Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

 

 

Щойно дізнався, що на нардепа-майданівця Володимира Парасюка Шокін розпорядився готувати подання про притягнення до кримінальної відповідальності. Задіяні найкращі фальсифікатори. 

Також уже розпочата аналогічна робота по «Батьківщині».

У зв’язку з Парасюком – питання: от так само більшості буде байдуже?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

найкращі фальсіфікатори смішно. на парасюка і без фальсифікацій є що пред"явити.


Чорновіл пише що я вже тут вказував для чого хочуть зняти генпрокурора, а нового точно не призначать

CTnXOYYWoAAjwVf.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нє барєц за справєдлівость він :)


ще там є один барєц костя грішин. але його час прийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нє барєц за справєдлівость він :)

ще там є один барєц костя грішин. але його час прийде

а Чорновіл яка чеснєйша людина, ніфіга не ригоанал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорновіл людина може і не найчесніла з нашого політикуму але вона пише на чорне чорне, а на біле біле, а не так як багато популістів в т.ч. і парасюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорновіл людина може і не найчесніла з нашого політикуму але вона пише на чорне чорне, а на біле біле, а не так як багато популістів в т.ч. і парасюк.

Раптово настало "прозріння" у Чорновола?)))) "вірою і правдою" служив ригам стільки років... Не вірю я цим "перебиранцям" чомусь... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шматок переписки членів ПС

 

Про Білозерську , думаю , багато хто чув , вона воювала  і досить знаменита . Решту теж можете погуглити .

 

3-4 області ...  це ппц :0026:

CTpk8lLWoAA9ygj.jpg
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бпп, укропи ітд також такі плани обговорюють і владу вони таки беруть.


відрізняються лише методи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага .

Тільки тут хочуть князівство  окреме , а не владу  в країні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРОКУРОР ГААЗЬКОГО СУДУ: НА МАЙДАНІ НЕ БУЛО ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ ЛЮДЯНОСТІ

Гаазький суд не класифікував розстріли на Майдані як злочини проти людяності.

Про це йдеться у доповіді прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі Фату Бенсуда, опублікованій у четвер 12 листопада. 

 

Згідно з попередніми висновками Міжнародного кримінального суду в Гаазі, українські правоохоронці часто застосували "надмірну та невиправдану" силу проти протестувальників і журналістів в ході протестів на Майдані у 2013-2014 роках. Однак при цьому правоохоронці не вчинили злочинів проти людяності, заявила головна прокурорка Міжнародного кримінального суду Фату Бенсуда.

 

"Хоча ці обставини вказують на те, що злочини, які розглядалися, не відповідають поняттю злочину проти людяності, суд звертає увагу, що на Майдані відбулися серйозні порушення людських прав", - вважає Бенсуда.

 

За словами прокурора, насильницькі дії влади на Майдані були спрямовані "проти цивільного населення", але достатні докази того, що це відбувалося "широкомасштабно або систематично", відсутні.

Зокрема, у доповіді йдеться, що «хоча протести відбувалися у різних областях України, більшість насильницьких дій відбулася у Києві, а саме на Майдані Незалежності», тому зазначені події були «обмежені географічно».

Щодо систематичності подій на Майдані, прокурор вважає, що «хоча демонстрації проводилися протягом трьох місяців із залученням великої кількості протестувальників, інциденти, внаслідок яких сталися злочини, траплялися з вибірковою частотою».

 

Нагадаємо, 17 квітня 2014 року Україна подала до МКС заяву, визнавши юрисдикцію суду щодо злочинів, вчинених в період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року на Майдані. 8 вересня Україна подала до Міжнародного кримінального суду другу заяву про визнання юрисдикції на її території з моменту початку російської агресії.

Україна не є членом суду, однак скористалася статтею 12 Римського статуту, яка дозволяє країнам поширювати юрисдикцію суду на окремі часові періоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Портнов жорстко тролить ГПУ

 

Соратник Януковича зухвало подякував Генпрокуратурі за допомогу
 

Україна припинила розшук заступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова. Одіозний екс-регіонал уже встиг висловити "величезну подяку" Генпрокуратурі України.

Так, з реєстру осіб, які переховуються від органів української влади, на сайті МВС України зник файл Андрія Портнова, хоча раніше в цьому реєстрі була інформація, що він розшукується Головним управлінням по боротьбі з організованою злочинністю МВС України за звинуваченням у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем (ст.191 КК ч.3 України).

Сам Портнов ще вдень у п'ятницю похвалився у Facebook копією повідомлення Генеральної прокуратури України, в якому йдеться про відповідну ухвалу суду.

Увечері екс-регіонал подякував "всьому колективу Генеральної прокуратури України за наші спільні зусилля щодо зняття з мене міжнародних санкцій, перемозі в Суді Європейського союзу і сьогоднішнього скасування слідчим прокуратури мого розшуку".

 

"Особливу подяку хочу висловити всім, хто відповідав у прокуратурі за міжнародний і слідчий напрямок. Ваш внесок у цю роботу є неоціненним", — написав Портнов.

Нагадаємо, колишній скандальний заступник голови Адміністрації Віктора Януковича Андрій Портнов був оголошений в розшук майже через рік після кривавих подій на Майдані — 15 січня 2015-го року.

 

10472674_1623838011201171_37604385456053
10552551_1460466784204962_72667176215068
Андрей Портнов
Політик · 9 849 уподобань
· 1 год · Змінено ·

Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу Генеральной прокуратуры Украины за наши совместные усилия по снятию с меня международных санкций, победе в Суде Европейского союза и сегодняшней отмене следователем моего розыска.

Особую благодарность хочу выразить всем, кто отвечал в прокуратуре за международное и следственное направление. Ваш вклад в эту работу является неоценимым.

www.portnov.com.ua

 

 

мабуть таки старання не "неоцінені", а оцінені і оплачені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не минуло і 2 роки... ;)

Порошенко: З понеділка силовики мають відзвітувати про події на Майдані

Починаючи з 16 листопада правоохоронні органи мають прозвітувати про розслідування трагічних подій під час Майдану на початку 2014 року.
Про це заявив президент Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам, яке вийшло в ефір ввечері 15 листопада.
"По кожній жертві Майдану має бути проведено розслідування і відповідальні за вбивства мають бути притягнуті до відповідальності. При цьому звіт (правоохоронних органів) про сотні притягнених до відповідальності – мене не задовільняє", - заявив Порошенко.
"Вимагаю, щоб правоохоронні органи, починаючи з понеділка (16 листопада), прозвітували саме у такій формі – хто бив і розганяв студентів 30 жовтня: прізвище – відповідальний. Хто знущався над активістами, бив журналістів 1 грудня на Банковій, хто організував штурм і давав наказ розганяти Майдану 11 грудня. І головне - хто несе відповідальність за перші вбивства – Нігоян, Жизнєвський, хто несе відповідальність за події у Маріїнському парку 18-19 числа, за нічний штурм Майдану, коли палав будинок профспілок", - заявив Порошенко.
"Наголошую – саме у такій формі має відбутися звіт на цьому тижні. Не маю сумніву, що він відбудеться", - заявив Порошенко.
Як відомо, на початку листопада у Києві було оприлюднено звіт МДГ про розслідування подій в Одесі з наджорсткою критикою української правоохоронної системи.
З цього приводу директор з прав людини і спеціальний представник РЄ в Україні Крістос Джакомопулос заявив: українська сторона не повинна ігнорувати порушення прав людини у процесі розслідування вбивств на Майдані і в Одесі, які виявила Міжнародна дорадча група Ради Європи (МДГ РЄ).
Якщо Київ це зробить, на Україну чекає міжнародний осуд, наголосив він.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шустер LIVE 13.11.2015 Запрещённое Интервью Порошенко

https://www.youtube.com/watch?v=kq7fXODGkog

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шустер LIVE 13.11.2015 Запрещённое Интервью Порошенко

https://www.youtube....h?v=kq7fXODGkog 

 

"Запріщьонноє інтерв'ю", шустер і ютуб. В мене одного ці три речі ніяк не виходить зв'язати? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Запріщьонноє інтерв'ю", шустер і ютуб. В мене одного ці три речі ніяк не виходить зв'язати? 0_о

 

 

попробуй подивитись, а вдруг .....

ну й декілька ссилок на це ж інтервью рєсско розоблачить провокацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

савік-каждую пятницу вам гавно (як же добре що його вже не крутять по всяким 0+0) звиздить що постирали інтерв"ю. Він як був чмомо брехливим так і є.

Я це інтерв"ю дивився і щось не помітив що його стерли. АЛе ж рейтинги..

CT56cWiWEAAYZtF.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді ще попрацюй будь ласка, де є це відео з перекладом на російську або українську мови, чи хоча б з субтитрами ? З пьяти перших ссилок нема в жодному, з тих що я перевірив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тобі рос субтитри https://www.youtube.com/watch?v=ji4NYuB_pmY

АЛе я не довіряю нашим дурналістам бо вони себе закопали нище дна а тим більше москалям. дивитись в оригіналі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тобі рос субтитри https://www.youtube.com/watch?v=ji4NYuB_pmY

АЛе я не довіряю нашим дурналістам бо вони себе закопали нище дна а тим більше москалям. дивитись в оригіналі

тоді ще один нюанс, відео Барракуди 13 листопада, а твоє :

5e1e260c7516ded74d60f9a0487dd8e4.png

ми ж до суті докопатись хочем правда ? хто зовсім гамно, а хто ні ? ну й на рахунок оригіналу, який процент України зможе його в оригіналі зрозуміти ? Ну то нащо та мова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то нах взагалі щось писати. Хай нам далі вішають на вуха а ми будем з відкритими ротами дивитись і хавати все гівно яке нам покаже бєня-тв і ті що з ним. Ми хочем гівна далі і нахєр нам та правда. А хулє шустрий все нітерв"ю не переклав а тільки пару хв. я тв не дивлючь вже років з 10 і переконуюсь що правильно роблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то нах взагалі щось писати. Хай нам далі вішають на вуха а ми будем з відкритими ротами дивитись і хавати все гівно яке нам покаже бєня-тв і ті що з ним. Ми хочем гівна далі і нахєр нам та правда. А хулє шустрий все нітерв"ю не переклав а тільки пару хв. я тв не дивлючь вже років з 10 і переконуюсь що правильно роблю.

я теж не дивлюсь, але ще раз, будь ласка, предостав переведене це інтервью ДО 13 листопада викладене, щоб НАОЧНО доказати, що КОНКРЕТНО В ДАННОМУ ВИПАДКУ Шустер збрехав ???? А то получаєтся, що на основі свого ж припущення, яке сам же довести не можеш ти полив й далі поливаєш помиями Шустера. Я не кажу, що Шустер хороший, я памьятаю як він янику прислужував, але тим не меньше, в ДАНОМУ КОНКРЕТНОМУ випадку, давай все по поличкам розтавим, ок ? Доведеш, я напишу що не правий, не доведеш - ти напиши. Треба ж все дороблювати до кінця, як президент робить, приміром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі дуже пізнавальне інтервью, зокрема з направленності й гостроти питань, складаєтся більш меньш враження, що про нас думають в Європі й як крепко приходится там*викручуватись* й лавіювати Пороху :) ну й заради справедливості, варто зазначити, що Шустер таки *видьоргнув* з контексту, лише йому потрібне й на основі цього зробив, лише йому потрібні висновки. Разом з тим,  *важкодоступність* даного інтервью, трохи наводить на сумні думки й хоть якась користь від Шустера, що багато люду цим інтервью зацікавились, й можливо комусь більш прояснились якісь моменти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, ну шо ж такоє, просив же, ПЕРЕВЕДЕНЕ, тобто з перекладом,  до 13 листопада. Ладно, проїхали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...