Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

То де наші ,,народні обранці,, Єрємєєв, Івахів,Палиця? Чому вони не з народом? Чи хочуть , щоб на Новий Рік діти скандували не Дід Мороз, Дід Мороз- а ЄПІ, ЄПІ ( Єрємєєв,Палиця, Івахів) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

де наші ,,народні обранці,, Єрємєєв, Івахів,Палиця?

По 5-му каналу Еремеев сегодня на майдане давал интервью. Рассказывал, что он практически каждый день туда ходит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на 12 на Театральний?

Мені симисиска прийшла, що на 13ту.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на 12 на Театральний?

Мені симисиска прийшла, що на 13ту.

Від влади? )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ванус в Києві (тобто помаранчевого прапора не буде). Ми (Борда) гуртуємося, чи як Бог дасть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дифото найден в Киеве. Но подойти пока не представляется возможным

post-8-0-34081000-1386497251_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не по темі... Але. Сьогодні було в нас на майдані якесь телебачення. Оператор в чорній куртці та світленька дівчина в рудій куртці(дублянці). Можливо, хтось бачив і знає яке саме це телебачення. Підкажіть, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператор в чорній куртці та світленька дівчина в рудій куртці(дублянці). Можливо, хтось бачив і знає яке саме це телебачення

Волинське телебачення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сюжет про сьогоднішнє Віче в Луцьку по 5-му каналу.

Я не дивлюсь ТБ)

Суть ось в чому. Всі три неділі виходила з дітьми на Євромайдани. Якось так, що жодного разу не брала фотоапарат (тупила). А потім подумала: шкода, я то буду пам'ятати ці події, а ось діти ще малі... Прикольно було б їм колись хоч фото показати. А тут сьогодні ми потрапили в об'єктив відеокамери. Мене питали якого милого я з двома дітьми туди прийшла))) А я навіть в тому тупанула, щоб запитати звідки вони. Ось так(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відставки уряду та президента вимагали учасники народного віче у Луцьку. Там зібралося понад 5 тисяч активістів та небайдужих містян.

Віче відбувалося під гаслом "Ні диктатурі". Народне зібрання ухвалило резолюцію в якій також закликали звільнити притягнених до кримінальної відповідальності учасників київського майдану. Та покарати винних у побитті людей в останню суботу листопада Водночас, вимагали відставки губернатора та голови Волинської обласної ради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Всі волиняни які мають бажання добратися з Луцька до Києва на Євромайдан, повинні зголоситися в наметі на Театральному майдані або записатися за наступними телефонами: 066-723-66-18; 068-687-65-61

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага!Увага!Увага! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ! Небайдужі дівчата, жінки, просимо вас долучитись до флешмобу 12 грудня 2013 року о 15 годині на Театральному майдані у Луцьку! Ми повинні пишатися нашими захисниками – чоловіками. Ми впевнені, що наші хлопці, чоловіки, батьки, брати, сини готові на все заради вас та вашої сім`ї. Ми вийдемо на вулицю і підтримаємо їх! Беріть з собою банери, плакати, пишіть на них побажання та звернення до чоловіків і приєднуйтесь до нас, а потім вирушайте разом у столицю! Хто з ваших чоловіків не долучається до Євромайдану, то будь ласка переконуйте їх у протилежному. Адже боягузам не місце поруч з нами, а чоловікові, який вважає себе повновладним, кровожерливим господарем української землі, не місце в нашій країні! Геть Януковича! Слава нашим чоловікам! Слава Україні! Українська краса на боці революції!

Будемо раді бачити вас з національною атрибутикою.)))

І від мене питання: Хто що має проти Гузя? Я не захищаю. Питаю, бо не в курсі. На форумі гуляє думка, що він не гідний Євромайдану. Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І від мене питання: Хто що має проти Гузя? Я не захищаю. Питаю, бо не в курсі. На форумі гуляє думка, що він не гідний Євромайдану. Чому?

гугл на пошук фрази "гузь ігор тимошенко" дає цікаві
. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна замітка. Ось і лице Гузя, як і Клімчук, підлаштовуються під кожну правлячу владу і партію.

І з боку нашої влади в особі Клімчука, починаються наїзди на лідерів майдану. То шукали Собуцького, тепер Майї пред'являють звинувачення, що вона викрала портрет Яника та познущалася з нього. І якраз, коли мав відходити автобус на Київ.

Хочу дочекатись чоловіка і на Київ, бо вже з мене так і пре. Не можу більше сидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І від мене питання: Хто що має проти Гузя? Я не захищаю. Питаю, бо не в курсі. На форумі гуляє думка, що він не гідний Євромайдану. Чому?

За свій 31 рік він змінив дуже багато політичних партій. Це «Конгрес Українських Націоналістів», «Наша Україна», «Єдиний центр», «За Україну!», «Фронт Змін», а зараз «Батьківщина». Зрозуміло, що коли людина так масово міняє партіїї швидше за все немає принципів, елементарної гідності. Для неї головне особиста матеріальна вигода і не важливо під якими знаменами, а ідеологія, власна позиція, ідейність це пусте місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І від мене питання: Хто що має проти Гузя? Я не захищаю. Питаю, бо не в курсі. На форумі гуляє думка, що він не гідний Євромайдану. Чому?

За свій 31 рік він змінив дуже багато політичних партій. Це «Конгрес Українських Націоналістів», «Наша Україна», «Єдиний центр», «За Україну!», «Фронт Змін», а зараз «Батьківщина». Зрозуміло, що коли людина так масово міняє партіїї швидше за все немає принципів, елементарної гідності. Для неї головне особиста матеріальна вигода і не важливо під якими знаменами, а ідеологія, власна позиція, ідейність це пусте місце.

Читав його біографію. Він ні дня ніде не працював, лише політична діяльність і жага влади. Як такій людині можна довірити чимось керувати? Нічого не створивши за своє життя, він не створить нічого і при владі. Буде лише "пиляти" бюджетні гроші. Це він ще на партійних грошах навчився добре робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯКЩО В ПРОКУРАТУРИ НЕМАЄ ВАЖЛИВІШИХ СПРАВ, ТО ПРИЙШОВ ЧАС ЇЇ РОЗПУСКАТИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно прийшов час її розпустити. І не тільки її.

В нашій країні державний апарат не виконує жодних функцій, окрім захисту власних інтересів. А в більшій мірі навпаки, тільки заважає і чинить усілякі перешкоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...