Перейти до змісту

Веломайдан


luchesk

Рекомендовані повідомлення

Те, що компанія хороша і покатушка вдалась, не зовсім те, що ставиться перед патруляли в місті, зокрема і патрулями веломайдану..

Основне завдання, це залучення до забезпечення дотримання правопорядку.

Однак, на мою думку, вчорашнє патрулювання перетворилось в велопокатушку по нічному місту. Відсутній контроль і координація між учасниками. Група найнерів більш швидких велосипедистів виривається вперед, не контролюючи чи вся велогрупа в зборі. Так, губилось троє в дворах на Соборності.

Я розумію, що вроді все спокійно, але в той же час, ніхто не звернув увагу на не зовсім адекватну поведінку водія БМВ на Ветеранів-Відродження. Іформацію про дане авто по мобільнику я передав Автомайдану. Однак, знову ж таки відстав від групи. Догнав ще одного з велопочатківців біля Приватбанку на Відродження.

Не впевнений, що у всіх є контактні телефони, по яким можна передати інформацію.

Ось такі от роздуми що організації роботи велопатруля.

Думаю, в наших інтересах, покращити її (організацію).

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

Сегодня к велопатрулю будет просьба развесить объявления от Самообороны. Кто может?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де і на скільки приїхати взяти? і на місці тре інструктаж де саме.

P/s з телефоном всі контакти втратив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що компанія хороша і покатушка вдалась, не зовсім те, що ставиться перед патруляли в місті, зокрема і патрулями веломайдану..

Основне завдання, це залучення до забезпечення дотримання правопорядку.

Однак, на мою думку, вчорашнє патрулювання перетворилось в велопокатушку по нічному місту. Відсутній контроль і координація між учасниками. Група найнерів більш швидких велосипедистів виривається вперед, не контролюючи чи вся велогрупа в зборі. Так, губилось троє в дворах на Соборності.

Я розумію, що вроді все спокійно, але в той же час, ніхто не звернув увагу на не зовсім адекватну поведінку водія БМВ на Ветеранів-Відродження. Іформацію про дане авто по мобільнику я передав Автомайдану. Однак, знову ж таки відстав від групи. Догнав ще одного з велопочатківців біля Приватбанку на Відродження.

Не впевнений, що у всіх є контактні телефони, по яким можна передати інформацію.

Ось такі от роздуми що організації роботи велопатруля.

Думаю, в наших інтересах, покращити її (організацію).

Слава Україні!

Героям Слава!!! Ненада ля-ля!

1-У кожної групи був контакт до Лекса!

2-Якщо ти не в курсі то по місту працювало 4 групи веломайдану!

3-З кожним із груп був звязок і підтримка (я так зрозумів що ти був з Міро, він до мене звонив кілька разів)

4- Якщо ти не в темпі групи то міг зі мною звязатися через Міро, ми котилися 15км\год по дворах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О5О5394224, звоните, вынесу объвления под ОДА, только скотчу мало, если можете, захватите.

Пачку объявлений уже выдали Спайку.

Если просто патрулируете, то не стоит гнать, конечно. Но уж если нужно быстро проверить сигнал, то пускай будут группы быстрого реагирования с соответствующей подготовкой. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відтепер рух Веломайдан офіційно зареєстрований у Луцьку

Записатися можна у палаці культури. Там записують ваші номери, щоб при потребі можна було з"язатися з вами і передати важливу інформацію на рахунок патрулювання міста. На даний момент там зареєстровано 18 осіб.

Задля того, щоб вас можна було відрізнити надруковано такі наклейки.

Їх можна отримати у Палаці культури (вул. Б. Хмельницького, 1) або беспосередньо в мене.

qyfnkQpu9VE.jpg

8NYXgT4I-xQ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-У кожної групи був контакт до Лекса!

2-Якщо ти не в курсі то по місту працювало 4 групи веломайдану!

3-З кожним із груп був звязок і підтримка (я так зрозумів що ти був з Міро, він до мене звонив кілька разів)

4- Якщо ти не в темпі групи то міг зі мною звязатися через Міро, ми котилися 15км\год по дворах

1. Ну, до Лекса і в мене тел є)

2-3 про 4 групи не в курсі. хоча коли їхав на 22-00 до Лесі, зустрів тих, хто повертався відпочити додому.

4. Думаю, тоді можна якось організовуватись у групи в залежності від підготовки.

п.с. сьогодні не виїду. в міру можливості буду приймати участь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернулися з чергового патрулювання! Промокли до нитки, померзли, але робота була не даремна. У вечері почали шастати пяниці, був пік з 23:00 до 00:00 коли тільки встигали перевіряти.

Ви частіше навідуйтесь в адміністрацію.. там гарячий чай, печиво, бутери тепло і сухо.

Lexx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернувся з патрулювання. Сьогодні на диво спокійно, п"яноти мало, тітушки не виявлені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні завжди... !!!!

Завжди потрібні свідомі люди, які коли бачать, що відбувається правопорушення допомають його припинити або... як у випадку з велопатрулем повідомляють про це відповідні служби. Головне щоб люди відчували, що вони захищені.

На вулицях міста зараз працюють автомобілі ДАІ з Автомайданом, працює Самооборона, працює "Варта порядку".. далеко не останню роль у цьому відіграють високомобільні Велопатрулі.

Ще раз дякую всім за допомогу. Сьогодні працюємо аналогічно.

Слава Україні !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібні завжди... !!!!

Завжди потрібні свідомі люди, які коли бачать, що відбувається правопорушення допомають його припинити або... як у випадку з велопатрулем повідомляють про це відповідні служби. Головне щоб люди відчували, що вони захищені.

На вулицях міста зараз працюють автомобілі ДАІ з Автомайданом, працює Самооборона, працює "Варта порядку".. далеко не останню роль у цьому відіграють високомобільні Велопатрулі.

Ще раз дякую всім за допомогу. Сьогодні працюємо аналогічно.

Слава Україні !!!

Героям Слава!!!!

Будемо знову десь під вечір підїдемо я, Spyke, OneToha

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на 20-ту біля ОДА, розділились на 3-и групи по 2-е, 1)ГПЗ Львівська 2) 33-ий, 40ий

Джура.. ти запарив.. бери трубку.. або передзвонюй.. коли я до тебе дзвоню.!!!

3) моя група Дубенська, рівненська, 1-а половина відродження, старе місто, проспект Перемоги, Грушевського, проїхали за 2.5години

Категорично пропоную Веломайдану дістати світловідбуваючи жилети, щоб НАС БУЛО ВИДНО, що ми патрулюємо, а не просто якісь на велосипедах кудась їдуть.

Самооборону одразу видно, нас ні, треба це виправити.

P/s: Завтра планую попередню на 8-му знов виїхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба буде і нам проїхатися вдень, повиховувати (П.С. У Львові вже так роблять)

1794820_573392712757070_1131992718_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь з маячків є ще в наявності?

Те, що компанія хороша і покатушка вдалась, не зовсім те, що ставиться перед патруляли в місті, зокрема і патрулями веломайдану..

Основне завдання, це залучення до забезпечення дотримання правопорядку.

Однак, на мою думку, вчорашнє патрулювання перетворилось в велопокатушку по нічному місту. Відсутній контроль і координація між учасниками. Група найнерів більш швидких велосипедистів виривається вперед, не контролюючи чи вся велогрупа в зборі. Так, губилось троє в дворах на Соборності.

Я розумію, що вроді все спокійно, але в той же час, ніхто не звернув увагу на не зовсім адекватну поведінку водія БМВ на Ветеранів-Відродження. Іформацію про дане авто по мобільнику я передав Автомайдану. Однак, знову ж таки відстав від групи. Догнав ще одного з велопочатківців біля Приватбанку на Відродження.

Не впевнений, що у всіх є контактні телефони, по яким можна передати інформацію.

Ось такі от роздуми що організації роботи велопатруля.

Думаю, в наших інтересах, покращити її (організацію).

Слава Україні!

Абсолютно підтримую слова. Теж виїжав на партрулювання. Деякі групи вважають таке патрулювання забавною покатухою, квестом. Координація практично відсутня. Більшість учасників взагалі не записана у списках веломайдану в штабі, і не маркована розпізнавальними знаками. Деякі особи давлять 30 км/год, від того група розтягується, учасники губляться. На зауваження їхати повільніше, так як є старші люди, і ті які виїхали вперше після зими отримали відповідь ми і так не гоним.

Тим не менш є багато нормальних людей, яким дуже вдячний за небайдужість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Категорично пропоную Веломайдану дістати світловідбуваючи жилети, щоб НАС БУЛО ВИДНО, що ми патрулюємо, а не просто якісь на велосипедах кудась їдуть.

Самооборону одразу видно, нас ні, треба це виправити.

P/s: Завтра планую попередню на 8-му знов виїхати

Пропозиція то непогана, але завдання велопатруля це в першу чергу спостереження без втручання. Тобто ми патрулюємо і доповідаємо, а піший патруль і автомайдан приходять-приїжджають на місце і реагують на ситуацію. Все це по тій простій причині що велопатруль їздить по 2-3 малоозброєних людей, які незавжди можуть справитися з ситуацією, і цим самим ми спрощуємо життя автомайдану (аби не палили лишній бензин) і можемо охопити значні території, в нашій спільній і нелегкій справі.

П.С. Якщо неправий, то поправте...

ПОПРОШУ КООРДИНАТОРІВ ЩЕ РАЗ ПРОДУБЛЮВАТИ СВОЇ НОМЕРИ ЩОБ ПАТРУЛЬНІ ЗНАЛИ КУДИ ЗВЕРТАТИССЯ В РАЗІ ПОТРЕБИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

05037В2В77 я - збір, координація, маршрути.

Оперативний черговий - якщо виявляєте правопорушення телефонуєте йому або мені.

06711ОО577

06711ОО677

За жилетки сьогодні переговорю.. щось придумаєм. Скільки треба рельно?

З.І. Завдяки інформації від Велопатруля.. було посилено патрулі на Львівській.. встановленням поста на кільці Володимирська-Львівська. ДЯкую за співпрацю і інформування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...