Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (20.01.2014)


kmd

Рекомендовані повідомлення

От і старший Брат... "В Україні діє 20-30 "ескадронів смерті", йде відверте полювання на активістів, а ситуацією керує ФСБ" http://espreso.tv/ne...ksiy_arestovych

Відверто кажучи нагадує тему з натівськими снайперами і бомбардувальниками.

а якщо так:

"щодо збройних сил...

значить була спроба залучення 8 полку спецназу,який базується у м.Хмельницький ! Командування рішуче послало нах ригівських функціонерів!

Особовий склад Розвідувальної Роти спецназу,яка нині у Новгород-Волинському рішуче підтримує повстанців,та при можливому залученні їх до Києва, встає на нашщ бік! І це без варіантів!

Є ше до кінця не перевірена інфа: путінська "гуманітарна допомога" являє собою ніяких не ОМОНовців ! Це спецназ ФСБ ! Інфа у фазі дізнання та перевірки!

Отже,режим уже мав спроби залучити український спецназ!Поки не вийшло"

Не дуже побачив різницю, але в будь-якому випадку сподіваюсь, що новини подібного плану фейк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Таке враження, що в теперішній владі ніхто ТОЛКОМ не розуміє, чи АДЕКВАТНО не усвідомлює того, що ДІЙСНО відбувається в Україні...

- враження таке що наша "влада" це взагалі одні неадеквати якісь......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />"В Україні діє 20-30 "ескадронів смерті"<br />
<br /></p>

Боже! Як це страшно! Колись я думала, що про вбивства і звірячу жорстокість окупантів можна дізнатись лише зі старих фільмів про війну 45-го року! Так як вони дико знущалися над мирними людьми під час тієї війни, зараз знущаються над нами ті хто при владі :

- ГРУПОВЕ ЗГВАЛТУВАННЯ У ВРАДІЇВЦІ;

- ПОБИТТЯ (З МОЖЛИВИМИ ЛЕТАЛЬНИМИ ВИПАДКАМИ -БО ЩЕ НЕ ВСЕ ВІДОМО)МИРНИХ МІТИНГУВАЛЬНИКІВ;

- КАТУВАННЯ І ВБИВСТВО ЛЬВІВСЬКОГО ЖУРНАЛІСТА;

- ХОЛОДНОКРОВНЕ УБИВСТВО НІГОЯНА НА ПЛОЩІ,ПРИВСЕЛЮДНО СНАЙПЕРОМ;

- ТОРТУРИ І МОРДУВАННЯ ЛЮДЕЙ, ЩО МАЮТЬ АБО НЕ МАЮТЬ ВІДНОШЕННЯ ДО МАЙДАНУ;

- ВИКРАДЕННЯ ЛЮДЕЙ, ПОДАЛЬША ДОЛЯ ЯКИХ НЕ ВІДОМА;

Чи мало причин щоб повстати? На кожного з нас влада оголосила полювання, тепер під прицілом кожен!Гасло "або ми їх, або вони нас"- як ніколи актуальне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що в теперішній владі ніхто ТОЛКОМ не розуміє, чи АДЕКВАТНО не усвідомлює того, що ДІЙСНО відбувається в Україні...

Вони пробують тягнути час (в стилі Януковича)... але чим далі воно тягнеться - тим важче контролювати МАЙДАН... якщо МАЙДАН зрозуміє, що переговори перейшли в "пшик", або "злив" - буде захоплення нових вулиць і будівель... тобто буду подальша ЕСКАЛАЦІЯ конфлікту ...

"На такому фоні ніяких переговорів конструктивних і результативних не може бути в принципі. Коли немає довіри – які переговори? Ця влада і банда, яка з нею пов’язана, розуміють тільки силу. Більше нічого", - заявив Гриценко.

Уявімо на хвилину, що янукович розпустить уряд і проведе дострокові вибори на яких він явно не виграє. Нова влада буде змушена під тиском громади провести розслідування діяльності посадовців, уряду, суддів, силовиків. Не зможуть залишитися без уваги локальні недоторканці в областях, яка вбивали, гвалтували безпрєдєьнічали під прикриттям чинної влади. Невже за таких умов хтось вважає, що будуть подальші переговори?

Затягування переговорів яником свідчить про те, що він не очікував такого повороту подій і не підготувався. Як на мене, то загострення неминуче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не зрозумів, ліга пише, що знову беркут стріляє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes - Розпустити уряд - можливо... На дострокові перевибори президента - він не піде...розуміє, що їх не виграє... А трійця опозиції - не здатна його до цього змусити..

Після вчорашніх переговорів - я взагалі не знаю на що вони здатні... (Моя думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не зрозумів, ліга пише, що знову беркут стріляє?

Протистояння на Грушевського відновилося. Є поранений

http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/24/7011260/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не зрозумів, ліга пише, що знову беркут стріляє?

Протистояння на Грушевського відновилося. Є поранений

http://www.pravda.co.../01/24/7011260/

Щойно дзвонив до товариша. Він каже, що беркутня почала шмаляти з дробовиків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він каже, що беркутня почала шмаляти з дробовиків...

сукі...надіюсь нам є чим відповісти, а то буде бійня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схиляю голову перед Майданівцями, - вони і є народні герої за волю України... Тримайтесь хлопці !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не розумію. Навіщо знову загострювати? Якщо міліція не наступає,

Холодно стало? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......силовики обіцяють не застосовувати сили при виконанні протестуючими своїх зобов"язань.......тьфу блін слів немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Черкасах ЖАРКО...

Во время переговоров нардепа Леонида Даценко и депутата облсовета Николая Булатецкого с руководством милиции, толпой из нескольких тысяч агрессивно настроенных людей была предпринята попытка штурма помещения УМВД, сообщаетУНИАН. Люди требуют освободить тех, кто был задержан за попытку захвата Черкасской ОГА днем ранее. Они скандируют "Детям – свободу!". Во время беспорядков у одного из милиционеров было похищено табельное оружие. Сейчас под стенами УМВД, по различным оценкам, находится от 3 до 4 тысяч жителей Черкасс, которые взяли здание в осаду, настроены решительно и не собираются расходиться. Люди перекрыли улицы возле здания милиции.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію. Навіщо знову загострювати? Якщо міліція не наступає,

Холодно стало? :)

та пишуть, що то міліція почала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вище згадував про колишнього СБУ-ка в ефірі Громадського.Теж дивився.Досить толковий чоловік.Він і є редактором сайту ord-ua.com

Раджу почитати.Багато цікавого.Про Шуляка,зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію. Навіщо знову загострювати? Якщо міліція не наступає,

Холодно стало? :)

Силове протистояння активістів Євромайдану і міліції на вулиці Грушевського в Києві поновилося.

"Беркут" відкрив вогонь гумовими кулями по протестувальниках - поранено одного активіста.

У відповідь активісти закидають силовиків петардами. Зараз потерпілий отримує медичну допомогу від польових медиків. Активісти, що знаходяться на барикадах Грушевського, активісти кажуть, що бійці спецназу відкрили вогонь першими, а це означає, що тимчасове перемир'я закінчено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кров - за кров?

Чи підстава майданівців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОСЬ ВІДЕО ЯКЕ КРУТЯТЬ В УКРАЇНІ

БАЖАНО ДИВИТИСЬ ВСІМ

http://my.mail.ru/vi...ia/131/130.html

Бред сивої кобили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1658565_10201270702555690_4644492_o.jpg

1524350_10201270725836272_207945833_o.jpg

В Івано-Франківську активісти захопили приміщення обласної державної адміністрації.

Про це повідомив користувач Сергій Мосевич на своїй сторінці у Фейсбук.

«Люди розступилися, утворивши коридор для беркуту і міліції. Жінки обіймали людей в формі і плакали. Офіцери вибачались і пояснювали що вони на службі», – розповів Сергій Мосевич.

не розказуйте мені про накази та систему. не розказуйте про обов'язок.

вибір простий - ти або людина, або виродок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...