Перейти до змісту

Пліззззз.. скажіть ідіоту


solobon

Рекомендовані повідомлення

Кароче знаете можна компи зєднати друг з другом ну і лазити по ним (через Луцькі мережі) ;) Скажіть ЯК?????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На гармонійно точну і бездоганно конкретно поставлену задачу відповідаю не менш бездоганною всеоб'ємлючою відповіддю: Це робиться так:

IMG263-1191578496.jpg

IMG263-1194013254.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

береш один кабель (1 шт) привязуєш до одного компа, інший кінець до іншіого компа. Вот компи з"єднані.

тепер друга задача: ставите компи на луцькі мережі, і ходите по них (ну лазите).

получається так як хотіли: компи зєднали друг з другом ну і лазите по ним через Луцькі мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може варто перенести тему в "гумор" чи "флейм"? Не пасує вона в цьому розділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, компы надо соединять пластилином!!! А еще лучше - составом на основе эпоксидных смол, т.н. "холодная сварка", а Луцькі Мережі необходимо обозначить в форме сетки , типа гамака... это ж МЕРЕЖА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2solobon: "Пліззззз.." - сказав ідіоту :lol: сам напросився :) і нех..й оправдуватись! хто так теми називає?

..... Скажіть ЯК?????????

- ЯК?????????? - тебе це задовольнило? ;)

Ужос н*х...

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через Луцькі мережі по компам ти можеш лазити підключивши свій комп до Луцьких мереж - а саме - ставши абонентом інтернет провайдера Фотаком (Датагруп).

І на майбутнє - ти правду сказв в темі - ТИ ІДІОТ. Не задавай більше таких дурних питань на цьому форумі - забанять тебе і будеш .... як Міша лапу..

І ще порада - хочеш "лазити" по компам - влаштуйся на роботу Одміном і будеш точно по ним лазити...

Ярчик - THE BEST !!! +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти дітьми... оце наше майбутнє. Хехехе хоч смішити вміють, й на тому дякую. Мені більш за все сподобалась самооцінка цього новоявленного ЮЗЕРА ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От від таких ідіотизмів і пропонувалось реєстрацію зробити через підтвердження адмінами/постійними учасниками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Подскажіть їдійоту.ото шо мене два компутора і мені мій сокамернік сказав шо 2 компутори можна соеденить,а ото як воно соєдіняєця я ніяк не знаю,тому шо школу не кончиві не знаю де в того компутор той шланг которим надо привязувать. і ще одненький вопросік-куди батарєйкі вставлять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ничего не было. Чесно-чесно! Ничего. Совсем-совсем ничего!

Ууу. Хорошо что на свете есть такие люди, которые разбираются в компьюторах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...