Перейти до змісту

Добровільне медичне страхування - чи варто?


bytheway

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Медичне страхування теоретично дуже хороша річ - заплатив певну суму і живеш собі спокійно. Знаєш що отримаєш належну допомогу в разі захворювання. Давно вже про це задумувався.

Але ж наша українська реальність вносить свої корективи. Так от, прошу поділитись практичним досвідом.

Де страхувались (яка компанія)?

Яка вартість страховки та велична виплат?

Чи покривали виплати витрати у разі захворювання?

Чи варто взагалі на це витрачати гроші?

Дуже дякую за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Застрахувався від нещасних випадків по рекомендації знайомого після того, як поламав ногу. Він же ж того року отримав біля 700 грн за легкий струс мозку, коли теж підслизнувся.

Страховка через приватбанк, вони співпрацюють з інгосстрах. ціна питання 10 грн/місяць. Виплата до 25000 грн (ну але краще ніколи її вашим родичам не отримати). Тут детально розписано при якій травмі яка виплата та умови виплат/невиплат (у відсотках від 25000). Як мені казали, головне, щоб не був під "мухою" ну або по хоча б в довідці не було цього зазначено, бо можуть відмовити у виплаті. Поки що, тьфу-тьфу, не знадобилась, але 10 грн/місяць це не так вже і багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без особливих подробиць, те що чув від знайомих - ГО "Допоможемо собі" - 30 грн. вступ, + 30 грн. кожен місяць, в результаті 1650 грн. на рік страхова сума. Лікування у стаціонарах та денних стаціонарах, деякі обстеження, співпрацюють з державними і деякими приватними медзакладами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГО "Допоможемо собі"

всі деталі є тут, у них на сайті.

Вже три роки платимо внески сім'єю. Дуже то допомогло в пологовому. Більеш, слава Богу, за великим рахунком скристатись їх послугами не прийшлось.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в мене випадок років 5 назад. Син прийшов зі школи та каже,що за 36 грн. можна застрахуватись і я (син) дуже хочу (пів класу і т.д.). Дав гроші, застрахувався на рік. Через місяць піднімався пішки на 2 поверх в школі - зламав таранну кістку. Страхова покрила витрати. За місяць до кінця страховки зламав руку, теж виплатили. Раніше-пізніше не ламав, цо це?

Зараз, що я, що син в приваті по 10 грн./місяць страховка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГО "Допоможемо собі"

Дуже то допомогло в пологовому.

Можна детальніше?

Вже не згадаю детально, але десь біля 500-600 грн було списано з рахунку "Допоможемо собі", а не забрано готівкою працівниками пологового. Я кажу про необхідні витрати - на всякі медикаменти першої необхідності тощо ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Допоможемо собі" фіз. особам вступати невигідно - так мені пояснили по телефону. Бо ж сума на лікування виділяється в межах членских внесків. Тобто, простіше потрати ті ж гроші самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де страхувались (яка компанія)? - украинского масштаба(не местного разлива), лучше с иностранным капиталом и отзывы почитать(отрицательные:))

Яка вартість страховки та велична виплат? - зависит от пакета (чем больше платим, тем больше выплаты)

Чи покривали виплати витрати у разі захворювання? - да, покрывали, но есть всегда перечень исключений

Чи варто взагалі на це витрачати гроші? - да, отношение к застрахованным в больницах лучше (из личного опыта, т.к. страховая мониторит все, что связано с клиентом).

"Оранта" в прошлом году обанкротилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

а хто в цьому  році страхувався? Як ціни?

 

rusel33, не зрозумів про банкрутство "Оранти" в 2013-му... Що за брєд? Працювала і працю, як весь час. Мою ОСЦВ сплачувала без проблем...

 

 

ГО "Допоможемо собі"

всі деталі є тут, у них на сайті.

Сергій, схоже не всі деталі на сайті є... Скільки мені сплачувати, я знайшов, а от на яку суму я можу розраховувати, щось там ніде не знаходжу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

kos1, ПЗУ це що?

Ну й розпиши, ціни, умови, чи стикався (стикалася?) з практичною стороною? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...