Перейти до змісту

КУРЯЩИМ БАБАМ посвящается


BodyLife

Рекомендовані повідомлення

Качки, які розкачені на анаболіках - запрошую на спортивні змагання з простою сільскою жінкою, місце зустрічі - город, знаряддя праці, лопата, відро, та інші супутні приладдя.

Виграє той, хто не видохнеться на дистанції, а дойде до фінішу (кінця городу)... :)

PS: так просто щоб розрядити обстановку :)

Но як не як прості сільські жінки, какбе в своїй більшості некурящі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому для чоловіків куріння це ніби норма?

І зовсім не норма, - для чоловіків до 35 років. У громадських місцях все рідше побачиш молодого мужчину з цигаркою. Цигарка вже не є символом крутизни молодого мужчини, тим більше, в громадському місці.

Щодо курящих жінок - то є нормою для деяких професій. Викладачі іноземних мов та музичні працівники дитсадків (кому за 45) у містах, молоді журналістки...

Як куріння відбивається на особистому житті жінок? Може, куріння і є символом доступності та причиною невдач в серйозних відносинах. А може, й навпаки - наслідком невдач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо курящих жінок - то є нормою для деяких професій. Викладачі іноземних мов та музичні працівники дитсадків (кому за 45) у містах, молоді журналістки...

цікава статистика)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому для чоловіків куріння це ніби норма?

І зовсім не норма, - для чоловіків до 35 років. У громадських місцях все рідше побачиш молодого мужчину з цигаркою. Цигарка вже не є символом крутизни молодого мужчини, тим більше, в громадському місці.

Щодо курящих жінок - то є нормою для деяких професій. Викладачі іноземних мов та музичні працівники дитсадків (кому за 45) у містах, молоді журналістки...

Як куріння відбивається на особистому житті жінок? Може, куріння і є символом доступності та причиною невдач в серйозних відносинах. А може, й навпаки - наслідком невдач.

мене вбило-----музичні працівники садочків :0135: :0135: :0135::_07: це звідки такі пОзнАнІЯ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо курить і в піісят целка? ілі, навпаки, не смалить, а її всі смалять? аффтар, а ти шо смалиш? чо всьо зводиться до льогкої доступності протилежної статті? не дають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені пофіг, хто чим заповнює порожнечу в душі: цигарками, алкоголем чи цікавою книжкою, але курців стріляв би за оті бички на вулицях під ногами. Дістало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені пофіг, хто чим заповнює порожнечу в душі: цигарками, алкоголем чи цікавою книжкою, але курців стріляв би за оті бички на вулицях під ногами. Дістало.

прямо в яблочко!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене вбило-----музичні працівники садочків :0135: :0135: :0135::_07: це звідки такі пОзнАнІЯ???

:_07:

Не тільки садочків, а й позашкільних закладів... Познанія? Були такі сусідки, на одній квартирі та на іншій. Є така подружка.

Можу додати до списку чиновниць всіх вікових категорій. Були такі родички.

Одним словом - ГУМАНІТАРІЇ.

Шось баби з кайлом і цигаркою не довелося побачити за все життя, як і трудівниць неозорих ланів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо курящих жінок - то є нормою для деяких професій. Викладачі іноземних мов

Ого, я й не знав що куріння є нормою для жінок - викладачів іноземних мов ... Звідки такий стереотип? Чи може не стереотип ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Денис Борисов. Багато доречі його цікавих сюжетів дивився. http://www.youtube.com/results?search_query=%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81+%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2&sm=1

Можна з чимось погоджуватись а з чисомь ні. І в деяких напрямках можна черпанути для себе чогось корисного :_04: (я не про качківські сюжети. Там різнопланові випуски є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Богу, не попадаю під топікстартерові "критерії": зустрів майбутню дружину - курили обоє. Кинули одночасно, народили сина.... Жизнь прєкрасна поки топікстартер дрочить на здоровий спосіб життя. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качки, які розкачені на анаболіках - запрошую на спортивні змагання з простою сільскою жінкою, місце зустрічі - город, знаряддя праці, лопата, відро, та інші супутні приладдя. Виграє той, хто не видохнеться на дистанції, а дойде до фінішу (кінця городу)... :)

До нас колись на тренування приходили такі "спорЦмени" з 3-м розміром грудей з ІнтерАтлетики. І казали та ви, та я, та ми, я вас счас.

Розминка у нас від 30хв до 1години, то хлопці через 15хв передумали(та ще 30хв відпочивали щоб піти)

А хлопчики з вагою в 60кг працювали далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качки, які розкачені на анаболіках - запрошую на спортивні змагання з простою сільскою жінкою, місце зустрічі - город, знаряддя праці, лопата, відро, та інші супутні приладдя. Виграє той, хто не видохнеться на дистанції, а дойде до фінішу (кінця городу)... :)

До нас колись на тренування приходили такі "спорЦмени" з 3-м розміром грудей з ІнтерАтлетики. І казали та ви, та я, та ми, я вас счас.

Розминка у нас від 30хв до 1години, то хлопці через 15хв передумали(та ще 30хв відпочивали щоб піти)

А хлопчики з вагою в 60кг працювали далі.

Я не хочу нікого образити, але мене дуже дивує, невже досі наш народ настільки не обізнаний, що ще порівнює спринтера з марафонцем??? Ви досі не розумієте що це люди різної специфіки? Вони тренують зовсім різне, і якщо один може за 9 секунд пробігти 100 метрів це не означає що він пробіжить хоч 5 км, я вже не кажу про ту саму швидкість, так і в атлетів, вони вижмуть вагу в 2 а то й 3 рази більшу за "вас", проте таку розминку вони не практикують і тому їм заважко. Порівняйте вигляд спринтера і марафонця, один дистрофік, якого здається місяць взагалі не годували, а другий в непоганій формі, це лиш погляд зовні, невже на стільки це тяжко усвідомити??? Я вже не кажу про курс біології який всі проходили, що кожен спортсмен тренує різні типи мязевих волокон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви досі не розумієте що це люди різної специфіки

Я це розумію. А вони?

та ви, та я, та ми, я вас счас.

І це майже всі ці перекачені хлопчики так говорять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це майже всі ці перекачені хлопчики так говорять.

Ну значить вам попадались лиш самовпевнені егоїсти-зазнайки:) Може їх і більшість, хто зна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала, посміялась від душі ))), а особливо насмішило ось це :

Я представляю как сейчас передергивает тех леди, которые регулярно засовывают себе в рот сигареты. А таких ведь очень много. Зайди в ночной клуб - 95% женщин там что делают? Правильно. Курят и снимаются! Кто то хочет срубить бабла побольше. Кто то хочет найти "прынца не белом кайене" . Но смысл один и тот же: НАЙТИ ПОЛОВОГО ПАРТНЕРА! И если барышня говорит о том, что она пришла сюда "ПРОСТО ТАК", "ПОГУЛЯТЬ", "ПОТЕНЦЕВАТЬ" или "ЗАВЕСТИ НОВЫХ ДРУЗЕЙ", то это не более чем самообман. Потому что лишать себя ночного сна и отдыха "ПРОСТО ТАК".....весьма странно и глупо.

А по вашому нічний клуб це школа шляхетних панянок??? Якщо вас обурює те що робиться в нічних клубах, то йдіть ви... в бібліотеку, за "тургенівськими" дівчатами. Як на мене (хоч я і не є завсідником таких закладів) то люди , як чоловіки так і жінки, не ходять в нічний клуб щоб знайти там потенційного чоловіка чи дружину ( хоч чим чорт не шутить), а саме для того щоб випити, покурити і розслабитись так як дозволяє власне виховання. З вашого топіку видно, що себе ви любите понад усе, і просто ще не знайшли дівчину яка б любила б вас так само. Тому ви й ображаєте жінок через такі безглузді топіки. Курити чи ні це особиста справа кожного, одна моя знайома вперше закурила в 32, після того як в дтп загинув її чоловік і вона залишилась сама з дітьми, то що вона після цьго відразу зкурвилась? Особисто я не курю, але з повагою відношусь до звичок інших людей, і не бачу в курінні нічого такого щоб висловлювтись подібним способом, це обурливо і образливо. На вас певне дівчата не ведуться от ви і придумуєте подібні пости для задоволення власного я. І що це за стереотипи такі, чоловікам можна а жінкам ні, час іде і все міняється. Навіщо ТАК зациклюватись на здоровому образі життя, якщо вкінці буде фінал такий же як і у курців, ну може проживете ви на пару років довше за них, шкодуючи і заздрячи тому що вони спробували, а ви ні. Життя надто коротке... і насолоджуйтесь їм так, як дозволяє ваша совість (без заздрощів до совісті інших).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу спитати у топікстартера, а особисто ви, з якою метою ходите в нічний клуб, для того щоб знайти партнерку для пробіжок і заннять спротом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви досі не розумієте що це люди різної специфіки

Я це розумію. А вони?

та ви, та я, та ми, я вас счас.

І це майже всі ці перекачені хлопчики так говорять.

Дзеркало. Стійка прямо, ноги по ширині плеч. Руки всторони. Долоні до верху. 10 хв (хоча б) нерухомо. Повірте, за ці хвилини ви про себе дізнаєтесь більше , ніж інші про вас зможуть розказати чи придумати. Спробуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...