Перейти до змісту

Індукційний котел


HWman

Рекомендовані повідомлення

1330246545_980.jpg

Власне, люблю всякі такі штуки, сама ідея гріти воду за допомогою індукційного нагрівача далеко не нова, просто ютюб запропонував переглянути ось таке відео:

Звичайно все супер безпечно, супер економічно, супер ефективно... але стоп? А хіба ККД ТЕН"а не максимальне, тобто 99% ?

Це що вони там винайшли нагрівач який запросто перепригує ефективність в 100% ?

Хотілося б почути думки форумчан на рахунок сабжу, можливо хтось вже навіть користується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю, що цей котел буде економніший за ТЕНовий. Як правило для отримання 1 кВт тепла, потрібно затратити 1кВт електроенергії.(теплові насоси до уваги не беремо...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцей буде самий економічний по електриці та з найменшим впливом на людину всякими полями!

ie1aU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За таким треба слідкувати постійно аби не закипів, а народ нині любить, щоб все було автоматичне, натиснув кнопку - гріє, натиснув іншу - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, можна контролювати цей процес (кипіння) :)

В дров'яній топці? Будеш стояти над ним і регулювати піддувало? :D

Хотілося б почути думки форумчан на рахунок сабжу, можливо хтось вже навіть користується?

Напевно виробник завдяки маркетингу вважає що знайшов свою нішу на ринку водонагрівальних котлів. Хіба що може економія буде на самих тенах які не треба міняти якщо згорів.

Аля:

Покупець:

- А чим відрізняється ваш котел від ТЕНових?

Продавець:

- О-о-о, ви знаєте, в нього ККД 99% і за електрику платитимете на 30% менше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Визначальним для нагріву приміщення є його тепловтрати, потужніть нагрівника має їх перекривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дров'яній топці? Будеш стояти над ним і регулювати піддувало?

Ні, стоїть котроллер який керує турбіною, водяними насосами та виміріює температуру усіх котурів. Коли температура води в котлі досягає заданаї - вимикається турбіна, а паливо перестає горіти, тліє тільки, так як немає в котлі кисню. Коли температура впаде до нижньої заданої межі (гістерезис) - знову вмикається турбіна і процес горіння продовжується.

Якщо хороші дрова - приходити до таких котлів потрібно 2-3рази на добу. Чистити - орієнтовно 1-2 в тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, стоїть котроллер який керує турбіною, водяними насосами та виміріює температуру усіх котурів. Коли температура води в котлі досягає заданаї - вимикається турбіна, а паливо перестає горіти, тліє тільки, так як немає в котлі кисню. Коли температура впаде до нижньої заданої межі (гістерезис) - знову вмикається турбіна і процес горіння продовжується.

Якщо хороші дрова - приходити до таких котлів потрібно 2-3рази на добу. Чистити - орієнтовно 1-2 в тиждень

Все правильно описав. А якщо поставити ось таку штуку, то підходити до котла потрібно буде 1-2 рази в тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дров'яній топці? Будеш стояти над ним і регулювати піддувало?

Ні, стоїть котроллер який керує турбіною, водяними насосами та виміріює температуру усіх котурів. Коли температура води в котлі досягає заданаї - вимикається турбіна, а паливо перестає горіти, тліє тільки, так як немає в котлі кисню. Коли температура впаде до нижньої заданої межі (гістерезис) - знову вмикається турбіна і процес горіння продовжується.

Якщо хороші дрова - приходити до таких котлів потрібно 2-3рази на добу. Чистити - орієнтовно 1-2 в тиждень

є готові рішення такого типи, і чи можливо їх у луцьку роздобутти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є готові рішення такого типи, і чи можливо їх у луцьку роздобутти?

чого? твердопаливні котли? - повно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є готові рішення такого типи, і чи можливо їх у луцьку роздобутти?

чого? твердопаливні котли? - повно

з твердопаливними котлами все ясно, цікавить котел який Ви оаисували, з контроллером, чи це з розділу зроби сам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з твердопаливними котлами все ясно, цікавить котел який Ви оаисували, з контроллером, чи це з розділу зроби сам?

Це що я описав - продається в стандартній комплектації з твердотопливним котлом.

є готові рішення такого типи, і чи можливо їх у луцьку роздобутти?

наприклад

http://agrosell.com.ua/krzaczek

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки ціна кусюча, один контролер вартує більше тисячі.

Думаєш підвести газ і поставити котел та ін.. - буде дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію опалювати дровами дешевше чим ел. енергією? Просто мені здається значно простіше контролювали ТЕНи чим полум'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію опалювати дровами дешевше чим ел. енергією? Просто мені здається значно простіше контролювали ТЕНи чим полум'я.

Контролювати легше, платити більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...