Перейти до змісту

Веломайдан


luchesk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

тримайся друже. вилки не маю. але, якщо чимось можу помогти - звертайся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року, брат дві подібні вилки зламав на старому бесті. Раз у яму влетів, другий раз в аварію попав (теж шолом доречі вперше вдів і відразу пригодився). Вони не дорогі гривень 100 +-, можу за пару днів дати ссилку де купували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сr-Мо. яка усталость метала. Тай якби алюмінь так влупити, то і нова склалася б. Дивно одне що той старенький мавік витримав удар, від якого навіть вилку скрутило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що.. трохи відпочили..))??

Починаються вихідні.., а отже може бути неспокійно.. особливо у "злачних місцях".

Три ночі буду чергувати на автомобілі по місту.... треба 1 людину з рацією.

З.І. Спайк.. мля.. бери трубку, як до тебе дзвоню.. або передзвонюй, коли на звязку зявляєшся !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три ночі буду чергувати на автомобілі по місту.... треба 1 людину з рацією.

З.І. Спайк.. мля.. бери трубку, як до тебе дзвоню.. або передзвонюй, коли на звязку зявляєшся !

:0142:

Красава...)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є необхідність у ці дні посилити патрулювання вулиць. Посилити та продовжити в часі. Тепер буде дві зміни патрулів. З 18-ї до 24-ї та з 20-ї до 2-х.

Пропоную велосипедистам, якщо погода буде заважати, приєднатись до піших патрулів. Телефонуйте на штаб Самооборони, записуйтесь, на який день, на яку зміну ви можете підключитись.

067 11 00 577

067 11 00 677

066 34 18 053

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є необхідність у ці дні посилити патрулювання вулиць.

В чому проявляється така висока необхідність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є необхідність у ці дні посилити патрулювання вулиць.

В чому проявляється така висока необхідність?

У звязку з тим... що ВВ і частина самооборони поїхали на кордон.

Останнім часом бачив дуже мало велопатрулів. Для повноти інформованості.. при виїзді на патрулювання, телефонуйте мені.. щоб я інформував оперативного чергового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздили четверо з 21.00 до 00.30 (Навігатор, Стас, Лучеськ, Тес). Були на 40-ому, балці, в Старому місті. Кругом було тихо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і нахрена ви четверо їздили, як треба їздити о 2-оє ?

Завтра можна буде отримати жилетки зі світловідбивачами у новому штабі Самооборони на пр Перемоги, 14 (Управління агропромислового розвитку) навпроти вул. Генерала Шухевича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАГАДУЮ !!!

Пятниця, субота,.. потрібно більше патрулів.. тим більше, що погода сприяє !!!

Прикатуйте в штаб Самооборони за жилетками, ще кілька віізьму з собою, можна буде отримати десь в місті... телефон маєте.

Звертаю увагу в черговий раз.. самі не лізьте до пяних, агресивних памороків.. викликайте ГШР зі штабу, або дзвоніть мені..!!!

Але, НАГОЛОШУЮ.. спочатку розберіться в ситуації !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для розуміння того, скільки патрульних виїхало, потрібна інформація від тих, хто виїхав і в якому напрямку.

Вважаю велосипедистів свідомими громадянами і не хочу ставити вас у рамки розводу на 20:00... Тому телефонуйте.. Для вашої ж безпеки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс.... УВАГА!!!!

Завтра збір біля офісу Самооборони на 20.30.. Можна буде отримати жилетки і проведу інструктаж щодо планів на вихідні.

Хто не приїде, не передзвонить.. І буде васти себе як довбойоб.. Патрулем називатися перестане.

Сьогодні жоден патрульний не повідомив куди поїхав.. Якщо поїхав взагалі.

Без дисципліни, нема організації.

З. І. Я буду на 20:00 на розводі в міськвідділі... Потім з вами перетрем.. Після цього буду на автомобілі чергувати по місту і зможу оперативно вам домогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може підїхати на 16:00 до штабу Самооборони на Перемоги 14? Потрібно буде поклеїти оголошення по місту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...