Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

55 минут назад, Alex S сказал:

Постом більшим вище ,хотів йому підсказати ,що аналітика бізнесу то трохи не його

якби ж то ти перший :0016:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Alex S сказано:

@MANJAK11 Хто , один з кріейторів української нації, був самим великим валютчиком?Знаєш?

 

0e1ee9b-kravchuk-690.jpg

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

@MANJAK11 Хто , один з кріейторів української нації, був самим великим валютчиком?Знаєш?

ніколи не задумувався надцим питанням ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

@MANJAK11 Хто , один з кріейторів української нації, був самим великим валютчиком?Знаєш?

Полуботько? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Alex S сказано:

В першу чергу Київ і К.область. За часів президенства в власності ляльок ,під його початком, в нього по Україні було більше 1000-1500 обмінників .І час від часу ,він ще й робив такі заяви-https://minfin.com.ua/2009/06/01/spekulant/ :0016:

 

 

Зараз під себе усе НБУ підім'яли а то якась купка обмінників. Якось мілко. Це як бізнес на шапках Федирича.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

 

Зараз під себе усе НБУ підім'яли а то якась купка обмінників. Якось мілко. Це як бізнес на шапках Федирича.

Що значить зараз? Нам постійно закидали ручне керування НБУ, і лише при Порошенкові він став "незалежним", пишу в лапках, бо Смолієм Петя крутив як циган решетом, навіть коли позбувся трону.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Що значить зараз? 

 

Зараз - це значить після Ющенка. Бо, як я зрозумів слова Алекса, тоді НБУ наїжджав на обмінники президента.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Alex S сказано:

Це ви до мене? вибачайте якщо ні...Мав на увазі хоча б цю тему......бо валюта, і курс її, і стабільність  - це однин  з найперших  двигунів   економіки.

Ця тема має відношення  швидше до інвестицій, а не до бізнесу.

А інвестор та бізнесмен, хоч і оперують грошима, мають до них  різний, в дечому протилежний підхід. 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Бо, як я зрозумів слова Алекса, тоді НБУ наїжджав на обмінники президента.

 

Так наїжджав, що в нього зі 100 стало 1500 обмінників?))

 

Взагалі 1500 вікон обміну - це овердофіга. Нехай 500 на Київ, а решту розділити на 25 областей і вийде в середньому по 40, й це лише під дахом Ющенка?))))

Щось я в ті часи напевно і з десять обмінників в Луцьку не згадаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Alex S said:

https://lutsk.obmen.today/ 44 обмінники в 2020....як мінімум, в 2010 -15ть як мінімум було ,і в той час вони почали активно з являтися нові ....А є такі міста- райцентри як Кременчук 200т ,Біла церква 150т ,Мелітополь 150т  ,штук 5-7 в Донецькій облаcті по 100-150т.... Головне це своєчасно вдівати вишиванку і травити за трипільську культуру, глечики робити на камеру ,мед з власної пасіки по баночці послам роздавати....і все буде добре.

 

Не спорю, у 2010 і справді могли нові з'являтися, але тоді бджоляр відійшов вже на заслужений відпочинок і до справи взялися крепкі господарники. А початок гетьманування Ющенка - 2005.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, Alex S said:

Саме собою цю тему і зараз курують не останні люди в державі....От мова і йшла про гетьманування - з 2005 по 2010 збільшив кількість своїх обмінників втричі, тай все .І залишив іншим козаками ..попрацювати.. в нього ж є совість.Йому хвате.

Як на мене, то роль обмінників у формуванні курсу гривні занадто перебільшена. Та й прибутковість їхня не видається захмарною (раз в кілька років звичайно накосити можна на стрибках, а так маржа що на курсі 5 чи 8 була 5-10-20 копійок, що зараз 20-30, це в часи курсового застою :) ). Крім них завжди ж була ще купа фрілансерів під цумом і на Варшавці, які двома-трьома копійками на доларі намагалися з ними ж конкурувати. Конвертаційні центри - ось де, кажуть, рай. І якраз вони завжди були під тими, хто в даний час був на печерських пагорбах. 
 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Alex S said:

100 проц. правда! То ВІД ЧОГО залежить курс??? Економіки не було толком ,пиздачки з тілівізора розказували хармани про заробітчан і кредити МВФ......Зараз ЧОТИРИ місяці економіка лежить, заробітчани майже всі вдома .... - Чому курс майже той самий, що був весною? 

 

Так би мовити, ін май хамбл опінйон)

 

Про заробітчан. Це далеко не лише ті, хто їздив на полуницю і яблука, чи якісь вчителі/службовці, що у свою календарну відпустку збирали чорницю у Фінляндії, і багато з яких зараз без роботи через введені обмеження. Зараз ліньки шукати, але ж є офіційна статистика, скільки переказів офіційно надходить від заробітчан з-за кордону своїм родичам тут (через банки та усілякі маніграми з вестернами). І там сума ого-го-го. Крім цього є ще й немалі струмочки валюти, що пливуть у кишенях і сумках в бусиках. А ще погромізди різного ґатунку ))) Оті всі фрілансери (яких ти недолюблюєш :)), що працюють на захід і схід, і далеко на завжди зареєстровані фопами. Тисячі їх. Тому я думаю, що валюта таки тече в країну, хоч і в дещо менших об'ємах.

 

Крім того, працює поки піраміда облігацій, про яку вище згадував Саломен. МВФ дав в червні два охуліарда за новою програмою, Європа підкидає регулярно. Тому валюти зараз ще як того гуталіну в простоквашино, і тому й курс +/- на місці поки що...

 

 

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yu2007 сказано:

Крім того, працює поки піраміда облігацій, про яку вище згадував Саломен

 

Хто то?

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.05.2020 at 10:32, rrid сказано:

В новоявленого економіста є конкретні дані, які підтверджують таку тезу: "Банкі взяли в НБУ під 8% і розмістили на ОВДП під 11%. Профіт."

Тобто, що до зниження облікової ставки було стільки-то хуліардів ОВДП, куплених банками, після зниження стало стільки-то, а в попередньому році динаміка була така-то?

НБУ, на відміну від тебе, не дає банку грошей без забезпечення, і банки повинні дотримуватись ряду нормативів, тому просто так "взяти в НБУ й розмістити в ОВДП" не можуть.

 

Банки розміщають активи в ОВДП в основному тому, що на всіх не вистачає якісних позичальників.

 

 Обсяги рефінансування будуть обмежуватися лише наявною в банків ліквідною заставою, до якої можуть входити державні облігації (ОВДП), депозитні сертифікати Національного банку, іноземна валюта, а в найближчому майбутньому також корпоративні облігації, забезпечені державною гарантією, а також муніципальні облігації.

 

https://bank.gov.ua/ua/news/all/viznacheno-grafik-ta-umovi-tenderiv-z-refinansuvannya

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОВДП вчора вже краще ніж на минулому тижні але на 2 р. в грн. + 5 б.п. Заявок на гривню набагато менше ніж раніше.

 

109933039_3080912491977457_8145819998569

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.07.2020 at 00:38, Alex S сказано:

100 проц. правда! То ВІД ЧОГО залежить курс??? Економіки не було толком ,пиздачки з тілівізора розказували хармани про заробітчан і кредити МВФ......Зараз ЧОТИРИ місяці економіка лежить, заробітчани майже всі вдома .... - Чому курс майже той самий, що був весною? 

курс точно не залежить від обмінників. можна організувати курсові коливання, але це - разова акція, а не системний бізнес.

колись давно мав можливість спостерігати роботу по покупці валюти через ПОВи - далеко не завжди вони правильно вгадували напрямок руху курсу.

 

в основі курсу є фундамент - це зовнішня торгівля.

попри твердження деяких порохоботів, вона зовсім не лежала чотири місяці.

Цитувати

За січень-квітень 2020 року негативне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 674,5 мільйона доларів, що у 3,1 раза менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє Державна служба статистики.

"У січні-квітні 2020 року експорт товарів становив 16085,6 млн дол. США, або 98,3% порівняно із січнем-квітнем 2019 року, імпорт – 16760,1 млн дол., або 90,7%. Негативне сальдо склало 674,5 млн дол. (у січні-квітні 2019 року негативне – 2123,7 млн дол.)", - йдеться у повідомленні.

за чотири місяці року, експорт зменшився на 1.7%, а імпорт - на 9.3%

Цитувати

В першому півріччі 2020 року в Україну імпортували товарів на понад 24,3 мільярда доларів, в той час як експорт становив 23 мільярди доларів. 

Про це повідомляє Державна митна служба.

Таким чином, від'ємне сальдо становило 1,4 млрд доларів. 

У порівнянні з першим півріччям 2019 року імпорт зменшився на 3,4 млрд доларів або на 12%, зменшення експорту становило 1,6 млрд доларів або на 6%.

стабільно, в карантин - біля 4млрд.дол/міс експорту та імпорту.

 

спеціально для порохоботів:

Цитувати

У січні-листопаді 2017 року експорт товарів з України становив 39,49 мільярда доларів, імпорт в Україну - 44,7 мільярда доларів.

Про це повідомляє Державна служба статистики.

У порівнянні з січнем-листопадом 2016 року експорт збільшився на 20,6% (на 6,75 млрд доларів), імпорт - на 27,5% (на 9,63 млрд доларів).

Таким чином, негативне сальдо торгівлі товарами становило 5,21 млрд доларів, що в 2,2 рази більше показника перших 10 місяців 2016 роки (2,33 млрд доларів).

Коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 0,88 (за 10 місяців 2016 року - 0,93).

з початку року, ситуація з тиском на курс фундаментальних чинників - набагато краща, ніж була в 2017р., і краща, ніж в 2016р.

 

не варто кидатись такими фразами:

On 19.07.2020 at 00:38, Alex S сказано:

Зараз ЧОТИРИ місяці економіка лежить, заробітчани майже всі вдома

так може казати або заангажований, або далекий від актуальної інформації.

"прилягли" туризм, громадський транспорт і громадське харчування - для курсу гривні це також тільки в плюс...

щодо заробітчан - це повна лажа тільки слова Шмигаля, не підтверджені ні експердами, ні даними прикордонників - ні наших, ні сусідів. повернення є, але - незначної частини

 

тому з балансом поки все добре... поки "добре" буде в світовій економіці - як тільки в Штатах і Європі почнеться криза, будуть вертатись заробітчани й зменшуватись несільськогосподарський експорт...

 

хоча я підтримую плавну девальвацію з прив'язкою до сальдо зовнішньої торгівлі товарами - на 5-10% в рік.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rrid said:

спеціально для порохоботів:

...

хоча я підтримую плавну девальвацію з прив'язкою до сальдо зовнішньої торгівлі товарами - на 5-10% в рік.

 

Так ти зєлєбоба?!? А я сподівався ти наш порохобратим!)) 

 

Якщо пам'ять мені не зраджує, то на початку січня курс бовтався на відмітці +/- 24 грн. Тобто план по девальвації у 5-10% в рік вже перевиконано. Чи треба ще на стільки само від поточного рівня?

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, yu2007 сказано:

зєлєбоба порохобратим

нідаждьотєсь! ))

 

33 хвилин тому, yu2007 сказано:

Якщо пам'ять мені не зраджує, то на початку січня курс бовтався на відмітці +/- 24 грн. Тобто план по девальвації у 5-10% в рік вже перевиконано. Чи треба ще на стільки само від поточного рівня?

 

1 година тому, rrid сказано:

з балансом поки все добре... поки "добре" буде в світовій економіці - як тільки в Штатах і Європі почнеться криза

я, по завітах Маньяка11, купував бакси і по 5.05, і по 8.03, і по 16, 23, 25, 28, 24 і т.д. - завжди, коли було за що купити )) ще до того, як на борді зареєструвався, і поки ще Маніяка11 й не знав ))

по завітах Нокіана арбітражив колись на швейцарських франках - але мені то геть не сподобалось, заробітки мізерні, ризики неспівмірні, набагато комфортніше було купити баксів і посидіти якийсь час на валютних депозитах))

мені по-барабану, які цифри світяться на обміннику, головне - щоб кожного разу я міг купити більше баксів ))

але в світі вже рецесія, криза - на носі, проти фундаментальних чинників можна грати пару місяців чи років, але в цілому в мене позитивних очікувань на найближчі рік-два вкрай мало ((

звісно, є варіанти - що США надрукують більше баксів, ніж ЄС ойро, Британія, Японія й Китай, і долар буде знецінюватись на глобальній арені, але чомусь мені здається, що гривенька тоді буде ще гірше почуватись...

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

нідаждьотєсь! ))

 

 

я, по завітах Маньяка11, купував бакси і по 5.05, і по 8.03, і по 16, 23, 25, 28, 24 і т.д. - завжди, коли було за що купити )) ще до того, як на борді зареєструвався, і поки ще Маніяка11 й не знав ))

по завітах Нокіана арбітражив колись на швейцарських франках - але мені то геть не сподобалось, заробітки мізерні, ризики неспівмірні, набагато комфортніше було купити баксів і посидіти якийсь час на валютних депозитах))

мені по-барабану, які цифри світяться на обміннику, головне - щоб кожного разу я міг купити більше баксів ))

але в світі вже рецесія, криза - на носі, проти фундаментальних чинників можна грати пару місяців чи років, але в цілому в мене позитивних очікувань на найближчі рік-два вкрай мало ((

звісно, є варіанти - що США надрукують більше баксів, ніж ЄС ойро, Британія, Японія й Китай, і долар буде знецінюватись на глобальній арені, але чомусь мені здається, що гривенька тоді буде ще гірше почуватись...

Не буде,бо серйозні люди в нас,резиденти ,що вклали серйозні кошти в овдп ,ніяк не зацікавлені отримати назад менше..

І через три роки курс буде приблизно однаковим 

До речі за швейцарський франк я говорив лише як  інструмент  збереження,а не заробітку.

Змінено користувачем Nokian
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

 

Так ти зєлєбоба?!? А я сподівався ти наш порохобратим!)) 

 

Якщо пам'ять мені не зраджує, то на початку січня курс бовтався на відмітці +/- 24 грн. Тобто план по девальвації у 5-10% в рік вже перевиконано. Чи треба ще на стільки само від поточного рівня?

 

 

Всі навколо нам говорили, що у нас незалежний банк. Так, і ми підтримуємо незалежність Національного банку України, але говорили всім, що як ми можемо жити, якщо у нас навіть бюджет порахований за курсом 30. А гривня, ви бачите, яка у нас... Нам говорили, що це – ринкові умови, банк незалежний і т.д. І ви це чудово все знаєте".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

в обмінниках курс пішов вниз?

Це ненадовго.

За два тижні може перевалити за 29.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...