Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Тенденція назад на спад курсу.. Вангую зупиниться на 30-32, якщо не менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

а з якого перепугу ВНУТРІШНІ справи однієї країни мають колупати ЗОВНІШНІ дії іншої країни ?

Це відбувається кругом, завжди і протягом всієї історії світу.

тому початок ЗОВНІШНІХ відносин з парашою, починаються іменно з Криму

Якщо на вході мати неправильні / не всі дані - на виході важко отримати достовірні результати. Ну, час покаже, хто був правий.

мене АБСОЛЮТНО не цікавить кругом, мене цікавить МОЯ країна й стосунки сусідів до неї.

ТОЧНО з таким же нюансом можна й до вас сказати. Звідки ОСОБИСТО ВИ знаєте, що маєте ПРАВИЛЬНІ вхідні дані ? Вкотре, особисто для ВАС повторю ще раз, ще в грудні 2013 року, я *варився* в політичній темі на одному профільному російському форумі, й на той час я до параші відносився ЗНАЧНО ТОЛЕРАНТНІШЕ, я бачив, як на прикладі спілкування простих людей, розгортались події й ставлення до цих подій кацапських змі й як наслідок - простих людей. Так що не треба вкотре розказувати анекдоти, я все це зьїв й ви*рав НА ВЛАСНІЙ ШКУРІ, РОЗУМІЄТЕ ???? НА ВЛАСНІЙ !!!!! Це я той, що ВЕСЬ ЧАС мого існування на форумі боровся за те, щоб москалів не називали москалями. Й зараз ви мені будете торочити про правильність неправильність даних ? Данунах.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данунах.

Погоджуюсь. Все рівно кожен залишиться при своїй думці, бо альтернативні погляди, навіть аргументовані, тут не дуже сприймаються. Правда, який тоді смисл говорити про курс, якщо єдиним його чинником для більшості виступає фраза "Росія у всьому винувата", а на макроекономіку і геополітику просто заплющуються очі?

  • -1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почав використовувати економічні важелі впливу і намагання придавити ріст економіки

:) Ну так, так - сир це верх економіки... А те що в нас машинобудування, ракетобудування, металургія, хімія... і т.д. і т.п. і це все приносить більше прибутків ніж сир, то це ніхто до уваги не бере?! І це все працювало і наповнювало казну, а зараз що...?! Змінено користувачем ForZa
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тенденція назад на спад курсу

це - не тенденція, це - коливання... про тенденцію можна буде говорити, якщо хоча б тиждень-два буде така динаміка (якщо вже перейшли на терміни)

Змінено користувачем BkSeo
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тенденція назад на спад курсу

це - не тенденція, це - коливання... про тенденцію можна буде говорити, якщо хоча б тиждень-два буде така динаміка (якщо вже перейшли на терміни)

Це дуже суттєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говерла:

купівля: 2500

продаж: 3723

Цікаво, то іде той відкат, якого всі чекали, чи то "мутять" ще щось хитромудріше?

Купівля нижче привата? Напевно біля цума дзенькіт копит закладає вуха перхожим )))

Міжбанк не працює в звичайному режимі до понеділка. Відкладений попит імпортерів зростатиме. ІМХО мутять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говерла:

купівля: 2500

продаж: 3723

а у нас в обмінниках і банках такий спред взагалі законний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загон вдався, судячи по чергах "розумників", які десь почули, що долар буде по 10. На ринку сьогодні почула такі версії :)

Я сьогодні пік впіймала і здала по найвищому можливому курсу, але хочу застерегти тих, хто зараз у валюті і хоче її здати з метою відкупити дешевше в майбутньому. Це треба було робити зранку, зараз ризикувати не варто. Уважно подивіться на курс прийому і курс продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говерла:

купівля: 2500

продаж: 3723

обмінники закриті, гривні нема. Біля говерли стояли пару людей, шукають кому здати доллар, біля ніко схоже те саме. Ніко ще в 11 закрився, так як люди вигребли всю гривню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО якщо до понеділка не почнуть робити якісь ефективні заходи зі стабілізації, то в понеділок коли на ринок вийдуть імпортери курс піде вгору, що викличе чергову хвилю паніки і відповідно зно різкий ріст курсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загон вдався, судячи по чергах "розумників", які десь почули, що долар буде по 10. На ринку сьогодні почула такі версії :)

Я сьогодні пік впіймала і здала по найвищому можливому курсу, але хочу застерегти тих, хто зараз у валюті і хоче її здати з метою відкупити дешевше в майбутньому. Це треба було робити зранку, зараз ризикувати не варто. Уважно подивіться на курс прийому і курс продажу.

А це типу пруф?

продам 350 дол. по 38 грн.

0508248462

)))

Усім тим, хто зараз у валюті і хоче її здати з метою відкупити дешевше в майбутньому, я б сказав улюбленою фразою Рашпіля із фільму "Чужая": "Шустрее надо быть, вася!"

...Біля говерли стояли пару людей, шукають кому здати доллар..

Ну я в принципі можу трохи доларів взяти, по 25,50 )

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загон вдався, судячи по чергах "розумників", які десь почули, що долар буде по 10. На ринку сьогодні почула такі версії :)

Я сьогодні пік впіймала і здала по найвищому можливому курсу, але хочу застерегти тих, хто зараз у валюті і хоче її здати з метою відкупити дешевше в майбутньому. Це треба було робити зранку, зараз ризикувати не варто. Уважно подивіться на курс прийому і курс продажу.

А це типу пруф?

продам 350 дол. по 38 грн.

0508248462

)))

Усім тим, хто зараз у валюті і хоче її здати з метою відкупити дешевше в майбутньому, я б сказав улюбленою фразою Рашпіля із фільму "Чужая": "Шустрее надо быть, вася!"

Це не пруф, здала дорожче, але не все. Це була спроба № 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не пруф, здала дорожче, але не все. Це була спроба № 2

Вірю. Коли збираєтесь відкуплятись: в суботу, неділю чи ризикнете зачекати до понеділка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не пруф, здала дорожче, але не все. Це була спроба № 2

Вірю. Коли збираєтесь відкуплятись: в суботу, неділю чи ризикнете зачекати до понеділка?

приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жарт

Новая шутка дня: "Сеня и Порох вызвали к себе Гонтареву чтобы купила у них доллар по 40, больше ни у кого нет гривны"

Не жарт

несколько дней (как погнали за 30) преследует ощущение, что решили кого-то загнать и обрить по-крупному...

ведь не работает станок с такой скоростью. где эти чемоданища свежих грн? (на рефинанс прошу не указывать)

итак.

кого? нефтетрейдеров? а повелись ли они или участники разгона, и просто на своих запасах под шумок цены рубили? беня привет.

с/х поставили в загон и слили соляры с маржой 30%?

менял и банкиров подбрили?

импортерам жирка подрезать? тем же аптекарям?

любителям матрасов по 35 навалалили... ну нормалек.. последние по 40 хотели хапать...

нормально бумаги накосили... можно теперь и подрассчитаться с бюджетниками... они вдвойне будут счастливы если вернемся на 25.

еще тут говорят бизнес продается и выходят в кеш. но пардон у меня вопрос, а что продают за грн? не за баксы? и главное - КОМУ?

продают лежащий, работающий приносит бабки.... кому и нах лежащий сейчас нужен, если завтра он станет дешевле, особенно в уе? или за 1/10 цены?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фоне резкого снижения курса доллара обозначились два призера в номинации "Самая жадная и наглая обменка Украины"



Первое место - "Приватбанк", курс по картам : USD: 26.000 / 35.088 EUR: 29.50 / 40.00 (спрэд по доллару 9 гривень).

Второе место - известная обменка на пл.Розы Люксембург, Харьков:

доллар - покупка 34, продажа 40 (спрэд 6 гривень)



Те, кто еще вчера пытался купить по любой цене, сегодня уже ищут, где сдать по любой цене. Анекдот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фоне резкого снижения курса доллара обозначились два призера в номинации "Самая жадная и наглая обменка Украины"



Первое место - "Приватбанк", курс по картам : USD: 26.000 / 35.088 EUR: 29.50 / 40.00 (спрэд по доллару 9 гривень).

Второе место - известная обменка на пл.Розы Люксембург, Харьков:

доллар - покупка 34, продажа 40 (спрэд 6 гривень)



Те, кто еще вчера пытался купить по любой цене, сегодня уже ищут, где сдать по любой цене. Анекдот.

Теж звернула на це увагу. Але наша Говерла жадніша :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що прийшов колега каже питав у валючиків біля цума курс , то купують долар по 25 продають по 26,7 . Інший колега має зараз їхати питати, купувати якщо точно так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що прийшов колега каже питав у валючиків біля цума курс , то купують долар по 25 продають по 26,7 . Інший колега має зараз їхати питати, купувати якщо точно так.

Ну ви потім відпишіться, якщо точно так ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні пік впіймала і здала по найвищому можливому курсу, але хочу застерегти тих, хто зараз у валюті і хоче її здати з метою відкупити дешевше в майбутньому. Це треба було робити зранку, зараз ризикувати не варто. Уважно подивіться на курс прийому і курс продажу.

Та під час таої локальної паніки взагалі краще не робити ніяких "тєлодвіженій". Хоча як на мене, це відскок, а не розворот тренду, і бігти продавати долари по будь-якому курсу все ж таки не варто, якщо їх планується тримати на довгостроковц перспективу.

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...