Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

http://www.youtube.com/watch?v=NqLJmElLcbw

Майдан Луцьк! початок

сюди

Персонаж, з яким розмовляв Віталя, житель Луцька, інфа сотка, але хто це, я не буду говорити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

От як назвати таких людей, що сидять в теплих квартирах за моніторами і тільки кричать: "аааа, давай, мачі беркут, чого стали"

Футбольними вболівальниками і тільки.

Ви собі уявіть, які требі мати аргументи, здібності, переконання, щоб організовано вести 700 тис. людей(частина яких справді радикально, агресивно налаштовані) до перемоги. Опозиція вже відповідальна за людей і за свої дії. Опозиція безбоязно виступає на передових, впритул з Беркутом і з провокаторами, які будемо відверті, за наказом, можуть і підстрелити і підрізати, кого потрібно. Дії опозиції виважені, цілеспрямовані, логічні, розумні, чітко організовані і об'єднані.

А була б на те воля - вже б на бульдозері гаранта з адміністрації вивели б.

І що б нам на це відповів світ? Відкриті двері в Європу, закрили б перед нами назавжди.

Чому "помаранчева революція" увійшла в світову історію? Як світ заговорив про українців? Звести зараз всі наші старання нанівець??!!

ІМХО. 1.В моїх очах Кличко дуже потух і знітився. В мене таке відчуття, що він в шоці з того, що відбувається. 100%, йдучи на вибори, він на таке не очікував. Він занадто інтелігентний і аристократичний для цієї всієї двіжухи. Або ж його бережуть, як реального кандидата, на виборах.

2. Порошенко. У світлі останніх подій, достойний поваги, захоплення і .... крісла президента. Виважений, освічений, розумний, цілеспрямований, аристократичний, інтелігентний, відкритий, за нього ніколи не соромно, коли він в Європі, йому не потрібен перекладач, не потрібні люди, які писали б для нього промови. Він не голослівний, практичний, говорить по суті. Не "тушка", він має свою чітку позицію, хоч і був при уряді помаранчевих і регіоналів. Йому не потрібне чуже, в нього є своє(я про бізнес). не проти, якщо мене хтось просвітить про його власні шкурні інтереси. За ним хтось стоїть??. ммм.., все-таки, мені здається, він стоїть сам за себе.

3. Ющенко. Я чомусь, досі, в середині душі, чекаю від нього пояснень, пішов по-англійськи, не прощаючись, схоже на те, що йому підставили ножа до горла. Або винні ми самі, він так багато говорив про національну гордість, свідомість, незалежність, голодомор. А нам потрібна була гречка. Ми не були готові. Зате були готові посміятись з нього не в тему. Він нас кинув, він нас розчарував, а може в ціьому і наша заслуга? Зараз багато хто каже, готовий сидіти без зарплати 2 роки, аби було краще моїм дітям потім. Відчуваєте різницю?

4. Разом з тим, я близька до того, щоб йти і голосувати за вчорашніх студентів-сьогоднішніх активістів. Вони не мають радянського багажу за спиною, і не спорчені товарно-ринковими відносинами в політиці. Націоналіст-патріот не завдасть шкоди (у всіх розуміннях цього слова) своїй країні і свому народу. Хай створюють свою політичну силу, не допускаючи туди перебіжчиків, які-от, наприклад, сьогодні здали квиток ПР, а завтра опиняться активістами Євромайдану.

П.С. Вибачайте, що так довго. Мислі вслух. Гадаю, багато хто сьогодні розгублений у виборі. От і в мене голова пухне з того всього. Вчимось вникати у політику, не вестись на гречку. Заздрю європейцям, які далекі від політики, - правильно, їх завдання зробити правильний вибір, все, далі їхні права у парламенті захищають навчені на те політики. Але їм простіше зробити вибір, їхні політики не брешуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом у

... )))

невже справді в то вірите ? :) чи просто так хотілося б ? :)

думаю вони там всі спокійні як удави ібо полюбе все іде по плану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14:00 около здания Донецкой областной государственной администрации планировался митинг сторонников президента Украины. Но мероприятие не состоялось.

Как сообщают novosti.dn.ua, данное мероприятие организовала Донецкая областная государственная администрация совместно с Партией регионов. На митинг собирали работников бюджетной сферы.

Митинг должен был пройти без партийной символики. Уведомление в горсовет планировали подать не от представителей партии. Однако, затем митинг отменили.

По данным журналистов, митинг отменили по причине технической невозможности организовать достаточное количество людей - представителей бюджетных организаций Донецка.

Чи то гроші економлять(партійці мало платять) чи то люди порозумнішали там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.В моїх очах Кличко ... занадто інтелігентний і аристократичний для цієї всієї двіжухи.

Улыбнуло :)

3. Ющенко. Я чомусь, досі, в середині душі, чекаю від нього пояснень, пішов по-англійськи, не прощаючись, схоже на те, що йому підставили ножа до горла.

Йому просто не було що сказати... Хотві бути пророком, а виявився звичайним "колгоспним бухгалтером". Шкода.

4. Разом з тим, я близька до того, щоб йти і голосувати за вчорашніх студентів-сьогоднішніх активістів. Вони не мають радянського багажу за спиною

На таких людей остання надія. Але повинен пройти час поки "совок" вимре ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тітушки в маріїнському парку разом з беркутом

щось затівається

https://www.youtube.com/watch?v=0yz7B7wjdUM

Джигурда - Ода Україні

http://vk.com/im?sel=15529505&w=wall-42390703_103651

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Персонаж, з яким розмовляв Віталя, житель Луцька, інфа сотка, але хто це, я не буду говорити)

ти жид или армяшка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.youtube.com/watch?v=0yz7B7wjdUM&feature=player_embedded - чувачки "гуляють" в сторону Кабміну, масове гуляння чоловік 500, всі хлопці, гей-парад шолє? і за ними загін Беркуту. Це годину-півтори назад десь знято
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це годину-півтори назад десь знято

я це відео бачив десь числа 28. БАЯН!

Upd. Пруф - залито на ютуб 24.11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.youtube....player_embedded - чувачки "гуляють" в сторону Кабміну, масове гуляння чоловік 500, всі хлопці, гей-парад шолє? і за ними загін Беркуту. Це годину-півтори назад десь знято

сумніваюсь що це було знято сьогодні - погода не та, це тиждень назад був туман, а сьогодні, сонце, хмари, сніг, але не туман точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО. 1.В моїх очах Кличко дуже потух і знітився. В мене таке відчуття, що він в шоці з того, що відбувається. 100%, йдучи на вибори, він на таке не очікував. Він занадто інтелігентний і аристократичний для цієї всієї двіжухи. Або ж його бережуть, як реального кандидата, на виборах.

2. Порошенко. У світлі останніх подій, достойний поваги, захоплення і .... крісла президента. Виважений, освічений, розумний, цілеспрямований, аристократичний, інтелігентний, відкритий, за нього ніколи не соромно, коли він в Європі, йому не потрібен перекладач, не потрібні люди, які писали б для нього промови. Він не голослівний, практичний, говорить по суті. Не "тушка", він має свою чітку позицію, хоч і був при уряді помаранчевих і регіоналів. Йому не потрібне чуже, в нього є своє(я про бізнес). не проти, якщо мене хтось просвітить про його власні шкурні інтереси. За ним хтось стоїть??. ммм.., все-таки, мені здається, він стоїть сам за себе.

+1 за Порошенка... ну не уявляю я президента-боксера... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.youtube....player_embedded - чувачки "гуляють" в сторону Кабміну, масове гуляння чоловік 500, всі хлопці, гей-парад шолє? і за ними загін Беркуту. Це годину-півтори назад десь знято

ну продажні бидло-гопніки, беркутята - це не новина... а от хто ті в чорній формі без опізнавальних знаків?

в спецназу ВВ були б хоч якісь нашивки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ті дні в маріінці і поряд було багато ментів, тітушків немало групок, але розрізднено, принаймі коли там був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за Порошенка... ну не уявляю я президента-боксера... імхо

Не треба скидувати з ваг те, що Порошенко - колабораціоніст, співпрацює з владою з 2012 року, тай до розвалу помаранчевого табору був причетний, як "любий друзь".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як збиратись на Майдан. Досвід.

Якщо ви все обдумали і вирішили підтримати події в Києві - ось декілька рекомендацій:

1. Ви туди їдете на власний ризик. Ілюзії, що Вас хтось кинеться захищати чи витягувати з міліції, якщо ви нікому невідомий одинокий повстанець залиште при собі, тому краще їхати невеликою групою щоб можна було страхувати один-одного;

2. Якогось єдиного координаційного центру, де можна вияснити що і як практично не існує, народ організовується і самоорганізовується спонтанно і ситуативно, в процесі організації зявляються лідери, які можуть бути будь-ким і представляти інтереси будь-якої сторони;

3. Реальне враження таке, що "Змішались люди і коні", тобто воюючих сторін більше ніж просто Янукович vs Обєднана опозиція;

4. Єдиним дієвим гаслом революції на сьогодні є гасло "Провокатор", яке використовують всі підряд і до всіх без вибору.

5. Мітингуючі поділились на три основні групи: а) "вуйки", які готові кричати "Зека геть" і будь-які інші дії дружньо оголошувати модним брендом "Провокація"; б) активна частина молодих людей, які готові обороняти овочів від нападів правооохоронців і "тітушок" (потрібно бути готовим, що "вуйки" вас самого можуть призначити "тітушком"); в) радикально налаштовані групи молодих людей, які готові до штурму і активних протидій (вибираєте собі групу довподоби і тримаєтесь її);

6. Танці і прихлопування вцілому закінчились і потрібно бути готовим до нападів з різних сторін. Тому необхідно правильно підготуватись:

а) Одяг зручний, теплий, недорогий, з щільно прилягаючими капюшонами;

б) Запастись шоломом, щоб не проламали голову (велосипедний, сноубордний чи інший). Звичайні будівельні каски неефективні, хіба примотувати скотчем;

в) Запастись протигазом або респіратором. (Будівельні окуляри пластикові абсолютно неефективні оскільки запотівають, медичні маски допомагають як мертвому кадило);

г) Дістати тактичні рукавиці щоб не поламали пальці рук та щитки на передпліччя і ноги;

д) Добре роздобути легкий бронежилет, щоб не поламали ребра кийками;

е) Взуття міцне та надійне, щоб не промакало. (Екстремалам в кросівках можу лише поаплодувати стоячи).

є)Рюкзаки будуть заважати, за них легко вхопити і волокти, тому потрібно думати де їх залишити;

ж) телефони брати максимально прості щоб довго тримала батарея (звязок слухається та глушиться, тому швидко сідає заряд);

з) Харчами, теплим чаєм та медикаментами забезпечують на організованих пунктах, тому це все тягти за собою непотрібно.

7. Довіряти можна лише собі і тим людям, з якими ти приїхав.

8. Всі ваші дії та вчинки фіксуються на фото-відео, тому питання власної популярност є справою ваших власних рук. Де і коли світити обличчя на камери вирішуйте самостійно.

9. Результат революції для вас може виявитись дуже непередбачуваним, але все рівно діяти потрібно, процес запущено та назад шляху немає.

Слава Україні! Слава Національній Революції!"

http://vk.com/wall-61750405_3151

Здається ніби написано 9 років назад. Все в точності так само. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то что в беркут разогнал студентов это нож в спину Яныка. И тут появляется Порошенко, даже не тут а чуть раньше. В комментариях по интернету везде "Порошенко- герой!" и оппозиция как-то уже померкла перед ним. Учитывая, что у нас сейчас "... сплошное телевидение" складывается впечатление что готовят очередного Пророка... Жду фотографий "Порошенко остановил не регулированную толпу" "Порошенко призывает беркут быть с народом" "Порошенко помогает раненому журналисту поднять фотоаппарат" "Порошенко выступает гарантом между Януковичем и оппозицией" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солидарная ответственность

У украинского посольства в Москве задержаны участники акции солидарности

02.12.2013

У посольства Украины в Москве задержаны 11 участников акции солидарности с Евромайданом. Как сообщает корреспондент "Граней", активисты развернули транспарант "Украина, мы с тобой". Их сразу же препроводили в заранее подъехавшие полицейские автобусы и доставили в ОВД "Пресненское". Среди задержанных Борис Немцов, Александр Рыклин, Надежда Митюшкина и другие активисты "Солидарности" и РПР-ПАРНАС.

71726.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...