Перейти до змісту

НЕДІЛЯ. Сезон 2014 !


odna

Рекомендовані повідомлення

Дякую усім, хто був з нами цього чудового дня, і не полінився підняти свою дупку, щоб здолати кілька чудесних кілометрів поліського осіннього грунту. Останні деньки! :)

667d91cd0853.jpg

e52e83f70730.jpg

Природні перешкоди, які нам так щедро накидала матінка-природа.

8c0ef3829292.jpg

Ктулху власною персоною, серед осінніх шат

9a099989460f.jpg

e939b353fe1d.jpg

А може, нас водив сам лісовик?

37c344b21e38.jpg

Пробирались через топкі болота

04b839cf2a7f.jpg

7797bd81927a.jpg

Ну і щасливе воз"єднання усієї заблудшої компанії на ківерцівських чебуреках.

Усім дякую! Ви найкращі!)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 318
  • Створено
  • Остання відповідь

10.00 Парк

Будем вогник в Вортнівському лісі палить

это здесь?

https://www.google.com/maps/myplaces?hl=ru&ll=50.744467,25.330326&spn=0.001504,0.004128&ctz=-120&t=h&z=19

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне трек http://www.gpsies.com/map.do?fileId=azmwhgvdndlpjigi

Декілька фото

Джура невдало переключився. Ось результат

6450836.jpg

6306208.jpg

Водопой, чаєпой, поїдання смажених ковбасок та сала

6439572.jpg

6293920.jpg

6423188.jpg

6351267.jpg

6485655.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собака з нами добігла до Струмівки, потім ми обігнали туристів з косогора,і собака залишилась з ними :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собака з нами добігла до Струмівки, потім ми обігнали туристів з косогора,і собака залишилась з ними :)

та собакак бігла за нами попереду або збоку 27-28 км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собака з нами добігла до Струмівки, потім ми обігнали туристів з косогора,і собака залишилась з ними :)

ну и славно, пусть найдет себе новых хозяев)))

полтинник она точно сделала и со средней под 20. я удивлялся как она по грунтам больше 30км/ч бежала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закарпатське вино; вогонь, скраплений апетитними сосиками; чай та весела галаслива компанія)))

P.S. От тільки чому головні зв"язківці міста в такий день приїхали без кон"яка? Досі ламаю голову. :0155: Напевно десь загубили в дорозі :_07::_04:

c7364316e216.jpg

c4685b4d9059.jpg

ee4625c6a41c.jpg

237cace50cc7.jpg

544651da945f.jpg

8007906880b9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я все проспав… ну майже все :smile3:

сьогодні за лісом дійсно відчув тяжкий та вологий подих зими.

а ті хто вчасно поїхав, похваліться, де були, що бачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я все проспав… ну майже все :smile3:

сьогодні за лісом дійсно відчув тяжкий та вологий подих зими.

а ті хто вчасно поїхав, похваліться, де були, що бачили?

Я сьогодні теж вирішив прокататися (вільний день). Я не так часто катаю по лісах, полях як Ви! Але сьодні вирішив троха спробувати по лісі прокатати. Дуже здорово було, сподобалося, хоча троха холодно, але ЛЮКСово!!! Природа дуже гарна. Поля і ліса в білому одіялі, краса неймовірна. Волинь - чарівний край!!! маршрут був таким (темно-синій колір - це початок).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трек (між 26-29 км нема точного маршруту бо поки сиділи в лісі я трекер ставив на паузу а потім забув включити. спаскудив самий веселий кусок трека)

Фото

6345370.jpg

6506478.jpg

6510574.jpg

6504430.jpg

6336154.jpg

6491118.jpg

Відео

За якість сорі, знімав на тапок

Досить своєрідна була вибрана дорога для покатушки. Особливо повернення назад в Луцьк та перелізання через газову трубу, що прокладена через річку. Судячи з затертості та драбинок там постійно ходять місцеві. Широкий прохід по по великій трубі між двох менших газових. Весело але страшно ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні теж вирішив прокататися (вільний день). Я не так часто катаю по лісах, полях як Ви! Але сьодні вирішив троха спробувати по лісі прокатати.

а то часом ми не з вами зустрілися в лищенському лісі? ви ніби щось знімали на планшет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить своєрідна була вибрана дорога для покатушки. Особливо повернення назад в Луцьк та перелізання через газову трубу, що прокладена через річку. Судячи з затертості та драбинок там постійно ходять місцеві. Широкий прохід по по великій трубі між двох менших газових. Весело але страшно ))))

Навіть не подумав би, що по тій трубі можна з велосипедом перейти. Скільки раз там був і не виникала така думка. Дзенькую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить своєрідна була вибрана дорога для покатушки. Особливо повернення назад в Луцьк та перелізання через газову трубу, що прокладена через річку. Судячи з затертості та драбинок там постійно ходять місцеві. Широкий прохід по по великій трубі між двох менших газових. Весело але страшно ))))

Навіть не подумав би, що по тій трубі можна з велосипедом перейти. Скільки раз там був і не виникала така думка. Дзенькую!

Весь ідіотизм цього поступку розумієш тільки посеред труби над водою. Але весело бигиги)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні теж вирішив прокататися (вільний день). Я не так часто катаю по лісах, полях як Ви! Але сьодні вирішив троха спробувати по лісі прокатати.

а то часом ми не з вами зустрілися в лищенському лісі? ви ніби щось знімали на планшет

так. я. Ось тіко я не пойму чи то Лищенський ліс чи Гараздженський важається? Ліс класний! Там гарно катається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні теж вирішив прокататися (вільний день). Я не так часто катаю по лісах, полях як Ви! Але сьодні вирішив троха спробувати по лісі прокатати.

а то часом ми не з вами зустрілися в лищенському лісі? ви ніби щось знімали на планшет

так. я. Ось тіко я не пойму чи то Лищенський ліс чи Гараздженський важається? Ліс класний! Там гарно катається!

А з планшетом не стьомно кататись .... можна ж теєво .... навернутись враховуючи, як там класно після розставання снігу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так він не на ходу знімав :smile3:

ну так на місці мало хто падає. я про падіння в русі на рюкзак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо повернення назад в Луцьк та перелізання через газову трубу, що прокладена через річку. Судячи з затертості та драбинок там постійно ходять місцеві. Широкий прохід по по великій трубі між двох менших газових. Весело але страшно ))))

В 2010 році поїхали із знайомим кататись за Боратин і Новостав. Накатавшись запитували. де можа через Стир на той бік переїхати. Місцеві з усією впенвненістю навели на ту трубу. Потім в того самого діда запитували чи точно по трубі переправа - дід сказав, що всі тудою ходять і навіть з ласіпедами. Так і не перелізли. Зассали велосипеди потопити. Довелося їхати до Торговиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довелося їхати до Торговиці.

Погані в мене спогади про Торговицю а саме про дорогу з бруківки на якій "душу витрясає з тіла".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так він не на ходу знімав :smile3:

ну так на місці мало хто падає. я про падіння в русі на рюкзак.

Хочу сказати про те шо можна впасти!!! Краще інколи впасти чи на ходу чи на місці ніж від чийогось кулака. Так зі мною трапилося того року в парку Лесі Українки. Коли я зупинився (катав на вело з товаришем) перед компашкою "не тверезих". Ну і напевне одному з них не сподобалось шо я там катав! Ось тоді я "влетів" на пів штуки! Так шо те шо я знімав на планшет чи на ходу чи ні, то таке!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...