Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

чисто меркантильне питання, а навіщо тим, що вже почали, ті що лише хочуть почати ? Ну так, в принципі ?

ну я успішно займаюсь "зеленим горошком", але одним ним ситий не будеш, то я б хотів щоб хтось ще чимсь успішно займався - доставляв (виробляв) щось в Луцьку за гарними цінами

як показує практика, більшість йдуть по *пути наименьшего сопротивления* , тобто якщо я займаюсь *зеленим горошком* то навчити займатись *квашеною капустою* не можу, бо там свої нюанси, а коли я когось навчив на власному прикладі займатись *зеленим горошком* то той навряд чи буде займатись *квашеною капустою* бо ця царина як була невідомою, так і залишилась, краще вже займатись *зеленим горошком*, тим, в чому вже хоть трохи розбираєшся. То нафіга кому потрібен лишній конкурент ?

ЗІ я не *з потолка* то все беру й кажу, я все це бачив :) на моїх очах, не один вже працівник пішов від підприємця *на свої хліба* по тій же темі, по якій й працював в того підприємця й зараз вони складають серйозну конкуренцію своїм бувшим роботодавцям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

пишуть що нам допоможе "професіонал" Сорос http://economics.uni...lsya-soros.html

у 2008 році Сорос вже "допоміг" і гривня впала з 5 до 8 грн.

Нехай краще РФії "доломагає". Там ЗВЗ значно більші і на роздільці тої "туші" можна більше заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о знову** ми очікуєм нам дадуть гроші** дадуть.. дадуть - мене від цього слова вже коробить... да вони нам на%%% не потрібні, ви тільки бардак прикрийте.... тільки вмієм брати кредити і просирати...прикрийте тіньовий ринок і все, попит впаде наполовину на бакс..а нє...відать не вигідно

Головне не в тому - дадуть чи не дадуть, головне в тому - віддавати треба буде. :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о знову** ми очікуєм нам дадуть гроші** дадуть.. дадуть - мене від цього слова вже коробить... да вони нам на%%% не потрібні, ви тільки бардак прикрийте.... тільки вмієм брати кредити і просирати...прикрийте тіньовий ринок і все, попит впаде наполовину на бакс..а нє...відать не вигідно

Головне не в тому - дадуть чи не дадуть, головне в тому - віддавати треба буде. :_02:

Те шо нам дадуть бабла,то немає сумніву. А віддавати будемо земелькою.

Змінено користувачем zaHARE
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початок робочого дня:

"злорадствує" падлюка :(

уже в РО

Я ж казав, що будемо рабами на своїй землі ...

і цей

але Ваша провина також є - вестись на тролінг не є достойним, "стыдись Белое перо, ты ведь уже очень давно отпразновал 16ю весну"

вельмишановне панство, майте гонор! уділ троля - загальний ігнор, ваші відповіді "сам дурак" ставлять вас на один з ним рівень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай би вже об'явили б дефолт(підстав достатньо) і почали б з нуля.

Та ну, який дефолт? Половина населення тоді без роботи залишиться, а вся інфраструктура перейде в руки іноземних організацій і місцевих бандитів. Хочете повернутися в веселі 90-ті?

Головне не в тому - дадуть чи не дадуть, головне в тому - віддавати треба буде.

Причому прийдеться віддавати не тільки борг, а ще й проценти по боргу.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пан Порошенко не збрехав.

Казав, що будемо Жити По-новому, при доларі по 17.50 ще не жили...

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пан Порошенко не збрехав.

Казав, що будемо Жити По-новому, при доларі по 17.50 ще не жили...

а по новому це не значить що добре, тобто не все нове добре. Але люди повелися...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть якщо повторювати мантру "дорогий долар, дорогий євро" тисячу раз на день - валюта почне дешевшати, рекомендую усім таким дописувачам перемкнутися в оральний режим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пан Порошенко не збрехав.

Казав, що будемо Жити По-новому, при доларі по 17.50 ще не жили...

І це, судячи зі всього, ще не межа. На ніко за пів дня скакнув від 16.00, 17.00, до 16.50-17.50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менше паніки і скупки у всяких Ніко, Говерл валютчиків доллярів, треба збільшувати експорт товарів та послуг закордон, і зменшувати імпорт, чим більше сальдо, тим менш вразлива країна до таких скачків (та їх просто не буде).

Наприклад, для Японії укріплення національної валюти боляче б'є по експортерам) це вже зворотній бік, на якому Україна ще ніколи не була)

Змінено користувачем Antarius
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пан Порошенко не збрехав.

Казав, що будемо Жити По-новому, при доларі по 17.50 ще не жили...

І це, судячи зі всього, ще не межа. На ніко за пів дня скакнув від 16.00, 17.00, до 16.50-17.50

Отож-то.Про те й мова.В мене ілюзій немає.Всі спєци прогнозували 2014-2015 роки провальними і найважчими для України.

Я думаю,що кожен,хто працює в торгівлі,відчув зріст товарообігу,але падіння обсягів.А тепер вже й товарообороти починають падати.Тобто,люди перестають купувати.В управлінських компаніях вже починають говорити про оптимізацію(читай скорочення). Держава повинна переорієнтуватись на розвиток внутрішнього ринку.Так, як це зробили поляки,в свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падіння курсу гривні було вимишеним і причина в тому ,що росіяни відпустили свій курс у вільне плавання,а наші економіки тісно повязані .І щоб недопустити масової скупки доларів в нас росіяними вимушені були також відпустити гривню і заодно заборонити купляти долари за рублі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менше паніки і скупки у всяких Ніко, Говерл валютчиків доллярів, треба збільшувати експорт товарів та послуг закордон, і зменшувати імпорт, чим більше сальдо, тим менш вразлива країна до таких скачків (та їх просто не буде).

Наприклад, для Японії укріплення національної валюти боляче б'є по експортерам) це вже зворотній бік, на якому Україна ще ніколи не була)

Та паніки нема( кажу про себе) :_02: Просто, є люди, які брали валютний кредит, позичали гроші в валюті( маю такого знайомого), от їм важкувато. Зменшити імпорт навряд чи вдасться зараз, позичаються( інвестуються), гроші, а значить, і розрахунок на Україну, як ринок, є також.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менше паніки і скупки у всяких Ніко, Говерл валютчиків доллярів, треба збільшувати експорт товарів та послуг закордон, і зменшувати імпорт, чим більше сальдо, тим менш вразлива країна до таких скачків (та їх просто не буде).

Наприклад, для Японії укріплення національної валюти боляче б'є по експортерам) це вже зворотній бік, на якому Україна ще ніколи не була)

Та паніки нема( кажу про себе) :_02: Просто, є люди, які брали валютний кредит, позичали гроші в валюті( маю такого знайомого), от їм важкувато. Зменшити імпорт навряд чи вдасться зараз, позичаються( інвестуються), гроші, а значить, і розрахунок на Україну, як ринок, є також.

Десь було таке, що пішов в "апалчєніє" бо треба було кредит віддавати. А у нас учасникам АТО заморожують кредити? Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо такого? впаде той долар до 8-10 скоро.

Зареєструвались , щоб "повангувати?" З якого переляку йому падати "скоро" до 8-10? :_02:
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Приваті ще такої "вилки" не бачив

09defa4e90ae.jpg

А де ти її таку побачив? USD:

15.500 / 15.990

Змінено користувачем SunSeth
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня в привате тоже 15.500 / 15.990

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо такого? впаде той долар до 8-10 скоро.

Зареєструвались , щоб "повангувати?" З якого переляку йому падати "скоро" до 8-10? :_02:

ми ше не Гондурас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...