Перейти до змісту

Мойка авто


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Приїхав, лишив машину і ключі хлопцям, через годинку-півтори-дві приїхав забрав машину ВИЛИЗАНУ, висушену, почищену, надраєну... не знаю як ще сказати... придертись немає до чого. До вартості мийки додав лишні 5-10 грн і на наступний раз мене знову там раді бачити ;)

оце їх основний мінус. по простому вони миють машину досить пагано, багато розводів потому залишають. теж раніше часто там мив автівку, треба було питати скільки буде мийка+пилосос+витерти насухо, кажуть скажімо 30, даєш зразу 35 - ось тоді буде результат. плюс не раз в мене було що всовують "своїх" прямо перед тобою, тіпа "та він займав", правда як номер поміняв на 999 стало простіше. але все одно - не знаю як кому ця мийка, але їх працівники, на мою думку, СНІДом не захворіють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

все літо мив тачку сам ..

вчора заїхав на мийку куди їздив постійно! помили на ура .. все гарно .. блищить ..

і я чуть не впав коли мені сказали 35 ... замість звисних 20ти ...

ШОК ..

Батько вчора казав .. шо десь на рівенській ( в тупіках)... є мийка .. де ше не підняли ціни ... він джипа помив і попилісоссив за 25 .. (це норм ціна для таких машин. на сафроні здирають 50)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ а шо это та експрес мойка 9 грн :) это как проезжать сафрон по карпенко-карого, вроде там где митсубиси центр? Вчера ехал увидел баольшу надпись експрес мойка 9 грн, экспресс это типа кехлером сбить :blink: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ а шо это та експрес мойка 9 грн :) это как проезжать сафрон по карпенко-карого, вроде там где митсубиси центр? Вчера ехал увидел баольшу надпись експрес мойка 9 грн, экспресс это типа кехлером сбить :blink: ?

Наверное, что то в этом роде )) За 9 грн особо не разгонишься )))

Я так понимаю, что по-тихоньку надо начинать напрашиваться к знакомому ездить. У него частный дом - водичка, куча химии...

Ну, а что поделать.. 35-40 грн, та ну его нафик ) Я на такие деньги 150-200 км проеду лучше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько вчора казав .. шо десь на рівенській ( в тупіках)... є мийка .. де ше не підняли ціни ... він джипа помив і попилісоссив за 25 .. (це норм ціна для таких машин. на сафроні здирають 50)

Ця мойка біля таксопарка, там дійсно найнижчі ціни в місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня мылся на Сафроне 26 грн не вытерая машину + пылесос, заплатил то я 56 т.к. и двигло мыл. Первый раз в жизни мыл двигательный отсек, бо был такой страшный что надо было машинкой отьезжать в темный угол и проверять уровень масла т.к. стыдно было чтоб никто не увидел, ещеб чуть чуть и грибы бы росли под капотом :blink: А сейчас хоть с открытым капотом ездий :) блястит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, скажу просту річ. На любій мийці можуть помити автомобіль дуже добре. Просто потрібно взяти одного хлопчика, який миє, раз навчити як потрібно мити твою машину, стимульнути гривнею-другою, і їздити лише до нього. Повірте, результат 100%. А що до того, чи дорого, то все відносно. На сьогодні дорожчає все, і мийка не виключення.

Дуже люблю мити машину сам, каршер маю і купу різної хімії. Отримую насолодження від цього! Тільки займає ця процедура у мене пів дня, тому наку розкіш можу дозволити собі лише на вихідних. От і приходиться час від часу відвідувати мийки. І ще, на Бумері не лише можна помити, а й смачно пообідати. До речі дуже дешево, 18-20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня решил помыть машинку, а то уже была как бронепоезд )

Найти мойку просто сегодня был завал : заехал на Волинь-Авто говорят занята на 4 часа вперед, заехал на WOG который возле Шкоды там вообще говорят до конца смены занято всё.

Решил поехать на Сафрон простоял часик где то... Но так помылся...

В итоге мойка с шампунем (всё как положено), пылесос, вытирка = 41 грн.

Дорого, однако.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я часто (майже завжди), миюсь на відродження, мойка біля Вока, там пару боксів. Миють так собі, а точніше як коли, чи як яка зміна ?. Останній раз коли милась було 29 гривень це тільки мойка шампунем,витирання і витрушування ковриків, а ще всередині пороги протирали, а з пилососом і вологе прибирання всередині 39 гривень. Ще оди раз милась на заправці що напроти початку ринку, як іхати від автостанціі (не памятаю просто назви заправки, хоча кожен день туди іду). Тоже непогано помили, правда не памятаю скільки коштувало. Зараз також помитись треба,і навіть незнаю куди іхати . :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ще оди раз милась на заправці що напроти початку ринку, як іхати від автостанціі (не памятаю просто назви заправки, хоча кожен день туди іду). Тоже непогано помили, правда не памятаю скільки коштувало."

Анко - напевно ?

Я там завжди проходжу як йду до стоянки.. Митися там ще можно, а от заправлятись там би не наважився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тікі мені так повезло ? чи зара дійсно нереально машину помити .. після 18:00...

на яку мийку не заїду .... 5-6 машин ...

здуріти ,.....

півтори години чекав ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тікі мені так повезло ? чи зара дійсно нереально машину помити .. після 18:00...

на яку мийку не заїду .... 5-6 машин ...

здуріти ,.....

півтори години чекав ...

Не хвилюйся, не ти один )

На вихідних взагалі караул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ...

э пропозиція

як ви дивитесь на те ..

шоб зробити темку про мийки =)

хочаб список .. з вулицями .. і телефонами =)

шоб мона було якшо навіть не позвонити і замовити собі місце на визначений час ... так просто скласти план шоб не за 3 круга всі об"іхати =) а за 1н =)

шось типу того як колись тут було з шротами (телефони, адреси і тд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора на бумері

мийка, пилосос, троха поліролі

47 грн! ;)

фігєють, адназначна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 грн! ;)

фігєють, адназначна

Намана, надо скидыватся на кехлер ...

Кстати, в колонке "Куплю-продам" продаеться моющий девайс за 350 грн. То есть покупка окупаеться грубо за 10 моек.

Так что, надо подумать )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже ш.... а я сьогодні не помилась :wacko: так і буду грязна весь тиждень іздити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

я сьогодні мила машину на мойці що біля початку ринку. 26 гривень . Мойка пилососили, вибивали коврики і вологе прибирання салону. На задній сідушці собака сліди своі оставив, так відчистили, я навіть не просила. Там девушки миють, вроді не погано . І ціна нормальна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Что касается мойки двигателя ... Народ, подскажите мне, после такой чистки мне не придется с двигателя , карбюратора, с распределителя искры воду потом виливать? Все провода остаются целыми?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мыл на сафроне двигатель один раз, бо уже был такой шо капец. Помыли, обдули я завел и поехал. Проблем небыло. Но мойщики говорили что были и такие случаи что забирал эвакуатор ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, мыть двигатель - все равно что глушитель изнутри протирать, чистой воды идиотизм

а проблемы действительно могут быть - проводка/электроника не расчитана на попадание жидкости под напором, да и активные моющие вещества тут тоже не всегда полезны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажіть як відноситесь до безконтактної мийки? Чи зараз інших не існує? Мене насторожує така процедура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...