Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

хто не хоче залазити в кредити, той без крайньої нужди й не залазить, ні при піку росту економіки, ні при спаді, бо образно кажучи, зламав ногу й все, сімейний бюджет рухнув, а ті що постійно залазять в кредити, про таких в народі кажуть : свиня болото скрізь знайде

До 2008 залазили, аж піщали в чергах по кредити. Я якраз технікою торгував, в магазині сиділо до 5 представників банків, під час "акцій" не встигали кредити роздавати, черги були більші чим на касах, яких працювало завжди 2-3. Та що там далеко ходити, тоді ще майбутня дружина купила пилосос в кредит, при зарплаті рівній 5 пилососам. Вона і сиділа на одній з кас. :)

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Дуже вахливий момент.Долар може коштувати 25 грн тоді, коли буханка хліба коштуватиме 12 грн.

А цього не буде , поки зарплата не стане удвічі вища.Бо інакше голодний бунт., революція і тд.

Тому долар 25 грн ближчим часом і не буде ніяк.

Ти себе не тіши))), а збирай по троху гроші))

Хліб при 8грн за долар коштував так само як і при 16грн, там на пару копійок виріс, а цукор навіть подишевшав, то чому хліб має коштувати 12грн при 25грн за долар))??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки молодий,поки маєш бажання та здібності і мету- вкладай всі свої вільні гроші у свє навчання.Звісно якісне.

Це найкраща інвестиція, котра по перше завжди з тобою, по друге не залежить ні від яких змін курсу, по третє окупиться сторицею.

Для правильно освіченої людини взагалі ці питання не стоять.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто не хоче залазити в кредити, той без крайньої нужди й не залазить, ні при піку росту економіки, ні при спаді, бо образно кажучи, зламав ногу й все, сімейний бюджет рухнув, а ті що постійно залазять в кредити, про таких в народі кажуть : свиня болото скрізь знайде

До 2008 залазили, аж піщали в чергах по кредити. Я якраз технікою торгував, в магазині сиділо до 5 представників банків, під час "акцій" не встигали кредити роздавати, черги були більші чим на касах. Та що там далеко ходити, тоді ще майбутня дружина купила пилосос в кредит, при зарплаті рівній 5 пилососам.

ну не знаю :) Бог милував, ще жодного кредиту в житті не брав, не знаю, як воно там, в кредитному ярмі, дасть Бой й не взнаю :) А от навіщо купувати щось в кредит, коли можеш без проблем купити за готівку, для мене взагалі дика загадка, купив зразу, живи й радуйся, нічого над головою не висить, нікому нічого не винен, ні за що не треба думати й переживати (своєчасно не заплатив, захворів чи інші трабли)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вахливий момент.Долар може коштувати 25 грн тоді, коли буханка хліба коштуватиме 12 грн.

А цього не буде , поки зарплата не стане удвічі вища.Бо інакше голодний бунт., революція і тд.

Тому долар 25 грн ближчим часом і не буде ніяк.

:_36: :_36: :_36: :_36: :_36: :_36: Мушу вас розчарувати, вона і не стане більшою, в нас люди овечкі, будуть робити за 3000-4000грн з курсом 25 то 120-160 долларів в місяць, Якраз хвататить аби місяць їх проїсти в там-тамі, а хвататиме аби забити свій шлунок то ні бунтів не буде ні революцій))

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хліб при 8грн за долар коштував так само як і при 16грн, там на пару копійок виріс, а цукор навіть подишевшав, то чому хліб має коштувати 12грн при 25грн за долар))??

Походу тебе батьки годують.Рік назад буханка коштувала 3.50, сьогодні 5 00..Сам складеш пропорцію курса долара?

І ще раз ,поміняй місцями собаку і хвіст, щоб зрозуміти не всі ціни залежать від долара, а і долар залежить від цін.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу тебе батьки годують.Рік назад буханка коштувала 3.50, сьогодні 5 00..Сам складеш пропорцію курса долара?

І ще раз ,поміняй місцями собаку і хвіст, щоб зрозуміти не всі ціни залежать від долара, а і долар залежить від цін.

Не вгадав, я просто удачно женився)))

П.С. По пропорції виходить десь 7грн))??

Змінено користувачем Galiant
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу тебе батьки годують.Рік назад буханка коштувала 3.50, сьогодні 5 00..Сам складеш пропорцію курса долара?

І ще раз ,поміняй місцями собаку і хвіст, щоб зрозуміти не всі ціни залежать від долара, а і долар залежить від цін.

Не вгадав, я просто удачно женився)))

П.С. По пропорції виходить десь 7грн))??

Альфонс?

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вахливий момент.Долар може коштувати 25 грн тоді, коли буханка хліба коштуватиме 12 грн.

А цього не буде , поки зарплата не стане удвічі вища.Бо інакше голодний бунт., революція і тд.

Тому долар 25 грн ближчим часом і не буде ніяк.

:_36: :_36: :_36: :_36: :_36: :_36: Мушу вас розчарувати, вона і не стане більшою, в нас люди овечкі, будуть робити за 3000-4000грн з курсом 25 то 120-160 долларів в місяць, Якраз хвататить аби місяць їх проїсти в там-тамі, а хвататиме аби забити свій шлунок то ні бунтів не буде ні революцій))

війна з хуйлом вічно тривати не буде - так що не кажіть гоп...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще раз ,поміняй місцями собаку і хвіст, щоб зрозуміти не всі ціни залежать від долара, а і долар залежить від цін.

від цін на що конкретно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альфонс?

Чмо ой, МАЧО ))

П.С. Разговаривают два друга. Один говорит:"Меня жена любит,любимым называет."Другой говорит:"А меня жена тоже любит«Мачо» называет ."Тут доносится крик с балкона:"Эй,«Ча-мо», домой.»

С сайт

Змінено користувачем Galiant
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вахливий момент.Долар може коштувати 25 грн тоді, коли буханка хліба коштуватиме 12 грн.

А цього не буде , поки зарплата не стане удвічі вища.Бо інакше голодний бунт., революція і тд.

Тому долар 25 грн ближчим часом і не буде ніяк.

:_36: :_36: :_36: :_36: :_36: :_36: Мушу вас розчарувати, вона і не стане більшою, в нас люди овечкі, будуть робити за 3000-4000грн з курсом 25 то 120-160 долларів в місяць, Якраз хвататить аби місяць їх проїсти в там-тамі, а хвататиме аби забити свій шлунок то ні бунтів не буде ні революцій))

війна з хуйлом вічно тривати не буде - так що не кажіть гоп...

Ой не вірю не вірю, ви думаєте чого я тут так розпинався, та економічна ситуація в більшій мірі від людей наших залежить ніж від хуйла, навіть якщо війна кінчиться і все буде добре я впевнений, що зарплати не збільшаться, бо в на більша половина людей працює на фірмах, у підприємців, а менталітет в більшості такий що краще вони ті гроші проп'ють в барах, а ніж піднімуть людям зарплату, требе нам нормальний профспілковий рух то може будуть якісь зміни, а так ніхто не змусить власника на якого ти працюєш підняти тобі зарплату...

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю :) Бог милував, ще жодного кредиту в житті не брав, не знаю, як воно там, в кредитному ярмі, дасть Бой й не взнаю :) А от навіщо купувати щось в кредит, коли можеш без проблем купити за готівку, для мене взагалі дика загадка, купив зразу, живи й радуйся, нічого над головою не висить, нікому нічого не винен, ні за що не треба думати й переживати (своєчасно не заплатив, захворів чи інші трабли)

Жінка по освіті бухгалтер, але коли поспілкувався на цю тему з нею, то зрозумів, що їх вчать рахувати чужі гроші, як керувати власними фінансами не учать навіть елементарного. Я вже писав, що наша освіта заточена на підготовку спеціалістів для роботи на дядю, для роботи на себе освіта не готує спеціалістів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю :) Бог милував, ще жодного кредиту в житті не брав, не знаю, як воно там, в кредитному ярмі, дасть Бой й не взнаю :) А от навіщо купувати щось в кредит, коли можеш без проблем купити за готівку, для мене взагалі дика загадка, купив зразу, живи й радуйся, нічого над головою не висить, нікому нічого не винен, ні за що не треба думати й переживати (своєчасно не заплатив, захворів чи інші трабли)

Жінка по освіті бухгалтер, але коли поспілкувався на цю тему з нею, то зрозумів, що їх вчать рахувати чужі гроші, як керувати власними фінансами не учать навіть елементарного. Я вже писав, що наша освіта заточена на підготовку спеціалістів для роботи на дядю, для роботи на себе освіта не готує спеціалістів.

Саме так!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з таким знаннями математики, точно удачно женився.Вітаю.Чесно.Бо вдало одружитись, це вже пів справи у житті.

А виходить, що коли хліб при долару 8, коштував 40 центів, і зараз 40 центів, то долар має бути 12,5 .грн

Ну там є фокуси з вагою, борошном , вони зараз не ті, що були рік тому. Але в цілому десь так.

snapback.pngNokian (23 листопада 2014 - 00:01) писал:

І ще раз ,поміняй місцями собаку і хвіст, щоб зрозуміти не всі ціни залежать від долара, а і долар залежить від цін.

від цін на що конкретно ?

Від цін на внутрішній валовий продукт , зокрема зарплата теж є частиною цього продукту, а вона не змінилась, і ще не скоро зміниться.Масово.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой не вірю не вірю, ви думаєте чого я тут так розпинався, та економічна ситуація в більшій мірі від людей наших залежить ніж від хуйла, навіть якщо війна кінчиться і все буде добре я впевнений, що зарплати не збільшаться, бо в на більша половина людей працює на фірмах, у підприємців, а менталітет в більшості такий що краще вони ті гроші проп'ють в барах, а ніж піднімуть людям зарплату, требе нам нормальний профспілковий рух то може будуть якісь зміни, а так ніхто не змусить власника на якого ти працюєш підняти тобі зарплату...

Знову багаті винуваті, що ти бідний. Про профспілки згідний, вони потрібні для захисту найманих працівників. І особливо потрібні там, де держава не робить нічого для захисту оцих найманих працівників. Але в твоїх устах навіть профспілки звучать по люмпенськи - треба нам. Треба? Створюй. Профспілка - це спілка, об'єднання працівників для захисту своїх інтересів. Саме формулювання передбачає активну участь працівників у своєму захисті. А в тебе все звучить "нам (мені) треба", "мають дати (а не дадуть, то значить козли)".

Поки ти не зрозумієш головного - ти сам коваль своєї долі, то всі будуть винні, що ти молодий, дурний і бідний.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой не вірю не вірю, ви думаєте чого я тут так розпинався, та економічна ситуація в більшій мірі від людей наших залежить ніж від хуйла, навіть якщо війна кінчиться і все буде добре я впевнений, що зарплати не збільшаться, бо в на більша половина людей працює на фірмах, у підприємців, а менталітет в більшості такий що краще вони ті гроші проп'ють в барах, а ніж піднімуть людям зарплату, требе нам нормальний профспілковий рух то може будуть якісь зміни, а так ніхто не змусить власника на якого ти працюєш підняти тобі зарплату...

Знову багаті винуваті, що ти бідний. Про профспілки згідний, вони потрібні для захисту найманих працівників. І особливо потрібні там, де держава не робить нічого для захисту оцих найманих працівників. Але в твоїх устах навіть профспілки звучать по люмпенськи - треба нам. Треба? Створюй. Профспілка - це спілка, об'єднання працівників для захисту своїх інтересів. Саме формулювання передбачає активну участь працівників у своєму захисті. А в тебе все звучить "нам (мені) треба", "мають дати (а не дадуть, то значить козли)".

Поки ти не зрозумієш головного - ти сам коваль своєї долі, то всі будуть винні, що ти молодий, дурний і бідний.

один в полі не воїн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто не змусить власника на якого ти працюєш підняти тобі зарплату.

Я, і кожен підприємець , з радістю платив би працівнику, котрий збільшує прибуток хоч на 10% в місяць, половину того збільшення.

Тільки щось не бачу в нас працівника, котрий би затримався після роботи, або прийшов і сказав ,, Я зроблю от так то і продуктивність зросте на стільки то.,,

Ну звісно щоб щось реальне пропонував, а ще важливіше-зробив.

Таку людину з руками відірвуть і зарплата в неї тільки ростиме.

Ну а роботи, вони і в Африці роботи.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один в полі не воїн.

Кто хочет, тот ищет возможности, кто не хочет — ищет причины.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з таким знаннями математики, точно удачно женився.Вітаю.Чесно.Бо вдало одружитись, це вже пів справи у житті.

А виходить, що коли хліб при долару 8, коштував 40 центів, і зараз 40 центів, то долар має бути 12,5 .грн

Ну там є фокуси з вагою, борошном , вони зараз не ті, що були рік тому. Але в цілому десь так.

Як ти рахуєш))?

Ти ж писав що рік назад тобто коли долар був 8 хліб коштував 3,50, зараз коли долар 16 хліб 5грн (долар збільшився у двічі, ахліб виріс тільки на 1,50грн), то значить коли долар буде 25 хліб буде по 7,80. Що не так))???

Змінено користувачем Galiant
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, і кожен підприємець , з радістю платив би працівнику, котрий збільшує прибуток хоч на 10% в місяць, половину того збільшення.

Тільки щось не бачу в нас працівника, котрий би затримався після роботи, або прийшов і сказав ,, Я зроблю от так то і продуктивність зросте на стільки то.,,

Ну звісно щоб щось реальне пропонував, а ще важливіше-зробив.

Таку людину з руками відірвуть і зарплата в неї тільки ростиме.

Ну а роботи, вони і в Африці роботи.

В тебе неправильний підхід. :) Завдання продавця - продавати. Звісно що хороший продавець і продасть більше, можливо і на 10%, хоча і не факт, а поганий менше і т.д.. Але збільшувати прибуток - це твоє завдання, або найманого керівника, задачею якого буде збільшення прибутку. Ви від продавця вимагаєте того, що часто і самі не можете зробити. Шукаєте найманого продавця з характеристиками підприємця? Так він зкопіює твій бізнес через рік-два. Збільшення прибутку, це не тільки збільшення продажів, і у великх корпораціях цим займаються топ-працівники, топ-менеджери, а не низова ланка.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

долар був 8 хліб коштував 3,50, зараз коли долар 16 хліб 5грн (долар збільшився у двічі, ахліб виріс тільки на 1,50грн), то значить коли долар буде 25 хліб буде по 7,80. Що не так))???

Якщо хліб завжди коштує 40 центів.То при долару 25 грн він має коштувати 10 грн. Може таке бути ближчим часом без форсмажору? Не може.

Збільшення прибутку, це не тільки збільшення продажів, і у великх корпораціях цим займаються топ-працівники, топ-менеджери, а не низова ланка.

От вони й отримують ТОП зарплати. Так було і так завжди буде.

Лише продуктивніша від інших робота може дати більшу від інших зарплату.

Бо нічого з нічого не буває.

Людина, котра продуктивніше працює і вміє це довести-завжди отримуватиме більше.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От вони й отримують ТОП зарплати. Так було і так завжди буде.

Лише продуктивніша від інших робота може дати більшу від інших зарплату.

Бо нічого з нічого не буває.

Людина, котра продуктивніше працює і вміє це довести-завжди отримуватиме більше.

Все так, але ти ставиш задачі не перед тими людьми.

Якщо ти хочеш збільшити прибутки, збільшивши продажі, то найкращим рішенням буде збільшення потоку людей (потенційних покупців) у твій магазин. Думаю, не важко здогадатися, що продавець, який "прикутий наручниками до вітрини з телефонами" не зможе збільшити цей потік. Це завдання має стояти перед іншими людьми. Вирішити цю задачу можна по різному. Чи рекламою чи якимось цікавим маркетинговим рішенням, але потік має забезпечити не рядовий продавець, він його має лише обслужити. Якщо продавець тупий чи недостатня мотивація, тоді твоя рекламна компанія чи вдале маркетингове рішення не принесе бажаного збільшення прибутку, бо потік потенційних покупців не перетвориться у потік продажів. Покупці будуть йти з пустими руками. Тупого тримати не варто, а недостатня чи неправильна мотивація, знову ж таки - помилка, але не продавця, а керівника.

Я працював в великому магазині побутової техніки в Луцьку, виріс від продавця, до керовніка продавцями, хоча до того ні дня не торгував і освіта моя не того профілю. Побачив з десяток мотиваційних схем для продавців. І можу з впевненістю сказати, що жодна мотивація не працює, якщо немає потоку покупців. Жоден продавець не створить тобі потоку, бо це не його задача.

п.с. Ти не повіриш, але навіть тупі продавці дають великий відсоток продаж, якщо достатній потік клієнтів. Я це бачив на власні очі :)

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірно вірно, тільки мова тут не про одних продавців йде, а про всю Україну, і про малі зарплати жаліються всі.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не повіриш, але навіть тупі продавці дають великий відсоток продаж, якщо достатній потік клієнтів. Я це бачив на власні очі

якщо мимо пройде 10000 чоловік, то навіть по теорії ймовірності хтось щось купить.

завдання продавця не продати щось, а вирішити проблему клієнта. У нас зазвичай керівники за це забувають і починають вимагати тільки "касу".

я доволі часто спостерігав здивовані погляди людей, коли відмовляв їх купувати непотрібні їм речі у себе в магазині, а все тому, що для вирішення їх проблеми вони були абсолютно не потрібні. Але я це робив аргументовано і народ ще неодноразово потім приходив в магазин за покупками та і друзям радив (це в тему про збільшення потоку і його залежність від продавця ;) )

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...