Перейти до змісту

Symbian-vs-WindowsMobile


Рекомендовані повідомлення

Якщо це КПК, без телефонної начинки - тоді Windows Mobile, не Symbian. Навіть сама Нокіа - мать Symbian`a в своїх інтернет-планшетах (по суті, тих же КПК) використовує Лінуксоподібну ОС.

Велике розмаїття програм, написаних як потужними фірмами, так і доморощеними програмістами, дозволять використовувати КПКшку по максимуму. Але Windows (чи мобайл, чи профешнл, чи 95) - це Windows... апарат, на якому стоїть Вінда, і є кнопка "Ресет" вже не можна розцінювати як щось надійне. В мене на Windows Mobile 2003 не раз виходило пропускати дзвінки із-за глюків системи - від простого "нема покриття", хоча покриття було, до неможливості прийняти дзвінок, тому що якась прога, якою я в цей час користувався, заглючила, і кнопки не реагують. Одного разу в судовому засіданні довелося судорожно видирати батарею, тому що ні на клавіші, ні на кнопку блокування апарат не реагував, а дзвінок мявкав. Поставити мелодію на дзвінок - гемор. Крім wma апарат нічого не розуміє. Використовуєш сторонні програми - це завантажує системну пам'ять і різко підвищує ймовірність глюків, томсу що на різних моделях один і той же софт веде себе по-іншому. Крім того, на КПК доводиться повісити 4-5 програм, які повинні постійно бути в пам'яті для легшої роботи. І ці програми також буває складно підібрати. Якщо це просто КПК - це не критично. Але якщо це телефон, який в будь-яку мить може задзвонити - лишній, кривий, не зовсім сумісний софт просто може призвести до збою.

Разом з тим я погоджуюся, що для КПК ВінМобайл - це найкраще, що є.

В той же час, якщо брати телефон - то тільки з Symbian. Значно менше глюків, легке керування контактами, однією рукою добавляєш нові контакти, ті, що тобі щойно дзвонили, записуєш їх імена на ходу, пишеш СМС теж на ходу. Ставиш автовідповідач, диктофон. Все це на ВінМобайлі - практично неможливо. Телефонна частина там настільки відокремлена апаратно від комп'ютерної, що диктофонів для запису розмов або автовідповідачів на ВінМобайл ще ніхто не випустив. Якщо навіть потрапить тобі апарат не тільки з сенсорною, а й з апаратною клавіатурою, щоб можна було ввести якісь дані на ходу - на цій клавіатурі не буде українських букв, не буде Т9, яке в Нокії мені дуже сильно спрощує життя. Під Симбіан зараз є дуже багато софта, ось наприклад те, чим я користуюся:

- Автовідповідач (є можливість створити розгалджене меню типу "Натисніть 1 - і отримайте інфу, натисніть 2 - і запишіть інфу");

- Автоматична зміна профілів (якщо в календарі написано "10.11.2007 р. 11.00-12.00: Суд", то програма сама на час суду переведе телефон в беззвучний режим, запустить автовідповідач, а після закінчення судового засідання включить звичайний режим);

- Аська;

- Аудіоплеєр;

- База даних по Луцьким телефонам;

- Веб-браузери, в т.ч. маленький, шустрий і вигідний Opera Mini, який стискає окремі сайти в 10-20 разів;

- Веб-камерний софт (підключається до компа, і камера телефона стає веб-камерою);

- Відеоплеєр (DivX, XviD, MPEG4) - але на моїй N73 йдуть лише конвертовані ролики. На N95, E90 і деяких інших можна дивитися неконвертоване відео.

- Диктофон (в тому числі телефонних розмов, з можливість запису автоматом всіх дзвінків у дуже економному в плані розмірів файлів форматі);

- Офісні програми для файлів Word, Excel, PowerPoint, PDF;

- Перекладач різних фраз на іноземні мови (вимовляє фрази на поширені теми, забиті в пам'ять, голосом різними мовами);

- Прогноз погоди;

- Поштова програма;

- Словники від ABBYY Lingvo;

- Читалка книжок;

- Fring;

- GPS-навігаційний софт;

- Internet-радіо.

Як для телефону, то тут і так задофіга...

Ох, зараз почнеться... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це КПК, без телефонної начинки - тоді Windows Mobile, не Symbian. Навіть сама Нокіа - мать Symbian`a в своїх інтернет-планшетах (по суті, тих же КПК) використовує Лінуксоподібну ОС.

...

Ох, зараз почнеться... :(

Я так розумію ти не знаєш про те що вже вийшла ВМ6 (згодом ВМ6.1) в якій всі тобою перечислені глюкі просто відсутні (ІМХО сам перевіряв), А софт який ти перечислив є і на ВМ6, тай взагалі не секрет що на ВінМобайл стороннього софту набагато більше ніж на сімбіан. Майже у всіч гаджетах на вінді можна обновити ПО в домашніх умовах чого не можу сказати про інші ОС в тому числі і сіиб. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію ти не знаєш про те що вже вийшла ВМ6 (згодом ВМ6.1)

То ти просто погано розумієш. http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=14747

А якщо ти уважно читав огляди ВМ6 - то відчутних змін в телефонній програмній частині не відбулося.

Про те, що на ВінМобайл софта більше - я не заперечую. Читай уважно. Моя теза - Симбіан кращий для телефонів, а не для КПК. Для КПК кращий ВінМобайл. І готовий тобі довести це. Приходь до мене з будь-яким комунікатором на ВінМобайл, а я протиставлю тобі телефон і комунікатор від Нокії. І ми подивимся, наскільки зручніша, швидша та якісніша робота з телефоном в наших апаратах, як на голому апараті, так і на з встановленим софтом. Можу навіть не на просто так, а на гроші :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію ти не знаєш про те що вже вийшла ВМ6 (згодом ВМ6.1)

То ти просто погано розумієш. http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=14747

А якщо ти уважно читав огляди ВМ6 - то відчутних змін в телефонній програмній частині не відбулося.

Про те, що на ВінМобайл софта більше - я не заперечую. Читай уважно. Моя теза - Симбіан кращий для телефонів, а не для КПК. Для КПК кращий ВінМобайл. І готовий тобі довести це. Приходь до мене з будь-яким комунікатором на ВінМобайл, а я протиставлю тобі телефон і комунікатор від Нокії. І ми подивимся, наскільки зручніша, швидша та якісніша робота з телефоном в наших апаратах, як на голому апараті, так і на з встановленим софтом. Можу навіть не на просто так, а на гроші :mdr:

Ну за фразу "Я так розумію ти не знаєш про те що вже вийшла ВМ6 (згодом ВМ6.1)" вибачай, але маю аргументи, в мене були Нокії і Н70 Н93 які тількі не були зараз Асус Р535 незручний тількі тим що немає клавіатури у всьому іншому подобається на всі 100%, друг купив 525 до цьго як і я мав багато нокій каже що 525 зручніший за будь яку нокію якщо ставити сторонній софт. Мені взагалі стилусом краще набирати як на клавіатурі і операції з номерами можна робити не гірші ніж у нокії в тому числі і відсилати на прийнятий номер СМС і т.д. і т.п. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за фразу "Я так розумію ти не знаєш про те що вже вийшла ВМ6 (згодом ВМ6.1)" вибачай, але маю аргументи, в мене були Нокії і Н70 Н93 які тількі не були зараз Асус Р535 незручний тількі тим що немає клавіатури у всьому іншому подобається на всі 100%, друг купив 525 до цьго як і я мав багато нокій каже що 525 зручніший за будь яку нокію якщо ставити сторонній софт. Мені взагалі стилусом краще набирати як на клавіатурі і операції з номерами можна робити не гірші ніж у нокії в тому числі і відсилати на прийнятий номер СМС і т.д. і т.п.

Тоді я наполягаю на змаганнях. Тільки таким чином можна довести, що краще для телефона - ВінМобайл чи Симбіан. Встановимо критерії для роботи з телефоном - швидкість, зручність виконання тих чи інших операцій, на ходу, в автомобілі, в приміщенні. Складемо перелік типових задач, які ставляться перед телефоном - дзвінки, СМСки, ММСки, додавання нового контакту, зміна існуючого, видалення, які треба буде виконати в різних умовах, і хто їх швидше виконає - я, чи ти. Порахуємо, скільки операцій, рухів треба зробити. Зробимо ряд задач з голими апаратами, а потім - з нашпигованими софтом. Оцінимо кількість софту, який треба додатково встановити. Довідаємося, чи можна поліпшити функціонал за допомогою безкоштовного софта, чи софт здебільшого платний. Глянемо на зручність проведення настройок, в т.ч. інтернету, ММС.

Скільки можна людям гнати пургу навколо старого, як світ, питання? Давай вирішемо це по-чесному. Ставка - хто програє, віддасть свій телефон переможцю. Якщо ти почав цю тему, і апріорі за ВінМобайл - то навіщо ти її створював? Для того, щоб тобі почали піддакувати? Хтось - погодиться з тобою, хтось - ні. Тому я стверджую: Симбіан для телефону - краще, ніж ВінМобайл, і готовий тобі це довести на практиці. Ти готовий на практиці спростувати мою позицію?

yura_core2duo

PhonesLutsk.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти почав цю тему, і апріорі за ВінМобайл - то навіщо ти її створював? Для того, щоб тобі почали піддакувати?

5 баллов!!!

я не пользователь ни того ни другого, и если соберусь - то скорее сначала это будет WinMobile.

но тут просто согласен с глубокой мыслью нового модератора! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 turbonetfix До речі... як тобі така інфа, що написаний під ВінМобайл софт скоро запрацює на Симбіані?

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=14532

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

елементарна річ -- спробуйте на вінмобайлі відправити або прийняти візитку з номером... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

елементарна річ -- спробуйте на вінмобайлі відправити або прийняти візитку з номером... :mdr:

значить ти тоді той контакт не отримав що просив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти почав цю тему, і апріорі за ВінМобайл - то навіщо ти її створював? Для того, щоб тобі почали піддакувати?

5 баллов!!!

ага. і бачити діалог Plum-a і Yarchik-а на зразок "нокіа гут", "ага нокіа гут!", "нокіа супер клас!", "точно, нокіа супер клас!"...

закрийте цю тему, вона ні до чого доброго не приведе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чого ти так? Я ж запропонував по-чесному вирішити: що краще і зручніше - Симба чи ВінМобайл. Але топікстартер десь щез - очевидно, не готовий прийняти мій виклик. Я можу кинути його і тобі. Готовий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не впевнений що це кінчиться добром, отако во виклики кидати усім підряд направо і наліво :)

я змагання для себе самого вже робив, після ВМ брав Нокію, відчув всі переваги симбіан, повернувся назад до ВМ. навіщо мені ще щось доводити? я взагалі вважаю що таке повинен зробити кожен - спробувати і вирішити для себе сам. подобається тобі симбіан, так нехай, хіба ж хто проти? це, так би мовити, тільки твоя особиста справа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже ухожу от Симбы.

Либо ПРОСТО ТЕЛЕФОН, либо WM.

ЗЫ насчет безглючности симбиан - эээ .... я не гаджетоманьяк, но имел три тела с симбой и одно - с ВМ. Но впечатления о безглючности симбиан, а тем более по сравнению с виндой мне просто не понятны. И будь для меня телефон важным средством связи, я никогда не завел бы его на симбе, это точно! На квесте, когда от того, прийму я звонок или нет зависел выигрыш команды, я взял у жены самсунг - жабку. И знаете, решил продать свой Е65 после 15 секунд юзания ПРОСТОтелефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto:

до тоебе важко додзвонитись незалежно від того, яким телефоном ти користуєшся :(

Хто з відписувачв хоч раз за останні 2-3 роки не міг додзвонитись до мене? Думаю що нема тут таких. Період, коли я експерементував з Life не враховувати :)

В мене було дуже багато апаратів -- і просто телефони майже всіх поширених в нас виробників, і смарти від нокії і сонєріка, і смарт і комунікатори на вінмобайлі. І я кожен раз повертаюсь назад до сімби і кайфую від того, яка вона зручна. 2 difoto: і надійна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже ухожу от Симбы.

И знаете, решил продать свой Е65 после 15 секунд юзания ПРОСТОтелефона.

Да, безперечно, це достатній час для глибокого і вдумливого аналізу, який дасть можливість вивчити всі функції. Це мені нагадує анкедот про те, що в пострадянських країнах найшвидше читають. До такого висновку фахівці Майкрософт прийшли, коли проаналізували, з якою швидкістю середній користувач встигає прочитати "Лицензионное соглашение" і натиснути "Принять" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как вы все красиво дифирамбы поете, я даже заслушался :rolleyes: особенно преуспел Yarchik, вот что значит профессиональная подготовка. но предубежденность против WM2003SE все равно чувствуется, да-да

но смысла каких-то соревнований, тем более с такими ставками как телефоны, я совершенно не понимаю. на противостоянии мобильных платформ сломано немало копий и абсолютный победитель едва ли будет найден -- скрыть какие-то негативные или позитивные стороны платформ в наше информационное время едва ли представляется возможным. читайте обзоры, сравнения, форумы и будет вам счастье :) тем более всякие превьюхи новых платформ и железок появляются задолго до выхода их на наш рынок и если не вестись на рекламу, можно выбрать аппарат максимально подходящий для целей и задач.

лично я себя в WM5 чувствую намного комфортнее, так как использую коммуникатор преимущественно как продвинутый органайзер, блокнот, хранилище контактов, мультилингвистический словарь, средство доступа к интернету, аудиоплеер, диктофон, ну и конечно как телефон. устраивает ли меня винмобайл для этих целей? разумеется. за много лет использования коммуникаторов я еще не встречал задачи не имевшей решения. кстати по ссылке любой желающий может ознакомиться с "деревом возможностей" WM5 и убедиться лично в ее мощности и многофункциональности.

а тыкать пальцем в какие-то мелочи, для которых вы из-за своей лени не смогли найти решения -- ну что за детство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за много лет использования коммуникаторов я еще не встречал задачи не имевшей решения.

а тыкать пальцем в какие-то мелочи, для которых вы из-за своей лени не смогли найти решения -- ну что за детство?

Автовідповідач. ;)

Запис телефонних розмов через аудіотракт телефона :) :) :)

Навіть архінелінивий не зможе вирішити цих питань...

Підсумовуючи.

Не дивлячись на підjобку в мою сторону, яка відчувається в пості Shkoder`a, прочитавши його пост, хотів би запропонувати для форумчан наступний спосіб вирішення питання "Що краще - Symbian чи Windows Mobile?":

Об'єктивно Symbian не є гіршою чи кращою платформою від Windows Mobile, а Windows Mobile не є кращою чи гіршою від Symbian.

Symbian чи Windows Mobile можуть бути кращою або гіршою платформою для конкретного користувача і для конкретних задач, що водночас не дає права цьому користувачу нав'язувати свою точку зору більше, ніж одній особі, а також доводити переваги однієї платформи над іншою.

Підходить? І закриємо цю тему назавжди, а незгодних будем тикати мордою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автовідповідач. :)

в смысле? нужен автоответчик и нет решения для ВинМобайл?

а решение настроить его через оператора не подходит? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за много лет использования коммуникаторов я еще не встречал задачи не имевшей решения.

а тыкать пальцем в какие-то мелочи, для которых вы из-за своей лени не смогли найти решения -- ну что за детство?

Автовідповідач. ;)

Запис телефонних розмов через аудіотракт телефона :) :) :)

автоответчик есть в некоторых коммуникаторах на WM5/WM6, например в GSmart. VITO Audionotes в P525 очень качественно пишет звук с микрофона во время разговора, причем сразу в mp3 и раскладывая по каталогам. претензий никаких. ведь главное не то, откуда пишется звук, а главное -- как.

Навіть архінелінивий не зможе вирішити цих питань...

как видишь, решение есть, хоть и не универсальное.

Об'єктивно Symbian не є гіршою чи кращою платформою від Windows Mobile, а Windows Mobile не є кращою чи гіршою від Symbian.

Symbian чи Windows Mobile можуть бути кращою або гіршою платформою для конкретного користувача і для конкретних задач, що водночас не дає права цьому користувачу нав'язувати свою точку зору більше, ніж одній особі, а також доводити переваги однієї платформи над іншою.

Підходить? І закриємо цю тему назавжди, а незгодних будем тикати мордою.

мда, сначала значит подлить пару ведер бензина на костер холивара по поводу сабжа, а потом стоя в сторонке призывать к пожаротушению как будто ничего не случилось? ээх, пан меценас, пан меценас..

ps. последние Gigabyte GSmart являются весьма приближенными функционально к девайсам на симбе - там сделан упор именно на телефонных функциях, интересующимся советую присмотреться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в смысле? нужен автоответчик и нет решения для ВинМобайл?

а решение настроить его через оператора не подходит? ;)

Мені - не підходить. По-перше, це гроші. По-друге, автовідповідач на мобілці дає можливість користуватися телефоном, бачити, хто дзвонить - але не приймати дзвінки, або приймати ті, які хочеш. По-друге, на телефоні цілком можливим є варіант зробити так, що коли тобі дзвонять - телефон не дзвонить, трубку знімає автовідповідач, і говорить: "Я в суді, залиште повідомлення і т.д." Хто не знає "фішки" - залишає повідомлення, а хто знає - вводить код, і телефон починає дзвонити. І можна говорити. Не кажучи про те, що можна створити голосове меню на зразок того, що в операторів сотового зв'язку.

как видишь, решение есть, хоть и не универсальное.

Так отож. Зовсім не універсальне.

мда, сначала значит подлить пару ведер бензина на костер холивара по поводу сабжа, а потом стоя в сторонке призывать к пожаротушению как будто ничего не случилось? ээх, пан меценас, пан меценас..

Я щось крамольне написав? Свою точку зору - погоджуюсь, доволі агресивну - я готовий був довести не лише словами в форумі, а й конкретними діями. Але якщо існуючий спір зведено до словесної дискусії - то я запропонував формулу для припинення пустих балачок. Все одно вони нічого не дадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...