Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

і раз ти вже процитував Гіту,то не втримаюсь і процитую кілька віршів і багато хто зрозуміє,хто в нас при владі і чи треба їй протистояти(якщо зрозуміємо хто вони,то й подолаємо):

Божественные и демонические натуры

то вже і напиши як для людини визначити до якої натури вона належить, я думаю що якщо чесно відповість то і серед нас багато демонів тут!

Я вірю що ми переможем!Слава Україні!

А я знаю що ми переможимо!!!

ось і анекдот на цю тему!

Славянский анекдот: Как чёрт к Перуну приходил :)...

Приходит чёрт к Перуну и говорит:

- Ну, всё наша победа: Мы весь славянский народ загнобили, развратили, споили, все наша победа!

Нет ни одного просветлённого человека в словянском народе, все уже под нашим контролем!

- Да нет, есть ещё настоящие ведуны носители ведической культуры, всё восстановится.

- Да нет ни одного просветлённого человека на Руси, всё наша победа! Хочешь, докажу?

- Ну, докажи!

Чёрт спускается на землю. Глухая сибирская тайга... Тропинка заповедная такая... По тропке идет ведун, бородища, космы, рубашка в славянских оберегах.

Чёрт увидел и превратился в голую красавицу, разлёгся на зелёной травушке и лежит себе. Ведун подходит к ней и говорит:

- О, Красна девица и нету никого.

Портки свои приспускает, ставит красну девицу в позу и по полной программе её имеет... А после сего портки свои подтянул и дальше пошел...

Чёрт весьма довольный прибегает к Перуну и говорит:

- Ну что, видел?

А Перун опять превращается в этого ведуна и говорит:

- Вот так мы вас тварей имели, имеем и будем иметь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про б****ку стабільність

Вчора весь день літала по Києву в справах. І от наушники не взяла, тому падлючо слухала шо там люди в транспорті базарять...

45 маршрутка (до Дарниці) Жіночка в дешевезному пальтечку на синтепоні і з облізлою сумочкою:

"Да синок. Стріляють? Шо, вас отпускають? Сьогодні зачистка? Ну і слава Богу. Дивись ноги не отморозь і як справишся заїдеш додому я пірожков напечу."

Мужчіна лєт 60 в пальтечку і дірявих черевиках, каже другому в дубльонкі із плюшевого ведмедя од них пахне - верхні ноти пшеничної, нота серця- портвейн три сімьорки, і конєчна нота, шипровий запах сільодки.

- Я вотєтого не понімаю хай ідут на заводи работают на благо родіни.

Другий:

- Так заводи ж закриті.

- Так пусть новиє строять?

- Так а за шо і нахера?

- Нє брат, то уже другой разговор. Ми ім на жизнь заработалі, тепер хай нам на пєнсію работають. А то там всі предпрініматєлі два мєсяца стоят, налоги не платят нам в мартє ж пєнсій не буде ось побачиш.

- Да главне шоб стабільность і шоб картошка не дорожала...

В метро дівчинка з жовто-блакитною лєнточкою сидить навпроти мене, біля неї чувачок з планшетом, чуть далі містер жлоб, той який заробив 200 баксів на пальто і пожлобився на машину і дивиться вокруг як на гамно. Далі два спарцмєна, розложили рами на два посадочних мєста. Кловська. Входить бабулька з лижной палкой, бабулька із тих шо жили тут ще за рюриковичів, чи й Кия і вона всьо знає як должно буть історіческі правільно, із тих шо заїбуть бистро і дьошево. І вона входить так ізящно в каракулєвой шубкє с проплєшинамі і лижной палкой, видно шоб не вбицця нахер на льоду, яким работніки жека, ніразу не екстремісти, скорочують народонаселення. Планшетнік головного мозга даже не підняв голову, спарцмєнам навєрно трєнєр запріща стоять во врємя двіженія , пальто за 200 баксов, скривися. А дівчина підхопилася і каже:

-Сідайте. Прошу.

Бабка сіла пожамкала челюстю і видала:

- Шо бандеровка?

- Напевно. Добре було б якби так.

Весь вагон заворушив вухами в предчувствії піздєлки

- Ну і єхала би в свой Львов, чєго сюда пріпьорлась лєнточкі носіш?!

- Ок. прабабуся моя все життя живе на Великій Житомирській, від неї їду додому, на Дружби народів. Бувайте.

- Ви відєлі, бандеровци уже захватілі кієв! Скоро всьо страшно подорожает. І пєнсій платіть не будут.

А жіночка одна така, із тих шо в трамвайному депо із 17 год пашуть:

- Так Азіров мать би йо так і так все уже подорожав далі нікуди. От єслі його оставить то він канєшно підніме зарплату мєнтам, якраз на 800 рублів вашой пєнсії.

Бабулька тоді повертається до хлопця з планшетніком і каже:

- Вот ти бил в європє?

-Бил. Я там 5 лет учілся. Вам чєм-то помочь?

- Вот там же ізвращєнци, скажи?

- Ну да там ізвращєнци платят такую пєнсію, что старікі покупают новиє машини, раз в полгода єздят путешествовать, і обєдают в ресторанє. І да, там бабушка в 80 часто виглядіт как у моя мама в 45.

Бабуля задумалась і зависла.

Контрактова площа. Сумний невмиваний Сковорода, так ніби стоїть дивицця на нерозчищену брудну вулицю імені себе і думає "Шо я тут роблю? і раді цього нада було всю жизнь одмахать босяка і познать дзен?".

Біля метро пацанчіки ріальни стібуть козачка, що припрошує до ресторану зі смакотинням:

-А ти нам іщо станцуй. Відєл как бєркут тваїво танцевал?

- Хлопці, відчепіться, я на роботі.

- Ти шо підарас такую работу дєлать?

З метро виходить кремезний чоловік з вусами як у козака Мамая.

- Хлопці вам білєт щас каждому оформить? Чи ви й так дорогу знайдете? Шоб через хвилину ви були в своєму блядь Маріїнському, і ні носа оттуда. Понятно?

Не знаю може в дядька був в руках якийсь переконливий аргумент, але пацики посунули на Спаську. Козачок запросив мене на смачні сирники, але в мене обострьонне толстожопіє я етого нє єм.

Я тут про те, що останнім часом мене жахливо заїбало слово "стабільность", почті так само як і "провокатори". Ну провокатори понятно. А от "стабільность" це якесь новоутворення в організмі яке ще не оприділилось чи воно злоякісне і дальше всьо, чи доброякісне і далі будуть рости пишні кучері і рівні зуби.. До того ж про ту блядську стабільность говорять люди, які ніхєра про неї не знають. Люди, яким можуть платити, а можуть і не платити пенсії, в яких за нєхєр снєдать відберуть льготи за чорнобиль шоб купить кабміну нові кольоса. Люди, в яких нема за шо полатать черевики і купити нову торбу.

Це як в нас була сусідка тьотя Таня яку регулярно пиздив муж. І от коли їй моя мама мастила голову зеленкою і питала "Таню, ну чо ти його не виженеш, він же тебе вбє колись". А таня отвічала "Вєра, так зато ж усе понятно і стабільно". Оце десь так само. Тебе принижують виплатами на виховання дитини в розмірі 130 гривень. Стабільно принижують пенсією меншою ніж квартплата за задрочену двушку. Стабільно картопля скоро буде дорожча за ківі. Але ж блядь стабільность...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що говорити, я коли у 2004 навчався у Києві та проживав на Сім*ї Хохлових у гуртожитку в 6,30 ранку сідав на 42 тролейбус і їхав в кінцеву, так за весь той час як їхали, мене з одногрупниками обзивали бандеривцями,закарпатцями,Львів*янами, а ми всього навсього спілкувалися тою мовою,якою нас навчали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igor Stokoz

Альо, Банковая, так вы будете вводить режим ЧП, а то уже половина пятого, и я не знаю как планировать свой вечер))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збільшення пітухів на даному етапі не дуже страшно, їх ще набрати треба, екіпірувати і обучить, а це час. Значно страшніше це легалізація "тітушок", тепер гопніки можуть роздавати люлей і віджимать мобіли прикриваючись корочкою, і їм за то нічо не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора донька моя, 4 рочки з половиною, сидячи на руках, запитала в мене:

«А ті люди, бандити, які на нас нападають і воюють і стріляють, вони з якої країни?»

Я просто знизав плечима. Вона, кілька секунд подумавши:

«Напевне з далекої, правда. Так-так, точно з далекої».

Я не зміг їй сказати, що вони теж українці. Вона би мені просто не повірила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збільшення пітухів на даному етапі не дуже страшно, їх ще набрати треба, екіпірувати і обучить, а це час. Значно страшніше це легалізація "тітушок", тепер гопніки можуть роздавати люлей і віджимать мобіли прикриваючись корочкою, і їм за то нічо не буде.

тих самих гопніків і екіпірують... бо більше нема де їм взяти людей

а моя реакція "що вони курять???" пов'язана з тим, що вони з цими пєтухами ледь кінці зводять... не буде де взяти гроші на в 6 раз більшу кількість... це вже більше схоже на психологічне залякування і істеричне сіпання від безвиході

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вони тітушек узаконюють. ну нічого, зате у нас будуть офіційні списки...

александр ройтбурд

в общем так. инсайд. мой инсайд.

токошо общался с одним знакомым из одного города на юго-востоке. он там депутат одной облрады.

во-первых регионалы в области в ступоре. паралич воли. готовятся сливать родную партию.

во-вторых с местных нардепов киев пытается взять заявы с открытой датой за введение чп. нардепы дружно морозятся, "ломают" руки ноги, "ложатся" на больничный или собирают чемоданы. никто не хочет подписываться под переворотом, включая даже одиозных товарищей. а без большинства в раде товарищ януковский может ввести чп аж на один день. при том шо реально выполнять этот указ не факт шо будет кому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колєга вчора ввечері сідала на вокзалі у маршрутку 2-ку і 2 пацанчега в спортовому дрес-коді і з рюкзачками допитувались на російській мові чи єдет маршрутка на євромайдан.Водій перепитує,може ка київський майдан.А вони своє-євромайдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радує, що мусарам там холодніше і дихається гірше.

https://www.youtube.com/watch?v=YlQ_5KUNi1E

https://www.youtube.com/watch?v=tgRtQh7j_KQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабмин принял протокольное решение увеличить численность "Грифона" и "Беркута" в шесть раз

27 января в 16:09

Численность специальных подразделений "Грифон" и "Беркут", по данным ZN.UA, будет увеличена до 30 тысяч человек, а полномочия спецподразделений МВД – расширены.

Кабмин принял протокольное решение увеличить численность «Грифона» и «Беркута» в шесть раз

По данным источника ZN.UA в правительстве, вне зависимости от принятия решения о введении чрезвычайного положения, Кабинет министров на закрытом заседании в понедельник принял ряд протокольных решений, согласно которым:

- во-первых, численность специальных подразделений "Грифон" и "Беркут" будет увеличена до 30 тысяч человек, а полномочия спецподразделений МВД – расширены;

- во-вторых, Министерству юстиции предписано легализировать создание народных дружин с целью обеспечения общественного порядка;

- в-третьих, планируется введение ограничения передвижения по 30 улицам Киева;

- в-четвертых, предполагается выделить деньги из резервного фонда госбюджета на закупку амуниции, боеприпасов и вооружений для спецподразделений.

На заседании Кабмина преобладали требования более радикальных действий по отношению к протестующим. По словам источника, "наибольшими ястребами были глава Минэнерго Эдуард Ставицкий и министр аграрной политики Николай Присяжнюк, более умеренную, но жесткую позицию занимала глава Минюста Елена Лукаш".

Напомним, речь идет о главах министерств, здания которых ранее были захвачены представителями "Спільної справи".

Добавим также, что численность подразделений "Беркута" в данный момент составляет около 4 тысяч человек, "Грифона" - около 1 тысячи.

Кроме того, стоит отметить, что ранее в понедельник депутаты Луганского облсовета уже заявили, что берут на себя ответственность за спокойствие и правопорядок в городе и одобрили создание народных дружин.

Как говорится в сообщении на официальном сайте облгосадминистрации, депутаты поддержали "инициативу общественных организаций украинского и донского казачества, ветеранов правоохранительных органов и вооруженных сил, воинов-интернационалистов, трудовых коллективов и молодежи". "Опираясь на нормы закона Украины "Об участии граждан в охране общественного порядка и государственной границы", вручаем им мандат доверия на защиту жителей области от проникновения экстремизма на нашу землю, на охрану общественного порядка и государственных учреждений", - говорится в сообщении. author_bg.gifПо материалам: ZN.UA

Ось так Азіров готує нам нове пАкращення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох і попалився... явно було видно, як беркута тримають вінтовки а з центра стриляють пістолями, ще й триндить, мов жодна преса не хоче зайти на їхню територію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз відбувається круглий стіл за ініціативи Кравчука...

Є в когось інфа хто там бере участь ??? Чи є хтось із керівників опозиції ???

Бо вийшов Кравчук... щось таке розказує... брєд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз відбувається круглий стіл за ініціативи Кравчука...

Є в когось інфа хто там бере участь ??? Чи є хтось із керівників опозиції ???

На круглий стіл Кравчука прийшов лише Кучма і Ющенко

http://tyzhden.ua/News/100243

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз відбувається круглий стіл за ініціативи Кравчука...

Є в когось інфа хто там бере участь ??? Чи є хтось із керівників опозиції ???

я по громадському там Кучму бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Банковій знову переговори Януковича і опозиції.....Да скільки можна!!!!!!

На Банковій знову переговори Януковича і опозиції.....Да скільки можна!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радує, що мусарам там холодніше і дихається гірше.

https://www.youtube.com/watch?v=YlQ_5KUNi1E

https://www.youtube.com/watch?v=tgRtQh7j_KQ

Чувак гарно показав,яку гнилу і злодійську владу ці солдати захищають.В солдата ні носків,ні взуття,ні дров,ні омуніції. На солдат треба направити всю пропаганду,як есери на фронтах 1-ї світової.

А в другому ролику на 2хв.55сек,беркутьонок шуганувся.Мабуть в беркути пішов малолєток щемити,а тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Банковій знову переговори Януковича і опозиції.....Да скільки можна!!!!!!

На Банковій знову переговори Януковича і опозиції.....Да скільки можна!!!!!!

Можна... І навіть ТРЕБА!!! Ви зрозумійте - без підтримки Заходу, на нас швидко плюнуть і розітруть в порошок. А Захід наполягає категорично на переговорах. Тільки з радикальним підходом від нас можуть відвернутись, а владі тільки цього і треба. Треба інколи підлаштовуватись під ситуацію, хоч як це і не прикро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувались з колегами з Харкова. Розклад сил - 50 / 50. Але так як влада підтримує самі знаєте кого, то на тій стороні і перевага.

Людина досить авторитетна, має зв'язки і у владних коридорах регіону. Готується сценарій відділення. Харківська, Луганська, Донецька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...