Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, la20 сказал:

А ще українська правда сьогодні асус в Укрїна закрила. ПОтім асус заявили що закриває уп.

Нічіво не понімаю. Яка правда? Який асус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ось спростування від асус http://itc.ua/news/asus-ne-sobiraetsya-zakryivat-predstavitelstvo-v-ukraine/. де все розписано. а на уп було написано усьо пісец асус закривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два дні #зради і

 

Санкции против семьи Януковича в Евросоюзе продолжают действовать. Снятие санкций, принятых в 2014-м году с семьи Януковича - это обычное техническое решение, которое уже само по себе давно утратило силу. Евросоюз принял решение о санкциях сроком на год в марте 2014-го. Теперь срок действия этого решения закончился, и оно отменено, но действует аналогичное решение 2015-го года. Так что санкции действуют и сейчас, и никто ни копейки не сможет снять с арестованных счетов.

В чем смысл? В марте 2014-го года санкции были наложены исключительно по политическим причинам, без правовых оснований. Вот действие этого решение отменили.

Управление специальных расследований Генпрокуратуры передало большое количество процессуальных решений в органы юстиции ЕС, которые обосновывают продление санкций, и содержат доказательства преступной деятельности "Семьи". В марте 2016-го Евросоюз на основании этих документов примет уже не политическое, а правовое решение. Надеюсь, что арест на имущество и санкции будут продолжены.

Мартовское решение ЕС по санкциям против банды Януковича будет главным экзаменом дееспособности и эффективности расследования в Украине преступлений "Семьи".

В настоящее время в производстве находятся свыше 1500 уголовных дел связанных с преступлениями "Семьи" в экономической сфере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.10.2015 at 6:02 PM, difoto said:

Чисто для тебе: "Рошен" вже давно не належить ПОПу, все управління поза ним. У тому числі Ліпецька фабрика. Так само і "Богдан" і все інше. Ше питання?

 

"Слепой траст", говорите? Гспредприятие УкрПочта делится площадями с фирмой "Рошен"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, нуачьо, ці косоокі валютою фарцують, податків не платять, військовий збір не платять... А так гроші конфіскували на користь держави, і підуть вони на підняття зарплат бюджетникам, військових чи там пенсій.

 

Чомусь згадалось, як спецпризначенці та прокурорські обшукували "ювелірку" в Києві під запис на відеокамери. Цікаво, чи ті дійові особи продовжуть працювати в органах і далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, theOutsider сказано:

Питання чи ці корейці знаходяться на території України законно. 

 

судячи з відео, так, законно. бо ж до їх перебування ніяких питань.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть сегодняшней политической игры - олигархи загоняют президента в угол
 

Багато цікавих фраз в статті:

Яценюк не ожидал, что будет проведена спецоперация с грузинами и иностранцами в его Кабмине, которые не позволили ему монополизировать все финпотоки по образцу Тимошенко или Януковича в президентство Ющенко. 
 

Итак, доведя рейтинг Яценюка до нуля, была решена главная технологическая задача – теперь премьер-министр не является для Порошенко конкурентом на пост Президента. Его траектория во власти сегодня в чем-то похожа на то, как там же двигался Тигипко, но только успешнее.
 

Поэтому Петр Порошенко не хочет досрочных выборов и сделает все, чтобы их не было. Или чтобы они были как можно позже.
 

Единственная сила, которая не выдвинет своего кандидата, будет БПП и, возможно, зря, хотя у президента есть на скамейке запасных Саакашвили, но он опасный партнер, он как человек горного ландшафта — движется все время вверх, а вниз только падает. Тяжелая ментальность.
 

Установки на возврат Донбасса нет. Мало того — на сегодняшний день делается все возможное, чтобы Донбасс не вернулся обратно. Кстати, по очень простой, понятной причине.
Во-первых, вскроется много фактов, которые не нужно, чтобы они вскрылись. Во-вторых, все эти люди, жители Донбасса, по возвращению получат право голосовать, и можно уже сейчас сказать, как они будут голосовать. Ни много, ни мало, а они выберут 20% парламента. Это точно, железобетонно, без всяких политтехнологий, телевидения, без ничего. То есть, если сегодня вернуть Крым и Донбасс в правовое поле Украины под любым специальным статусом – это, ни много, ни мало, около пяти миллионов избирателей. И все они как один пойдут на выборы и проголосуют за, условно говоря, пророссийскую партию.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і рішення, тільки воно цьнотливо не помічається. Створюється 1005000-тий орган по боротьбі з корупцією з прогнозованим нульовим результатом.

 

Цитувати

Подолати корупцію в Україні в умовах, коли системи суду та прокуратури вважаються наскрізь корумпованими, можна лише створивши спеціальну установу, яка мала би ознаки міжнародного трибуналу.

Таку думку на сторінках впливового видання The Foreign Policy висловив  колишній співробітник Агенції США з міжнародного розвитку USAID, який у час перебування на посаді займався менеджментом економічних реформ у державах колишнього СРСР, Джош Коген.

"Хоча громадськість продовжує вимагати, щоб влада реально боролась із корупцією,представники "старої гвардії" в уряді та парламенті продовжують боротись ... із змінами на кожному кроці. Так що можна зробити у такій ситуації? Навдивовиж, найкориснішим для України прикладом могла би стати маленька та далека від України, центральноамериканська країна Гватемала", - пише Коген.

Експерт звертає увагу на досвід роботи Міжнародної комісії проти безкарності у Гватемалі (International Commission Against Impunity in Guatemala).

Цій установі, створеній спільними зусиллями уряду країни та ООН, було надано унікальні повноваження, а уряд фактично відмовився від частини суверенних повноважень заради надання CICIG реальних повноважень для ефективної боротьби із корупцією.

У результаті, CICIG від початку своєї роботи у 2006-му році розслідувала понад 200 справ щодо корупції на вищих щаблях влади та висунула звинувачення проти 160 чинних та колишніх чиновників.

"Серед притягнутих до відповідальності: впливові бізнесмени, колишні генерали, колишні міністри оборони та внутрішніх справ, колишні очільники поліції, колишній президент та навіть чинний, на той час, президент. Президент Отто Перез Моліна подав у відставку, а у вересні йому було висунуто офіційні звинувачення у справі про корупцію на митниці на 120 мільйонів доларів", - пише Коген.

На його думку, в Україні агенція має почати працювати з мандатом щонайменше на 5 років, який має поновлюватись автоматично, за винятком припинення повноважень агенції спеціальним законом.

США та західні донори мають наперед профінансувати перші 5 років роботи організації. Це 200 мільйонів доларів.

"Щоб не довелось покладатись на такого, як Шокін, українська CICIG має мати можливість самостійно порушувати кримінальні справи на додачу до мандату на їх розслідування. Агенція має бути виведена за межі української судової системи, оскільки українські судді повністю корумповані", - пише Коген.

На думку дослідника, "наслідування прикладу Гватемали може бути єдиною надією на політичне майбутнє для надзвичайно непопулярного президента України Порошенка".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось йде якесь бурління на тему що французи зробили документальний фільм про події майдану.

На ютубі поки що без перекладу, називається "маскі революції"

http://www.youtube.com/watch?v=clabvTHeJ3I

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильно...

Цитувати

…Я йшов і плакав. Плакав сильніше ніж тоді, коли закривав брудними руками очі своєму мертвому рідному братику. Плакав гіркіше, ніж тоді, коли відірвало ноги моєму побратиму, який усе життя марив футболом. Я йшов і ридав, бо мої близькі, мої рідні вбивали все, за що ми воювали на Сході.
Я не знав як пояснити їм, за що тепер ненавиджу їх. А ще гірше: я не знав як збороти в собі цю лють. Боже, прости, але я не зміг пробачити…
Кілька тижнів після повернення додому я не знав де себе подіти. Мені було важко ходити без зброї й без своїх побратимів. Та я розумів, що мушу вчитися тепер жити без війни. Родич запропонував роботу, і я сподівався, що моє життя під мирним небом якось налагодиться.
Одного дня мама попросила мене піти в жек. Вона дуже довго добивалася, щоб жеківці відремонтували трубу, через яку наша стеля у ванній постійно вкривалася грибком, і тепер попросила мене занести директорові «подяку».
– Мамо, ти хочеш щоб я поніс хабар? – не зрозумів я.
– Це не хабар, а подяка.
– Це ж їхня робота, яку вони до того ж виконали, м’яко кажучи, погано.
– А ти думаєш, вони ту трубу просто так полагодили? Та доки я директору коньяк не занесу, то ніхто до нас не прийде. Те саме із довідками для субсидії було. Ти ніби не знаєш – торочила мама.
– Ну гаразд, дала ти їм хабар замість того щоб в міліцію відвести, але зараз навіщо щось нести?
– Бо вони нам ще пригодяться, – якось дуже здивовано заявила моя мама.
Я не знав, як пояснити їй, що такими «подяками» клеркам вона першою забиває цвях у домовину нової країни. Я не знав, як донести до неї, що такими принизливими кроками систему не поламаєш. Я просто пішов з дому і довго блукав вулицями свого міста.
Минав час. Якось до нас в гості прийшла моя сестра. Ми довго не бачилися,тому розмова була дуже емоційною. Говорила переважно вона. Розповідала про справи своєї родини і про те, як влаштувала дитину в садочок.
– Ну ти розумієш, там доки конвертик не даси, то ніхто тебе не візьме.
– І скільки ж ти дала? – запитав я.
– П’ять тисяч гривень завідувачці занесла. Але ти знаєш, там дуже гарно, і моїй дитині подобається…
Я сидів, дивився на неї і уявляв, як б’ю цю завідувачку і змушую її їсти ці гроші. А потім чомусь уявилося, як вдарив сестру. Я аж злякався.
– А чому ти не пішла, скажімо, в управління освіти, чи в міліцію і не написала заяву на цю завідувачку-хабарницю? – запитав я.
– Ти нормальний? А де б я потім дитину в садок влаштувала?
– Ну, може, якби її звільнили, то влаштувала б без хабара? – намагався я щось пояснити.
– Ага. Так. А потім би моїй дитині за то мстилися.
– То ти злякалася? А того, що ти даєш хабарі не злякалася? – провадив я, але далі вже не було сенсу про це розмовляти.
Після цього я став уникати своїх родичів і людей взагалі. Я не ідеалізував місто, до якого повертався після війни. Але не міг зрозуміти, чому тут нічого не змінюється. Я не міг змиритися з тим, що люди такі боягузи, і в той час, як одні ризикують життям під кулями, вони тут бояться ризикнути якимось своїм мінімальним добробутом…
Та найбільше мене вразила історія із ще одним моїм родичем, який працював у соцзахисті (уже не працює). Я дізнався, що він дурив жінок, котрі народжували дітей. Якщо в жінки народжувалася двійня, він так крутив із документами, що цій жінці нараховували гроші лише за одну дитину, а решту забирав собі. Я спочатку в це не повірив. Та, виявляється, породіллям ніколи бігати в соцзахисти і з’ясовувати всю правду. А такі падлюки, як мій родич, цим користуються. На чисту воду його вивів чоловік однієї з обдурених жінок.
А я… А я прийшов до нього і кілька разів вдарив його в обличчя.
– А як, на твою думку, маю виживати з такою низькою зарплатою? – озивалося лежачи під столом, це створіння.
– А та жінка, як має двох дітей вигодувати?
– Ти такий весь правильний зі свого сходу повернувся, так? Ти думаєш, що повернувся в ідеальну державу, де всі патріоти живуть чесно і будують омріяну Майданом Україну? Ти примурок? Розплющ очі! – верещав мій родич.
І я не витримав і вдарив його ще раз. Так. Це було не правильно. Але я про це не шкодую. Вдома мама дуже довго плакала і казала, що «та війна взагалі мене клепки позбавила». Родичі позбігалися до нас, як на похорон. Усі щось радили, кричали. Але ніхто жодним словом не засудив мого родича-злодія. Усі кричали на мене. Тоді перейшли на вищі матерії.
– А він тобі правду сказав, – почав мій дядько. – Як йому вижити на таку мізерну зарплату, якщо там у Києві всі ті міністри набивають собі кишені грішми, а простим людям копійки кидають?
– Так ото через таких блазнів, хабарників і злодіїв, як ви, і набивають, – відповів я тай пішов з дому.
Я йшов і не розумів. Як? Як усі вони тут будують нову країну,за яку ми там життя ладні віддати? Крадіжками? Подяками? Хабарами? Невже? Невже вони не розуміють, що саме вони, а не хтось там у Києві, повертають нас усіх на Майдан, на нові протести, на смерть?
Люди, як ви можете такими бути? Вас ніхто не ставить під дуло автомата! Стільки людей померли, скалічилися, аби ви могли нарешті сказати: «Ні! Я буду жити в нормальній державі!»
А що ж робите ви? Що ви робите?
Я навіть не знаю хто гірший: той сепаратист на сході, який відкрито веде по мені вогонь, чи той українець, який сьогодні одягає вишиванку, б’є себе в груди, клянучись у великій любові до України, а завтра бере в руки пакетик із хабаром і йде цілувати ноги якомусь клерку…
Ця проклятуща система не помре ніколи. Бо завжди знайдуться якісь патріоти, які на своїх руках винесуть із попелу всіх цих хабарників і злодіїв. Винесуть, бо їм так простіше жити… А м? А що ми? Помремо. Загинемо. Ви скажете: «Герой!» Заплачете. Тай підете заробляти свої копійки, аби віддати їх на благо корупції і хабарництва.
Спіть спокійно. Поки що. Бо ті з нас, хто виживе і повернеться додому, спитають вас: «Що ти, друже, робив тут, поки я там воював?»
Подумайте, що маєте сказати.
«Хіба ж ви не розумієте, що саме через таких, як ви, і гниє система та починаються війни?» – написав я у своїй прощальній записці. Прощальній, бо знову їду на схід, де хочу залишитись навіть після війни. Я вирішив воювати за тих, хто хоче змін. Бо вірю, що зміни будуть, і мої діти житимуть у іншій країні. Але для цього треба працювати….

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Electronshik сказано:

Щось йде якесь бурління на тему що французи зробили документальний фільм про події майдану.

На ютубі поки що без перекладу, називається "маскі революції"

 

Hidden Content

 

"Пєрвий" на связи.... рузька пропоганда на французькому

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо вже сюди новини з раши то все йде так як раша хоче. правильним шляхом йдете таваріщі.............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, la20 сказано:

ну якщо вже сюди новини з раши то все йде так як раша хоче. правильним шляхом йдете таваріщі.............

читати вмієте? якщо так, то прочитайте моє попереднє повідомлення... якщо ні, то пояснюю, я продемонстрував про що нашумівший фільм...

для тих хто  в танку, пояснюю, що фільм то рузька пропоганда, тільки на французькій мові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю про фільм бо Україна зверталась щоб зняли з показу його. АЛе була дана відповідь - ні

Але це не значить що сюди треба пхати відео з парашатв щоб показати їх глибокоанальну думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, la20 сказал:

я знаю про фільм бо Україна зверталась щоб зняли з показу його. АЛе була дана відповідь - ні

Але це не значить що сюди треба пхати відео з парашатв щоб показати їх глибокоанальну думку.

А чому б ні. Просто правильний опис зробити, накшталт: "дивіться як ця мордорська пропаганда французькими руками пахабить святу пам'ять Небесної сотні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, la20 сказал:

і щоб на орт цю новину так і описали та ще й українсьокю ....................

Вони там, на ОРТах, РТРах, тудей-сюдей... обсмоктують цей фільм у всіх новинах і ток-шоу...

Правда "Турецьке питання" в них №1. Але це вже оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іа20 вважає українців дебілами, яким мудрий Іа і друзі по цеху мусять вказувати що читати, як думати, на що закривати очі і вуха, а де й матюкнутись можна, хто друг, а хто ворог. Ну і безкомпромісно точно знають що таке правда і істина в найвищій степені. Дякую вам за те що ви є. Але в кацапів таких більше і мозги кацапам полощуть краще. Он які вони всі щасливі. Недопрацьовуєте. Ну і дебілів забагато, кожен любить пофілософствувати. Важко з такими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома може ти і вважаєш себе дебілом то це твоя справа. А українців я такими не вважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось така х@йня малята:

Абромавичус заявив про відставку. Одна з причин - Кононенко

Цитувати

"У мене і моєї команди немає бажання бути ширмою для відвертої корупції або підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче в стилі старої влади встановити контроль над державними грошима. Я не хочу їздити в Давос, розповідати їм про наші успіхи, в той час як за нашою спиною вирішуються якісь питання в інтересах окремих людей", - сказав він.

"Ці люди мають імена. І одне з цих імен я вам зараз озвучу. Це Ігор Кононенко", - додав міністр.

 

За словами Абромавичуса, Кононенко протягом року лобіював своїх людей на посаду гендиректора компанії "Укрхімтрансаміак", в якій мав свої інтереси.

"Замість того, щоб допомогти мені скинути регіонала Бондика, завів своїх людей, які в результаті спільно управляють цим підприємством", – заявив він.

Крім того, за словами міністра, підконтрольний Кононенку депутат від БПП лобіював своїх людей у "Укрзовнішінформ", підприємство порошкової металургії, Агентство з акредитації України та кілька інших підприємств.

"Кульмінацією цього кадрового свавілля і бажання повного підпорядкування потоків стало бажання мати свого заступника в Міністерстві економіки, який відповідає за "Нафтогаз" та інші державні підприємства", – додав він.

За його словами, цей кандидат два дні тому приніс повний пакет документів і оголосив себе новим заступником з команди Кононенка. Також кандидат, за словами Абромавичуса, запевнив, що його кандидатура погоджена "нагорі".

"Після цього мені надійшов дзвінок з Адміністрації президента з рекомендацією взяти цю людину, а також ще одного на посаду заступника міністра оборони. На що я відповів: "я частиною цього дерибану не буду". І попросив, щоб мене звільнили від посади", – заявив міністр.

Що скажете порохоботи? Чи ще рекомендацій не читали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, la20 сказано:

кононенка на йух і буде Айварас в МЕРТ працювати далі.

Та блін!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Коли ви зрозумієте, що система залишилась та ж, що і при овочу. Ну не буде кононенка так інший стане на його місце. З АП знову будуть дзвінки, знову буде пиляння бюджету. Почитайте хоч наш місцевий бюджет на яку фігню гроші витрачають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...