Перейти до змісту

НЕДІЛЯ. Сезон 2014 !


odna

Рекомендовані повідомлення

Fr1end, звучить цікаво :smile3: в планах тільки іхати, чи якійсь привал з вогнищем та ковбасою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 318
  • Створено
  • Остання відповідь

Shkoder, мені не принципово, можна і привал зробити.

Ось трек, кому цікаво:

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zl2iuyrxGwgk.kEor2i4GknQQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно тыкнуть на карте точку сбора, я не знаю где архив.

Какой темп? Что брать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.google.c...m/data=!3m1!1e3

Темп буде визначатись в процесі поїздки - не гоночний однозначно. З собою брати достатньо води на себе і якийсь перекус на привал.

Ще додам - дуже бажано мати світло, бо повернення швидше всього буде уже затемна

Виїзд від архіву не пізніше 12.15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми домовилися сьогодні збиратися на 14:00 на перехресті до вишкола і ківерцівської, хто має бажання, приєднуйтеся, їдемо в лісок на кулінарку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякуємо всім за хорошу компанію і смачний обід. Найбільше здивувала "встреча на Эльбе".

Фото тут https://plus.google....CLSckrGZgruItAE

DSC_5688.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fr1end просто неймовірно вгадав час! всього нас виїхало аж 13, це враховуючи хлопця на саморобному шайтан-ровері :smile3: кожен такий виїзд вже дійсно сприймається як маленьке свято, якому особливого шарму додала надзвичайно гарна погода та гостинний звірівський ліс. дякую веселій компанії! ось ще трохи моїх світлин:

29074495i.jpg 29074497i.jpg 29074500i.jpg

29074504i.jpg 29074506i.jpg 29074510i.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхались класно, враження супер! :_02: Частіше б збиратись такою великою і хорошою компанією!!! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Плануєм катнути/поригати в Рівне в цю суботу за умови хорошої погоди, покататися по місту, парк, озеро, макдональс, можливо зоопарк. По дорозі - в Клевань. Виїзд в суботу зранку о 8.00. Назад виїзд щоб до темна бути в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на 12 я планую :smile3: але ще не вирішив куди

А який километраж? Асфальт чи грунт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планую виїхати опівдні від Лесі. напрямок – східний, десь на Звірів. приблизно 35+35 км з обідом ) грунти, темп трохи вищий за середній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планую виїхати опівдні від Лесі. напрямок – східний, десь на Звірів. приблизно 35+35 км з обідом ) грунти, темп трохи вищий за середній

Спасибо за компанию и экскурсию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вийшло десь 78км від дверей до дверей, gps сів вже в піцерії, але зарядиться й буде трек. дуже дякую romanc за гарну компанію :ok2: по дорозі нам ще пощастило зустріти Тренера & ко. які на жаль вже прямували додому. обід стався на Косогорі в компанії завзятих картярів. майже вся дорога – грунти з вимушеними виїздами на асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іній і стужа, туман і сонце, на крутих схилах Повчанських висот сьогоднішнього дня.

112993583.jpg

112993600.jpg

112993618.jpg

112993608.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наша сьогоднішня мандрівка. запис на "музейний" Asus P526 – дуже потужний GPS приймач, але слабенька вже батарея…
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...