Перейти до змісту

Де купувати будматеріали, окрім "Епіцентру" і "Нової лінії"?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

А де купити краще ОСБ плиту?

Десь була темка де люди рекомендували, не можу знайти..

Апну питання..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де купити краще ОСБ плиту?

На Лідавській де блокують ВВ, метрів 200 в перед проїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де купити енергозберігаючі лампи, наприклад OSRAM DULED 21w/E27?

osram-duled-21w-e27-swietlowka-energooszcz-z-led-6-000-h.jpg

Так, щоб з гарантією. Раніше купував, обмінював по гарантії в Новій лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де купити краще ОСБ плиту? Десь була темка де люди рекомендували, не можу знайти..

якщо на КРЗ поїхати по дорозі, що йде до наркодиспансера, проїхати фірму "Бобер", навпроти перевізника "Ваш час" заїжджаєш у ворота, там офіс і склади великі. Колись було найдешевше у Луцьку саме ОСБ.

А де купити енергозберігаючі лампи

кругом купа Максусів, нашо той Осрам? В мене жінка продає, обмін по гарантії - без питань. Асортимент теж - включно з світлодіодними до кольору до вибору.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, Раджу Maxus LED Sakura - http://maxus.com.ua/ru/serii-produktov/led-istochniki-sveta/sakura.html По мірі здихання енергозберігайок і галогенок дома замінюю на світлодіодні з мяким світлом, Раджу брати саме серії Сакура мяке світло, в цих лампах відсутьнє мерехтіння, яке було в старих серіях і спектр світіння не "синюшний" як в дешевих китайских аналогах. Плюс до всього дають пятирічну гарантію. Купить можна як на Варшавці так і в Глобусі на другому поверсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пласмасовому заводі є купа фірм по будматеріалах. Ціни класні дешевше ніж на базарі.

я як ремонт робив, ще задовго до бойкота, то там тарив гіпсокартон, профіля та різні сипусі та фарби. значно дешевше чим в епціцентрі та лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де купити енергозберігаючі лампи

кругом купа Максусів, нашо той Осрам? В мене жінка продає, обмін по гарантії - без питань. Асортимент теж - включно з світлодіодними до кольору до вибору.

Дякую, сьогодні постараюсь встигнути заїхати.

Але треба з "нічним режимом". Є щось подібне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пласмасовому заводі є купа фірм по будматеріалах. Ціни класні дешевше ніж на базарі.

я як ремонт робив, ще задовго до бойкота, то там тарив гіпсокартон, профіля та різні сипусі та фарби. значно дешевше чим в епціцентрі та лінії.

Там багато складів. Вкажіть будь ласка назви, чи на карті покажіть.

Думаю багатьом буде корисно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але треба з "нічним режимом". Є щось подібне?

я хз, я рекламою вже два роки займаюсь - всі питання до неї. Під замовлення є любе-рябе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там багато складів. Вкажіть будь ласка назви, чи на карті покажіть. Думаю багатьом буде корисно.

назв вже зараз не згадаю. буду дома спробую підняти накладні, я ніби зберігав.

гіпсокартон, суміші, профіля - як заїхав й їдеш в самий кінець території, зліва склад.

фарби десь посередині території. спробую ввечері більш точно все викласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де купити карніз? Треба простенький, типу під дерево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де купити карніз? Треба простенький, типу під дерево

Зайди з цієї сторони http://maps.yandex.ua/-/CVfJqO2l на Варшавку

Блін, сцилка не вже фуричить. Зайди зі сторони Слона по вул. Кравчука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Де купити сотовий полікарбонат 4? Колір і виробник не важливо. Важлива тільки ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Сантехніку я у http://santer.com.ua/ брав, так як Епіцентр дає нормальні ціни на деякі товари, в основному вони вищі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сантехніка та плитка в Санміксі на Теремнівській

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підніму тему.

Шукаю гіпсокартон звичайний 1200*2500*12,5, профілі UD, CD та інше для виготовлення гіпсокартонної стелі. Може хто підкаже де можна купити з доставкою (про Епіцентр знаю). Можливо тут є продавці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз в епіку та НЛ напевно кращі ціни (повільніше реагують на курс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підніму тему.

Шукаю гіпсокартон звичайний 1200*2500*12,5, профілі UD, CD та інше для виготовлення гіпсокартонної стелі. Може хто підкаже де можна купити з доставкою (про Епіцентр знаю). Можливо тут є продавці?

На Варшавці Буд матеріали Андрій 095-465-37-94. Замовляв в нього і гіпсокартон і мінвату. При великому обємі дає знижку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...