Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

«Майдан своїх не здає!» - усіх кличуть під ківерцівський суд

ми їдемо, правда не в колоні, але на суд потрапляємо))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... цілком логічноим було продовжити недільне віче ходою, а тих даїшників відпустити від гріха подалі, що Гузь і зробив....

доповню. якщо не помиляюсь, то Терещука заставили порвати ті папірці.

п.с. до речі, цей інцидент добряче так згуртував людей. і на ході, на мою думку, було більше людей, ніж під час віче

про ходу не був в курсі, і склалось з початку таке враження, що міліція сама такими діями спровокувала згуртувала людей на ходу до облупрМВС :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цілком логічноим було продовжити недільне віче ходою, а тих даїшників відпустити від гріха подалі, що Гузь і зробив

Та нє, не логічним то було. Мав місце виявлений факт зловживання і порушення з боку міліції. І перевага була там цілком на боці людей. Ніхто не каже, що треба було там махач, починати, але довести то все до кінця, щоб даішники сказали хто дав наказ переписувати, Терещук сказав нафіга то йому, ну і для повного щастя щоб даішники по колу з піднятими руками походили приговорюючи "вибачте ми більш так не будемо"). В якийсь момент Терещук навіть казав, що вийде на сцену і про сина Поліщука розкаже. Аж тут приходить Гузь, з числа тих, хто не розуміє що відбувається, чмирить Поліщука і каже щоб відпустили поліцаїв. Аху_єть просто.

П.С. До облуправління ніхто не ходив, ходили до ЗАГСу, щоб там гімн заспівати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. До облуправління ніхто не ходив, ходили до ЗАГСу, щоб там гімн заспівати.

я знаю, що ходили до загсу. сам також йшов.

але перше враження (на проїзжій частині пр. Волі біля ЦУМу) склалось, що до УМВС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку повісили регіонала, на шляхопроводі біля Завокзального ринку ("варшавки") повісили макет людини, одягнений у символіку Партії регіонів.

KR31r.jpg

7rhBi.jpg

lbWrY.jpg

Ще ось таке оголошення.

qBcjw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ось таке оголошення.

таких треба побільше й перед наступними виборами також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ось таке оголошення.

таких треба побільше й перед наступними виборами також.

На якусь частину населення це подіє. Але кожне "продажне ЧМО": виправдовує свій факт продажності, "вішає всіх собак" щодо свого обранця, "плачеться в сорочку" кожному зустрічному; і на наступних виборах вже як наркоман без дози, "скаче на ті ж граблі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gaponyuk, так хоч на якусь подіє - вже добре. вода камінь точить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Майдан своїх не здає!» - усіх кличуть під ківерцівський суд

ми їдемо, правда не в колоні, але на суд потрапляємо))

А ця мадам Леонова стартовий капітал зробила,перебуваючи працівником митниці,нє?

Це я так,шоб уточнить для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ця мадам Леонова стартовий капітал зробила,перебуваючи працівником митниці,нє?

а наскільки це зараз принципово?

бо якщо будемо надіятись лише на плєбс, то можна вже зливати революцію))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь Срульови можуть привселюдно посилати та обзивати співробітників ДАЇ педерастами, чому ж вони його не судять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lyuba Droghan

Щойно п'ятьох наших хлопців, які розклеювали оголошення про наступні акції, заарештували і повезли у міське відділення міліції. Треба підтримка. Хто може підходимо для МИРНОГО протесту біля міського відділення міліції на Грибоєдова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що?Яке там блокування було?Їхня машина заглохла,її ще штовхали,що би завелась.Як можна блокувати те,що не їде і не може рухатися?Це на замітку тим,кого викличуть до міліції.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lyuba Droghan

Щойно п'ятьох наших хлопців, які розклеювали оголошення про наступні акції, заарештували і повезли у міське відділення міліції. Треба підтримка. Хто може підходимо для МИРНОГО протесту біля міського відділення міліції на Грибоєдова.

Самооборона троха тупить, визнаю. І це ще один фактор до усвідомлення - навіщо потрібна "Самооборона".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняючи одних хабарників на інших, в країні нічого не зміниш.

можна подумати я десь пропонував просто змінити одних на інших.

І не треба називати рядових учасників протестів "плєбсом"

в цій "революції" я рядовий учасник, але це не міняє те, що я сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сторінці ВО Майдан-Волинь https://vk.com/volunmaydan є така інформація

Пікетування о 07:30 ОДА КОЖНОГО ДНЯ!

БУДЕМО ПСУВАТИ НАСТРІЙ І РОБОЧИЙ ДЕНЬ НАШОМУ ГУБЕРНАТОРУ!

В неділю під час луцького віче теж згадували про цю інформацію. Це актуально? Люди збираються біля ОДА ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Гузь

Нашу активістку Автомайдану тримають на допиті більше 5 годин, їй стало погано... Лучани, всі хто може їдьте до міського відділу МВС! Я туди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Громадськом назвали имя женщины Аня, я так понимаю, это наша бордовчанка, которая активно участвовала в пикетировании ВВ. А значит, ее там и запасли. И те автоактивисты, кто там еще светился тоже могут быть приглашены. Что им делать в таком случае? Что посоветуют наши юристы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую за підтримку!!!!!! За лідавську ніхто поки не згадував. На даний момент вручають повістки тим активістам яких змогли ідентифікувати(номера машин-автомайдан)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сильно переживати не потрібно маховик вже запущено "суддю вже завалили" хати "беркутовців палять" скоро і до ментів дійде хоча двом вже добре десь в Луганску

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій друг вчора прибув на Грушевського (по ту сторону). Кожних пів години запитує що відбувається і що буде далі. Згущонки, як дехто на камеру мамі казав не дають))) і взагалі голодом морять. Найбільше боїться, що прийдеться штурмувати, а він побував по ту сторону, на майдані і йому там сподобалось. Звісно не всі там такі, але всі вони там бути не хочуть. З Беркутом зовсім інша історія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...