Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

Кров - за кров?

Чи підстава майданівців?

Скоріш за все-друге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

http://vk.com/wall36895201_54 Відео Козака якого роздягнув беркут

Це відео викликало в мене змішане почуття. Або людина не може викласти те що вона пережила через глибокий шок, або... читає папірець.... Або просто не розумію це через діалект

Я бачив відео ннн-ою кількістю постів вище... У голові не вкладається, просто в ах..ує. Якщо це правда, не фейк, не провокація, то таких захисників нам абсолютно не треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уровєнь маразма зашкалює http://vk.com/id239930789

"блокуєм", "скаржимся"

Чого ви звертаєте увагу на усіляке лайно. Воно й так вже обділене розумом від природи, тож на недоумків немає чого ображатись.

Вакарчук якраз на громадському в студії........про УЛЬТРАС говорить......

Не бачив. Можна коротко про що була мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тягнибок: "В понедельник мы будем все сидеть в СИЗО"

«Мы (в ходе переговоров, - ред.) получили идеальный вариант спасения наших людей, прекращения братоубийства... А сегодня после нашего решения и Дзиндзю не отпустят, и тебя, и меня не отпустят... В понедельник мы будем все сидеть в СИЗО», – сказал Тягнибок.

«Были определенные договоренности. Ситуация была бы урегулирована. Кто кричал «позор»?» – обратился Тягнибок к толпе.

«Ну, не слушайте нас. Завтра тысяча людей будут арестованы», – добавил он.

«Сегодня ему звонил Обама (на самом деле - вице-президент США Джозеф Байден), Меркель. Он был точно также готов решать вопрос. Но мы вышли из переговорного процесса по вашему желанию», – раздраженно отметил Тягнибок.

запам'ятайте це інтерв'ю. цей герой, коли майдан був мирний, кричав "влада хоче війни, вона її отримає".

а ще один там є, кулявлоб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леся Оробець

янукович твердо став на шлях кривавих провокацій

Щойно повідоми про вбивство співробітника Державної служби охорони біля, о дивне співпадіння, біля гуртожитку беркуту. "При собі зброї не мав, йшов з чергування".

Зрозуміло почерк представників "русского міра". Кров і страх. Зрозуміло мета провокації. Меседж ментам: ці фашисти убивають наших, і вас усіх з сім'ями повбивають, і хати попаляти. Стійте насмерть і убивайте їх!!!

Якщо не хочуть помирати за януковича, то хай думають, що захищають себе. Не сумнівайтесь, командири і комісари вже все як треба донесли до особового складу і пояснили: "Ну ви ж відітє, ми хатєлі па харошему, а ети как… Давить их всех!!!"

Їм пофіг, скільки вони таким чином уб'ють "хахлов", в формі і без. Чим більше, тим краще для трону Путіна.

Месидж громадянам і світу: ось, всі побиття, викрадення і вбивства, громіння машин, показові тортури - вони обнуляються. Чекаємо доказів, що це майданівці. Хвиля чорної ненависті має вилитись зараз, але в основному на ранок.

Діємо і будьмо пильні.

П.с. P.S. Правильно підказують друзі в коментах - Фюле в Києві. Треба йому продемонструвати тероризм і екстримізм. ФСБ - наше усьо.

Пухом земля безневинному хлопцю;(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або це спробувати вирішувати мирно, хоч як комусь це й не подобається шляхом перемов, або воювати.

Можете наставити мені енну кількість мінусів, якось це переживу, але задайте собі одне питання:ЩО МИ ХОЧЕМО ВІД ВЛАДИ ЗАРАЗ?

Мені не подобається ця влада. Про звірів у погонах, які знущаються з людей, голими та босими виставляючи на лютий мороз, я взагалі мовчу. Це є нелюди, яких тре судити! Але! Яка мета зараз у майдану? Ви що думаєте що влада так просто піде? Не отримавши нічого, окрім переспективи в'язниці? І беркут так просто здаси своï позиціï? За переспективу бути разформованим та у остраху за життя своïх близьких? Та вони почнуть землю зубами гризти щоб таке не допустити!

Не треба думати що влада тримається тільки на беркуті. Є досить багато людей з промитими мізками, які підтримують цю владу. Для них майдан це є купка оскаженілих бандерівців з Заходу. А все що показують про знущання беркуту над людьми, тощо то є монтаж чи провокація! (Сам особисто спілкувався з таким...екземпляром). І, якщо не доводити це ïм фактами доказами тільки мирно! то матимемо у переспективі громадянську війну!

Це все є моє та тільки моє імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostiantyn Usov @KostiantynUsov

Субота, 16:00.

Регіоналів у Києві зженуть на таємну вечерю. Пошук голосів "за" введення надзвичайного стану. Постараюсь дізнатись - де.

https://twitter.com/KostiantynUsov/status/426844075774738433

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то матимемо у переспективі громадянську війну!

відкрийте очі. війна уже іде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vk.com/wall36895201_54 Відео Козака якого роздягнув беркут

Це відео викликало в мене змішане почуття. Або людина не може викласти те що вона пережила через глибокий шок, або... читає папірець.... Або просто не розумію це через діалект

Я бачив відео ннн-ою кількістю постів вище... У голові не вкладається, просто в ах..ує. Якщо це правда, не фейк, не провокація, то таких захисників нам абсолютно не треба...

Про який папірець ви говорите? при чьому тут папірець? він розказує все як було, просто по-своєму, по простому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опа, шо я знайшов)))) https://vk.com/wall239851880_66

Афтар ше й до того всього проффакатор. розсилаэ людям інфу про напади на відданих ВФермахту людей. тут уже я думаю варто якось прореагувати.

доречі Дуров пішов з контакту, на скільки зрозумів, то він його продав. Ше на скільки памятаю він підтримав Євромайдан. можливо я помиляюсь

"Правий сектор", і "Бандерівець" проінформовано! Взято до уваги і реакція пішла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРАВИЙ СЕКТОР

У «звільнених» областях вимагайте, нехай військові і міліція присягають на вірність українському народові і виконають свій обовязок – підуть захищати людей у Києв! В них і техніка, і зброя, і обмундирування – хай захистять народ перед цими іродами! Нехай формують загони добровольців!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію. Навіщо знову загострювати? Якщо міліція не наступає,

Холодно стало? :)

Гриценко казав,що серед майданівців є заслані козачки,думаю вони й починають двіж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Лидавской просят подкрепления. Там много выходов и лазов, на все посты людей не хватает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви помітили що прокурори по всіх справах мітингувальників зовсім молоді?

Це що кидають молодняк в це місиво, яке не відомо чим закінчиться?

P.S. Гайда на Лідавську, змініть нічну варту, дайте їм відпочити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ольга Богомолець

ПРОШУ ПЕРЕПОСТ!

МОРОЗ! ПОРАДИ ЛІКАРЯ!

Перша допомога при відмороженні -

• Зайдіть в тепле приміщення, побудьте там декілька годин, допоки зможете з’ясувати ступінь відмороження, поїжте, попийте теплого пиття!

• Дотримуйтесь у лікуванні принципу «внутрішнього зігрівання» уражених тканин – пийте якомога більше теплої рідини, крім алкоголю!

• Після відновлення кровообігу – накладіть на уражену ділянку термоізолюючу пов’язку – ватно-марлеву чи бавовняну.

• Якщо шкіра при поступовому повільному зігріванні у теплому приміщенні почервоніла – це добра ознака – кровообіг відновлюється! Це відбувається переважно через 15-20 хвилин! Можете продовжити зігрівання сухим компресом чи легким масажем і не виходьте ні в якому разі на мороз!!!

• Якщо через певний час на шкірі з’явилися пухирі – це свідчить про більш тяжку ступінь відмороження – пухирі після висихання потрібно обробляти не спиртовими дезінфікуючими засобами, а найкраще звернутися по допомогу до лікаря.

• Пришвидшити загоєння ран при відмороженні можуть мазі чи креми траумель, бепантен, левомеколь або інші місцеві засоби, які мають протизапальний, протинабряковий та регенераційний ефекти.

• Більш важкі ступені відмороження потребують лікування в стаціонарі! Не гайте час на самолікування 3-4 ступенів відмороження – це може призвести до тяжких і навіть фатальних наслідків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гайда на Лідавську, змініть нічну варту, дайте їм відпочити!

вдень, надіюсь, люди підтягнуться. бо у нас уже є готові "помітингувати" в більш-менш комфортних умовах. ну надіюсь...

а я хочу також звернутись до тих, хто зголоситься їхати зі мною на ніч (з 00 й до ранку).

гайда допоможемо в нічну зміну. готовий підібрати по дорозі людей в таких районах міста, як володимирська, львівська, червоного хреста, центр, київський майдан, істфак, п'ята школа, плюс мінус пару кварталів...

пишіть в приват, а то минулого разу жодного патріота не зголосилось, ні тут, ні в фейсбуці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак щоразу, надіємось що підтягнуться, а народ спить.

На першому пункті зараз стоїть тільки троє ще з ночі!

Агов, вашу мать, просніться! Бо у мене вже ласки не вистачає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агов, вашу мать, просніться! Бо у мене вже ласки не вистачає!

я так зрозумів, тут усі хто хоче щось реальне робити, уже робить.

а інші клавіатурні патріоти...може проїхатись містом порозклеювати по всяких спальних районах оголошень?

конкретно, що на лідавський постійно потрібні люди, не будь гавном. з усіх інших питань телефонуй туди та туди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...