Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Власне, якось "за кавою" зайшла в нас мова про страхування життя... хто рахує це корисним, хто вважає це марною тратою грошей, хто взагалі не знає, що це толком таке...

От, наприклад, "страхування життя" і "медична страховка" - це різні види страхувань, наскільки я зрозумів, але чи не перекриває, часом, перша другої? Тобто, маючи лайф-страховку чи потрібна мені ще й "медична", щоб убезпечити себе від можливих витрат у випадку хвороби? (я так розумію, що потрібна)

Це ще й актуально з огляду на обов'язкове медичне страхування з 2014 року (чи вже відмінили?). Чи я взагалі плутаю різне?

Далі, з смертю внаслідок нещасного випадку чи ДТП (тьфу-тьфу-тьфу) - тут, здається, все зрозуміло. А от, приміром, якщо смерть наступає внаслідок хвороби (виявленої за життя? ... чи яка виявилась вже після смерті? теж, певно, нюанс) яка страховка вступає в дію?

Отже, цікава думка бордівчан на цей рахунок. Може хто користується, може хто "обпікся", може хто якраз думає (сам зараз якраз зацікавився)...

До страхових агентів - пояснювати, звичайно, можете, навіть вітається, але постарайтеся без надмірної самореклами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страховка це завжди добре, якщо вона оптимальна по грошам.

Проблема тільки одна що за час вашого страхування фірма може лопнути, і всі гроші що ви поклали підуть за вітром, гарантій ніхто не дасть.

В нашій державі проблема одна в страховиків що наш народ думає якби там "замутить", навіть коли просте ДТП то думають якби здерти купу грошей з страховика, тому й страховики тянуть з виплатами, або взагалі не платять.

Думаю раз задумались, то застрахуйте себе самі, відкладайте гроші в валюті (яку вам обирати), потім вкладайте в те що точно буде дорожчати, або не втратить актуальності, наприклад житло, яке можна потім здати в оренду і мати пасивний дохід, питання тільки в тому скільки ви зможете назбирати грошей для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, в нашій країні все не так гладко. Проте час-від-часу краєм вуха чував про схожі страховки, тільки типу забугорні. Тобто, роблять тут в нас; представники тих страховиків - наші з вами співвітчизники (щось на зразок мережевого маркетингу чи що...), а сама страхова - забугорна...

Також нюанс, що, здається, лайф-страховка - гроші повертаються страхувальнику в кінці договору (навіть з процентами, типу накопичувальний вклад), а у випадку медичної страховки - ніякі гроші назад вже не вертаються.

Тому й запитання "чи не перекриває перша другу" вдвічі актуальне...

А заробити/замутити... Ну, в моєму випадку - є поки що невиплачені кредити, і якщо, не дай Бог, щось зі мною стається, то ці борги лягають на рідню... То зі страховкою хоч якась компенсація була б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страховка це завжди добре, якщо вона оптимальна по грошам.

Проблема тільки одна що за час вашого страхування фірма може лопнути, і всі гроші що ви поклали підуть за вітром, гарантій ніхто не дасть.

В нашій державі проблема одна в страховиків що наш народ думає якби там "замутить", навіть коли просте ДТП то думають якби здерти купу грошей з страховика, тому й страховики тянуть з виплатами, або взагалі не платять.

Думаю раз задумались, то застрахуйте себе самі, відкладайте гроші в валюті (яку вам обирати), потім вкладайте в те що точно буде дорожчати, або не втратить актуальності, наприклад житло, яке можна потім здати в оренду і мати пасивний дохід, питання тільки в тому скільки ви зможете назбирати грошей для цього.

Я так розумію, що мова йде не про довгострокове накопичення, як в іншій темі, а про медичне стахування "as it is".

Я наприклад "ЗА" медичне страхування. Головне, щоб воно дійсно діяло в нашій державі.

Прийшов в больнічку - приписали лікування, чи навіть зробили оперативне стручання за рахунок страховки і все. А не ходиш по аптеках за пігулками, бинтами і уколами, пакети лікарям пакуєш і т.п.

А якщо страховку купив і нічого не болить - ну то й добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов в больнічку - приписали лікування, чи навіть зробили оперативне стручання за рахунок страховки і все. А не ходиш по аптеках за пігулками, бинтами і уколами, пакети лікарям пакуєш і т.п.

У мене вже давно так. :) Користуюся послугами "Допоможемо собі". Щомісяця бухгалтерія відраховує туди 30 грн. Кілька років зі здоровям все було гаразд, про страховиків навіть не згадував. А от за останні 2 роки - як хтось наврочив: тільки рік починається як я потрапляю в лікарню. Так от- проблем з купівлею ліків та оплатою недешевих процедур не було. "Допоможемо собі" все "чемно" оплатило. При чому за ліками бігав не я, а медсестри. Так що, в принципі, ними задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що мова йде не про довгострокове накопичення, як в іншій темі, а про медичне стахування "as it is".

ні, основна мова все ж про страхування житя, а медичне - це як супутнє
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що мова йде не про довгострокове накопичення, як в іншій темі, а про медичне стахування "as it is".

ні, основна мова все ж про страхування житя, а медичне - це як супутнє

У нас в банку начальникам відділів страхували життя. Так от наскільки я чув, там у договорі було багато "але". Типу "в стані алкогольного спяніння", "в неробочий час" і т.п. І чим менше тих "але" вносити в договір - тим більше розмір щорічної плати.

Якщо по суті, то страхування життя - це викидання грошей на вітер. Ніколи не знаєш коли і як, але "дембель неизбежен".

Насолоджуйтеся кожним днем. І нехай у всіх все буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швагро застрахував життя, здається до 45 років, кожен місяць сплачує 200грн. Можна застрахувати й дитину, гроші підуть на навчання, тобто ти обираєш, до якого віку страховка. я особливо не цікавилась. Якщо треба, попитаю, що за компанія і про деталі. Сестра працює в банку, який оплачує 90% медичної страховки, загальна вартість, здається, 4000 в рік. Не має ніяких проблем з лікуванням, чи то приватна структура, чи державна, чи то Луцьк, чи Київ. Послуги стоматолога теж входять. Розказувала, після нездужання на роботі, страховий агент сам звонить: давайте запишемо вас на консультацію до лікаря, сходіть на обстеження. Самі ж йдемо до лікаря, коли ну вже дуже припече..

Update: не начальникам відділів, а всім, хто беруть кредити.

Всім, хто бере кредит, навіть на дрібнички, як от побутова техніка. Чула, що суму страховки, після виплати кредиту, теж можна повернути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...