Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

активісти з лідавської запрошують підійти на 13 00 з білими хустинками вимазаними в колір крові і зробити ходу від лідавської до юванту.

всі небайдужі пидтримайте нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Івано-Франківськ, Львів вже заявили про невиконання нових законів. Тернопіль має прийняти це рішення сьогодні. Вінниця - 10 тисяч людей в центрі. Невже Луцьк таке ригівське болото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже Луцьк таке ригівське болото?

теж це питання турбує

чи були якись звернення від громадкості, пікети?

депутати взагалі щось коментують?

поки що тільки пук: "Луцький міський голова Микола Романюк закликає Президента України Віктора Януковича - скасувати закони, прийняті 16 січня 2014 року."

http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/sogodni-u-lucku-den-zhaloby

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

активісти з лідавської запрошують підійти на 13 00 з білими хустинками вимазаними в колір крові і зробити ходу від лідавської до юванту. всі небайдужі пидтримайте нас

Роздрукувати листівки та роздати на базарах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже Луцьк таке ригівське болото?

В Центре сейчас, на Театральном, стоят Шиба и три женщины.

Остальные лупят по клавишам и вопиют: "Доколе!!!"

Не спрашивайте, что сделано в Луцке. Делайте сами. Или вам нужен Лидер непременно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив в новинах - лідери опозиції закликали сьогодні з 12:00 до 13:00 пікетувати всі ОДА, в Луцьку щось таке планується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже мало інформації, люди дійсно непоінформовані.

Зранку, коли повертався з чергування біля ВВ, один мій знайомий сказав, що взагалі дізнався про все це від нас, коли зайшов на роботу і ми запропонували приєднатись до нічної варти.

А в іншому цілком погоджуюсь. Всі чогось чекають, а ще більше - герої тільки перед телевізором, а щоб вийти і щось зробити в Луцьку, чимось допомогти - о, ні-ні, це не до нас. Про поїздку на Київ взагалі не йдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організовуємося і починаємо діяти на місцях - таким чином ми підтримаємо Київ. Перестаємо бути байдужими і пасивними. Правда за нами !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

original-1.jpg,

В Україні оголосили попереджувальний страйк.

Початок 23 січня о 12:00, - йдеться в повідомленнях, які публікують в соцмережах.

"Облиште роботу на годину чи на півгодини, виходьте на вулиці, йдіть до своїх міських чи районних адміністрацій,- щоби висловити свій мирний супротив цій владі, щоб показати, що нас багато", - йдеться в повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 12.30 до частини ВВ, звідки о 13.00 запланована хода. Щодо інших заходів в мене інформації немає.

Але розпорошувати сили теж не є добре, тому треба визначитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого поганого в цьому не бачу. Явище має бути всеохоплюючим, люди непроінформовані. Було б добре організувати групи по мікрорайонах і скандувати гасла по дворах. Я би підтримала на 33-му.

Нічого поганого в цьому не бачу. Явище має бути всеохоплюючим, люди непроінформовані. Було б добре організувати групи по мікрорайонах і скандувати гасла по дворах. Я би підтримала на 33-му.

Нічого поганого в цьому не бачу. Явище має бути всеохоплюючим, люди непроінформовані. Було б добре організувати групи по мікрорайонах і скандувати гасла по дворах. Я би підтримала на 33-му.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

последние деньки разгуляться коллаборационистам и сочувствующим )

Я человек спокойный, но уже хочется, чтобы тебя нашли крепкие бордовчане да яйца бы защемили

не желайте людям того, чего не хотели бы своим детям....

или вы мама велосипеда?

кстати, можете просто спросить где я живу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки повернувся з Лідавської, плюс ще в пробці постояв.

Ніби пішли до ОДА. Є точніша інформація?

Бо в разі чого треба приєднуватись та підтримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

последние деньки разгуляться коллаборационистам и сочувствующим )

Я человек спокойный, но уже хочется, чтобы тебя нашли крепкие бордовчане да яйца бы защемили

не желайте людям того, чего не хотели бы своим детям....

или вы мама велосипеда?

кстати, можете просто спросить где я живу

Мытищи!!??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть, будуть брати ОДА)

Рівненську вже взяли.

А який інший вихід ??? Виходу немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В соседней ветке пишут, что собираются на завтра на 10.00.Тут что уже ..Так когда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться новини -- в Києві йде В І Й Н А - війна проти власного народу...

якщо хтось ще цього не зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В соседней ветке пишут, что собираются на завтра на 10.00.Тут что уже ..Так когда?

На 10.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

последние деньки разгуляться коллаборационистам и сочувствующим )

Я человек спокойный, но уже хочется, чтобы тебя нашли крепкие бордовчане да яйца бы защемили

не желайте людям того, чего не хотели бы своим детям....

или вы мама велосипеда?

кстати, можете просто спросить где я живу

Вот, я и говорю, что обычно мне это не свойственно, и людям я плохого не желаю.

А ваш адрес мне ни к чему, за ваши яйца держаться я, лично, не собираюсь, поскольку это уже будет совсем другая история.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...