Перейти до змісту

Impose personal sanctions on President of Ukraine


SysR

Рекомендовані повідомлення

Impose personal sanctions on President of Ukraine Viktor Yanukovych and Cabinet of Ministers of Ukraine members

On the 21 November 2013 the Cabinet of Ministers of Ukraine has adopted resolution to suspend the preparation process to conclude Association Agreement with European Union.

We cannot accept the fact that President of Ukraine Viktor Yanukovych and his government deny the right of the people of Ukraine to become closer to the Western civilization.

We demand to impose personal sanctions on Mr Yanukovych and Cabinet of Ministers of Ukraine members unless Mr Yanukovych signs the Ukraine-EU Association Agreement during Eastern Partnership summit in Vilnius, Lithuania on 29 November 2013:

The sanctions should include but not be limited to:

- Ban to enter the U.S. and EU for Mr Yanukovych and Ukraine government members families.

- Freeze bank accounts of companies affiliated with them

Якщо коротко, то коли дана петиція набере 100000 голосів то ВФЯ і Ко можуть заборонити в'їзд до країн ЄС та США.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво як це має США заборонити в'їзд в ЄС ?

Заборона на в'їзд до США та ЄС , так правильніше мені здається.

а цифра в 90 799 за добу швидко набралась.

другий раз відкрив 90 429, то це як))) відлік назад? це те кому залишилось проголосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Freeze bank accounts of companies affiliated with them

Цей пункт помоєму більш важливий та цікавий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а цифра в 90 799 за добу швидко набралась.

Ми не чтаємо англійською. Нажаль?

Signatures needed by December 26, 2013 to reach goal of 100,000

Підписів необхідно до 26,12,2013 щоб досягнути відмітки у 100 000.

Проголосувало 9,900 майже 10 000.

Лишилося ще 90 000.

Так, там відлік назад. В США це норма:) Судячи з їхніх фантастичних фільмів (сарказм).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже 12.5 тис і це тільки за 1 день і сьогоднішній ранок. так що реально набрати 100тис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набрати - реально, але потрібна і допомога борди). Реєструємось, підтверджуємо мило і вперед голосувати!

я вже підтримав..залишилось всього 84,118тис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"СЛАВИК...Чё та Я ОЧЬКУЮ"

все прекрасно знаем ка USA умеет "помогать"... https://petitions.whitehouse.gov

что б потом не сделали очередной полигон для USA и Росии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 підпис від мене )

я думаю, що цих 100 тис. підписів швидко набереться!

На даний момент вже - 47,456 підписів (майже половина). ЗМІ зробило свою справу :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошая статистика, если так дальше пойдет то до воскресенья будет 100К

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

теж підписався. я 49155 )))

цікаво, хто автор цієї петиції. на сайті не зміг знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор цієї петиції, відомий під ініціалами D.G....

....Утім, досягнення необхідної кількості підписів ще не означає автоматичного введення персональних санкцій проти українського президента та членів уряду. Штат Білого дому її перегляне та надішле до відповідних фахівців в уряді. А ті вже дадуть офіційну відповідь, яка буде розміщена на веб-сайті Білого дому та надіслана на електронну пошту усіх підписантів....

...У той же час, зазначається на веб-сайті Білого дому, американський уряд залишає за собою право не розглядати певні справи, аби уникнути невиправданого втручання. Це стосується таких сфер, як охорона правопорядку, арбітраж та інші....

...Колишній посол США, а нині старший науковий співробітник Інституту Брукінгса Стівен Пайферочікує, що відповіддю на петицію стане пояснення американської урядової політики, яка наразі не шукає встановлення санкцій проти окремих українців.

Але, навіть якщо ця петиція і не дасть того результату, на якій сподіваються підписанти, пряме звернення до Білого дому є потужною формою донесення громадянами до адміністрації президента Обами своєї позиції та впливу на зовнішню політику Сполучених Штатів.

Звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошая статистика, если так дальше пойдет то до воскресенья будет 100К

З таким темпом - до кінця суботи точно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОДПИСИ НЕОБХОДИМЫЕ 26 ДЕКАБРЯ 2013, ЧТОБЫ ДОСТИЧЬ ЦЕЛИ 100000 11001

ВСЕГО ПОДПИСИ НА ПЕТИЦИИ 88999

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...