Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Звонил товарищ, участвовал в блокаде автобусов с милиционерами они на Лидавской возле казарм МВС (за варшавкой). Просил, рассказать кому только можно: Приходите пикетировать, ребят вернули в казармы, они (ВВшники) сами не хотят ехать. Говорят их (ВВшников) могут ночью снова вывезти. Если их не будут "удерживать" в казармах пикетируются, то потом им (ВВшникам) секир башка за невыполнение приказов. Товарищ просил рассказать кому можно, что бы люди приходили и приезжали машинами если есть возможность. Прошу Модераторов отнестись с пониманием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
а що Луцьк - як відмітимо День Соборності?

Головне - ніяких циркових виступів а-ля "живий ланцюг звідси і доки людей вистачить"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с ФБ 15 минут назад

Victoria ZhuckovskaЄвромайдан Луцьк

Друзі, на Лідавську підігнали порожню машину. Є підозра, що будуть вивозити війська. Людей дуже мало. Треба ваша допомога!

Присоединяйтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

последние деньки разгуляться коллаборационистам и сочувствующим )

Я человек спокойный, но уже хочется, чтобы тебя нашли крепкие бордовчане да яйца бы защемили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Лидавской, пока, людей и дров хватает. Но надо будет усилить подкрепление под утро, примерно с 5 до 9-ти часов утра, когда людей на много меньше, и возможны осложнения. Кто может, кому на работу не спешить, подъезжайте, поддержите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Лидавской, пока, людей и дров хватает. Но надо будет усилить подкрепление под утро, примерно с 5 до 9-ти часов утра, когда людей на много меньше, и возможны осложнения. Кто может, кому на работу не спешить, подъезжайте, поддержите.

На 5 буду, Віталій +ЗВО66122721О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також планую зараз піднести чат

ти з відки будеш іти можливо разом підем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи потрібно купувати стакани чи там є якийсь інвентар?

Були паперові, можливо ще треба.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз чай є то є.принести аби він вистигав теж думаю не потрібно

Краще хай стигне, ніж його небуде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виникла така прикра ситуація. дістав з кладовки 2 термоса вони виявились ржавими і не діючими боюсь не донесу чай. але я готовий купити щось до чаю людям що саме буде актуально готовий потратитись на 50 гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отовий купити щось до чаю людям що саме буде актуально готовий потратитись на 50 гривень

Великий пакет розчинної кави ~40грн, на здачу - печиво Марія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Лидавской, пока, людей и дров хватает. Но надо будет усилить подкрепление под утро, примерно с 5 до 9-ти часов утра, когда людей на много меньше, и возможны осложнения. Кто может, кому на работу не спешить, подъезжайте, поддержите.

Розкажіть будь-ласка як туди потрапити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...