Перейти до змісту

8.01 Збили людину на переході біля к-тру "Промінь"


Гаврилюк Андрій

Рекомендовані повідомлення

Цікаво за що мінус в 20-му пості Невже зачепив чиєсь "достоінство"?? Це був реальний випадок - потрібно зробити висновки, а не мінусувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я водій, знаю як там люди переходять дорогу - по черзі і ланцюжком. Але я знаю що там потрібно зупинитись і матюкаючись перечекати і тоді їхати. Напевно не мэсний той водій був, або втік бо був нетверезий. Адекватний водій зупиниться і допоможе, хоч і винен. Будьте обачні пішоходи, дивіться по сторонам, а то не тільки нетверезі їздять, а ще є варіант технічної справності авто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо фари вимкнув, значить не такий вже простак.... зазвичай там ввечері багато студентів і пенсіонерів, серед них треба поширювати інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш за все що під ГРАДУСОМ... в іншому разі з людного місця ВТІКАТИ недоречно... всерівно знайдуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо до цього часу не знайшли то вже машинку підрихтували і доказати щось буде ну дуже складно, якщо і знайдуть, єдине дивно що народ наш такі пофігісти , могли ж люди, що за ним їхали дочекатись ДАІ. Хоча у нас простіше зробити вигляд що не помітив і пройти. Імхо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, це працівник "правоохоронних" органів. Скоріш за все дійсно був напідпитку. Якби просто ліва людина випивша - фіг би здогадався виключити фари і втікти. Простачка б знайшли, а так замнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так в сбу-шників камери спостереження мають бачити догогу, і в той проміжок часу шукати в записах машину, яка їхала без світла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СБУ-шники самі там їздять як хочуть, тому сумніваюсь, що їхні камери направлені на дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. камери СБУшників дивляться на дорогу.

2. По запиту міліції вони точно дадуть 20 хв відеозапису.

І якшо деякі з вас думають, що камери в них "китайці", на яких видно тільки силует - спішу вас розчарувати. Там все на вищому рівні. І, будь-ласка, не питайте звідки я це знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever

Просто виходить я такий класний я знаю де які камери стоять куди вони дивляться, що знімають але допомогти не можу.... Тайни покриті мраком .....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sirogka,Cherman, в мої прямі обов"язки не входить розслідування справи чи запити в СБУ по питанню надання запису з відеоархіву. Попрошу вас, хлопаки, прикращать комедію. І, як я вам казав, в СБУ камери класні і освітлення там(біля комплексу СБУ) найкраще на проспекті. Не вірите - можете взяти лясапєд і катнутися сфоткати. Повторююсь - не питайте звідки знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sirogka,Cherman, в мої прямі обов"язки не входить розслідування справи чи запити в СБУ по питанню надання запису з відеоархіву. Попрошу вас, хлопаки, прикращать комедію.

В мого батька була ситуація(не з СБУ), коли записи з камер були вкрай потрібні. Тому, я знаю, як в нас це робиться.

Комедії і не було, поки ти не почав інтригувати нас своїми знаннями і знайомствами. :)

Варіанти 3 даного туману інтриги: 1 - людина, вибачте і без образ, але "балабол"; 2 - колишній працівник того "органу" і тоді для нього настає кримінальна відповідальність за розголошення будь-якої інфи навіть з позиції інтриги, бо 100% підписував писульку про нерозголошення; 3 - він наразі є працівником того "органу" і швидше за все в недалекому майбутньому він стане пунктом №2, бо вже напустив чаклунський туман інтриги знань і обізнаності стратегічно-суворого обєкту :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант 4 - він деяким чином пов'язаний зі встановленням чи налаштуванням тих камер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чому напали на vetalforever, я так розумію він ставив там камери, або хтось з найомих, і знає що вони якісні і при потребі можна щось і побачити.

Я так вважаю що він не інтригує, а "маякує" що шанси є знайти, от і все.

І питання до автомібілістів якого куя ви не дивитесь на те що перед вами зебра і не тисните на гальма, в деяких країнах, зокрема в китаї людина тільки стала на пішохідну смужку зразу всі авто зупиняються і ніхто матом не криє по типу там "якого куя преш".

А той, хто збив вашу маму і не зупинився нехай здохне!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в деяких країнах, зокрема в китаї людина тільки стала на пішохідну смужку зразу всі авто зупиняються

Ти в Китаї був? Чи так аби ляпути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...