Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (30.01.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Передають, що горить дача медведчука.

Да, по "Пятому" передали. НАРЕШТІ!!! Давно пора було починати партизанську війну, а не тупо лізти на автомати!

Я дивуюсь, чому до цих пір не горіли ні один панськй маєток!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко щось коментувати,коли не можеш зібрати пазл,бо нарізаних картинок багато,але не всі частини присутні.

Кілька думок:

1. Мені сьогодні навели кілька прикладів того,що влада перебувала вчора в істериці і ресурси їхні закінчились.В МВС в Києві виганяли проти Майдану усіх,навіть клєрків та айтішніків.Але коли перший же автобус з ними обстріляли невідомі з калаша,всі повернули назад.

Також усними наказами виганяли всіх військових з МО воювати з "терористами".Офіцери масово почали відмовлятись від виконання наказів і попередили,що особовий склад проти народу не поведуть.

Це все завдяки тому,що народ піднявся в регіонах і пішла хвиля.

2. Завдяки тому,що населення перекрило всі можливі шляхи поповнення злочинної влади живою силою, перевага стала на нашому боці. Також на нашу користь зіграло те,що ми перекрили шлях "тітушкам" і "топазам" практично по всьому фронту і тилу. Доречи це те,за що мабуть найбільше ми маємо гордитись.

3. Силовики вже мали інформацію,що в регіонах народ взяв все під контроль,при чому десятками тисяч народу.І коли Майдан отримавши поповнення живої сили і зброї,пішов в атаку,вони обісралися.Першими сциканули "герої"-ВВшники,які вконтактє хизувались один перед одним,як мочат бєндєровцев і схвально гримали щитами,коли беркутня рвала державні прапори і била ногами поранених.Далі труханув сексуальнозбоченосадомазохічний бееееркут. Ну про армію говорити нема що,бо там нема нічо.

Вроді всі кроплені карти ми вибили і набрали козирів. І при таких раскладах КулявлобКувалдаЖлоб тягнуть час і підписують якусь угоду з портретом.Даючи можливість злиняти з країни основним злочинцям.

Те що силовики повернулись в місця основної дислокації добре? Не знаю.Тепер вони відпочинуть,поповнять арсенал і будуть готові діяти в іншому місці.Можливо в "буйних" регіонах, де силовики невнятно й під тиском стали на сторону народу,але при першій нагоді знову почнуть мочити народ.

Чи почали діяти за планом "Б"? Можливо. Через кілька днів дасться знати.Путін не признає поразок і не прощає принижень.Думаю,що Харків буде діяти за його планом і москальський чобіт вступить на наші чорноземи.

Нашу країну зараз можна брати однією дивізією.Армії нема,ментура продажна,СБУ прокорумповане і недієздатне.

Чи допоможе НАТО? Мабуть ні.Бо вони також брали участь у складанні плану "Б".

Це моє ІМХО і думки вголос.Як нам не йти за цим сценарієм? Потрібно вичисляти куда нас заганяють і бігти в протилежний бік.Тоді сценарій буде ламатись.Поки нам це вдавалось.У всякому разі мені так здається.

Хоча знову повторюся-пазл не складається.

Дай нам Боже розуму,розсудливості і сили.Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, він молодець. З 3х один більш-менш адекватний. Може дійсно не розуміється у політичних тонкощах. Його лишити, тих 2х клоунів зливати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймі я вважаю що з трьох Кличко більш чесний, але менш досвідчений і хитрий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це моє ІМХО і думки вголос.Як нам не йти за цим сценарієм? Потрібно вичисляти куда нас заганяють і бігти в протилежний бік.Тоді сценарій буде ламатись.Поки нам це вдавалось.У всякому разі мені так здається.

Хоча знову повторюся-пазл не складається.

Дай нам Боже розуму,розсудливості і сили.Слава Україні!

Армія закинута і розтягнута московськими посіпаками, а СБУ недієздатне, це факт. А от якщо не здати зброю, як волає трійка, а "побігти в протилежний бік" - озброїти народ? Ідеально - легалізувати зброю, як в Швейцарії, але можна і без цього - достатньо звести в кожен райценр невеликий арсенал, облаштувати стрільбище і оголосити запис в "народну дружину", яку там вишколяти, думаю бажаючих буде навалом.

Проти партизанщини москалі тридцять раз подумають, поки попруть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко щойно вибачився перед майданом.

Так, він молодець. З 3х один більш-менш адекватний. Може дійсно не розуміється у політичних тонкощах. Його лишити, тих 2х клоунів зливати.

Як гарно ведуться люди.Це називається політтехнологія.Не думали,чого саме Кличко вибачився? Рейтинг в нього вище,чим у падєльніків. І він його опа і знов підняв.Мужиииик,чо.

Жирним виділив протиріччя,на яке розрахували його політтехнологи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко щойно вибачився перед майданом.

А толку? Кличко до цих пір кидається то туди, то сюди, не може визначитись, куди йому, до красивих, чи до розумних...

Вирішив погратись як всі - в політику, всунувся в депутати, а тут БАБАХ! - революція! І бідний не знає, що з нею робити! А тут не так, як на рингу, де ти бачиш морду, і знаєш, що з нею робити!

Він не жив народом, не жив з народом, не жив серед народу... Він поняття зеленого не має, що таке черга в поліклініці, що таке субсидія, що таке звичайний міськрайонний суд і виконавча служба... Та ніхєра він не знає! І не може він нічого радити майдану! Він повинен його слухати, якщо хоче кимось достойним лишитися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко спортсмен і людина яка не підводила Україну (нас в світі знали як Чорнобиль і Кличко, тепер 2-ма революціями)... в нього мало досвіду ще в політиці, точніше ще не в'їхав видно в систему, яка напрацьовувалась роками....

Кличко щойно вибачився перед майданом.

А толку? Кличко до цих пір кидається то туди, то сюди, не може визначитись, куди йому, до красивих, чи до розумних...

Вирішив погратись як всі - в політику, всунувся в депутати, а тут БАБАХ! - революція! І бідний не знає, що з нею робити! А тут не так, як на рингу, де ти бачиш морду, і знаєш, що з нею робити!

Він не жив народом, не жив з народом, не жив серед народу... Він поняття зеленого не має, що таке черга в поліклініці, що таке субсидія, що таке звичайний міськрайонний суд і виконавча служба... Та ніхєра він не знає! І не може він нічого радити майдану! Він повинен його слухати, якщо хоче кимось достойним лишитися!

Слова ваші мають логіку і правду, але він і не в сімї олігархів виріс і не закордоном, а на україні і в сімї звичайних людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не за Боксера, я за Порошенка як за фінансиста, бізнес якого знищили ПР і за Гриценка, просто як мужика.

Просто вибачення політика от в такому форматі, бачу вперше :)

Якби Ми мали військовий устрій Швейцарії, то нас би випалювали тільки ядерними зарядами. Інакше взяти Україну ні США+РОСІЯ ні Китай не змогли б. Хоча щодо останнього зараз сумнів, занадто серйозний людський ресурс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це добре що не в'їхав у систему, ми якраз збираємося міняти систему влади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 - не треба так про Кличка - він спортсмен міжнародного класу і як людина робить все що його силах! (на відміну від кроля і бика)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби була можливість зібрати таку велику кількість люду, не для штурму, а просто обложити верховну раду, щоб у тих бійців що залишились і депутатів від такої кількості ноги тремтіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 - не треба так про Кличка ...

"так" - це як? Я не маю на увазі, що він поганий. Я маю на увазі те, що не потрібно йому повторювати слово в слово "блєяніє" тягнибика і кулівлоба! І не потрібно робити піарних жестів і па. Йому потрібно почути МАЙДАН, прислухатись, пройнятись ним і піти з ним! І може тоді йому вдасться піти НА ЧОЛІ нього!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це добре що не в'їхав у систему, ми якраз збираємося міняти систему влади

Треба міняти так як дійсно смерті людей будуть марними і нам буде стидно, що в потрібний час і місці цим не скористались....

Ця сранна система це система России чи мабуть Рядянського союзу, яку потрібно давно було викинути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Литовцы назвали виновных в кровопролитии в Украине (+полный список)

http://glavnoe.ua/news/n166341

раніше б від Еуропи такі заяви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зараз категорично проти радикальних дій !!!!

Бля да виберуть новий кабмін, одразу овоча можна зливати.

Ні куди він не втече.

Росіі він нафіг буде неп потрібен, а ми в шоколаді.

Решта теж не втече далеко - міжнародний трибунал річ пожиттева, і не факт, що в росіі за пять десять двадцять років ніфіга не поміняється.

От хай сидить і чекае на свою смерть - це набагато важче ніж просто смерть.

Пямятаєте як мати вбитого говорила .

І це стосується всіх президента, міністрів,.... Всіх до останнього беркутівця - вони будуть як нациські преступники все життя нікчемне своє тремтіти та ховатись.

А ви хочете завтра бля штурм, всех повесить. - чим ви кращі за них?

Такими діями росія точно введе війська а нас всіх зажене в ліса - ви цього хочите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймі я вважаю що з трьох Кличко більш чесний, але менш досвідчений і хитрий

Досвід діло наживне, А на рахунок хитрості- ніхто не задумувався, як Кличку вдається громити всіх його супеників?

Так він років 10-15 тому казав ,,Я маю чуйку,, Це інтуітивне відчуття, що суперник робитиме через секунду. Обманний, чи правдивий його фінт. Так в політиці така чуйка ще більш важлива.

Хоча в нових умовах роль перзидента вже зовсім не така велика

Ну і в кожній сильній партії має бути бойове крило, і має бути політичне крило.Це в першу чергу ефективну з розподілу праці, і завжди кожній людині лише щось одне вдається найкраще.

І навіть Юлій Цезар, котрий міг робити декілька справ одночасно,не махався мечем краще за останнього центуріона в його імперії.І не ліз на передову.Принаймі кожен раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наслідком сьогоднішньої заяви Правого сектору може стати реалізація російського сценарію – ще більше смертей та розкол країни

Під час свого виступу на Майдані лідер Правого сектору Дмитро Ярош заявив, що Правий сектор не здасть зброї, поки Янукович не піде у відставку.

Ярош також заявив, що Правий сектор готовий взяти на себе відповідальність за подальший хід революції.

Зазначимо, як пояснив народний депутат від «Батьківщини» Олександр Бригинець в своїй статті на Еспресо.TV, опозиція пішла на компроміс з Януковичем, щоб зірвати його домовленості з Москвою, які передбачають продовження кровопролиття та розколу країни як наслідок.

Нагадаємо, раніше представник Правого сектору виголосив зі сцени Майдану ультиматум Януковичу, давши йому час до 10 години ранку, щоб піти у відставку. Якщо все піде за цим сценарієм існує висока вірогідність того, що в центрі Києва знову буде бійня, режим звичайно впаде, але Янукович спробує втекти в Харків. Там буде зроблена спроба створити новий ПіСУАР.

При цьому, якщо Янукович підпише закони про повернення до Конституції 2004 року, а парламент змінить Кабмін та керівництво парламенту, питання примусової відставки Януковича вирішиться максимум протягом двох-трьох тижнів.

http://espreso.tv/new/2014/02/21/pravyy_sektor_mozhe_realizuvaty_rosiyskyy_scenariy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Литовцы назвали виновных в кровопролитии в Украине (+полный список)

http://glavnoe.ua/news/n166341

раніше б від Еуропи такі заяви...

В цьому списку забули:

- Герман

- Ахметов (спонсор хренов)

- Путін (подстрекатель)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наслідком сьогоднішньої заяви Правого сектору може стати реалізація російського сценарію – ще більше смертей та розкол країни

Під час свого виступу на Майдані лідер Правого сектору Дмитро Ярош заявив, що Правий сектор не здасть зброї, поки Янукович не піде у відставку.

Ярош також заявив, що Правий сектор готовий взяти на себе відповідальність за подальший хід революції.

Зазначимо, як пояснив народний депутат від «Батьківщини» Олександр Бригинець в своїй статті на Еспресо.TV, опозиція пішла на компроміс з Януковичем, щоб зірвати його домовленості з Москвою, які передбачають продовження кровопролиття та розколу країни як наслідок.

Нагадаємо, раніше представник Правого сектору виголосив зі сцени Майдану ультиматум Януковичу, давши йому час до 10 години ранку, щоб піти у відставку. Якщо все піде за цим сценарієм існує висока вірогідність того, що в центрі Києва знову буде бійня, режим звичайно впаде, але Янукович спробує втекти в Харків. Там буде зроблена спроба створити новий ПіСУАР.

При цьому, якщо Янукович підпише закони про повернення до Конституції 2004 року, а парламент змінить Кабмін та керівництво парламенту, питання примусової відставки Януковича вирішиться максимум протягом двох-трьох тижнів.

http://espreso.tv/new/2014/02/21/pravyy_sektor_mozhe_realizuvaty_rosiyskyy_scenariy

Читайте мій пост вище.

Всі думаючі люди так вважають.

Я так надіюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передають, що горить дача медведчука.

Да, по "Пятому" передали. НАРЕШТІ!!! Давно пора було починати партизанську війну, а не тупо лізти на автомати!

Я дивуюсь, чому до цих пір не горіли ні один панськй маєток!

В Обухівському районі Київської області сталося займання в будівлі, що належить політику, лідеру "Українського вибору" Віктору Медведчуку.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі обласної міліції.

"Міліція отримала повідомлення від ДСНС про пожежу в будинку Медведчука в Обухівському районі", - розповів начальник прес-служби міліції Київської області Микола Жукович у п'ятницю ввечері.

Він додав, що зараз пожежники гасять вогонь, а міліція виїхала на місце події.

Як розповіли джерела Української правди, цією дачею Віктор Медведчук фактично не користується.

Вона складається із кількох дерев'яних маєтків, що знаходяться на березі річки Стугна в сосновому лісі.

Територія маєтку складає близько 39 га.!!!

Раніше там знаходилися громадські пляжі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наслідком сьогоднішньої заяви Правого сектору може стати реалізація російського сценарію – ще більше смертей та розкол країни

Під час свого виступу на Майдані лідер Правого сектору Дмитро Ярош заявив, що Правий сектор не здасть зброї, поки Янукович не піде у відставку.

Ярош також заявив, що Правий сектор готовий взяти на себе відповідальність за подальший хід революції.

Зазначимо, як пояснив народний депутат від «Батьківщини» Олександр Бригинець в своїй статті на Еспресо.TV, опозиція пішла на компроміс з Януковичем, щоб зірвати його домовленості з Москвою, які передбачають продовження кровопролиття та розколу країни як наслідок.

Нагадаємо, раніше представник Правого сектору виголосив зі сцени Майдану ультиматум Януковичу, давши йому час до 10 години ранку, щоб піти у відставку. Якщо все піде за цим сценарієм існує висока вірогідність того, що в центрі Києва знову буде бійня, режим звичайно впаде, але Янукович спробує втекти в Харків. Там буде зроблена спроба створити новий ПіСУАР.

При цьому, якщо Янукович підпише закони про повернення до Конституції 2004 року, а парламент змінить Кабмін та керівництво парламенту, питання примусової відставки Януковича вирішиться максимум протягом двох-трьох тижнів.

http://espreso.tv/ne...iyskyy_scenariy

Читайте мій пост вище.

Всі думаючі люди так вважають.

Я так надіюсь.

Я проти кровопролиття людей, але й проти щоб яник досі був на посаді президента.... що робити?

Хай депутати вирішують це питання... хватить крові!!!!!!!!!!!! ТРЕБА ВЕРТАТИСЯ ДО ЖИТТЯ І ВІДБУДОВУВАТИ КРАЇНУ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...