок, міліція затримує групу молоді, яка підозрюється у скоєних нападах. На квартирі знаходять декілька автоматів та гранатометів.

Затримані:

1. Віта Заверуха – 19 років, напівсирота, доброволець «Айдару» з перших днів війни, учасник багатьох боїв першого пасіонарного складу батальйону, затримана міліцією за підозрою у розстрілі патруля «беркуту», нападі на пост ДПС на Броварському шосе та пограбуванні регіоналівської заправки WOG.

"Віта розповідає, що на війні навчилася всього: стріляти з усіх видів зброїв, не спати ночами, тікати від ворожих куль. Переживати смерть товаришів. Не раз смерть “дихала в обличчя” і самій дівчині. Бойове хрещення Віта отримала під Луганськом, під час боїв за Щастя:

- Під Металістом кулі та снаряди летіли по нас з усіх сторін. Я просто впала на спину, - розповідає дівчина. - Вперше побачила кулю в польоті настільки близько. Вперше моє лице підігріла хвиля від снаряду. Вперше біля мене розлетілася від болванки голова мого друга... Стільки смертей від разу я ще не бачила. Я впала серед дороги і дала пару чергу кудись в темноту. До ранку під дощем без теплих речей ми лежали на бойовій в окопах. На ранок залізли в БТР трішечки поспати.

Емоції, сльози, істерики мені не властиві. Все тримаю при собі. Якось ми розтягували трупи товаришів, і у одного трупа відпала нога… Іншого разу ми з хлопцями дуріли, бігали, рвали абрикоси, і один сховався з тими абрикосами в ямі. За хвилину щось рвануло, і мене відкинуло від тієї ями на кілька метрів. Дивом не втратила свідомість, а на чолі була кров. Не моя - товариша розірвало на шмаття, а його відірвана рука вдарила мене по обличчю… Там я отримала контузію, порвало барабанну перетинку.

Ще в травні цього року на Віту влаштували справжнє онлайн полювання за нібито причетність до загибелі людей в Одесі - дівчина отримувала до 600 повідомлень з погрозами на добу. Зі словами “За Россию ответишь!” на дівчину напали тоді ж і неподалік власного будинку.

Реагує Віта досить оригінально. Пише одне й те ж: мені байдуже, думайте, що хочете. І додає провокаційні фото з “зігом”, запальничкою над георгіївською стрічкою, у камуфляжі та з автоматом, біля пам’ятника Бандері. І іронічно підтверджує: “Так, я фашистка і нацистка, а “Майн кампф” мені за настільну книгу. І я вас не боюся” (з інтерв’ю Віти - http://vsim.ua/revol...u-10410741.html)

2. Андрій Романюк – 17 років, напівсирота, витягував поранених під час розстрілу Майдану, на війні був снайпером в одному з добровольчих батальйонів, затриманий.

Сюжет ТСН з Андрієм -

3. Вадим Пинус, позивний «Морган» - 23 роки, доброволець батальйону «Айдар», пізніше перейшов у «Азов», має державну нагороду за участь у війні ;o , загинув під час затримання міліцією.

З сайту сепаратистів про Пинуса:

«Участник майдаунских шабашей весной в Харькове, с осени 2014 года - солдат карательного батальона "Азов", в февральских боях в районе Широкино командовал расчетом укропского ПТУРа, на счету которого - минимум две единицы техники ополчения и десятки сожженных домов мирного населения. Отличается особой жестокостью и дерзостью.»

4. Микола Монішенко – 17 років, ультраправий активіст, студент київської гімназії «Домінанта», затриманий.

На Монішенко було орендована квартира в Дніпровському районі в якій переховувалися бойовики після розстрілу «беркуту».

5. Євген Кошелюк – 20 років, доброволець батальйонів «Айдар», «Торнадо», «Азов». Затриманий.

МВС звітує лише щодо трьох затриманих осіб. Вірогідно Віта Заверуха на даний момент, або ще не є затриманою, або ж міліція ще це замовчує.

«Беркутівці»:

1. Романенко Юрій – командир взводу «Беркут», учасник засідки на «Автомайдан» на Кріпосному провулку - http://roadcontrol.org.ua/node/2590

2. Христенок Юрій – водій взводу «Беркут», учасник засідки на «Автомайдан» на Кріпосному провулку - http://roadcontrol.org.ua/node/2590

«Беркутівець» з дуже схожим на обличчя Христенока буцає машину активістів після розгрому - https://youtu.be/BsPDEnQncHw?t=22s

Імена трьох інших постраждалих міліціонерів невідомі.

Сім’ям загиблих «беркутівців» нададуть компенсації та квартири.

Працівник заправки «WOG» з простріленою рукою знаходиться в лікарні.

Аваков заборонив номера «ПТН-ПНХ». Вже наступного дня керівник ДАІ у Києві відзвітувався що затримано і відправлено на штрафмайданчики декілька авто з «неналежною регістрацією».

Характерно, що по закону ДАІ не мають права затримувати і доправляти на штрафмайданчики автомобілі, якщо вони не заважають руху. Штрафмайданчики – це своєрідна форма рекету та вимагання грошей з водії. Під шумок розстрілів, даішники Києва просто отримали нагоду відібрати авто у кількох громадян :) Нічому їх життя не учить.

16 квітня у Києві розстріляли Калашникова і Бузину. Наступного дня Віта Заверуха написала:

«Перемога може бути лише за радикальною дією - агітація та вбивство. Мітингами, пікетування та іншою показухою вже нічого не добитися. Дія має бути завжди різкою. Чим менше часу тратиш на дію, тим довше триває її ефект.»

Тим часом, після цих подій прем’єр-міністр Яценюк ініціює велику спецоперацію проти злочинності по всій країні.

Проти самого Яценюка працює у Верховній Раді комісія, що розслідує розкрадання семи мільярдів гривень.

Діти війни з автоматами. І корупціонери, що намагаються вберегти для себе «громадський спокій».

Попереду важкі часи, друзі.

https://www.facebook...100009697620723

2.

Kyrylo Sergeyev

Ніякого пограбування АЗС не було!

1. Віта Заверюха (Вітамінка) воювала в Айдарі з травня по жовтень 2014 року, після чого перейшла в полк "Азов", де, за нашими даними, була офіційно оформлена

2. Вона не приймала участі в перестрілці в Києві! Їй вміняють, що саме вона вивезла зброю, з якої ростріляли беркутів, і ліплять організацію терористичного акту.

3. Ніякого пограбування заправки не було, а реальна історія була наступною:

Хлопці сиділи вночі в якомусь парку, коли до них підійшли міліціонери з претензією: "Чого це ви, малолєтки, у військовій формі". Пішло слово за слово, дітвора хоч і пояснили, що добровольці і, не дивлячись на юний вік, воюють вже не перший місяць, але на гонор теж відповідали гонором. Розмова загострювалась, поки один з ментів не проронив: "Так може ви і на Майдані людей вбивали?!" Коли сторони вияснили, що під людьми міліціонер мав на увазі беркутів, розмова почала набирати гострих тонів, поки не переросла у бійку. Під час драки одному з міліціонерів проломили голову і правоохоронці відійшли, а хлопці сіли у бус і почали відґїзджати, за ними почалась погоня. Міліціонери перші відкрили вогонь, внаслідок чого поранили одного з пасажирів бусу. Коли хлопці побачили пораненого побратима, то відкрили вогонь у відповідь, але, маючи більше професіоналізму, спрацювали більш результативно. Далі вже, як і в офіційній версії - поранений помер, інших затримали пізніше. А потім і Віту підхопили у звинуваченнях в організації теракту, а реальна провина - у вивезенні зброї, але ж це зовсім різні статті Кримінального Кодексу.

Вперше цю історію розповіли нам вчора знайомі СБУшники, які, на наше прохання, спробували вияснити, що там насправді відбулось.

Потім один зі знайомих нардепів підтвердив, що не знає реальної історії, але ще до того, як ми дізнались, що серед фігурантів Віта, йому вже розповідали, що офіційна і реальна версія подій вкрай відрізняються і ніякого пограбування заправки не було. І ось сьогодні нам ту ж саму історію розповів один з високопосадових міліціонерів.

Звичайно тут ще багато темних плям. І ми досі намагаємось у цьому розібратись.

Особисто я востаннє бачив Віту у серпні 2014 року, на похованні Вови Юричко, і не можу сказати, як вона змінилась за останні дев'ять місяців, але, коли дізнався, що вона є одним із фігурантів справи, то, пам'ятаючи її психологічний портрет, вже мав сумнів у офіційній версії. Дурі в неї вистачало, але направлена вона була у інші русла. В принципі, наскільки я знаю, і з Айдару її вигнали саме через те, що дах почало зносити плотно. Та ось якби мені сказали, що Віта посольство Росії хотіла підірвати і для того в неї було стільки-то МОНів і стільки-то тротилу, можливо, такого я би від неї ще і міг би очікувати. А з РПГ на мирний мітинг кидатись - в цей бік її дурь ніколи направлення не мала, да і у зброї вона добре розбирається, тому навряд би використовувала РПГ проти мітингу.

Це фото зроблено влітку 2014 року на блок-посту біля Металіста. Всю ніч йшов дощ, всі промокли, а Віта тільки вилізла з секретів і намагалась розбити на дрова ящик від БК. За пару годин Віта отримає свою першу контузію, спробувавши вистрілити фугасним снарядом з Д-30 без належного захисту. А потім тільки в Айдарі у неї буде ще чотири контузії, а скільки вона в Азові їх отримала, того мені вже невідомо. Звичайно, зарано вона на війну пішла. Не пам'ятаю, коли в неї день народження, але скоро, бо 18 років їй виповнилось прямо в Айдарі, ще до взяття Щастя, а це місто ми взяли 15-го червня.

То ж зараз намагаємось розібратись у ситуації, бо забагато незрозумілого. Але важливо, щоб, якщо вона і винна, то покарання відповідало реальному злочину, а не тому, який накрутять менти по накрученій історії.

https://www.facebook...hc_location=ufi

+ http://society.lb.ua..._lichnosti.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони полювали на «Беркут», а пограбування заправки вигадали, – друзі затриманих за вбивство міліціонерів

Друзі затриманих за вбивство міліціонерів в Києві кажуть, що пограбування заправки вигадали, аби очорнити нападників. Співчувають через загибель побратима з позивним “Морган”. Обіцяють і далі воювати зі “злочинним режимом”.

Трьох підозрюваних затримали вчора о 10-й ранку

В ніч на 4 травня біля будинку по вул. Малишка, 17, сталася стрілянина, внаслідок якої загинули 37-річний Юрій Христенок та 36-річний Юрій Романенко. Обидва служили в полку міліції спеціального призначення столиці. Важко поранені ще троє: двоє бійців цього полку та один патрульний з Деснянського райвідділу міліції. Полк спецпризначення – це колишній “Беркут”.

Тієї ночі більшість жителів Дарниці попрокидалися від вибухів гранат та звуків автоматних черг. Після того вони ще довго чули завивання сирен “швидкої”, що одна за одною їздили по району.

“О 1.30 ночі невідомі пограбували АЗС в Деснянському районі. Забрали касу 823 грн. та пішли в бік Лісового масиву. Підрозділи МВС та ДАІ намагалися їх затримати. На вимогу зупинитися, з підозрілого автомобіля почали стріляти”, – пояснив вчора Арсен Аваков.

Пізніше в МВС сказали, що одного з нападників розстріляли в мікроавтобусі. Ще трьом вдалося втекти. Затримали їх учора о десятій ранку.

Міністр додав, що затримані зізналися в обстрілі КПП “Биковня” напередодні. В той час там чергували двоє бійців батальйону “Київ-1″ та двоє співробітників ДАІ.

Були я, Віта Гесс і Морган

Вчора увечері МВС виклало відео із зізнанням одного з підозрюваних. Він каже, що в пограбуванні АЗС, яке передувало вбивству правоохоронців, брали участь четверо людей. Називає всіх, хто був із ним. Це він, Морган, Гесс та Віта. Говорить, що всі приїхали з Вінниці. Планували стріляти в людей і кидати в натовп вибухівку.

Під номерами ПТН-ПНХ у синього мікроавтобуса “Фольксваген” були вінницькі номера – “АВ 6359 ВТ”.

“Морган повинен був стріляти по людях, Віта мала його прикривати, а Андрій повинен був кинути тротилову вибухівку у натовп”, – каже він.

Користувачі інтернету звертають увагу, що говорить затриманий “міліцейськими фразами”.

“1 травня ми приїхали з метою провести терористичний акт щоб підірвати довіру населення до влади. Оскільки не було зручного моменту, даний терористичний акт довелося скасувати”, – додає хлопець, якого камера міліції знімає зі спини.

Загинув боєць із позивним Морган

Вночі один з бійців Азову, який зараз воює під Маріуполем, написав слова співчуття бойовому побратиму Моргану (орфографія збережена – “Знай”)

“Морган, Братан, Ти для Нас був Найкращим. Ми Тебе пам’ятаємо та шануємо. І нам є на кого рівнятися… Україна Завжди буде знати Своїх Героїв! Ти, Морган, будеш жити в Наших Серцях і Серцях Всіх Азовців Побратимів і Всього народу України. Слава Героям”, – написав хлопець.

Також вночі стало відомо, що Віта, яка фігурує в зізнанні одного із затриманих, – це 18-річна вінничанка. На її сторінці в соцмережах 28 квітня з’явився запис “Хто не ризикує – той не робить революції”. На фото – автомат Калашникова та рюкзак із написом англійською “Пішли до школи”. В друзях у дівчини є приятель із псевдонімом “Рудольф Гесс”. Можливо, саме про нього йдеться в зізнанні одного з підозрюваних.

Віта воювала в Айдарі, викладала світлини із Щастя Луганської області. Часто позувала на фоні прапорів із свастикою. Востаннє в соцмережах була 1 травня о 21.44.

Вчора в коментарях на її сторінці друзі залишили повідомлення: “Тримайтесь, не ламайтесь. Революція ще буде! Запустимо по вас громадську кампанію по захисту національних месників”, – написали знайомі, які теж зараз знаходяться в АТО.

Заправку не грабували, а полювали на “Беркут”

“Знай” друзі затриманих розповіли, що міліціонери були співробітниками колишнього “Беркуту”, які вбивали людей на Майдані. В некролозі на сайті МВС виставлені їхні фото у формі “Беркута”.

“Більшості правих активістів, яких затримує міліція, шиють сепаратизм. Цей випадок не виключення, месників назвали грабіжниками а міліціонерів білими та пухнастими. Насправді ж, міліціонери вбиті вчора вночі – колишні працівники “Беркуту” який залишили як підрозділ, прибравши тільки назву “беркут”. Хлопці воювали на фронтах, повернулись у Київ і побачили, що нічого не змінилось. Корупція зросла, а міліцейському свавіллю межі не має. Тому вирішили зайнятись народним судом. В ту ніч вони полювали на підрозділ “Беркут”, робили на них засідку. Щось пішло не так, їх затримали. А пограбування заправки придумав Аваков, оскільки відморозків засудять і про них забудуть, а месників можуть наслідувати. Відео, де хлопець ніби розказує про теракти, теж брехня, оскільки там видно що він читає з листка. По словам видно, ще й у свідченнях плутається”, – розповів лідер руху “Національний Спротив” Олексій.

Також, друзі затриманих додають, що це тільки початок. І боротися із владою будуть методами, яких навчилися на війні.

“Вибору у нас немає. Україна або смерть. Ми обираємо Україну”, – це один з постів одного із затриманих.

Віктор Іванчук, Знай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Шрайк

1 ч.

это просто комедия))) маленький пример, на котором хорошо видно как в украине (не)проходят реформы)

последнее время я слежу за развитием рынка электромобилей не меньше чем за политикой. очень интересно, когда прогресс идет прямо на глазах. и в украине далеко не я один этой темой интересуюсь, поэтому у нас есть несколько специализированных сайтов. и вот читаю такие новости.

"Продажи электромобилей в Европе выросли вдвое"

ну круто, первый квартал 2015 по отношению к 1 кварталу 2014 +100%. в мире в целом около +50%. с таким ростом лет через 5-10 электромобили в цивилизованных странах станут нормой, как сейчас нормой является использование смартфонов.

"Профильный комитет ВР поддержал льготы для электромобилей"

ура! маленький шажок к цивилизации.

но тут читаю подробнее на другом сайте))

"Комітет з питань податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект закону №1912.

Нагадаємо, що законопроектом №1912 пропонується тимчасово, до 1 січня 2020 року, звільнити від оподаткування податком на додану вартість та акцизним податком операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених електричними двигунами. На даний момент це 109,1 євро (акциз) і 20% (ПДВ).

Фінальні висновки засідання Комітету наступні. Закон №1912 можна прийняти, але:

— поширити його дію винятково на електрокари (без гібридів, в тому числі під’єднуваних);

— розглянути можливість скоротити термін дії тимчасового пільгового періоду;

— (присядьте будь ласка) можливо поширити пільги при таких операціях виключно на акцизний податок."

))))))))))

то есть, законопроект рекомендуется принять, но при этом рекомендуется убрать из него всю суть))))

плагин-гибриды, продажи которых сопоставимы с продажами чистых электрокаров, убираем. а ведь это нормальный компромисс на пути к цели. и расход топлива у них около 2л на 100км и подзаряжать их быстрее.

вместо 5 лет делаем.. сколько? 3 года? 1 год? пару месяцев?)) хотя эта "акция" должна быть бессрочной. потому что нам нужно догонять цивилизованный мир и эта погоня будет длиться гораздо дольше 5 лет.

и, напоследок, вообще убираем одним махом весь смысл - хренакс вам +20% ндс!

то есть все, что остается - на пару лет скинуть 109 евро только на чистые электрокары) ну спасибо вам, дятлы, большое) теперь заживем!)))

как все-таки жаль, что кандидаты в депутаты не проходят тест на айкью и проверку на детекторе лжи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці статті без імен нічого не варті .

Якщо пише --- хай пише і поіменно комісію з ВР , що цим займається .

Країна повинна знати своїх героїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе я вже алгоритм роботи влади зрозумів досить давно: покращення для себе в силу розширення, укрупнення і збільшення повноважень; відповідно зменшення і ускладнення життя іншої частини суспільства. До будь- чого застосовуй чим займається влада і не помилишся. Суспільство інертне і поки не протиставляє себе владі, бо влада старається мімікрувати під суспільство: одягає вишиванки, вітає на концертах, придумує субсидії. Але тупих овець стає все менше, бо все більшу ціну приходиться платити владі за повну відсутність позитивних змін. Кінець побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є що додати?

Світе тихий, краю милий,

Моя Україно,

За що тебе сплюндровано,

За що, мамо, гинеш?

Чи ти рано до схід сонця

Богу не молилась,

Чи ти діточок непевних

Звичаю не вчила?

«Молилася, турбувалась,

День і ніч не спала,

Малих діток доглядала,

Звичаю навчала.

Виростали мої квіти,

Мої добрі діти,

Панувала і я колись

На широкім світі,

Панувала... Ой Богдане!

Нерозумний сину!

Подивись тепер на матір,

На свою Вкраїну,

Що, колишучи, співала

Про свою недолю,

Що, співаючи, ридала,

Виглядала волю.

Ой Богдане, Богданочку,

Якби була знала,

У колисці б задушила,

Під серцем приспала.

Степи мої запродані

Жидові, німоті,

Сини мої на чужині,

На чужій роботі. /253/

Дніпро, брат мій, висихає,

Мене покидає,

І могили мої милі

Москаль розриває...

Нехай риє, розкопує,

Не своє шукає,

А тим часом перевертні

Нехай підростають

Та поможуть москалеві

Господарювати,

Та з матері полатану

Сорочку знімати.

Помагайте, недолюдки,

Матір катувати».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реформи мусарки не було, всі ті самі: садисти, хабарники, підляки і зараз от дайцям збільшили права - з ними не можна вже сперечатись. Тебе зупинив даїшник - значить автоматом ти порушник - презумція винуватості. Коли вже в Україні перестануть плодити поліцаїв, виховуйте своїх дітей щоб ставали нормальними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротка історія про українську демократичну владу і США з ЄС:

Збираються великі сильні птахи в вирій: наплечники пакують, крила чистять, ноги миють, ну і т.д.

Підлітає до них маленька слабенька пташка, і починає скигліти:

- Агаааа, великі сильні птахи, ви летите в вирій, а мене тут саменьку лишаєтеее :-(((((

Великі сильні птахи:

- Лети з нами, маленька слабенька пташко!

Маленька слабенька пташка:

- Агаааааа, великі сильні птахи, а я малееенькаа, і слабееенька, а океан велииикий, я не перелечуууу :-(((((((

Великі сильні птахи:

- Нічого, маленька слабенька пташко, ми візьмемо тебе в свої великі сильні лапи і донесемо!

Маленька слабенька пташка:

- Агаааааааа,великі сильні птахи, а там над океаном палююючее соонце, вонооо менее маленьку і слабенькуу цілкам спалиииить :-(((((((((

Великі сильні птахи:

- Нічого, маленька слабенька пташко, ми прикриємо тебе від палючого сонця своїми великими сильними крилами!

Маленька слабенька пташка:

- Агаааааааааа, великі сильні птахи, а там високо в небі страшнюююючий вітер, і протяг такий шо мене маленьку і слабеньку наскрізь продує - я там простууууууджусяяя і помрууууууу :-(((((((((((

Великі сильні птахи:

- Нічого, маленька слабенька пташко, ми тебе обгорнемо своїми великими і м'ягкими пір'їнами, буде тобі там тепло і затишно, як під ковдрою!

Маленька слабенька пташка:

- Агаааааааааааа,великі сильні птахи, а там над океаном нема шо пииитонькии, моє маленьке слабеньке горлечко пересохне, і я не змоожу більше щебетааати :-(((((((((((((

Великі сильні птахи:

- Нічого, маленька слабенька пташко, ми посилатимемо наших нейпрудкіших вниз до самого океану, і вони приноситимуть тобі воду в своїх великих сильних дзьобах!

Маленька слабенька пташка:

- Агаааааааааааааа, великі сильні птааааахи...

- Йди ти нафіг, маленька слабенька пташко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни у їдальнях Верховної Ради. Без коментарів!

Звідки ви знаєте, що це ціни з їдальні ВР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни у їдальнях Верховної Ради. Без коментарів!

Звідки ви знаєте, що це ціни з їдальні ВР?

В соцмережах обговорюють. Та й чутки ходять, що там ціни зовсів не як для народних обранців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В соцмережах обговорюють.

851f9b4f69d3b9b8f5d7bdafe9a27ebf.jpg

Без шапки цей чек вартий стільки ж, скільки і використаний туалетний папір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В соцмережах обговорюють.

851f9b4f69d3b9b8f5d7bdafe9a27ebf.jpg

Без шапки цей чек вартий стільки ж, скільки і використаний туалетний папір.

Не ВР, але суть та сама...

-q0vQrM_tSM.jpg

П.С.

Спорити ні з ким не збираюсь. Я лиш виклав фото які активно обговорюють.

Якщо виявиться що це фейк - нехай адміни видалять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль це правда ((

Чув це від людини яка там обідала років зо 5 назад, тоді він за приблизно такий же склад продуктів заплатив ~10 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...