Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Smith, як ти думаєш, пШокін скаже "Пєтя і Сєня, ідітє на*уй!" чи буде йому "по *бальнічку с ногі"? Ну якщо маєш "істочнікі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

difoto, гадаю, що Щокіну забракне сміливості займатись такою самодіяльністю. Мабуть, добро дали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, гадаю, що Щокіну забракне сміливості займатись такою самодіяльністю. Мабуть, добро дали.

Так це третій майдан, не менше. Пєтю з Сєнєю розстріляють, як мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, гадаю, що Щокіну забракне сміливості займатись такою самодіяльністю. Мабуть, добро дали.

Так це третій майдан, не менше. Пєтю з Сєнєю розстріляють, як мінімум.

розстріляють сєню, пєтю - переїдуть грейдером :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розстріляють сєню, пєтю - переїдуть грейдером

ахххахахааа! Давайте анекдоти про Путіна постити? Навіщо у чомусь переконувати дебілів інших?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. якщо судити по масштабах купівлі різного роду заводів і виробництв "сім'єю 2" в ойропі то євроінтеграції бути, чо ви) Просто ще не час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. якщо судити по масштабах купівлі різного роду заводів і виробництв "сім'єю 2" в ойропі то євроінтеграції бути, чо ви) Просто ще не час.

А наприклад? А... стоп, а нафіга? В нас народ чьотко знає про "Ліпєцкую фабрику" - навіщо нам про сусіда, як ми всьо знаєм про Порошенка? Все одно ж - зрада і її не побороти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А наприклад? А... стоп, а нафіга? В нас народ чьотко знає про "Ліпєцкую фабрику" - навіщо нам про сусіда, як ми всьо знаєм про Порошенка? Все одно ж - зрада і її не побороти.

чисто для себе Діма, що неправильно знає народ про ліпєцку фабрику ? де несправидливо до*обуєтся ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто для тебе: "Рошен" вже давно не належить ПОПу, все управління поза ним. У тому числі Ліпецька фабрика. Так само і "Богдан" і все інше. Ше питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто для тебе: "Рошен" вже давно не належить ПОПу, все управління поза ним. У тому числі Ліпецька фабрика. Так само і "Богдан" і все інше. Ше питання?

ладно, поставлю питання по другому, кому на рахунок падає бабло з прибутку Рошену, Богдану й остального ?Особисто мене мало цікавить, ФОРМАЛЬНІ власники, управлінці й таке інше. Напиши просто, кінцевий отримувач дівідентів - Вася Пупкін, тощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши просто, кінцевий отримувач дівідентів - Вася Пупкін, тощо

тел. 099З07ОО8З. карта ПБ 5168742348047329

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це третій майдан, не менше. Пєтю з Сєнєю розстріляють, як мінімум.

Пфуй!!! Діма, не розумію я твого сарказму. До чого тут "третій майдан". В статті викладені конкретні факти з документами. Якщо ти знайомий з внутрішньою системою роботи прокуратури, то знаєш, що там без команди зверху ні-чо-го не робиться (я про серйозні питання зараз веду мову).

Чисто для тебе: "Рошен" вже давно не належить ПОПу, все управління поза ним.

Та шо ви гаварітє:
SnimokJPG_9909503_19289693.jpg

Джерело: Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, шукати по коду ЄДРПОУ - 00382125.

По фабриці у Липецьку: ПОП мав передати її в траст Rotshild (тут). Чи передав на сьогодні він Ротшильдам компанію - невідомо. Відносно трасту в РФ, то там закон каже наступне:

В главе 53 ГК РФ «Доверительное управление имуществом» указано, что передача имущества в доверительное управление не влечет перехода права собственности на него к доверительному управляющему (п. 4 ст. 209 и п. 1 ст. 1012 ГК РФ).
Как-то так....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація не перевірена але з уст людини, якій я довіряю як собі - нічого в траст не передано. Необдуманий хід в ланцюжку побудови ефірного "фону".

Тепер по конкретиці - два спеціалізованих заводи в Чехії. На кого куплені і ким - все чітко і з прізвищами. По одному з заводів у мене були контракти. В ультимативному порядку було повідомлено про зміни в умовах роботи і ціні. На моє щире і адекватне "а не прих*їли лі ви?" (цілком можливе таке саме запитання було і від інших партнерів) юридина компанія в порядку арбітражу пішла в банкрутство. Нова ж зобов'язання по попредніх угодах не взяла. По формату розмови зі мною я вже розумію що на ринку України я працюю до кінця року.

Жити по "новому", ги-ги ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жити по "новому", ги-ги ;)

Ніц не пойняв, але цікаво, шо піпєц :)

А ви ким працюєте в Україні до кінця року? Юрист?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніким не працюю)

З викупленим нонче заводом у мене був контракт на ексклюзивне імпортерство продукції по Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер стало більш зрозуміло, дякую

Я ніким не працюю)

Ех, заздрю. У вас випадково немає вільної вакансії "ніким", бо вже набридло працювати "кимось" за ті сльози, що платять )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, заздрю. У вас випадково немає вільної вакансії "ніким", бо вже набридло працювати "кимось" за ті сльози, що платять )))

Блін, а що так можна було? І я хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не зрозумів .

Що за заводи ? Вони мають назви ?

Це хіміні заводи. Назва нічого не скаже як і прізвища людей на яких викуплено. Що дасть прізвище скажімо одного з заступників губернатора центральних областей? Чи ви хочете в учасниках бачити сина Порошенка?? :) В час коли активами можна керувати з телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЄС вимагає замінити "четвірку" Шокіна в комісії з антикорупційної прокуратури

В Європі нарешті зрозуміли, що ніякої боротьби з корупцією в планах наших верхів немає ... от відсв'яткувати зароблений перший мільярд зелених в готелі в Києві наші можуть, і не більше ... і тому вирішили вже напряму, а не заувальовано вказувати, що покроково потрібно робити, щоб на фініші вийшла дійсна боротьба з ТОПкорупцією ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пишуть , що майно липецької фабрики заарештоване

http://censor.net.ua/news/357925/moskovskiyi_sud_priznal_zakonnym_prodlenie_sroka_aresta_imuschestva_roshen_v_lipetske_do_dekabrya

То фабрика стоїть ?

Продати її неможливо , поки під арештом майно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пишуть , що майно липецької фабрики заарештоване

http://censor.net.ua...ske_do_dekabrya

А там, часом, не пишуть що бути "заарештованим" в даній ситуації надзвиайно вигідно?.. з багатьох причин відразу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооо... є вже офіційна реакція від Укропу по Павлограді.... Сильно:

" ...Ми вимагаємо проведення другого туру виборів міського голови в Павлограді. Ми вимагаємо негайної відставки нелегітимного Центрвиборчкому. Якщо влада позбавляє народ права вільного вибору, то народ зносить цю владу. Іноді – в переносному сенсі слова, а іноді – в прямому. Досвід Януковича та Партії регіонів це підтверджує з усією повнотою і ясністю. Ми сподіваємося на те, що нинішні керівники України про це ще пам'ятають.

Ми продовжимо стримувати наших активістів і прихильників від радикальних дій. Але влада своїми протиправними діями вперто провокує всенародне повстання та завершення Революції Гідності за жорстким і силовим сценарієм... "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пфуй!!! Діма, не розумію я твого сарказму. До чого тут "третій майдан". В статті викладені конкретні факти з документами. Якщо ти знайомий з внутрішньою системою роботи прокуратури, то знаєш, що там без команди зверху ні-чо-го не робиться (я про серйозні питання зараз веду мову).

Який сарказм? Я ж про те й говорив, що сам Шокін на таке не спромігся без команди зверху, тому і написав про Сєню і Пєтю! Якщо Яник в свій час відкрито сказав: "З Євросоюзом поки почекаєм", то зараз верхівка своїми діями робить практично те саме, з тою лише різницею, що тепер ЄС нам скаже - Ееее, рєбята, з нами вам трохи не по путі!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...