Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

ЯК начхати. Ось 5 млн жителів вітають свого переможця тепер вони точно виграють :)

CW6UZfrWwAAuOxA.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Бюджет прийняли вночі. Хтось тепер мені скаже що самонеміч бют і жоппо тепер каалація? Чи коли оппо голосувало в серпні то вони звязались з бпп, а якщо зараз всі ці не голосують то вони теж автоматично в одній звязці?


Нарешті родили закон про публічні закупівлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ризикну таки наловити мінусів... Але, якщо подивитися тверезо - так, Корбан той не ангел, як і Коломойський (але не сепарів таки кормлять і підтримують, а допомагають обороні від агресора, а якщо порівняти з Ахметкою, Єфремовим і Фірташем  тим же - то такі собі напівпрозорі ефемерні ледь помітні крильця і німб навіть видніються... :) ), та якщо про операцію на серці - правда (навіть, коли то було шунтування, після якого,  здається, і додому відпускають), то яким же чудаком на букву М є суддя (ніяк аж не медик, доречі), котрий виносить рішення про примусове доставлення людини на засідання суду за лічені години після операції в каталці з крапельницею! Чи то останній день, коли можна засідання провести? Пруф http://www.unian.ua/politics/1223336-korbana-vivezli-z-kijivskoji-likarni-do-dniprovskogo-sudu.html(В самого серце "жартувало" раніше, ніфіга то не приємна штука!) От цікаво, що буде, як стан в нього від таких дій погіршиться, хто за це відповість? Такого навіть Яник з Тимошенко не чверив, здається! Для цікавих - я не укропівець  ніразу. Але завтра так само з ким завгодно зробити можуть, ті ж суди над бійцями з 51-ї згадайте. Ну вдома він був? Вдома! Домашній арешт не порушував? Ні!  Так на біса той цирк з "маски-шоу"? Не по людському це якось, і явно не "по європейськи"... Ну ще якось зрозуміти можна було б, якби він маньяк-вбивця якийсь був, а не політик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про корбана є тема. Мені сподобалось як він перший раз падав без сідомості мол який я хворий. але коли його випустили відразу бухати з пасанами нормально в нього серце не витримувало так.

 

Це  вся хєрня з ним остобридла. як тільки його починають брати за сраку відразу всі ЗМІ про нього пишуть, а от коли такий собі дядько Манько давав прес-конференцію про "подвиги", цього батька всіх добробатів ЗМІ як води в рот взяли вірніше вони в рот взяли х.......... ТАк що не повірю, хіба іздохне тоді повірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ото ж, на всіх інтерв"ю він мало не жере цигарки, + бухаловка як вищеописано, галімий симулянт, ось хто він...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гляньте як тримають капельницю це ж реально клоуни і дібіли https://twitter.com/severn2001

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-ФІ-ГЕТЬ! А держслужбовцям з 1 січня ті п...си залишать лише оклад, забравши навіть індексацію, і ОБІЦЯНКУ з 2017 підвищити зарплату! Працюй, раб, на державу, отримуй мінімалку, смокчи рошенку (якщо Цар дасть)! За*бали. Корупціонерів же треба залишити в спокої, чи не з нею разом наш Гарант в одному уряді був? ЯК ЖЕ ТАК! ЇЇ Ж САДЖАТИ НЕ МОЖНА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смокчи рошенку (якщо Цар дасть)! За*бали. 

тобі прям так  в посадову інструкцію записали? ну, це вже гірше рабства

 

поки пороходрочери відвертають увагу цирком з корбаном, відбувається таке:

Суд відпустив Лукаш і повернув паспорти

http://www.pravda.com.ua/news/2015/12/28/7093995/

 

 

а, то Корбан на пару з Порошенком цирк із судом розігрують, щоб Лукаш відпустили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як та ситуація з оплатою праці виглядає? Не так? Ну, якщо не бачиш, то певно окуляри треба купувати... А якщо не в курсі "зсередини", то і нічого робити "спростування". За 56 баксів чистими тут багато готові вкалувати? От тільки не треба варнякати про "шукайроботу"... Знайди, розумнику! Ну і саме цікаве  - ІТшник і, скажімо, завгосп (секретар, та будь хто) в держустанові мають однакові гроші отримувати (ті самі, без поправки на курси)? Дебілізм! А прем'єр і депутати можуть собі зарплату піднімати, а ПРЕЗИДЕНТ бізнесом володіти! Зашибісь просто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по цій тп лукаш є 2 непонятки. перша. це все розповсюджує портнов, і посилання на цього гандона нашими змі феєричний піпец. друге. їй заставу хто призначав? Печерський райсуд Києва, то якого куя зараз соломяський суд. Я не в курсі юрисдикції судів м. Києва але щось не пляше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скасовує зазвичай апеляція, а тут було подання на продовження тобто воно б мало подаватись в той самий печерський суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як та ситуація з оплатою праці виглядає? Не так? Ну, якщо не бачиш, то певно окуляри треба купувати... А якщо не в курсі "зсередини", то і нічого робити "спростування". За 56 баксів чистими тут багато готові вкалувати? От тільки не треба варнякати про "шукайроботу"... Знайди, розумнику! Ну і саме цікаве  - ІТшник і, скажімо, завгосп (секретар, та будь хто) в держустанові мають однакові гроші отримувати (ті самі, без поправки на курси)? Дебілізм! А прем'єр і депутати можуть собі зарплату піднімати, а ПРЕЗИДЕНТ бізнесом володіти! Зашибісь просто!

ну, в курсі, як воно зсередини? ну, знайшов. і що далі?

а яку відповідальність несе податківець (та податкова), який (які) за півтора року не зміг (змогли) проінформувати підприємця про те, що йому скасували свідоцтво платника єдиного податку? хто буде крайнім? кого вз##буть за 1,5 роки незаконної діяльності? підсказати? чи сам здогадаєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я десь писав, що я податківець? Близько відношення не мав і не маю! ІТ-шник я, державний, серваки обслуговую, веб  і не тільки (наразі). Про їх (податкової) "беспредел" вкурсі, сам підприємцем до 2011 був. Закривався весело, з судами і т.д. - доки, подані на 2 тижні раніше строку, "пролюбили", і ледь не влетів на штрафи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притула дає жару.

Дорогі мої українці!
Минає рік. Рік 2015-ий. Не простий, але і не найскладніший!!!
Рік, котрий відкрив нам очі на безліч речей!

Пишу цей пост не тільки як ФБ-блогер, але й як громадянин. У мене на сторінці 140 000 чоловік. Їм цікава моя думка. Так ось вона:
По-перше, справою "Небесної сотні" так ніхто і не займається! І це моя особиста претензія не тільки Генпрокуратурі, але, насамперед, ВО "Свобода"! Одразу після перемоги Революції Гідності ви мали "свого" Генпрокурора! Поки Фаріон розказувала про мову, а Мірошніченко товк морду керівнику НТКУ, ви мали можливість вершити правосуддя! Довершились до того, що я виходив у пікет під Генпрокуратуру, щоб притягти депутата Мірошниченка до відповідальності за побиття на робочому місці керівника НТКУ. Я не підтримував керівника НТКУ. Але засуджував методи усунення його з посади! Перед пікетом я зустрів пана Іллєнка (ВО Свобода) і запитав, якого хє*а, маючи більшість у парламенті і "своїх" міністрів треба було не просто прийти і товкти морду пану Пантелеймонову, але й викласти це у ютюб, щоб кацапи могли на весь голос кричати про те, яка ж є насправді демократія в Україні після Революції?!?! У відповідь: "бе-ме, кремлівські агенти і т.д.". Усунення керівника НТКУ з посади вирішувалось одним розчерком пера!!! Фішка в тім, що посада голови НТКУ – не виборна! Це структура, яка живе за наші податки. Можновладці захотіли – звільнили! Захотіли – призначили! Все!

Не відволікайтесь! Потім було знято з Мірошніченка обвинувачення і тиждень тому, на площі Перемоги у Києві, Мірошніченко розсипався мені в компліментах, бо я один з небагатьох україномовних ведучих у цій країні. Я намагався пояснити йому, що він глибоко помиляється і, взагалі, проблеми країни лежать у іншій площині. Але екс-депутату було не до того. Побіг. Може тому, що я не відгукнувся на його ура-патріотизм, а може того, що стояв із хлопцями з 93-ї бригади, які йому попередньо трохи підправили мейк-ап на обличчі… хто зна…
По-друге, в мене є претензія до голови Уряду. Я вчора випадково перетнувся у ресторані з чоловіком, котрий емігрував з України в часи панування Яника і Азарова. Після того, як влада помінялась, чоловік спробував повернутись в Україну. Він не є олігархом, ба більше, середній клас. Мав своє підприємство, 50 чоловік у підпорядкуванні… сказав, що побори тільки зросли і він повернеться до Ізраїлю, де все прозоро, зрозуміло і його син, який відслужив у ізраїльському спецназі 3 роки є авторитетом, коротше… не зацікавили його теперішні реалії… а могла б бути інвестиція!

А ще є питання по виводу бізнесу із "сірого" в "білий" і чому ніхто не хоче цього робити, бо ви в сосенку вдарились із нарахуванням податків на зарплату, бо коли щоб виплатити людині зп 3000грн треба нарахувати 6000, то хто вам буде показувати зп у 20 000?! І нєфіг тут кричати про відсутність патріотизму! Люди готові віддавати 25-30%, але не 100!!!! А ще є питання про мою маму, яка живе у приватному будинку в Збаражі і опалює газом свій будинок і легенько охреніває, чому оплата за газ перевищує її пенсію і т.д. Достобіса претензій до голови Уряду.
По-третє, при усій повазі до Президента, але… Петро Олексійович… Ви штучно нагнітаєте ажіотаж там, де не треба. Особисто мені похє*у Ваші "фабрики в Ліпєцку". Я навіть не знаю чи вони є, чи вони працюють і т.д. Але коли стоїть питання, кого призначити керівником ССО і весь волонтерський "фронт" Вам кричить: "Кривоноса"!!!!!!!! То які можуть бути питання?! Може призначите генерала "Толіка-Мопеда", який розказував минулого року, що до 20-го жовтня усі солдати будуть забезпечені теплою зимовою формою, а я возив її і в грудні і в січні?! І я не один! І ми, на відміну від Вашого (бо він і не наш і не солдатський) генерала, не брешемо! Бо нам немає чого цим займатись!

По-четверте… я спілкуюсь із десятками, сотнями хлопців, котрі воюють і повертаються із зони АТО. Клерки нижнього рівня мають розуміти, що "люстрація" почнеться не зверху, а з них. Кожен керівник ЖЕКу, чинуш міськради і т.д., має усвідомити, що з фронту повернулось багато хлопців. Більшість з них злі… бо хтось пройшов Зеленопілля, Карачун, Пєски, Станицю, ДАП і т.д., і досі не має статусу УБД, а якийсь сбушник чи воєнком заїхав на 3 дні у Краматорськ і отримав і УБД, і ділянку, і нагороду і все інше…
Дограєтесь, муфлони! Дограєтесь! Кому ще "муха" не прилітала в хату – дочекаєтесь! І знаєте що? Попри все верховенство закону, громадська думка буде на стороні того, хто цю "муху" активував! Бо ви так виховали суспільство – щоб вас ніхто не шкодував!!!

Я дуже довго стримував себе в питаннях критики "властьимущих", але вже втомився мовчати.

Зі всіма Оппоблоками і Відродженнями все зрозуміло. Комуняків немає. Ніби-то в парламенті всі ті хто треба, але…
Але є бажання на найближчу весну зробити перевибори. А перед тим прийняти кілька законів, які чітко формулюють відповідальність депутатів за:
- Відсутність на сесії!
- Голосування чужою карткою!
- Бійки у ВР!
- Мацання прем’єра за яйця (я відокремлено від бійок цей пункт пишу, раптом АрсПету це приємно, тоді будемо розглядати по іншій статті).
Поряд з цим я б прийняв ще один закон і вважаю, що він кардинально необхідний: людину, котру спіймали на продажі свого "голосу" на виборах – позбавляти права "голосу" пожиттєво! Таким чином ми, селекційно, отримаємо ту когорту людей, яка і має обирати владу, бо дорожить власним голосом!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому  в нас влада погана
 
18+
Look Gorky

Секс с властью, або Охота на депутанга

Вчора о 18:19146393037

Шо, уже проснулись? Ну, тогда быстро закинулись рассолом – и до ноук.

Я хочу, чтобы первая лекция в новом году была полезной и без кацапов, поэтому посвящу ее гражданскому обществу и вообще яблоням на Марсе. Которые, вполне возможно, мы еще посадим – но яблок с них, увы, уже не попробуем.

Давайте, для начала, просмотрим конспект предыдущей лекции.

«Внимательно интересуйтесь всем, что происходит в стране, особенно тем, что касается вас если не прямо, то косвенно. Учитесь понимать, что говорят хитровыебанные политики, а если не понимаете – то спрашивайте других, кто понимает, и кому доверяете. Общество, в котором все бдительно пасут за государственными делами, наебать практически невозможно. Не обязательно быть специалистом высшей категории, для понимания большинства вещей достаточно здравого смысла»

Многие объясняют свое равнодушие к внутренним процессам в стране тем, что лично на эти процессы повлиять не могут, и решалки производятся в таких мрачных глубинах, где могут выжить только гигантские нечеловеческие ктулхи и кракены с дорогими часами на запястьях, а обычному человеку там сразу расплющит череп давлением.

Я спускался в те глубины в батискабле «Садко», и скажу вам – доля истины в этом есть. Да, ктулхи и кракены там водятся, и наши хотелки с их решалками разделены толщей воды. Но это не значит, что их нельзя достать, например, глубинной бомбой или тралом. Собственно, построение гражданского общества это и есть сведение хотелок с решалками, и если бы целью Майдана было только изгнание Овоща, то не стоило бы огород городить, можно было бы договориться, чтобы Овощ передал власть своему Овощенку, да и все. И волки сыты, и овцы шины не жгут.

В истории такое случалось неоднократно – король пидарас, зато принц молодец. Ну, например, Эдуард Второй и его сын Третий в Англии. Королю раскаленный шампур в жопу, пацана на царство. Шо так, шо эдак – на троне Плантагенеты, а народу морально полегчало.
Но мы же не того хотели, верно?

***
«Я ни на что не влияю». Хорошо, давайте посмотрим это кино наоборот.

Если мужчина хочет иметь детей, он должен заняться сексом с женщиной (этот момент важен). Для этого ему надо уговорить женщину на секс, путем подкупа, безбожной брехни и угодничества – насилие здесь не подойдет, потому что в нашей модели целью ставится потомство, а не оргазм с перспективой заехать под шконку. Еще ранее мужчине надо с женщиной познакомиться, а для этого придется заштопать носки, побриться и пожевать петрушки, чтобы отбить перегар.

Но в самом начале начал мужчине надо попасть в то место, где водятся эти таинственные женщины, научиться их отличать от прочих людей, и таки убедиться в том, что у него влечение именно к женщинам. Иначе проект вообще не состоится.

В гражданском обществе все происходит точно так же. Для начала надо начать (сори за тавтологию) интересоваться противоположным полом, то есть выборными лицами. И начинать надо интересоваться не с Моники Белуччи, а с соседки, с которой реальный секс более вероятен.

Как зовут вашего районного депутата? Моего районного депутата в Киевраде, например, зовут Андрей Странников. Я хорошо помню, как он валялся у меня в ногах, умоляя выбрать хотя бы на пробный триал. Я, условно поверил, но предпродажные обещания записал в блокнотик. Поэтому, когда обхожу свои владения, всегда смотрю ревнивым оком – держит ли он в порядке мое хозяйство? Все ли тихо в Галактике?

Все ли бабушки поздравлены с восьмым марта? Шо там со сквером на Бучмы? Когда распилят и спиздят на металлолом ничейный недействующий говнопровод? Почему из ЖРЕО-418 по ночам доносится сатанинский хохот, а вокруг стоит запах горящих тряпок? – и так далее. Андрей знает, что я за ним бдительно слежу, поэтому старается изо всех сил, и бегает шо бешеная собака между бюджетным комитетом КГА и детской площадкой на Березняковской, 12. Меня он после первого триала вполне устроил, и я его выбрал во второй раз, а если решит шото с бродячими собаками (кстати!), то подпишу его и на третий срок.

Если не получается сразу нырнуть на многоатмосферную глубину к политическим ктулхам и кракенам, то надо сначала хотя бы научиться голову под воду опускать, не закрывая при этом глаза. Это вам любой тренер по плаванию скажет.

Тем более что к политике это особого отношения не имеет, зато дает возможность потренироваться в области гражданского контроля. И пока у меня по ночам под окном не воют автосигнализации и собаки, а ковзанки посыпаны песком, я могу заняться более серьезными вещами – почитать про новые похождения Ляшка, например, или яишницу приготовить. А в случае негодности местного депутанга даже звонить ему не обязательно – просто не выбрать его в следующий раз, да и все. В селе, например, люди знают друг о друге почти все, вплоть до троюродных братьев и кредитной истории. В городе не знают, например, что новая партия "Прогресс и Совесть" это бывшая обосравшаяся партия "Совесть и Прогресс". Так и живем.

Несознательные люди больше заинтересованы великими процессами, путая гражданский контроль с телесериалом. На выборах они уверенно ставят галочку «за Юлю», а на рулон бюллетеней за районных и городских депутатов смотрят с недоумением: кто эти люди? На встречу с кандидатом от района в 2013 году пришло десять человек. Вернее, пришло только пять, еще пять – это бабушки, которые случайно сидели рядом на скамейке. И даже когда кандидата усилили чемпионом мира по боксу Виталием Кличко, удалось собрать аж пятьдесят любителей автографов.

Стыдитесь, блять, мои березняковские братья, ибо вы охуели вконец. На Президента вы повлиять не можете, на Премьера не можете, а на районного депутата вам похуй. Нет, так вы плавать не научитесь.

Конечно, это не так увлекательно, как игры престолов со стоящим на коленях под занесенным мечом лордом Эддардом Корбаном, кознями сэров Петира Порошенко и Тириона Коломойского, инцестными бюджетными похождениями леди Серсеи Тимошенко и приключениями сбежавшей в Браавос от наемных убийц Арьи Федоровны Янукович.

Зато потом люди жалуются шо у них во дворе, сплошной Вестерос с драконами, а Белые Ходоки бухают уже прямо на веранде детского сада, проделав дыру в Стене из рабицы.

***
Кафедра настойчиво рекомендует немедленно начинать интересоваться всем происходящим вокруг.

Минимум год надо просто интересоваться. Не обязательно писать петиции, стоять в пикетах и жечь шины. Не обязательно даже комментировать в интернете. Просто год следите и понимайте – кто этот мутный типочек, который держит наш район, йоу. Поверьте, скиллы, которые вы наберете, будут бесценны. И даже глубоководные ктулхи с кракенами станут для вас гораздо ближе. Со второго года тренировок можно уже нырять.

Как в спортзал, как в солярий, как каждый год с друзьями в сауну, как стричь волосы и красить ногти (или наоборот) – посвящайте фиксированное время на изучение проблем, которые касаются непосредственно вас. И если даже вы ничего не сможете изменить, по крайней мере, будете знать, чью куклу заказывать в качестве подушечки для иголок. Как минимум – не забывать за кого ты голосовал на прошлых выборах. Наберите в гугле название своего района +<депутат>. Потом введите найденную фамилию в поиск, и посмотрите – чем он занят. Все, на сегодня ваш гражданский долг исполнен, ложитесь спать со спокойной душой и чистой совестью.

Лох – это не тот, кого наебали. Лох – это тот, кто даже не понял, что его наебали. Именно такие составляют 86% питательной среды для нечисти в Снигерии, именно таких у нас быть должно не больше неизлечимых файв-персент идиотов по убеждению.

Будьте любопытными, дотошными и приставучими. Не считайте себя некомпетентными – уверяю вас, в большинстве случаев в мутных комбинациях ктулхов и кракенов может разобраться даже снежный человек из Таджикистана с четырьмя классами образования. Общество и государство стали прозрачней, снова уверяю вас, уже как наблюдатель процессов из батискабля. Зачем же вы закрываете глаза и не смотрите?

И зачем тогда все было начинать?

***
А там со временем и до ктулхов доберетесь.

***

Упдата: поскольку самого Странникова это лично зацепило, хочу пояснить, что "валялся в ногах" - это литературная гипербола. Физически, конечно в ногах у меня он не валялся. Андрей, старайтесь понимать юмор. Вы же умный человек, депутат, не "шинкарь", за вас даже Березняки проголосовали. Не надо искать обиду там, где ее нет. Работайте, мы вас ценим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://youtu.be/oZj3pEgMoWI порохоботи - фас, а нє, то всьо проіскі адептів зради

Кіно якесь УГ. Ні екшена, ні інтриги, якісь санкції, корупція, "перезавантаження" влади. Я так зрозумів підводять суспільну думку до необхідності проведення позачергових виборів.

Ось тут інше кіно, цікавіше: http://news.liga.net/video/politics/8152475-v_zhitomire_titushki_podralis_s_sotrudnikami_konditerskoy_fabriki.htm

Тітушки за рядами міліції, екскаватор, бики з закритими обличчами штовхають жінок... І це через майже два роки після перемоги Революції гідності.

ХЗ, мо це Корбан рейдерить як в старі добрі часи? Але ж ні, йому зараз не до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут інше кіно, цікавіше: http://news.liga.net/video/politics/8152475-v_zhitomire_titushki_podralis_s_sotrudnikami_konditerskoy_fabriki.htm

Тітушки за рядами міліції, екскаватор, бики з закритими обличчами штовхають жінок... І це через майже два роки після перемоги Революції гідності.

ХЗ, мо це Корбан рейдерить як в старі добрі часи? Але ж ні, йому зараз не до цього.

 

"Рошен" розширюється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Рошен" розширюється?

Не знаю. Та на сайті пишуть, що фабрику при Яникові забрали Іванющенко і Портнов, а тепер робін-гуд Пашинський її "повертає" законним власникам.

От тільки методи вирішення такого "корпоративного конфлікту" в мене особисто викликають, м*яко кажучи, здивування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандюки, в яких віджали фабрику, зараз хочуть віджати її назад в інших бандюків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут трохи вище писали про те, що треба дивитись для початку навколо себе, а ви відразу на глибину :) . Нікого, наприклад, не зацікавив той факт, що замість виплати індексації по зп, місцеві бюджетні гроші пішли на ремонт доріг і дворів перед виборами мера :) Воно то вроді і непогано, але люди зп то недоотримали, хоча довольні, що двори асфальтом закатали - хулі, мер працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут трохи вище писали про те, що треба дивитись для початку навколо себе, а ви відразу на глибину :) . Нікого, наприклад, не зацікавив той факт, що замість виплати індексації по зп, місцеві бюджетні гроші пішли на ремонт доріг і дворів перед виборами мера :) Воно то вроді і непогано, але люди зп то недоотримали, хоча довольні, що двори асфальтом закатали - хулі, мер працює...

Ну от подивився я навколо себе і що ж бачу. На касах в таматамі черги по 10 людей, кінозали заповнені, в боулінгу більшість дорожок зайнято, на вулицях щільний трафік. Для чого щось індексувати, очевидно ж, що всім всього вистачає.

Більше того, відчуття ситості і достатку спонукає людей задумуватися над більш філософськими питаннями: чи не перенести нам Різдво на грудень чи взагалі відмовитись від святкування нового року?

Кажуть мінімальна зарплата / пенсія менше 50 євро, а інфляція по підсумкам року десь під 50%? Фігня це все, головне визначитися, чи потрібно повертати витверезники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного утренних новостей

Сегодня наступило Рождество! В этот прекрасный и великий праздник просто нельзя сквернословить и злорадствовать. Поэтому сегодня все новости будет пронизывать доброта!!!!
Понеслась!

1. Злые дяди, которые отрицают свою злую сущность и предпочитают называть себя «скептики», весь год не устают повторять, что гривна все еще зависит от деревянного рубля. И перманентное колебание курса для них не показатель. «Слишком мало времени прошло, чтобы сравнивать» - говорят они. И вот вчера мы увидели замечательное событие – нефть упала, за ним провалился рубль, а наша гривночка… укрепилась! Ай, какая ж она молодец! Добротаааааа…

2. НАБУ начало расследование по факту приобретения главным военным прокурором сил АТО Константином Куликом дорогой недвижимости во время его работы в военной прокуратуре. Ну просто они любознательные очень. И хотят все подробненько разузнать, чтобы потом посоветовать всем остальным бойцам АТО как сделать так, чтобы у тебя денег хватило на элитную недвижимость. Добротаааааа…

3. "Укртранснафта" просит Кабмин создать рабочую группу по вопросу возврата технологической нефти. Если кто не помнит, то в самый разгар АТО добрый Санта с 10-ю гражданствами решил помочь Украине и выкачал техническую нефть из нефтепровода на свои НПЗ. Ну чтоб она там сохранилась. Ведь в трубах она же никак сохранится не могла – не то, что в нефтехранилищах. А чтоб еще больше помочь стране, добрый Санта решил с Украины за хранение нефти пару ярдов получить. Просто они в воюющей стране были лишние, вот Санта и решил от них страну избавить. А чтоб не только его хвалили за это, он через свой телеканал всем рассказал, что все это сделал не он, а его конкурент по нефтебизнесу. А тут Украина почему-то взъелась на Санту, уволила его директора «Укртранснафты» и в розыск объявила, а теперь еще и нефть назад просит. И деньги за хранение отдавать не хочет – в суд подала. Ну нельзя же так, Украина, добрее нужно быть! Санте и так тяжело, а тут еще и его главного эльфа закрыли… Добрее нужно быть!

4. А в Крыму новый год принес радость и веселье. Никаких фейсбуков и дурацких сериалов по ТВ. Никаких баров и ночных клубов. Свежий воздух, снежные бабы, салочки, лапта, каток во дворе – вот настоящее веселье. И все это благодаря тому, что добрая Украина отключила Крыму свет. Но злюка-Путяша захотел навредить крымчанам и снова присадить их на блага цивилизации. Для этого он припер в Крым генераторы огромные, а всем рассказал, что это волшебный энергомост, который ток с Краснодарского края по воздуху получает. Ну типа как WiFi. Но не удалось злюке-Путяше испортить крымчанам праздник. Древние генераторы, которые впервые свет давали на свадьбе у Гагарина, поломались, а работящие крымские электрики доломали подстанции. И снова у крымчан снежки, хороводы и прыжки через костер. Вот это праздник!!!

5. ЕС официально прокомментировал ситуацию со скандальной поправкой в бюджет, тормозящей безвизовый режим. Если коротко, то сказали примерно следующие – голосуйте за что угодно, но обязательства выполняйте. Поправку отмените, работу НАЗК продолжайте, электронные декларации вводите, а пока не ввели – проверяйте бумажные декларации чиновников на предмет коррупции. И совсем эти европейцы не злые! А депутат Чумак – молодец, что заметил. А журны – молодцы, что подняли шум. Власть сразу спохватилась и обещала все исправить.

6. Европа осудила введение санкций Россией против Украины из-за ЗВТ Украина-ЕС, а особенно раскритиковала запрет транзита украинских товаров через территорию РФ. По мнению ЕС, это не соответствует правилам СОТ, членом которой является РФ. Если вступили – выполняйте обязательства. Или выходите. И вообще, добрее нужно быть. Добрее!

7. Но Украина хорошая и добрая страна. Она не хочет расстраивать Россию. Ну не хочет Россия, чтобы транзитом по ней товары ездили – не нужно. Ну не хочет она на этом зарабатывать – ну и ладно. Как оказалось, и Китай тоже не хочет, чтобы через Россию ходили грузы из Китай в ЕС. Поэтому на 15 января Украина запустит пилотный рейс контейнерного поезда Украина-Китай в обход РФ. И теперь Россия сможет легко выращивать на рельсах траву, чтобы потом продавать в Северную Корею еще больше сена и зарабатывать денежку.

Раша тудэй/Раша гудбай

1. Российский парламентарий, член партии «Единая Россия» вчера в 9-20 утра заявил, что «Россия наконец-то слезла с нефтяной иглы и экономика РФ больше не подвержена колебаниям цен на нефть». «Вот же хитрюга» - подумала нефть, - «нужно этого хитрюгу проучить». Так сказала нефть и обвалилась. А за ней обвалился и рубль. Бедные россияне пришли в обменники, а там доллар по 75 рублей. «Как же так» - кричали россияне, - «вот почитайте, что депутат сказал. Он ведь врать не будет. Он же эксперт – так как депутат. Там же в депутатах только эксперты! Анука, давай-ка нам, дядька из обменника, доллар по 73 рубля!»… Но дядька пояснил людям, что хитрюга-депутат решил попиариться и сказал глупость, а мудрая нефть вывела хитрюгу на чистую воду. «Ай да плут» - смеялись потом россияне.

2. Саудовская Аравия резко снизила цены для европейского рынка. «Мы просим Россию и Иран не обижаться на нас за то, что мы забираем у них нефтяной рынок Европы» - сказал король Саудовской Аравии, - «зато теперь Иран и Россия могут организовать в Европе торговлю шаурмой и березовым соком. Я даю честное королевское, что в этот бизнес мы вмешиваться не будем» - добавил добрый король.

3. Российская молодежная сборная по хоккею проиграла финам в финале. Но получив большое поражение, россияне все-таки смогли на последних минутах получить хоть маленькую, но победу. Капитан молодежной сборной России по хоккею сломал руку финскому арбитру. Но арбитр не обиделся. Теперь он вместо работы будет сидеть дома, смотреть все серии «Один дома» и есть мороженное с клюквенным вареньем.

4. Украина обратится в международный суд ООН, обвинив Россию в нарушении конвенции о поддержке терроризма. Таким образом Украина хочет помочь всему российскому народу. Народные избранники России недавно приняли новую военную доктрину, согласно которой Россия будет бороться с терроризмом. Но, к сожалению, злюка-Путяша дурит россиян и называет террористами всех, кто против него. А своим друзьям – настоящим террористам, он наоборот помогает. И чтобы помочь россиянам понять, кто настоящий террорист, Украина подаст в суд.

5. Так же помочь россиянам хочет и основатель экспертно-журналистской группы Bellingcat Элиот Хиггинс. Он сообщил в интервью, что скоро будет направлен иск в Евросуд по правам человека против РФ и лично президента страны-агрессора злюки-Путяши по делу сбитого Боинга MH17.

6. Журналисты узнали о способности ИГИЛ сбивать самолеты боевыми ракетами. И теперь у российских межгалактических войск в Сирии появилась наконец-то внятное оправдание, почему они не бомбят ИГИЛ, а бомбят оппозицию Асада. Министр обороны РФ Сергей Шойгу благодарит арабских братьев за такой новогодний подарок. «Не летаем над ИГИЛ, потому что нас могут сбить, поэтому бомбим там, где безопаснее. К счастью у школ и рынков пока еще нет ракет» - репетировал все утро перед зеркалом Сергей Кужугетович. «Ровно подбородок! Не качаться!» - подсказывал ему опытный Виктор Павлович Пшонка. «Хоть какая-то от него польза» - улыбаясь думал Шойгу.

Ну и напоследок!
Будьте добрее! Любите друг друга! Бог любит Украину!

Христос народився!

Доброе утро, Хунта!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...